Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1601) D1Rect válasza Busterftw (#1582) üzenetére


D1Rect
félisten

04.14.-ig érvényesek az "ingyen" könyvek, a másik eresztés pedig 04.28.-ig.
Én is azért kezdtem el tolni, gyakorlatilag közel +50%, teljesen ingyen.

(#1602) Sirandrish


Sirandrish
legenda

1370!44!!!!
Irány melózni éjszakára :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1603) soo277 válasza Sirandrish (#1602) üzenetére


soo277
őstag

Gratu :) ,mehet a 85 :D ,jó munkát

BT: wersoo#21211

(#1604) D1Rect válasza Sirandrish (#1602) üzenetére


D1Rect
félisten

Grat!

(#1605) Remiel válasza Sirandrish (#1602) üzenetére


Remiel
őstag

meglett nekem is az 1370, minden heti matit kivettem 2 armor 1 weapon kellett szerencsére sikerült, rögtön mentem is egy hard chaos dungeon puggal, hát ott már voltak fennakadások, de a végén lement az első, épp ki akartam találni mit vegyek ki a legendary szettből és megint szerver restart... 60 percig tart nekik újraindítani, vehetnének egy SSD - t :DDD

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1606) Sirandrish válasza Remiel (#1605) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én most tudtam meg hogy az új set csak Abyssból szerezhető, szóval picit elszontyolodtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1607) Busterftw válasza Sirandrish (#1606) üzenetére


Busterftw
veterán

Ujabb dolog ami a nyugati verzioban mas :)

[ Szerkesztve ]

(#1608) D1Rect


D1Rect
félisten

Én még mindig 1360 körül szüttyögök, de nekem tele van a roaster.
Deathblade a mainem,
Berserker ami mindjárt T3,
Shadowhunter ami megmarad még egy darabig 840(960?),
Scrapper ami az új szerelem, csak questezni kellene vele, hogy mehessen T2-be,
Paladin, mert nem rossz az, de questezni kellene vele, hogy mehessen T2-be.

Meg van a Soulfist ami annyira nem esik kézre, hogy holnap megy rá a törlés és lesz helyette egy Gunslinger.
Szóval pár hónap múlva minden nagyon jó lesz, de ezt már kihívás managelni és a vilég összes idejét elvinné.

De legalább az eventeket gyorsan ki tudom pörgetni. :DDD

(#1609) Sirandrish válasza Busterftw (#1607) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez az első olyan dolog aminek egyáltalán nem örülök :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1610) soo277 válasza Sirandrish (#1609) üzenetére


soo277
őstag

Hát szerintem ennek senki nem örül :(((

BT: wersoo#21211

(#1611) Busterftw válasza Sirandrish (#1609) üzenetére


Busterftw
veterán

Pedig vannak még dolgok :D
Épp az utóbbi hivatalos post is kiverte sokaknál a biztosítékot, amikor a devek a skinekrol beszéltek, hogy nekik kell idő el hozni stb.
Aztán kicsomagolva a fájlokat a skinek már rég játékban vannak :DD

(#1612) Ribi válasza Busterftw (#1611) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nagy kérdés itt, hogy megint ki a balfax, Amazon vagy tényleg a devek?

(#1613) Busterftw válasza Ribi (#1612) üzenetére


Busterftw
veterán

Nehez megmondani, de szerintem bizonyos dolgokban foleg ami a monetizaciot befolyasolja inkabb az Amazon dontott.
Lasd az 1355 Oreha Preveza Hard-ot kitoltak 1370 es pont emiatt frusztralo a tobbsegnek a 1340-1370. Ez csak arra megy, hogy kolts minel tobb lovet.
Szerintem ez kizart, hogy Splitgate eroltette.

(#1614) Sirandrish válasza Busterftw (#1611) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig elvoltam Abyssok nélkül, és rettentően élveztem. Most kvázi rákényszerít, mert ugye a meglévő cuccaimat nem tudom már húzni, újat meg se venni, se máshonnan nem lehet szerezni.
Ez azért picit gáz szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1615) Busterftw válasza Sirandrish (#1614) üzenetére


Busterftw
veterán

Gaz am, mert KR/RU oldalon T3 cucc tradable. :K
Megvehetsz barmilyen legenderayt, szetszeded es a classodnak legyartod akar.

[ Szerkesztve ]

(#1616) Sirandrish válasza Busterftw (#1615) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fasza hogy pont ezen variáltak

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1617) Sirandrish válasza Sirandrish (#1616) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként így mi értelme a Pheonnak?
T2n elköltök 5öt oszt annyi..
Esetleg T3 elején még 20at...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1618) Ribi válasza Sirandrish (#1617) üzenetére


Ribi
nagyúr

1370 felett van értelme, alatta nem sok.
Próbálják valamilyen szinten kicsit visszafogni szerintem az embereket, mert az se jó ha túl gyorsan bemaxolnak, illetve az se jó ha mindent csak megveszel AH-n és semmiért nem kell dungizni. Próbálják gondolom balanszolni valahogy, de hát ez az egyszerre T3, de annak is csak az eleje dologgal tökönlövik az egészet.

(#1619) Remiel


Remiel
őstag

Hát így is elég érdekes, ahogy haladnak az emberek, szerintem nincs azzal baj ha nincs minden lekönnyítve a francba, a honing így is egyszerűbbé van téve. Kijött a játék másfél hónapja, de már sokan a koreai szintet és az endgame tartalmat akarják, pedig ott mióta megy 3-4 éve? Páran vagy beletolnak pár ezer eurot, vagy 20 órát játszanak egy nap és 8 alttal farmolják a T3 matit (mindkettőre ismerek példát). Klánok akiknek a felvételi követelménye 1400 és ha nem ismersz minden mechanikát pápá... Itt egy kis ízelítő, ezt több mint egy hete láttam. 4 fullos engraving, legkisebb gem lvl7, fegyver lvl20...

(#1614) Sirandrish itt nem nagyon leszel el Abyssok nélkül, mert az az endgame is, meg ugye a legendary cuccok, szóval akárhogy is húzod el, nem megy. ÍÉn letoltam hardon mindkét T3 és Argos is sima puggal, nem mondom, hogy a legszebb killek voltak, de megvan a legenday fegyver, 2db armor Argostól, 2db Abyssból.

Ami az én gondom az az, hogy jelenleg mivel altom nincs így nem tudok még csak transzferelni se 2db, mert egyszerűen nincs elég ezüstöm.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1620) Sirandrish válasza Remiel (#1619) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kéne egy jó guide ezekre...lehetőleg magyarul, mert az angollal azért vannak gondok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1621) Remiel


Remiel
őstag

Engem annak idején az ilyesmi is erősen befolyásolt, hogy megtanuljak angolul. Nem hiszem, hogy találnál magyarul mindenre kiterjedő ismertetőt, talán még ez volt nekem ami hasznos volt Lost Ark Hungary, itt azért vannak olyasmik amiket tudtam hasznosítani

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1622) Sirandrish válasza Remiel (#1621) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van egy magyar srác aki brutál jó Abyss guideokat csinált eddig, de még nincs ezen a szinten.. Vagy legalábbis kb egy hete kérdezték, akkor még nem volt. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1623) duvi


duvi
nagyúr

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Pár napja befejeztem a Punika régiós questláncot, ezért bemehettem a T3-as chaosokba. Innen kiszedtem a kezdő T3-as felszerelést és az AH-ból akartam normálisabban felöltözni. Itt azonban csak olyan "armorokat" és "fegyvereket" árulnak, amik a skilljeimhez adnak plusz pontokat, de nincs más statjuk. A leírásuk alapján ezekről át lehet vinni a skilleket transferrel, vagy szétbonthatom őket matikért. Ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy valódi T3-as armorokat és fegyvereket (amiket csak felveszek és használom, mint T1 és T2-nél) már nem is lehet vásárolni az AH-ban, csak a dropokat lehet velük feljavítani? Vagy van valami egyéb lehetőség is ezeknek a Hero's Worn itemeknek a használatára?

[ Szerkesztve ]

(#1624) scyllafren válasza duvi (#1623) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ahogy sargaval irja a jobboldali, ezek CSAK skill transferre hasznalhatok, a skill tranferes NPC-nel vidd at oket egy aktiv pancelodra/fegyveredre. Vagy tord be oket, upgrade anyagert.

(#1625) duvi válasza scyllafren (#1624) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi, ez megvan. Ezek szerint T3-as cucc csak lootból jöhet.

(#1626) Busterftw válasza duvi (#1625) üzenetére


Busterftw
veterán

Pontosan, T3 cucc csak lootbol jon, a nyugati verzioban nincs AH vetel.

(#1627) duvi válasza Busterftw (#1626) üzenetére


duvi
nagyúr

Neked is köszi! :R

(#1628) Ellia


Ellia
addikt

Ahogy jött és berobbant a játék és hű meg há - úgy több, mint egy hete el se indítottam.

Igazság, hogy a "hiba" bennem van, hiába a látványos harc, az érdekes világ valahogy az MMO-ból már "kinőttem" egyszerűen se időm, se türelmem nincs erre a piszok grind-ra. Valahol úgy érzem, hogy ez már nem szórakoztat, nem ad minőségi időtöltést hosszútávon.

Aki tolja annak további jó játékot :)

(#1629) duvi válasza Ellia (#1628) üzenetére


duvi
nagyúr

Érthető és valószínűleg egyedül én se tolnám, de haverokkal teljesen más a játékélmény, mint soloban.

(#1630) Busterftw válasza Ellia (#1628) üzenetére


Busterftw
veterán

En 1340 utan csak belogoltam kb fel orara es megcsinaltam a napi runokat, aztan amikor 70% lett a honing (shardokkal meg az event bookkal) akkor beprobaltam.
Most eljutottam 1355-re, de ha minden boostot benyomok, akkor 25% a honing, szoval szerintem en sem eroltetem tovabb, marad a daily aztan majd lesz valami :D

VIszonylag normal tempoban elersz ugye 1355-re, ahol elerhetove valNA az Oreha Hard na meg lenne Argos. KR/RU szervereken igy van, csak itt noveltek meg 1370-re.

(#1631) Daelion válasza Ellia (#1628) üzenetére


Daelion
őstag

Hasonló a helyzet nálam is, maga a játékmenet szórakoztat de a MMO/társasági része már nem.
Én is soloban tolom max matchmaking runokat mentem de az kb elég is volt nekem.

Pár napja már megvan a 1100 karimon csak meg kéne csinálni T3-ra sztorit, arra majd még ráveszem magam mert szeretném látni azokat a kontinenseket de utána semmi több.

Grind része nekem elmegy mert most is 1 single player játékban megy a farm és van is hozzá kedvem mert ott meg tudok csinálni mindent egyedül. 'Borderlands 3-al simán játszottam 1000+ órát 99%-ban egyedül full end game szintre 3 karival is, Diablo 3-ban is 3000 óra környékén vagyok solo self found játékosként'

De ez így, hogy nagyon kéne egy értelmes klán/haveri társaság ami nekem nincs áh nem erőltetem mert arra már nincs igényem/türelmem. :N 'több éve nem klánoztam sehol'

Hiba úgy szerint bennem van, kicsit antiszociális lettem az utóbbi években amióta nem játszok netes játékokat és már rendesen taszít ez a része egy open world MMO-ba.

Viszont én sem fogom a játékot magát lehúzni sehol mert amúgy elég jó, akinek ezek nem jelentenek gondot merem is ajánlani akár hosszú távra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#1632) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem továbbra is bejön a játék, egyáltalán nem unom! Tetszik hogy nem kell orrba szájba farmolni, mert ha rászánom azt a napi 30 percet ami a 2 chaos, meg a 3 napi, akkor kb már nem maradok le. A Guardianokat bőven ráér 3-5 naponta letolni, hiszen a végén a rest bonusz miatt dupla lootom lesz, így azzal sem bukok semmit. Ha meg szabadnapos vagyok, és van időm/kedvem akkor gyűjtögetek ezt-azt.

Ami nem tetszik, az az hogy a végén rá van kényszerítve az Abyssra..
Ami még mindig nem lenne probléma ha solozható lenne, de nem az.. És ugyan nekem van klánom, meg DC szerver meg minden, de megmondom őszintén 35éves fejjel már valahogy nincs kedvem a huszonéves srácok élcelődéseit hallgatni, főleg ha sokan vannak. Valahogy "kinőttem" ebből. Van 2-3 netes ismerősöm akikkel már 10+ éve együtt játszunk, de már nehezemre esik online ismerkedni.. :B
Mondjuk ez nem a játék hibája :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1633) Qlux


Qlux
tag

Egy kis infó:
[link]

(#1634) Delávégá válasza Sirandrish (#1632) üzenetére


Delávégá
tag

Igazából nem is értem miért lepődik meg azon mindenki hogy a high end gearhez egy többfős raiden kell részt venni. Mintha az eddigi nyugati mmokban nem így lett volna, ja de.

Az meg külön szürreális hogy egy online MULTIplayer játékban solozható tartalmakat akarnak. Lehet akkor az MMO nem a te világod már ilyen téren és kompromisszumokat kell kötni hogy lesz olyan tartalom ami soloban nem lesz elérhető és le kell mondani pár itemről. Mondjuk a sztorit nem befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

(#1635) F34R válasza Sirandrish (#1632) üzenetére


F34R
nagyúr

detto.. mondjuk en nem vagyok nagy mmos, a guardionokat soloznam ha tudnam, meg az a jo hogy tok random emberek kilepkednek. tenlyeg csak a harc van veluk semmi egyeb.

(#1636) Daelion válasza Sirandrish (#1632) üzenetére


Daelion
őstag

Nem is kéne, hogy solozható legyen mert hát na mégis csak egy open world MMO ez.
Ami inkább nagyobb gond szerintem, hogy mennyire nem hajlandó még most sem a playerbase elég nagy része informálódni a játékmechanikával kapcsolatban.

Én úgy voltam vele, hogy oké majd eljátszogatok casual szinten randomokkal ahol kell de itt valahogy nagyon nem működik ez.
Amennyire olvasgatom külföldi fórumokat máshol is ezt hozzák fel, hogy random runok szinte teljesen vállalhatatlanok ebben a játékban egyenlőre.
Koreában van Raid/parti etikett meg minden, itt meg odaszólsz valamit partiba hogy mit kéne csinálni azt vagy leszarja vagy még neked szólnak be. :U 'isten ments megkérdezd, hogy nézett e guide videót vagy valami'

Persze régen is voltak ilyenek amikor még komolyan játszottam MMO-t de ez valami teljesen más ami itt megy, nem tudom mi történt utóbbi ~5-7 évben de ez nekem nem bejövős.

És mint nálad is így majdnem 33 évesen már nem fogok itt kutakodni klánok meg Discord szervereken hátha találok 1 marok értelmes embert akikkel lehet effektíven játszani end game szinten. 'ezért is hagytam fel T3 terveimmel mert minek, én nem megyek T3 randomozni az halál biztos :N '

Majd kijönnek Legion Raidek 'ha nem nerfelik' lesz megint pofára esés sokaknak. :DDD

Ja igen itt az új Roadmap:
https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/april-and-may-2022-roadmap

[ Szerkesztve ]

(#1637) F34R válasza Daelion (#1636) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugy mondjatok mintha matuzsalemek lennetek. :DDD
En meg most kezdtem igazan mmozni pedig same age, a blade & soul bohockodasom nem neveznem merfoldkonek. Aionra raneztem de az nem fogott meg.
Visszaterve en sem szeretek online masokkal foglalkozni, koztudottan introvertalt vagyok.
Viszont a randomokra ra vagyok szorulva, mert egy abyss vagy guardian raidhez kellenek. pl raid lvl 1 legalja le se megy pedig szintre mar jocskan megvagyok :U .

(#1638) Daelion válasza F34R (#1637) üzenetére


Daelion
őstag

Matuzsálem nem, szerencsére. :D

Attól függetlenül van már 10+ év MMO a hátam mögött és ezek kb kivétel nélkül mind Koreai/Ázsiai játékok voltak tehát nem újdonság úgymond. 'Vindictus/Blade&Soul/Kritika online meg egy rakás egyéb amit futólag próbáltam illetve régen ment PvP alapú Risk Your Life is évekig'

Régen bírtam játszani másokkal vagy csak simán ignoráltam ezeket de ezek szerint ez már nem megy sőt idegesítenek is sokszor.
Angol nem gond tehát az sem akadályozna de kedvem már nincs hozzá valahogy.

Én ott számítottam el magam, hogy évek óta követem Lost Arkot 'topikba is elsők közt írogattam ide' viszont Koreai videók amiket néztem tök vállalhatónak tűntek még randommal is.
+Orosz szerveren amikor játszottam nem vittem el olyan szintre,hogy kelljen a parti tehát ott sem tapasztaltam ezt.

Na mind1 nem akarom itt rontani a levegőt, befejezem a sztorit amíg engedi majd az alap T3 gearem aztán viszlát egy jó ideig. :B 'hangsúlyozom, hogy maga a játékkal nincs komolyabb bajom'

(#1639) F34R válasza Daelion (#1638) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg most megyek Yornba, de nem 0day kezdtem es meg sokminden homalyos. Legfokepp pedig napi max 2h tudok a gammel tolteni.

(#1640) norti válasza Daelion (#1636) üzenetére


norti
addikt

Semmi nem történt, egyszerűen már nagyon kevés a hardcore gamer, inkább a casual megy.

(#1641) scyllafren válasza F34R (#1637) üzenetére


scyllafren
senior tag

Guardian raidhoz nem kell mas ember, en az elso hetet siman lenyomtam... (3 masodperc maradt az egyiken, de az nem szamit :D )

[ Szerkesztve ]

(#1642) F34R válasza scyllafren (#1641) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD ahhoz meg nem eleg tapos a csirke (gunslinger)

(#1643) D1Rect


D1Rect
félisten

Tudni arról valamit, hogy a teknősverseny(grand prix) eventnek holnap vége vagy még lesz tovább?

(#1644) F34R válasza D1Rect (#1643) üzenetére


F34R
nagyúr

Arrol en teljesen lemaradtam, vannak ilyen idoszakos eventek?

(#1645) Sirandrish válasza D1Rect (#1643) üzenetére


Sirandrish
legenda

A reward 14-éig él, így úgy gondolom hogy még egy hét.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1646) Sirandrish válasza F34R (#1644) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vannak, ráadásul ez igen durván jól sikerült, ami a befektetett energiaigény/reward-ot illeti :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1647) duvi válasza D1Rect (#1643) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha minden igaz, akkor április 14-ig tart a Grand Prix event.

(#1648) Qlux


Qlux
tag

Én az eventek miatt inditotta 2 karit, mert ezek a matik gyakorlatilag ingyen vannak.

(#1649) D1Rect


D1Rect
félisten

Köszi. :R

(#1650) D1Rect válasza F34R (#1644) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, még most is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.