Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#701) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na elindult rendben az új régió? Nem akarok kiszállni a sorból, ha már egyszer sikerült sokkal jobbat kifognom mint máskor :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#702) duvi válasza kigyi_23 (#701) üzenetére


duvi
nagyúr

Eddig annyit írtak, hogy elérhető az új régió és a szerverei, de kell egy teljes restart, hogy láthatóak legyenek. Gondolom aki már sorban áll, nem fog ezért kilépni :)

(#703) Busterftw válasza Ereshkigal (#699) üzenetére


Busterftw
veterán

Es itt van a felreertes:
"Srácok, a petek/mountok azok karakterekhez kötődnek vagy account boundosak?"
Tehat karakter/szerver akar az lenni, nem account.

(#704) Pedro78 válasza Hrigh_77 (#698) üzenetére


Pedro78
senior tag

Probald ujrainditani, ma elvileg kevesebb a q.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#705) Callisto


Callisto
őstag

Új EU West régióban elég komoly napi login plusz reward van ösztönzésre. Aki nem ölt bele sok időt és esetleg gold/platinum founder packet annak szerintem nem kérdés a váltás.
[link]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#706) Sirandrish válasza Callisto (#705) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért az komoly :D
Mindegy..én maradok :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#707) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Ki jön a Punika szerverre? :DDD

(#708) kovsol


kovsol
titán

Van értelme amúgy a kis szintű dungeonoknak?

Callisto: miért ez mit ad, hogy annyira jó?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#709) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ennel a jateknal van barmi szerepe is, hogy egyik class kicsit tankosabb, masik mondjuk support, healer jellegu? Tehat van-e olyan, hogy egy dungeonba kell tank, healer, support, vagy kb. mindegy, mert barmilyen x class le tudja tolni?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#710) D1Rect válasza Tigerclaw (#709) üzenetére


D1Rect
félisten

1 support + 4 bármi

(#711) Busterftw válasza kovsol (#708) üzenetére


Busterftw
veterán

Marmint?
Leveling kozben tobbseguk a quest resze.

(#712) D1Rect válasza Callisto (#705) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezzel elég jól jártak azok akik vártak egy hetet.
Gyakorlatilag egy csomó bónusz + nincs sor.

(#713) BoneDragon válasza Callisto (#705) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nice, de most lettem 50 és nyomtam le az első chaos dungeont. Tuti nem kezdem előlről.

(#714) sith7 válasza D1Rect (#712) üzenetére


sith7
nagyúr

én most telepítem a játékot :B

(#715) Daelion


Daelion
őstag

Na ez így egész jó, remélhetőleg így már belátható időn belül elkezd csökkenni a terhelés az alap 'founder' szervereken is.
Ma este fél 7 körül már 'csak' 10k volt a sor Zinneren ami legalább már nem 20k. :DDD

(#716) CactuS válasza Callisto (#705) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Milyen a ping az új régióban? Nincs vele gond? Ment valaki ebbe a régióba? Ha igen, akkor melyik szerverre?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#717) Kobe válasza CactuS (#716) üzenetére


Kobe
veterán

Mi moonkeepre masztunk at, eleg sok magyart lattam

(#718) D1Rect válasza sith7 (#714) üzenetére


D1Rect
félisten

Valószínűleg 1 hónapos távban már kifejezetten jól jártál vele.

(#719) ryke1 válasza Kobe (#717) üzenetére


ryke1
tag

Szerencsére meg nem kezdtem igazan bele a nagy sorbanállas miatt, nem volt kedvem megvárni a 10000-t (még egyszersem tudtam belépni) igy en is erre a szerverre jöttem, sajna kb. félóra után kifagyott a játék nálam. Még nagyon az elején vagyok.
Remélem nem lesz itt ilyen sor.

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#720) sith7 válasza D1Rect (#718) üzenetére


sith7
nagyúr

Napi szinten olvastam a fórumot + nekem ez a játék teljesen kínai volt, magyar Youtube videókat néztem, egyáltalán az alapokkal tisztában legyek , mielőtt belekezdek
Igen, úgy tűnik jól jártam, a napi login jutalmak is jók, illetve nem maradtam le semmiről :N

Cactus

Én a Punika szerveren kezdtem el tegnap este a játékot, eddig semmi lag, hiba, sorbanállás nem volt :N

(#721) Dani82 válasza Kobe (#717) üzenetére


Dani82
senior tag

Mi is moonkeepre mentunk, vannak magyarok

(#722) scyllafren


scyllafren
senior tag

Kar, hogy az eu westes cuccokat nem lehet redeemelni eu centralon :D

(#723) Ribi válasza Tigerclaw (#709) üzenetére


Ribi
nagyúr

Dps meg support van, le lehet tolni 4 dps-el is, de elég sokat segít egy support főleg az elején amikor nem ismerik a dungit. Illetve magas szintű dungikban úgymond kötelező egy support.

(#724) sith7


sith7
nagyúr

4k felbontásban 30 fps a max ? :F

(#725) Kobe válasza sith7 (#724) üzenetére


Kobe
veterán

Hat ha radeon 9600 pron tolod akkor igen ;]
Nalam 2080on 1440p very highon teljesen "kihajtja" a 144hz monitort

(#726) toxicjew


toxicjew
addikt

Tegnap este sajnos még semmi jele nem volt az új régiónak, ugyanúgy 7k sor fogadott. De hátha minél többen raszanjak magukat :) Legalább 1-2kval csökkenne már annak is nagyon örülnék.

(#727) Synaptic válasza Kobe (#725) üzenetére


Synaptic
senior tag

Mi sokan átmentünk a tegnap este nyíló szerverek közül a Moonkeep re. Elég kellemes XP boost van és az ígéretek szerint szinte mindent visszakapunk szombaton. 3db 500-700 Gs kari maradt a central on , de legalább nem kell egész nap távoli asztallal sz@rakodni hogy este be tudjak lépni.Nem értem a fanyalgókat akik képesek napi 4-5 órát sorban állni , mert sajnálják azt a 10 óra beletolt időt a másik karakterbe. :D

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#728) Ribi válasza Synaptic (#727) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért kicsit több mint 10 óra van benne sokaknak, illetve a vásárolt pack is ott maradna. Illetve sokan klánban vannak, ott is vagy mindenki megy, vagy senki. Nyilván akik ingyenesen tolják és nem régóta, azoknak ez tökéletes.
Remélhetőleg sokan átmennek és jobb lesz a szitu.
Mert egyelőre még ha nincs is sor, egyszerűen a match making sem megy. Hogy az is menjen, eléggé csökkennie kell a játékosoknak. Illetve ha egy haver a régi szerveren van, akkor más is oda akar menni. Kár van sor akár nem. Idővel csak jobb lesz.

#729Raysen623: Mások is panaszkodtak akadásokra, nálam is vannak, sajna textúrák betöltése eléggé nagy akadásokat okoz.
Ami nekem fura ahogy a map váltás megy. Átmegyek egy másik mapra, a csík 1/3-nál már ott a akari, hallod a hangokat, de még megy a csík. Volt map ahol instábol mentem ki, a mobok már leverték 1/4 HPm mire képet kaptam ás tudtam mozogni.

[ Szerkesztve ]

(#729) Raysen623


Raysen623
addikt

Tegnap este engem egy 3k-s sor fogadott csak, ami szinte már mesébe illő.

#724sith7: Nekem 2060-on szépen elfut 2560x1080-as felbontásban, de néha azért recseg. Vagy procit cserélhetek lassan, vagy az internet ping száma volt kicsit magas.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#730) kigyi_23 válasza Synaptic (#727) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én is gondolkodok azon, hogy áttolom oda a szekeret még nem aktiváltam be semmit pont erre az esetre így aztán adja magát, hogy majd később folytassam a Zinneres karimat.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#731) Synaptic válasza kigyi_23 (#730) üzenetére


Synaptic
senior tag

Mondjuk én abból a szembontból könnyebb helyzetben vagyok , hogy nekem nincs ismerősöm aki játszana és nem vagyok klánban /remélem csak egyenlőre/

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#732) Daelion válasza Raysen623 (#729) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan ezzel a felbontással nálam is csak itt-ott van fps drop meg amikor töltögeti az új zónát.'Nvme SSD-n van a játék'

GTX 1070-et is alig terheli le ~50-65%-ra 75FPS cap-re állítva driveresen tehát nem az a limitáló tényező inkább a procim 1 szálas teljesítménye/IPC már kicsit karcsú.

Eddig egy 1600X volt alatta de pont ma hozta meg futár a i 3 12100F-et szal majd jelentek, hogy mi változott. :D 'Ma se kell sokat haladnom mert most rakhatom össze gépet+rendszer telepítés'

[ Szerkesztve ]

(#733) Busterftw válasza Daelion (#732) üzenetére


Busterftw
veterán

Nalam fps drop inkabb nagyobb varosokban volt.
De az is gondolom csak a szokasos tul sok ember miatt.

(#734) Raysen623 válasza Daelion (#732) üzenetére


Raysen623
addikt

Nálam egy 2400G ketyeg, de inkább csak belepakolnék egy erősebb procit oszt jó napot. Lapot nem akarok újat venni, főleg nem intelest mert mocsok drága jószág és annyit nem ér.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#735) Dani82 válasza Ribi (#723) üzenetére


Dani82
senior tag

De melyik? Melyik support kari a leghwsznosabb? Ha jol lattam a paladin az egyik, de az team attack powert ad, a bard a masik ami elvileg healer, de meg nem talaltam healing skillt

(#736) Sirandrish válasza Dani82 (#735) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erős túlzás hogy healer. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#737) kicsako válasza Dani82 (#735) üzenetére


kicsako
őstag

Paladin és a Bard is ugyanolyan hasznos, egy szinten vannak.
Minden más DPS karakternek minősül.

(#738) Ribi válasza Dani82 (#735) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mind2 ugyan olyan hasznos, bárd elvileg nagyobbat tud healelni a fő töltődős skilljével, cserébe kisebb a hatótávja, pala meg a bazi aurával folyamatosan healel passzívan. Asszem.

(#739) Kasya


Kasya
nagyúr

Gondoltam, most már biztos eltudom kezdeni a játékot és lementek a problémák... erre 13000-es queue :D

(#740) D1Rect válasza Kasya (#739) üzenetére


D1Rect
félisten

Goto West! :)

(#741) kigyi_23 válasza Kasya (#739) üzenetére


kigyi_23
addikt

Jaja erre még várni kell azért, hogy instant belépésre lehetőség legyen este.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#742) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Ejj kaptam valami új hibakódot bent várok a sorban erre cannot connect to server és ok......... persze szúrjatok ki a sorban állókkal is....... Amazon.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#743) Tigerclaw válasza Sirandrish (#736) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem javaslom a bardot. Sima damage class, gyenge szar es a support skillje sohanapjan aktivalhato, olyan lassan toltodik fel. Gondolj bele, hogy egy insta alatt nem lehetett aktivalni egyik support skilljet sem. Outdoor hatszor meghallt mindenki egy halom HP poti ellenere is, de a bard egyszer sem tudott healelni. Mikor a guideban probalgatja az ember, pikk pakk feltoltodik akar 3-asra is, de normal jateknal lemegy a nap mire el lehet tolni egy support skillt. Pedig nekem tobb skill is raerosit, hogy hamarabb toltodjon fel a serenadhoz szukseges resource.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#744) Callisto válasza Tigerclaw (#743) üzenetére


Callisto
őstag

Ez igen csak nem igaz. A Bard a legkeresettebb support high levelen. Ha Bard vagy biztos helyed van bármely groupban. Tulajdonképpen ingyenélő a végén. :D Viszont tény, hogy tipiku support és nem is olyan könnyű. Szintezés pedig szörnyű vele.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#745) Tigerclaw válasza Callisto (#744) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Outdoor nem gond a szintezes, eleg utos, de hasznalhatatlanok a support skilljei. Minek support ha egy teljes insta alatt egyszer sem lehet hasznalni. 3 vial szeru valamit lehet feltolteni, a jatekban talan bubblenak hivjak fura modon. Ha legalabb egy feltoltodik, akkor hasznalhato, de gondolom akkor tuti ha minel tobb toltodik fel. Na eddig barmilyen instat mentem kb. egy vialnak a harmada, fele toltodott fel igy egyszer sem lehetett hasznalni egyik serenadot.

A dissonance, rythm buckshot CD-re van hasznalva es be vak kapcsolva mindkettonel a modosito, hogy 30%-ot toltson (on hit serenade meter gained +30%). Prelude of death meg nincs, mivel azt csak kesobb kapom.

Szoval mi a problema? Masnal is olvastam, hogy szinten nem toltodik nekik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#746) Raysen623 válasza kigyi_23 (#742) üzenetére


Raysen623
addikt

Már megint ez van? Már azt hittem legalább ettől megszabadultunk... :W

#744Callisto: Tegnap csináltam egy bardot kiváncsiságból, de nagyon figyelni kell vele mert könnyen megmurdel ha nem ugrálsz szinte állandó jelleggel.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#747) Busterftw válasza Tigerclaw (#745) üzenetére


Busterftw
veterán

Akkor ott vagy a gearrel es/vagy a skillekkel valo rotacioval van gond.
A wind of music masodik tripodja +150%-al noveli a cuccot.
Must have spam, ekozben remek CC.
Rythym Buckshot ugyanez, elso tripod eleg, ami a noveli a cuccot.

A Symphonia meg egy az egyben betolt 1 bubble-t. Mindezt 5 percenkent alapon, de csokkentheto a cooldown. (Swiftness stat pont erre van, must have, csak ugy mint palanal)

(#748) Tigerclaw válasza Busterftw (#747) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mar a wind of music masodik skillje is be van kapcsolva es nem toltodik csak csigalassan. Valami el van cseszve a jatekban, vagy ezen a szerveren. Gondolom nem valami specialos kombo soran kell ezeket a skilleket hasznalni, hanem soloban.

Full Morai Ruin alatt az endbossnal lett fullos az elso vial, mar epp el akartam nyomni, erre meghaltam pont. Na az ugye nullazta az egeszet. Valami nagyon el van cseszve.

Esetleg ha van valakinek bardja, megnezne hogy mi van. Esetleg kell valami aurat kapcsolnom hozza, vagy van valami elofeltetel? Ha a Guidenal bemegyek a Training Roomba, ott van pont erre egy resz es ott ugy toltodik, mint ha ontenek. Rendes jateknal meg a szazada.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#749) Tigerclaw válasza Busterftw (#747) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mi az a swiftness stat es hol nezheto meg?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#750) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a választ mindenkinek

4k - s monitort kaptam karácsonyra, és így ha visszaveszem a felbontást pl.: 2560*1080 - ra, akkor kicsit homályosnak tűnik a kép :F
Furcsa, mert olyan stabilan áll 30 FPS - n, mintha konzolon játszanék
Wot - ban 45-50 fps megvan med felbontáson, bíztam benne, hogy itt is meglesz

szerk.
Nem az a gépem van már, mint ami az aláírásban van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.