Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#851) Lézerparaszt válasza savior (#850) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Igen, ettől féltem. Akkor marad a napi pár próba. Sajnos már minden szigetet megcsináltam ami matit ad, szóval akkor ez lesz vagy 1-2 hét. 580-on vagyok én is.

A játék az nem játék!

(#852) Synaptic


Synaptic
senior tag

A moonkeep en nagy örömömre belefutottam egy magyar klánba. A probléma ot kezdődik hogy a guild chat-et nem olvassák és nem járnak fel discordra. Lőn bódottság. ( ilyen szép néven léteznek hogy ' Na Mégegyszer" .)
Valami aktívabbat nem ismer valaki ?

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#853) bypass|HUN válasza kigyi_23 (#834) üzenetére


bypass|HUN
tag

Én egy hétig próbálgattam a belépést esténként, meló után...nem jött össze... elengedtem...valahogyan mire sikerült volna játszani vele, addigra kihűlt a dolog....meg aztán az a 72 giga is kell másra, szóval uninstall lett (jön a héten az Elden Ring). Egy helyfoglalóval kevesebb :K :P

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#854) kigyi_23 válasza Synaptic (#852) üzenetére


kigyi_23
addikt

Van egy fogalmam sincs nevű is az se sokkal jobb bár ott 4-6 ember szokta olvasni és válaszol is a chatben a disc ott is csak dísz :D Persze az elején vagyunk a legtöbb ember még fejlődés közben van ott a disc minek, majd később talán jönnek oda is.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#855) Synaptic válasza kigyi_23 (#854) üzenetére


Synaptic
senior tag

Bazz a végén kiderül hogy klántársak vagyunk :DD :DD

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#856) ryke1 válasza Synaptic (#852) üzenetére


ryke1
tag

Azt nem tudom, hogy aktivabb-e, de van a Fekete Hadsereg is

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#857) Yodamest


Yodamest
addikt

Én mostanság kezdem a játékot, a korábbi nagy sorokhoz nem volt kedvem. Csináltam karaktert az EU central Mokoko-n, aztán láttam, hogy vannak már west szerverek is úgyhogy ott meg megnéztem a Punikát. Mokokon annyi a jobb, hogy 32 körüli a ping, westen pedig 48, nem mintha észlelhető lenne a különbség... Viszont a Punikára egyből beengedett a hévégén bármikor próbáltam, a Mokokon viszont délutántól már 1000-1500-as sorok voltak (ami nem sok 10perc, de akkor is több a semminél).

Szóval filóztam hogy a kb 15-el alacsonyabb ping vagy a 10 perces várakozások, de szerintem inkább maradok westen, ott indul a kaland. Nem tudom milyen nyelvezetű szeró ez a Punika egyébként, chatben látni minden olvashatatlant úgyhogy fasza. :DDD

(#858) Synaptic válasza Yodamest (#857) üzenetére


Synaptic
senior tag

A punika echte német-francia szerver.

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#859) Yodamest válasza Synaptic (#858) üzenetére


Yodamest
addikt

Jah közben most olvasgattam róla, igen elég cifra ott a chat, lehet megnézem majd azt a Moonkeepet vagy Shadespiret, azok elvileg angolok.

(#860) Callisto válasza Yodamest (#859) üzenetére


Callisto
őstag

Moonkeep angol "hivatalosan". Még a chatnél is felüntették és szerintem magyarok is többnyire odamentek, de ez utóbbi csak erős találgatás.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#861) D1Rect válasza Ellia (#842) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy arany kb. 1Ft.

(#862) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mia***z van már megint. 16.5k-s sor. Hétvégén nem volt ennyi... :W

(#863) kigyi_23 válasza BoneDragon (#862) üzenetére


kigyi_23
addikt

Óó délben már Zinneren 10800. voltam a sorban úgy zártam be azzal a lendülettel, hogy a monitor majdnem leesett az asztalról. Csak ránéztem, hogy hátha esetleg, de ez esélytelen.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#864) Delávégá válasza BoneDragon (#862) üzenetére


Delávégá
tag

Hétvégén egész napra oszlik el a tömeg, hétköznap meg ugye délután 3-4től egyszerre mindenki kb.

(#865) Hrigh_77 válasza BoneDragon (#862) üzenetére


Hrigh_77
tag

A tegnapi karbantartás eredménye. Hogy a mm, és shop szerver ne laggoljon, kicsit letekerték az egyszerre bent levők számát. Ha már úgy is a q ban állsz, akkor legalább aki bent van, annak jó :D

(#866) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Most hajoztam be a robotos mappra. A varosban lattam hogy vannak totemek amik a chaos dungi abyss dungi meg boss run..... ezek hogyapicsbe nyilnak. Kell elotte valami quest-eket csinalni vagy csak item level szint kell?
Jah es beatrice szeron vagyok. Valaki még ott?

[ Szerkesztve ]

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#867) BoneDragon válasza pimpi001 (#866) üzenetére


BoneDragon
veterán

Story quest fogja megnyitni. Még van előtted 2 kontinens.

(#868) Daelion válasza Callisto (#860) üzenetére


Daelion
őstag

Én tegnap kezdtem újra a StoneHeart-on és ott is szinte csak angolt láttam chaten, ami nekem cél volt mert majd valamikor olyan guildet is akarok ahol angol a nyelv.:)

#862 BoneDragon

Ezért hagytam ott Zinnert, vártam hátha jobb lesz de a fenét akar ez jobb lenni és már február 8 óta csak szívok vele, azt ha be is jutsz kb nem működik semmi..

[ Szerkesztve ]

(#869) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Nekem is csak délután este van időm játszani és már sikerült elérnem az 50es szintet is. De egyszerűen nincs és sajnálom ezt a kis időmet sorban állásra pazarolni. Így most elkezdtem elölről a moonkeepen én is meglátjuk mi lesz de már az is busyt ír most de simán be engedett.

(#870) BoneDragon válasza Daelion (#868) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én biztos nem fogok átmenni másik szerverre. Túl sok időt öltem bele, ráadásul közel 600 mokoko-t is össze szedtem már. :DDD

(#871) Daelion válasza BoneDragon (#870) üzenetére


Daelion
őstag

Ja hát igen az úgy kellemetlen szitu. :D
Nekem az egészben talán annyi a pozitív 'szerencse', hogy mivel alig jutottam be játszani nem is tudtam túl komolyan haladni a karival. 'talán ha van 30 óra tényleges játékidőm többi mind várakozás volt sorban'

(#872) thomeef


thomeef
őstag

Csinálom a nyomorék lopakodós küldit, legvégén kidob connection lost-al. Nekiáll frissíteni a game. Majd heavy traffic és ennyi :C . Köszi, jó 10 percet játszottam ma is :R .

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#873) Ellia


Ellia
addikt

Procyon-ra beengedett szó nélkül, csak az aurám nem volt meg megint...

(#874) Yodamest


Yodamest
addikt

EU centeren Mokoko instant beengedett 6 után kicsivel szóval én végül maradtam így itt. A ping kiváló és simán be lehet lépni. Ha lett volna sor megyek westre de így tényleg felesleges.

(#875) DiamondBack válasza Yodamest (#874) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Beatricen sincs már várólista a matchmaking viszont még mindig szutyok :(

(#876) scyllafren


scyllafren
senior tag

Sirius, 2* 10027 utan beenged, 2300-as queue, fel ora, azota megy :)

(#877) savior válasza Lézerparaszt (#851) üzenetére


savior
őstag

Ha a chaos dungit kettonel tobbszor futod, akkor ad coinokat, amiket belehet (a kozelben) valtani upgrade matikra.
Pirate coinokat is belehet valtani nehany matira a kikotoben allo hajonal. Meg a blood stonet is, azt meg a varosban.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#878) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Melyik szerveren toljátok? ;]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#879) toxicjew


toxicjew
addikt

Sceptrumon csak 1700as sor volt, biztató :)

(#880) Raysen623


Raysen623
addikt

Moonkeep-en ma este sem volt sor. Aki még az elején van, esetleg próbálja ki.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#881) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

Thirain 9k most... nc

(#882) Lézerparaszt válasza savior (#877) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Minden beváltós megvan a hétre sajnos. Annyira elfogyott minden mati, hogy most kb a napikból élek ami pár try. Szerdától viszont megint lesz minden, már előre ki van farmolva minden amiből átváltok.

A játék az nem játék!

(#883) savior válasza Lézerparaszt (#882) üzenetére


savior
őstag

Meg az jutott eszembe, hogy a sushireben talalhato dungi rewardok mintha matik lennenek.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#884) Dani82 válasza ryke1 (#856) üzenetére


Dani82
senior tag

En abban vagyok, egyelore nem nagyon lattam guildchat aktivitast, discordom meg nincs, :D

(#885) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ezek a legendary secret mapok amik riftekből esnek miért mennek ilyen drágán? 3k gold volt a bid rá... WTF

(#886) Lézerparaszt válasza savior (#883) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azokat is letolom de naponta 1 lootot adnak még hardon is.

A játék az nem játék!

(#887) soo277


soo277
őstag

Sziasztok tudna valaki segíteni?
a chat ablakom valahogy középre került,az istenért nem bírom visszaálítani
köszi

BT: wersoo#21211

(#888) scyllafren válasza soo277 (#887) üzenetére


scyllafren
senior tag

Gondolom lockoltad is a jobb felso sarkaban, eloszor unlockold, aztan mozgathatod.

(#889) soo277 válasza scyllafren (#888) üzenetére


soo277
őstag

köszi szépen :R siker

BT: wersoo#21211

(#890) D1Rect


D1Rect
félisten

Eljutottam oda, hogy már 6->7 geart tudok húzni, azaz tudnék, mert már a második 90% fail volt.
Kacagtam.

(#891) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Van valami cucc amit ne adjak el, mert később szükség lesz rá? Gondolok itt a szintezés közben eső gear-re és egyéb cuccokra. Én még wow-ot toltam anno és oda ugye az enchanthoz kellettek a régi cuccok, meg mindenből farmolni kellett csak itt nem tudom mi lesz később mire kell figyelni, hogy ne kelljen utána csak ezért visszamenni farmolni valahova.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#892) BoneDragon válasza kigyi_23 (#891) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem kell semmit. Max szinten kapsz külön matit a gear enchanthoz. Mehet minden gear a vendornak vagy disenchant.
Egyéb cuccokat, mint pl a bomba és az x% potikat ne használd soha. Csakis max szinten dungeonokban.

[ Szerkesztve ]

(#893) kigyi_23 válasza BoneDragon (#892) üzenetére


kigyi_23
addikt

Kösz akkor király már megtelt a ládám cuccal a 36. szintre :D Este gazdaggá tesznek a vendorok vagy 100 ezüstöt is kapok érte talán :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#895) BoneDragon válasza BoneDragon (#894) üzenetére


BoneDragon
veterán

Legfontosabbat kiemelném akinek gear problémája van.
Ha vége a sztorinak és kéri a 460 ilvl-t, ne kezdjetek el dungeonokban farmolni. Menjetek szigetekre questelni. Rengeteg T1 és T2 stone-t adnak pár percért cserébe. 1-2 óra alatt simán fel lehet húzni 460-ba és mehet a main quest folytatása.

(#896) sith7 válasza BoneDragon (#892) üzenetére


sith7
nagyúr

Mehet minden gear a vendornak vagy disenchant.

Örök kérdés ... eladni, vagy szétszedni ? :F

(#897) savior válasza sith7 (#896) üzenetére


savior
őstag

Magasabb szintu targyakat szetszedni, mert upgrade matikat adnak. Kissebb szintueknel mindegy.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#898) sith7 válasza savior (#897) üzenetére


sith7
nagyúr

jelen esetben mi a magasabb ? 50 felett ?

(#899) Synaptic válasza sith7 (#898) üzenetére


Synaptic
senior tag

Ami GS320 felett van. :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#900) DiamondBack válasza BoneDragon (#895) üzenetére


DiamondBack
senior tag

És mi a tipp 530-ról 600-ra? Vannak gondok sok a fail (bár ahogy olvastam ez a legnagyobb szívás a játékban) :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.