Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#951) sith7 válasza soo277 (#949) üzenetére


sith7
nagyúr

Hajrá ! :C

Örülök ha sok fullos karakter lesz a klánban, mire én is elérek odáig .... tudtok nekem segíteni farmolni ;]

(#952) kovsol válasza Dreamie (#947) üzenetére


kovsol
titán

4K az GPU gyilkos, de az effektek/fizika amit számol a CPU az lényegépen felbontástól független, viszont minél több az FPS annál többet kell melózzon a CPU is, mert a VGA-t is ki kell szolgálni több adattal. Nekem 60Hz-es monitoron bőven jó ha fix 60-t hozza.

May the Force be with you!

(#953) TheProb válasza TheProb (#928) üzenetére


TheProb
veterán

Lehet csatlakozni, ""Prohardverers" néven van a guild.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#954) Raysen623 válasza TheProb (#953) üzenetére


Raysen623
addikt

:R Nagyon köszönjük!

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#955) Busterftw válasza Raysen623 (#954) üzenetére


Busterftw
veterán

Epic gear csak Abyssalbol esik?

(#956) soo277 válasza TheProb (#953) üzenetére


soo277
őstag

Megyünk megyünk :K

BT: wersoo#21211

(#957) soo277 válasza sith7 (#951) üzenetére


soo277
őstag

hát nekem is mjad segitség, még csak alapokat csináltam, de majd most kezdöik igazán csak

BT: wersoo#21211

(#958) Ellia válasza Busterftw (#955) üzenetére


Ellia
addikt

"Magasabb" szintű CD-ből is ömlik. Abyssalból inkább az oath a fontos, abból tudsz geart craftolni.

(#959) sith7 válasza TheProb (#953) üzenetére


sith7
nagyúr

Szuper :C

soo277

Told csak, legalább tudok kitől kérdezni, ha valami nem tiszta :))

(#960) scyllafren válasza bobalazs (#937) üzenetére


scyllafren
senior tag

Annyira nem veszes :D

[ Szerkesztve ]

(#961) Callisto válasza TheProb (#953) üzenetére


Callisto
őstag

Nagy kár, hogy nem Moonkeepen ahova a legtöbb magyar ment. :(

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#962) Callisto válasza scyllafren (#960) üzenetére


Callisto
őstag

Mi célod is volt ezzel a teljesen mással operáló terheléssel? Hány éves vagy?

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#963) scyllafren válasza Callisto (#962) üzenetére


scyllafren
senior tag

1: szarkazmus, mert 20 magon picit jobban fut :) Es pont hogy a game fut alatta, de csak ennyire terheli.
2: 45 multam, megdolgoztam a gepert, nem anyuci-apuci vette.

(#964) Callisto válasza scyllafren (#963) üzenetére


Callisto
őstag

Elhiszem, hogy megdolgoztál, de látom nem vágod miért is kérdeztem mi volt a célod vele. Nem meglepő... :D

(Kevered a fogalmakat. Nagyzolásnak hívják, nem szarkazmusnak mivel egyáltalán nem volt releváns. Relváns lett volna, ha ugyanazzal a konfiggal nézed és mégsem terheli annyira a CPU-t mondva, hogy nála lehet valami gond.... Bár egyben szarkazmus is lehet, de az még rosszabbá csúnyább célt takar. Ha tudod mi a szarkazmus pontosan.)

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#965) OgreImre


OgreImre
senior tag

Nekem egy i7-4930K@4.5Ghz 6/12 procin teljesen jól fut. 4K 60fps stabil, 1080ti mellett.
Viszont próbáltam egy LGA775-ös Xeon E5450@3.6Ghz-en 4/4, szintén 4K 1080ti-vel, és katasztrófa, a proci magok folyamatosan 95% felett, a vga meg malmozik.
Egyik sem mai proci, az egyik vagy 12 éves, az újabb meg 8 éves.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#966) Daelion válasza OgreImre (#965) üzenetére


Daelion
őstag

Ez mint legtöbb MMO meg régebbi UE 3 játék inkább IPC/1 szálas teljesítményre hagyatkozik még ha több szálat is használ közben. 'ezen amúgy nagyon sokat segített ez a DX 11 update'

Én pont ez miatt fejlesztettem gépet előző héten pénteken. 'nem csak Lost Ark miatt hanem máshoz is'
Konkrétan egy R5 1600X-et '6/12' cseréltem egy i 3 12100F-re, ugyan buktam 4 szálat mert ugye ez 4 mag/8 szál de így is rendesen kisimította a játékot/fpst illetve mikro akadások is nagyrészt eltűntek. :)

Azzal is teljesen játszható volt félre értés ne essék csak hát azért mégis.
Glorious Wall/Várostrom átvezetőnél pl azért elég szépen le tudta vágni az fpst most meg tartja a 75fps limitet amit használok minden játékban. '75Hz 2560x1080 UW monitor'

[ Szerkesztve ]

(#967) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Hogy álltok item level-lel?

(#968) savior válasza DiamondBack (#967) üzenetére


savior
őstag

En 1010ig vittem, de szerintem most abba is hagyom. Kontent kozul csak a szigetezes eventeket tudom csinalni, ami alig ad rewardot. Chaos dungeon megy meg, mert aby meg guardianba eleg hamar elakadtam. Cube meg platinium field belepo pedig nem esik.
Ezek az egyhitelos bossok kiakasztanak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#969) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Vissza hozzák a Tier dropokat twitchre. Ez egy jó hir, begyűjthetem a papir fejest.

[ Szerkesztve ]

(#970) Synaptic válasza savior (#968) üzenetére


Synaptic
senior tag

540 magasságában elakadtam . lvl12-13 on szinte mindegyik próbálkozás fail. Alapanyag meg nem igen esik A kedv viszont erősen.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#971) BoneDragon válasza Synaptic (#970) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem kb 3x volt fail. Ilyen az RNG.

(#972) freddirty válasza DiamondBack (#967) üzenetére


freddirty
senior tag

Szarul :) Van ugye egy grind fal a játékban amit nem láttam annyira reklámozni, de játékosok 90%-a ott fogja abbahagyni a game-et (viszlát queue :) . A T1-es cuccokat ugye upgradelni kell és ahhoz durva mennyiségű anyagra van szükség.
Pl csak a fegyó hogy felvidd +15-re (ilvl600):
- ~100k harmony shard
- 15k destruction stone fragment
Ha az összes T1 matit adó szigeti walking sim küldit megcsinálod akkor abból kábé +13-as szintre fel lehet húzni. onnan még 4-6k destruction stone és 25-50k harmony shard kell.
Nem véletlen hogy sokan alt karikat húznak fel, powerpassolnak, chaos dungont tolnak vég nélkül.
Én asszem elviszem a story-t amíg kényelmes, meglesz kb a +14 ezzel, de aztán köszönöm ennyi volt, majd visszanézek ha esetleg valami érdekes jön a játékba.

fred

(#973) Synaptic válasza BoneDragon (#971) üzenetére


Synaptic
senior tag

Ez nem RNG ez P2W :D

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#974) D1Rect válasza DiamondBack (#967) üzenetére


D1Rect
félisten

~1200 az item levelem, a három karin összesen. :)

(#975) BoneDragon válasza Synaptic (#973) üzenetére


BoneDragon
veterán

1 forintot se fizettem a játékért.

(#976) Synaptic válasza BoneDragon (#975) üzenetére


Synaptic
senior tag

Nem is téged 'gyanúsítottalak' vele :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#977) D1Rect válasza BoneDragon (#971) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem már 90%-on is 3x volt fail, úgyhogy én bepótlom helyetted.

(#978) BoneDragon válasza freddirty (#972) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezek endgame contentek voltak anno. Nem fogsz belehalni, ha nem 3 nap alatt lesz meg, mint a streamernek aki 0/24 küldi a játékot.
Sokan elfelejtik, hogy ez 4 évnyi content és mindenki fejvesztve rohan 1200+ fölé... de minek. Koreában is T3 a max, még jó sokáig az is marad.

(#979) Busterftw válasza BoneDragon (#969) üzenetére


Busterftw
veterán

Koszi, ez jo hir!
Ha jol latom a fejes az szombat este 6 magyar ido szerint?

(#980) kovsol


kovsol
titán

Nekem ma már a második javítást tölti le.

May the Force be with you!

(#981) Daelion válasza DiamondBack (#967) üzenetére


Daelion
őstag

Sehol mert újra kellett kezdenem West-en. :D

Azért kicsit kellemetlen, hogy Founder pack + kivettem 3 nap szabit head start-ra és semmit se értem vele, sőt sztem már azok is előttem járnak akik hivatalos nyitáskor kezdtek egy nem túl zsúfolt szerveren. :U

Na mind1 nem sietek én sehova, engem annyira nem szoktak elzavarni ezek a item level 'falak' amikor belassul az egész. 'játszottam már elég Ázsia MMO-t hogy tudjam milyen ez'

(#982) sith7 válasza Synaptic (#973) üzenetére


sith7
nagyúr

A free játékok a legdrágább játékok a világon :))
Wot, Warthunder, MMO - k stb.

(#983) kigyi_23 válasza sith7 (#982) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem értem a WOT hogy jött ide egy fillér nélkül könnyen lehet haladni max a csicsás cuccok nem lesznek meg, de az meg kit érdekel :D

Amúgy valóban ami free az mindig legyen gyanús.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#984) Synaptic válasza sith7 (#982) üzenetére


Synaptic
senior tag

Ebben teljesen igazad van :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#985) sith7 válasza kigyi_23 (#983) üzenetére


sith7
nagyúr

ha most valaki összeszámolná mennyit költöttem rá régen, és ide letenné elém, lehet elsírnám magam ... :B

Synaptic
:R

(#986) soo277 válasza sith7 (#985) üzenetére


soo277
őstag

Hát nem akrok nagyot mondani de nekem a wot ,szerintem karcolja az 1 misit

BT: wersoo#21211

(#987) sith7 válasza soo277 (#986) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :Y :Y
nekem azért ennyi nem volt ... de az is sok :O

(#988) Sirandrish válasza DiamondBack (#967) üzenetére


Sirandrish
legenda

960 körül vagyok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#989) Sirandrish válasza savior (#968) üzenetére


Sirandrish
legenda

A chaos dungeont egy félkarú vak is le tudja tolni. A Guardianokhoz már nem árt a csapat, vagy legalábbis 1 keménylegény.
Én 500as ilv környékén 2/2-n akadtam el. Elmentem vagy 5ször randommal, de kihaltunk...otthagytam. Tegnap 960al visszamentem és ugyan kihaltak körülöttem, de a 2/2 és a 2/3 is lement elsőre. Persze én voltam az MVP 55-60% körüli dammal, de nekem nincs türelmem 15-18percig szenvedni hogy a végén kiírja hogy amúgy még volt 20% HP-ja a dögnek.

Az abyss meg...hát...1-1 ilyen mechanikát el tudok fogadni, de már a második mapon is 2 ilyen van...egyébként az is ott pihen, holott már 300 körüli ilv-vel be lehet menni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#990) Synaptic válasza Sirandrish (#989) üzenetére


Synaptic
senior tag

Nekem már az ilvl600 is feladta a leckét , bár igaz kavicsom lett volna az upgrade ra , de szinte minden failed lett akár 90+ % ról is. Így a fegyvert felhúzni csak chaos dungiból (11->15) legalább 1.5-2 hét és az igazat megvallva ettől elszállt a kezdeti lelkesedés :D

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#991) Sirandrish válasza Synaptic (#990) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez egy vicces rész a játékban, mert vagy Chaosból szeded ki a setet, vagy néhány goldért összevásárlod, amint 600as ilv vagy, gyakorlatilag egyből 900+ leszel, ugyanis az új itemek kapásból 802re visznek, amiket az addig kapott T2s alapanyagokból 4-6ig simán fel tudsz húzni.
Én tegnap lettem 600as, este már 960-980al zártan :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#992) savior válasza Sirandrish (#989) üzenetére


savior
őstag

2/4-nel akadtam el. kb 10szer nekifuttam random/nem random csapattal es mindig haltunk. pedig volt olyan csapat is, ahol mind a 4en 1000 ilvl korul voltunk. olyan szemet mechanikaja van, hogy sose sikerult (egyhitelo aoe).

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#993) Sirandrish válasza savior (#992) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az Abyssba én még csak az 1/1et csináltam meg...az totál pihenőre került, de majd mostmár próbálgatom azért :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#994) DiamondBack válasza Sirandrish (#993) üzenetére


DiamondBack
senior tag

596.66 a fegyverre már lassan egy hete farmolok de a 15 mindig failed, mindegy mennyi zöld start tolok bele :D

(#995) Sirandrish válasza DiamondBack (#994) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor egy UP és megvagy. :K
Az a jó hogy már az animáció előtt tudni fogod hogy sikerül-e, mert az acsit hamarabb bedobja mint hogy látnád :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#996) DiamondBack válasza Sirandrish (#995) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ez király de nem nyugattál meg :D

(#997) Sirandrish válasza DiamondBack (#996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is az volt a cél :D
Nyugi...én is szétfailoltam az agyam. Elég sok goldot vertem el leapstonekra :B

De már haladni akartam :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#998) DiamondBack válasza Sirandrish (#997) üzenetére


DiamondBack
senior tag

free2play mi? ez mekkora cukrosbácsis húzás már :D beletolsz 100 órát aztán eljön egy pont amikor vagy mákos vagy, vagy farmolhatsz éjjel-nappal, vagy kinyitod a pénztárcát :)

(#999) BoneDragon válasza DiamondBack (#998) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mint minden játék ami f2p. Én eddig egyáltalán nem éreztem kéztetést arra, hogy fizessek bármiért is. Semmi hátrányom nincs belőle.
Amúgy elég sok goldot lehet kiszedni a játékban, nem kell hozzá valós pénzt költeni.
Láthatóan akik itt fröcsögnek folyamat a f2p meg a grind miatt, soha nem játszottak mmo-val vagy f2p játékkal.
Semmivel sem grindelősebb, mint pl a WoW. Teljesen jó a balance szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1000) DiamondBack válasza BoneDragon (#999) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Nincs vele gond amúgy nem fröcsögök, jobban magával rántott ez mint a wow. Csak fura volt hogy mennyire haladsz az elején, és azt gondolnád hogy ez végig ilyen lesz. Aztán jön ez a küzdelem a level-ért, a t1 szigeteket végig toltam, 3 karakterrel szedem a c dungeont és tolom át a mainra. Igazán megszánhatna és átengedhetne :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.