Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1701) soo277 válasza Sirandrish (#1700) üzenetére


soo277
őstag

Argos Phase 2
Beléptem a Ph s klánba,de egyedül lézengek állandoan

BT: wersoo#21211

(#1702) Sirandrish válasza soo277 (#1701) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is ezt hittem, de szép lassan összejön az :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1704) Sirandrish válasza BoneDragon (#1703) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Secret Dungeonon kinyultam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1705) Remiel


Remiel
őstag

Minden epizód jó amit csinálnak, az EXP farming is odab@sz

(#1701) soo277 Argos P2 sőt P3 is simán lehozható random csapattal, csak figyelni kell milyen tagok vannak és ha idióták (szar engraving, fos cuccok satöbbi) ki kell lépni mielőtt elindul

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1706) soo277 válasza Sirandrish (#1702) üzenetére


soo277
őstag

Akkor nem adom fel :K :K :K

BT: wersoo#21211

(#1708) duvi


duvi
nagyúr

Tölthető az update!

(#1709) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Uj map? Uj kaszt? Megjött? Melozok igy nemtom.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1710) Sirandrish válasza pimpi001 (#1709) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen megjött minden. Ark Pass is, feiton pass is, super express mission...minden játszik cuccfullextra :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1711) BoneDragon válasza Sirandrish (#1710) üzenetére


BoneDragon
veterán

Már be se logolok ezért. Totális kiégés van nálam. Mondjuk jelenleg ez minden játékra igaz. Vannak ilyen időszakok nálam ami eltarthat több hónapig is. :DDD
Majd nyáron ránézek újra.

(#1712) Busterftw válasza Sirandrish (#1710) üzenetére


Busterftw
veterán

A legjobb valtozas a kezdo kepernyo, vegre nincsenek siralyok. :B

A super express missiont vakul elnyomtam a main palamra...
Chat alapjan eleg sokan, mert sokan anyaznak. Meg hogy eleve miert lehet i1000 feletti karaktert valasztani, amikor a patch notes irja, hogy csak lvl 50 es i1000 alattira nyomhato el.
Na mindegy. :D

Ekozben 10% honing mellet ma zsinorban 3 darab sikerult elsore.
Mar csak 1 hianyzik es megvan a 1370.

Lehet a Feiton passt elnyomom az uj classra.

(#1713) F34R


F34R
nagyúr

Mindekozben le vagyok maradva mint a borravalo :DDD Jocskan van meg mit tenni a gameben... igy meg plane lesz hogy van uj content.

(#1714) pimpi001 válasza Sirandrish (#1710) üzenetére


pimpi001
tag

Feiton pass is? Ooo akkor uj kari egybol 960. Fasza. Gondolom csak egyszeri ez. Nemugy mint vern pass ami ketto alkalommal volt eltolhato.
Mit takar ez a super express mission?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1715) D1Rect válasza BoneDragon (#1711) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is csak a login rewardokat szedem ki, meg elindítom a hajót. :))

(#1716) Sirandrish válasza pimpi001 (#1714) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja..nekem már 960as is :D
Persze játszani még nem fogok tudni vele (nincs idő), de azért megcsináltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1717) Sirandrish válasza F34R (#1713) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked ez az Express cucc pont kapóra jött..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1718) F34R válasza Sirandrish (#1717) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt sem tudom mivan :DDD Elegge elbasztam sztem.. se engraving, se runak, se elegendo skill pointom nincs...meg a geart sem jol buildeltem.
Vern pass meg van, de nem tudom hasznalni :O

(#1719) Sirandrish válasza F34R (#1718) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a cucc plusz küldiket ad hogy hamarabb felérj ilv1000ig.
Runákat folyamatosan tudsz venni/droppolni, nem maradtál le semmiről. Engravingből valszeg van egy kazalnyi az invedben, mert rengeteget ad (legalábbis zöldet). A kéket meg a lilát AH-ból tudsz venni, ráadásul most jó áron is vannak. Most kb megveszed mind a 20at annyiból, amennyiből én korábban 3-5 darabot vettem max :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1720) duvi válasza F34R (#1718) üzenetére


duvi
nagyúr

"Elegge elbasztam sztem"
Nem igazán tudod elb*szni :N Engravingek cserélhetők, rúnák menet közben jönnek és szintén cserélhetőek, skill pontokat bármikor újra tudod osztani. Sőt! Magasabb szinten érdemes már 2(vagy több) skillfát használni, aszerint, hogy hova mész (pl. chaosba és raidekbe is más az optimális kiosztás). Geart meg T2-ig fillérekért lecserélheted. T3-tól már kicsit nehezebb mert csak lootból öltözhetsz, de az ékszerek itt is megvásárolhatók az AH-ból.

[ Szerkesztve ]

(#1721) norti


norti
addikt

CEU szerverek meg elmentek világgá :D

(#1722) Sirandrish válasza norti (#1721) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már visszajöttek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1723) norti válasza Sirandrish (#1722) üzenetére


norti
addikt

Látom ;) Megyek is vissza G-t nyomogatni :D

(#1724) Sirandrish válasza norti (#1723) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én majd holnap nyomkodom...reggel jöttem haza melóból...mostanra picit megpilledtem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1725) F34R válasza duvi (#1720) üzenetére


F34R
nagyúr

Okes... akkor megnyugodtam.. T2-kent az normalis hogy nem tudom lenyomni Thaitalost?

(#1726) duvi válasza F34R (#1725) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha rá gondolsz, akkor igen. T2-ben simán lehozható, de tudni kell a mechanikáját, lehetőleg az egész csapatnak.

(#1727) D1Rect válasza F34R (#1725) üzenetére


D1Rect
félisten

Randomokkal igen, le kell solozni. :)

(#1728) pimpi001


pimpi001
tag

Control vagy pinnacle glavier? Kinek melyik jön be? Meg mindig melozok igy nemtom kiprobalni csak ejfel fele.....

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1729) Busterftw válasza pimpi001 (#1728) üzenetére


Busterftw
veterán

Net alapján control.

(#1730) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Sziasztok.

Van az új terület, oda hogy lehet bejutni? Végig kell vinni Punikat(ez a név) is előbb?
Mert van az a Bellion Defense quest, de ahol lennie kéne, ott nincs.

(#1731) Busterftw válasza Airedhyal (#1730) üzenetére


Busterftw
veterán

Punika kell, 1340 ilvl a South Vern feltétel.

(#1732) Airedhyal válasza Busterftw (#1731) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Kösz.
Az még jó messze lesz. Még az 1100 -ért küzdők.

(#1733) Airedhyal válasza Airedhyal (#1732) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Na meg lett az 1100.

(#1734) Sirandrish válasza Airedhyal (#1733) üzenetére


Sirandrish
legenda

Onnan pikkpakk a 1302 :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1735) duvi válasza Sirandrish (#1734) üzenetére


duvi
nagyúr

Azért már nem olyan egyszerű, hogy végét ért az event. Ráadásul hamarosan vége lesz a winter tokenesnek is, amivel a +10%-os könyveket lehet kivenni. Remélem, hogy jön helyette más alternatíva!

(#1736) Sirandrish válasza duvi (#1735) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most is van egy event, amiből elég jó dolgokat lehet kiszedni. Persze a versenyes az brutál volt, de hát mindig nem lehet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1737) duvi válasza Sirandrish (#1736) üzenetére


duvi
nagyúr

Tudom, de itt a 10%-os könyvekre gondoltam. Még mindig 1370 köszöbén toporgok, pedig még vannak könyvek. Nagyon remélem, hogy sikerül meglépnem az 1370-et, mielőtt megszűnnek a winter tokenek is!

(#1738) F34R válasza duvi (#1737) üzenetére


F34R
nagyúr

En is szoktam turni azt az eventet.. nemsoka vege sajna.

(#1739) Sirandrish válasza duvi (#1737) üzenetére


Sirandrish
legenda

En 1400ra gyúrok már, de ha egyszer sikerül, ott tuti megallok kicsit :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1740) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Elkezdtem én is a játékot. Eddig tetszik. Azt szeretném kérdezni, hogy szeretnék egy alt. karaktert most, hogy bejött a Super Express Mission Event. A main-em egy berserker. Van esetleg ajánlott class?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#1741) Sirandrish válasza bajtokarpi (#1740) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pala vagy Bard...őket mindig keresik, minden partyba kellenek, és szeretik is őket.
Ha még egy DPS-t szrrtletnel akkor Deathblade pl...de kb bármit kezdhetsz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1742) bajtokarpi válasza Sirandrish (#1741) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm szépen a segítségedet. Nagyon kezdő játékos vagyok MMO-ban. Egyenlőre solo-ban nyomom. Nálam semmi presszió nincs a játékkal kapcsolatban, csak a kikapcsolódás. Azért szoktam nézegetni Abyssal guideokat, hogy ne sík tudatlanul menjek be a partyba. Meglesem ezt a Deathbladet.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#1743) Sirandrish válasza bajtokarpi (#1742) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vannak olyan elemei a játékban, főleg az end game részen (csak ott), amiket csak csapatba tudsz letolni. Oda hasznos lehet a support, mert sokkal könnyebben bejut 1 partyba mint egy DPS amikkel dunát lehet rekeszteni. Persze ha mindenképp DPS-t szeretnél, akkor a DB az jó választás.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1744) Remiel válasza bajtokarpi (#1740) üzenetére


Remiel
őstag

Nekem egy berserker a main karim és nincs altom, illetve most már van egy lancemaster, de csak rátettem a passt és más semmi.

A main karim 1400 feletti, minden kontentet le tudtam tolni random csapatokkal eddig. Idő és türelem kell hozzá (mondjuk idő több althoz is). Kipróbáltam más classokat de nekem a berserker jön be, a többi nem nagyon érdekel, így az altokra szánt időt mással töltöm. Pl az adventurer bookomban Yorn (83.8%) és South Vern (55%) kivételével minden terület 90% felett van, megvan az összes omnium star (legalábbis 6 mert a 7. a fene tudja mi lesz), mokoko 1200 és a többi collectibles is elég jól áll. A roster lvl 109 egy karakterrel. Az expresst is a main karira toltam el, gyorsabb így és kell a silver, meg pl a rapport dolgok. És nem költöttem a játékra számolatlanul a pénzt, összesen 2 pakkot vettem meg amiknek az együttes ára kb egy AAA konzolgame árával egyenlő, nekem ennyit megért, hogy jól szórakozom.

Szóval lehet ezt csinálni alt nélkül is, de valóban egy supportot ezerszer előbb behívnak bárhová, ahogy minden MMO-ban a healer és a tank volt a legkönnyebben instáztatható kari.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1745) F34R


F34R
nagyúr

Sracok, lanyok, lehet hulyeseget kerdezek de ezt a skill point potiont hogy lehet "gyujteni"? mert allitlag lehet. Van hozza kulon quest? es ha igen akkor azt kinel tudom?

(#1746) Sirandrish válasza F34R (#1745) üzenetére


Sirandrish
legenda

"gyűjteni" nem lehet. Van néhány quest ami ad, meg néhány adventure tome, vagy néhány collectible...
De mind 1-1 alkalommal ad..."farmolni" nem lehet..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1747) F34R válasza Sirandrish (#1746) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem folyamatosra gondolok, hanem amit meglehet szerezni. van 27x de mar tobbnek kellene lennie.

(#1748) D1Rect válasza F34R (#1747) üzenetére


D1Rect
félisten

A játék tele van vele, különböző nehézségű megszerzni őket.
Van ami 5 perces quest, van ami több hetes gyűjtemény eredménye.

(#1749) F34R válasza D1Rect (#1748) üzenetére


F34R
nagyúr

Most latom hogy a tower is ad ilyen potiont.. lehet az easybekket megcsinalom. :K

(#1750) Sirandrish válasza F34R (#1749) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt sorba kell...nem te döntöd el hogy melyik floort szeretnéd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.