Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1801) Busterftw válasza M0ng00se (#1799) üzenetére


Busterftw
veterán

En is igy latom, meg chaos meg szintezes alatt a sima mapos dungeont is partyban szeretem csinalni, pedig aztan solozhato.
De most az volt T1 szinten, hogy kb 10 percekig vartam egy 4-es csapatra.
Szoval kosz nem :D

(#1802) F34R


F34R
nagyúr

Udv

Skacok eljutottam Punika questline vegere.. hogy smit tovabb? nem voltam meg bent chaos dungeonban, T2-bol megmaradt ilvl 1100-n vagyok meg egyelore.
A T1 es T2 matikat, gearekkel mit kezdjek? tartsam meg ? character lvl 52, roster 43..
teruletek ~25%-osak. Sztem Vern elott ezeket meg kellene csinalnom, mert meg a skill potikat sem tudtam osszegyujteni. Ez kb mennyi ido?

(#1803) duvi válasza F34R (#1802) üzenetére


duvi
nagyúr

Punika questlánc után bemehetsz a T3-as Chaosokba és Guardian Raidekbe "öltözködni". Szedj össze egy elfogadható kezdő T3-as setet és érd el az 1370-es ilvl-t. Ha megvan, mehetsz tovább a storyval, South Vern küldetéslánccal. A T1 és T2 matikat - amik nem boundosak - eladhatod, vagy félreteheted egy jövőbeni altodnak.

(#1804) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,
Mennyire éri meg a mellék küldiket megcsinálni szerte a világában 50-es szint után ?
Szeretek felfedezni, gyűjtögetni meg ilyenek szóval nem rohanok a játékkal .
Van glorym is vagy mi ami még 2 napig aktív meg van egy 5napos még a bagban is.

[ Szerkesztve ]

(#1805) F34R válasza duvi (#1803) üzenetére


F34R
nagyúr

Okes, viszont ezt az Achates mocskot meg nem sikerult legyurni hogy mehessek tovabb a Guardianokkal. A tobbi hidden quest stb sincs meg. Sztem nagy resze boundos, mert ladabol is szedtem ki cuccokat. A gunslinger gear viszont nem jo masra, igy azt akar kukazhatom is nem?

(#1806) BoneDragon válasza duvi (#1803) üzenetére


BoneDragon
veterán

1340-tol mehet kovetkezo zonaba.

(#1807) duvi válasza BoneDragon (#1806) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry és köszi a kiigazítást! :K

(#1808) duvi válasza F34R (#1805) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt egy részletes leírás Achateshez. Ha legalább ketten tudjátok a csapatból, hogy mit kell csinálni, akkor simán lehozható. Ha csak egyedül te, akkor szívás.
"A gunslinger gear viszont nem jo masra, igy azt akar kukazhatom is nem?"
Ha jó a set (és van rajtuk még tranzakciós lehetőség), akkor érdemes eladni az AH-ban.

Szerk:
#1804 Roland861010
Mindenképpen érdemes a mellék küldiket is megcsinálni. Még utólag is, mert a teljesítésük után mindig kapsz XP-t, ami kelleni fog a combat és roster szintek növeléséhez, achikhoz és az adott régió 100%-os teljesítéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#1809) Sirandrish válasza Roland861010 (#1804) üzenetére


Sirandrish
legenda

Roster lv-t kb a küldik adják a legjobban, szóval hajrá

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1810) F34R válasza duvi (#1808) üzenetére


F34R
nagyúr

Koszi ranezek ;)

(#1811) Busterftw


Busterftw
veterán

Most Feitonban kaptam egy roster questet az alttal (amit mainnel mar megcsinaltam),
ami adott egy skill point potiont.
Ezt a mainem is megkapja?

(#1812) Remiel


Remiel
őstag

ha a maineddel megcsináltad volna a skill poti is meglenne már és az alt nem kapta volna meg

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1813) Busterftw válasza Remiel (#1812) üzenetére


Busterftw
veterán

Az lehetetlen, mert main-nel megcsinaltam, egy regiobol csak akkor mentem at, ha az osszes kuldetes megvolt. Plusz emlekszem a kuldetesre. :)

Csak azt nem tudom, hogy ezek a skill potionoket global meri vagy per karakter.

[ Szerkesztve ]

(#1814) BoneDragon válasza Busterftw (#1813) üzenetére


BoneDragon
veterán

Global, nekem is feldobja azt amiket mar mainel megcsinaltam.

(#1815) Remiel válasza Busterftw (#1813) üzenetére


Remiel
őstag

skill poti nem karinként van, csak ami a szintekért jár... lehet kijelzi az altodnál mint loot, de ha már a mainel megvolt nem kapsz másikat

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1816) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,

Meg lett az 50-es szint de még a Finding the Arkot csinálom 2/7 .
Gondolom ezt végig kell csinálni !?

(#1817) Sirandrish válasza Roland861010 (#1816) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kell (és nem is tudod), végigcsinálni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1818) Roland861010 válasza Sirandrish (#1817) üzenetére


Roland861010
addikt

Akkor majd közben kapom meg a chaos dungeon meg raides küldetéseket is ?

(#1819) Sirandrish válasza Roland861010 (#1818) üzenetére


Sirandrish
legenda

A vernes küldiket kell végigcsinálni, és onnantól unlockolsz mindent, amihez az ILV-d megvan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1820) F34R válasza Roland861010 (#1816) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez az ark vadaszat a az endgameig kitart. roviden az egesz quest a story :DDD

(#1821) Roland861010 válasza Sirandrish (#1819) üzenetére


Roland861010
addikt

Egy kicsit bővebben?
Hol kapom meg vagy automatikusan megadta vagy csak nem figyeltem ?

Fent északra menjek a geart össze kapni ?

(#1822) Sirandrish válasza Roland861010 (#1821) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Geart chaosból(és/vagy raidekből) tudod kiszedni, és a chaos elérhető a Vern küldisorozat után...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1823) Roland861010 válasza Sirandrish (#1822) üzenetére


Roland861010
addikt

A végén van a lényeg Vern küldi
:R

Ott minden küldetést végig kell csinálni vagy van ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#1824) Sirandrish válasza Roland861010 (#1823) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem 3 hsz-el feljebb pont ugyanazt írtam :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1825) Roland861010 válasza Sirandrish (#1824) üzenetére


Roland861010
addikt

Jó nekem ezek a fél szavak semmit nem mondanak még .
Arraentem amerre a játék vitt eddig .
De ezek szerint nem jó szigeten voltam.

(#1826) Sirandrish válasza Roland861010 (#1825) üzenetére


Sirandrish
legenda

Konkrétan azt írtam hogy "A vernes küldiket kell végigcsinálni"...
Nah mindegy..a lényeg hogy megvagy..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1827) Roland861010 válasza Sirandrish (#1826) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi!
Csak olyan marha kevés időm van játszani, hogy próbálok minél hamarabb eljutni odáig, hogy dungik meg ilyenek meglegyenek.

(#1828) Roland861010 válasza Roland861010 (#1827) üzenetére


Roland861010
addikt

Alakul

(#1829) Sirandrish válasza Roland861010 (#1828) üzenetére


Sirandrish
legenda

1-2 sziget kifilézésével lesz annyi alapanyagod, hogy 900+ig fel tudd tolni magad..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1830) F34R válasza Sirandrish (#1829) üzenetére


F34R
nagyúr

en T1, T2 nem szigeteztem mert lusta dog vagyok... viszont tier 3-ban mar nagyon is fog kelleni ugy latom. Foleg hogy itt a legnagyobb a szivas a honingal.

Tobbiekhez is lenne egy kerdesem... ugye a Bard az healer/support lenne. Mitol van az hogy olyan dps szamokat latok egy illetonel hogy leszakad a pofam? az osszes Guardiant solozza par perc alatt.

(#1831) Busterftw válasza F34R (#1830) üzenetére


Busterftw
veterán

Bard lehet DPS is, persze nem lesz egy szinten a tobbiekkel, de DPS classok kozott is van kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#1832) F34R válasza Busterftw (#1831) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt nem tudtam, a Sorci az egyertelmu DPS.. nem tudom mennyire nehez vele jatszani? Gunslingernel pl azt utalom hogy nincs anim. cancel.

(#1833) Busterftw válasza F34R (#1832) üzenetére


Busterftw
veterán

Neten vannak Bard DPS buildek, ha van idod lassan osszerakhatsz egy buildet/felszerelest hozza.

Sokan palaval is csinaljak ezt, mert pl solozni, chaos dungeon stb jobb egy dps build, illetve nem feltetlenul jobb, de gyorsabb :)
Persze komoly raidre nem mennek DPS-kent, mert kivagnak :D

(#1834) F34R válasza Busterftw (#1833) üzenetére


F34R
nagyúr

Ahhhh, meg azt sem tudom hogy a Powepasst kire lojjem el. Meg csak elkepzeles szinten van a dolog. Hat sokszor rolam is lecsatlakoznak, mert mar van eleg DPS a csapatban, viszont ha van egy Bard vagy egy Paladin a csapatban annak en is orulni szoktam. :D

(#1835) Sirandrish


Sirandrish
legenda

AAAh..a 4. karim is T3 lett...soha többé T2 :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1836) Busterftw válasza F34R (#1834) üzenetére


Busterftw
veterán

Altalaban igen igy van, ha ket support jon ossze akkor megy a reroll.
Bar nem mindenki, mert pl en toltam le 1370 abyss bosst ugy, hogy csak mi ketten a paladinnal maradtunk eletben, a ket dps behalt.
Persze tovabb tartott mert nincs sok DPS-unk, viszont eletben tartottuk egymast rohogve :)

Ha nincs wipe mechanic akkor siman hozhato ket supporttal barmi.

(#1837) F34R válasza Busterftw (#1836) üzenetére


F34R
nagyúr

En is mindig kihalok, ezert szetetnek egy ertelmes altot kesobb

@Andrish adjal mar abbol az energiabol amit tolsz :D resp.
.

(#1838) Sirandrish válasza F34R (#1837) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez lófasz. Valakinek már 3-4 ALTja is 1370en van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1839) D1Rect válasza Sirandrish (#1835) üzenetére


D1Rect
félisten

"soha többé T2"
Dettó, mondjuk én azért mert nem játszom többet. :D

(#1840) Sirandrish válasza D1Rect (#1839) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a baj hogy a Destroyert majd akarom, szóval mégis lesz kis T2 :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1841) F34R válasza Sirandrish (#1838) üzenetére


F34R
nagyúr

De ne ugy mond mintha az altalanos lenne :DDD

(#1842) Sirandrish válasza F34R (#1841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha nem is általános, nem is olyan ritka mint elsőre gondolná az ember..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1843) Busterftw válasza Sirandrish (#1840) üzenetére


Busterftw
veterán

Talan arra lesz Punika Pass, egybol 1100 :)
Engem a summoner vagy az artist? erdekelne majd.

(#1844) Busterftw válasza F34R (#1837) üzenetére


Busterftw
veterán

En igazabol mindennel szenvednek ami nem Paladin :D
Egy altom van 1100-on Artillerist (akartam valami rangedet), ott a shield azert megvan meg tankosabb kicsit mint a tobbi, de Paladin utan egyszeruen hianyoznak mindenhonnan a heal meg a shield.

Most 1385-on a shieldem kb 8k-t healel amikor lejar, ezt kb 22 masodpercenkent el tudom tolni, ha proccol gem akkor elobb is.
Szoval lassan kb 20-k healelek 1 perc alatt ha ugy van es akkor meg nem beszeltunk mas healrol.
Igy ha lassabban is de eletben maradok, mert ha nem utnek akkor siman felhozom magam, mig DPS-el ha elfogy a potion akkor kb ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#1845) F34R válasza Busterftw (#1844) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah igen, ezt unom mar en is... elfogy, akkor meg lehozzak helyettem a randomok. Azt meg szegyenlem hogy nem vagyok hasznos.
Guardianok meg hagyjan az Abyssal dungeon-ba hamarabb kifingok.

(#1846) Sirandrish válasza Busterftw (#1844) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elsőszámű altom egy pala.. Az lett volna a mainem ha ismerősöm nem Barodt kezd...
Azóta már abbahagyta, hogy kapná be :D
Nah de a lényeg...egy jó kis support buildet mondjál csak a papának :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1847) Sirandrish válasza F34R (#1845) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Abyssalokat konkrétan meg kell tanúlni, mert ha a szinteden vannak, akkor iszonyat dmg-t tolnak a bossok. Ha viszont tudod hogy mikor mit csinálnak, akkor meg kb el se találnak :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1848) F34R válasza Sirandrish (#1847) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen, en is azt vettem eszre, hogy az ajanlottol azert joval magasabban kell legyek hogy egyszerubb legyen. Most az elso Tier5-as guardiant tudom csak tolni a pancelos kotsogot. Ez idiotan mozog, amivel erdemben dps-t tudnek rasozni azon nincs animation cancel, igy altalaban becopok jonehany sebzest. Ktsg modjara probalok long ranged shotokat tolni mert akkor nem bac le egy pofont. :D

(#1849) Roland861010


Roland861010
addikt

A statokat hogy varialjam ?
Miből mennyi az ajánlott?

(#1850) Sirandrish válasza F34R (#1848) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja, annak nagyon paraszt a mozgása :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.