Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#351) BoneDragon válasza Hunbeast87 (#349) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jó tudni...köszönöm. :R

(#352) BoneDragon válasza Laraxior (#350) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azért ez mérföldkövekkel jobb játék és nem Amazon fejleszti, ezért még van remény...

(#353) Synaptic válasza BoneDragon (#352) üzenetére


Synaptic
senior tag

Február 8 óta játszom , eddig nem volt sor a Neria-n . Most ez fogad :

Szánalmas az amazon :(((

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#354) whitezo88 válasza BoneDragon (#352) üzenetére


whitezo88
nagyúr

De a kiadó az AGS, ami a lényeg, nem a fejlesztőcsapat aki legyártja a terméket.

Notórius példa a NMS, ahol a Sony nyomta a kiadást, mert a pénzt is ők tolták, szar is volt launchkor és sokáig utána is.

Továbbá hogy melyik a jobb, azt kiadás napján elég korai kijelenteni, NW is pörgött azért, és később derült ki 60 után főleg, hogy mennyire félkész és unalmas gyakorlatban (war, farm, crafting, PVE contentek, a mai napig egypályás OPR, stb)

[ Szerkesztve ]

(#355) Daelion válasza Synaptic (#353) üzenetére


Daelion
őstag

Pont ezért nem mentem át másik szerverre újra kezdeni, mert mondom úgy is ez lesz máshol is hivatalos nyitás után.
Amíg nem kezdenek lelépni a játékosok nagyobb számban szerintem ez nem fog sokat javulni.

Egyik haverom csak rávette magát, hogy játsszon a játékkal és ő egyik alacsony terhelésű szerveren kezdett.
Direkt ránéztem arra is most estefele és már ott is több ezres sor volt szal nem is értem volna semmit ha átmegyek oda.

[ Szerkesztve ]

(#356) BoneDragon válasza whitezo88 (#354) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezen nincs mit kideriteni. Évek óta a piacon van rengeteg contentel. Nem egy teljesen új játékot kaptunk.

(#357) toxicjew válasza BoneDragon (#356) üzenetére


toxicjew
addikt

Pontosan. Ez a játék körbehugyozza a New Worldot.

(#358) Daelion


Daelion
őstag

Na jó én mára feladtam, majd holnap megpróbálok korábban felkelni vagy valami.

Mielőtt kiléptem játékból végig kattingattam összes EU szervert, mindegyiken 6-18k közti sor van. :DDD
Ennyit arról, hogy beszólnak emberek fórumon 'nem itt' hogy játsszál szerveren ami nem terhelt meg Amazon is azt ajánlotta még 1-2 napja.
Amúgy amcsi rész nincs ilyen rossz állapotban de hát EU-ban többen is vannak eleve.

[ Szerkesztve ]

(#359) SQX_Barto válasza Daelion (#358) üzenetére


SQX_Barto
addikt

De szerver valtasnal uj karit is kell csinalnod, mert nem tudod atvinni, nem? Akkor ha 10 szerveren jatszol van 10 low level karid? :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#360) Daelion válasza SQX_Barto (#359) üzenetére


Daelion
őstag

Igen 0- ról kezded mert nincs kari transzfer és ha lvl 11 felett volt a karid másik szerveren akkor a nevet is bukod hiába törlöd le a karit. 'jelenleg elvileg ezt mondják'

De ilyen helyzetben nem is lenne értelme szervert váltani, mindegyik tele van max kevésbé. :D
Olvasgatom a hivatalos fórumot azért 'mókás' ami ott megy, tombolnak az emberek kb.

1.3 milla játékos jelenleg azért nem gyenge mondjuk.

(#361) D1Rect


D1Rect
félisten

Felkelek időben, hogy tudjak játszani.

(#362) Sirandrish válasza D1Rect (#361) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉÉÉÉÉÉÉÉS Maintenance :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#363) BoneDragon válasza Sirandrish (#362) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vasárnap..kemény. :W

(#364) Hunbeast87 válasza Sirandrish (#362) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

S alig 3 órás. Mármint csak körülbelül 3 órás, ami lehet kevesebb (kétlem) vagy több is. :D
De bővítik a szerverkapacitást, remélem hogy a tegnapi 5 órás várakozás Thirainen most már nem lesz. (csak 4 :DDD )

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#365) Sirandrish válasza BoneDragon (#363) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pénteken "megjelent" a játék, akkor nem lehetett játszani. Szombaton délután 3tól már nem jutottál be kb, vasárnap meg megint pihi. Nem rossz, nem rossz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#366) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ennél az Amazonnál nem nagyon láttam még balfaszabb bandát, de tényleg. Vasárnap...reggel...hát agyam eldobom. Ugyan az a csapat foglalkozik vele, mint New Word-el? Végtelen pénzből ilyen idiótákat sikerült összeszedni...
Direkt beléptem fél órával ezelőtt, afk-ot is átállitottam, erre ez. :U

(#367) Sirandrish válasza Hunbeast87 (#364) üzenetére


Sirandrish
legenda

25%os javulás? naaaaah...nem lesz az sok kicsit? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#368) BoneDragon válasza Sirandrish (#365) üzenetére


BoneDragon
veterán

9 óra játékom van steam szerint. Abból nagyjából 6 órát sorban állással töltöttem. :DDD

(#369) Sirandrish válasza BoneDragon (#366) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elv amúgy nem lenne rossz. A tegnapi napból kiindulva elkél a szerverbővítés, és HA tényleg meg tudnák oldani akkor nem lenne rossz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#370) Synaptic válasza BoneDragon (#368) üzenetére


Synaptic
senior tag

Megvettem a silver founders packot , szerdán és csütörtökön játszottam vele egy kicsit. Azóta nem jutottam be.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#371) BoneDragon válasza Sirandrish (#369) üzenetére


BoneDragon
veterán

De nem vasárnap reggel 8kor, mikor a legtöbb embernek most van ideje játszani. Mondjuk "hajnali" 5-6 órától mint más cég, hogy reggelre ne dühös emberek fogadják őket. Agyhalott amcsik.

[ Szerkesztve ]

(#372) Kobe válasza BoneDragon (#366) üzenetére


Kobe
veterán

Nem kicsit tulspilazzatok szerintem. Jo ido van, el lehet menni setalni, vagy valami "hasznosat" csinalni addig. 1.2M user bazis melle 1 heten belul jon a harmadik maintenance egy alapvetoen free to play gamehez....
Na puff neki, legalabb foglalkoznak vele. Es a jatekban launchkor nem voltak ordito hibak.

Ha nem tetsz, erdemes kiprobalni BF2042t amig all a server.... Hamar visszasirnak sokan a maintenancet, amikor azt latod hogy ordito hibaktol hemzsego fizetos gamehez nem hogy 3-4 nap de 3-4 honap alatt nem jott osszesen 3 patch es a playerbazis 99%a elkopott...

(#373) BoneDragon válasza Kobe (#372) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vasárnap délelőtt nem vagyok hajlandó sétálni. :D

(#374) rumkola válasza BoneDragon (#373) üzenetére


rumkola
veterán

:C :R

(#375) Sirandrish válasza BoneDragon (#371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amazon>Amerika>Éjszaka :)
Csak nálunk van vasárnap reggel :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#376) Sirandrish válasza Kobe (#372) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont most öltöztem át, és indulok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#377) BoneDragon válasza Sirandrish (#375) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, erről beszéltem. Más amerikai cég meg tudja oldani a karbantartásokat úgy, hogy EU-hoz igazodjon. Kivétel Amazon, lásd New World.

(#378) D1Rect válasza Kobe (#372) üzenetére


D1Rect
félisten

"Jo ido van, el lehet menni setalni, vagy valami "hasznosat" csinalni addig."
Heti 80+ óra hasznosat csinálok, jó lenne játszani is.

(#379) Hunbeast87 válasza Kobe (#372) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Jó, mondjuk én sem írtam oda, hogy a sorbanállás alatt elmosogattam, vacsoráztam, fürödtem, kislányomat megfürdettem, mesét olvastam neki, játszottunk. Természetesen nem várom ki azt az 5 órát a gép előtt ülve, hogy mikor ugrik lejjebb a várakozók száma. :DD
De valóban, nincsenek legalább olyan bugok, ami miatt játszhatatlan vagy nem lehet továbbhaladni. :K

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#380) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Engem inkább az érdekelne hogy lehet az hogy csak az eu-s szerverekkel van gond az amcsi szerók meg mennek simán és a new worldnél ugyan ez volt nevetséges már de mindegy én tutdam elég sokat játszani vele tegnap nem tudtam csak belépni.

(#381) BoneDragon válasza Hunbeast87 (#379) üzenetére


BoneDragon
veterán

Durva lenne egy 4 éves játéknál ha ilyen bugok lennének még bent.

(#382) Kobe válasza Hunbeast87 (#379) üzenetére


Kobe
veterán

Sorbanallas elindit, sort berak a hutobe, kutyat kivinni setalni es mikpr hazamesz, 19. Vagy a queueban
Perfekt
Minden masra mastercard :D

(#383) kicsako


kicsako
őstag

Ó jajj a gonosz Amazon bővíti a szervereket egy ingyenes játéknál hogy többen tudjanak játszani. Hihetetlen milyen gonosz egy cég ;]

(#384) D1Rect válasza kicsako (#383) üzenetére


D1Rect
félisten

A probléma az, hogy ezt lehet végezni 1-5 között bármelyik nap.
De erre az időszakot nekik a péntek délutánt és a vasárnap délelőttöt sikerült kinézni.

(#385) kovsol válasza kicsako (#383) üzenetére


kovsol
titán

AWS-ben az épp idle kapacitást gondolom odacsoportosítottak a játék szervereknek. :D

May the Force be with you!

(#386) Delávégá


Delávégá
tag

Át kellett volna rakni azokat ami a NW-ből felszabadult. ;]

(#387) rumkola


rumkola
veterán

Szerverek mennek, nulla a sorban állás!

(#388) Daelion válasza rumkola (#387) üzenetére


Daelion
őstag

Kivételesen jó időzítés, megébredtem 8 után mondom felnézek telón ide hogy mi van.
Látom már írtátok, hogy maint van azt fordultam 1 et as aludtam tovább inkább. :D

Most meg pont, hogy befejeztem fürdést és mennek a szerverek azt gyors be is léptem amíg lehet. :K
Ha már péntek óta kb 1 percet nem tudtam játszani legalább ma tudjak. 'jövő héten már én is melózok meg már tegnap kitaláltak nekem programot is..'

[ Szerkesztve ]

(#389) rumkola


rumkola
veterán

Kb. 5-6 órám van benne. Elsőre nagyon bejön, de:
-többnyire csak a G-t nyomkodom veszettül
-ide megyek odamegyek visszamegyek, harc nulla
-az enemy szinte sosem támad meg, nyugodtan furulyázom (LOL), lovacskázom vagy éppen küldit teljesítek ölés nélkül
-annyira owerpower a karakter, hogy vicc (Shadowhunter)
-találtam valami óriás BOSS-t, 12-en öltük 5-6 percen keresztül, ez nagyon bejött

Az a legrosszabb, hogy a kihívás nulla. Casual vagyok, LVL21, de ez még nekem is túl könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#390) Jack Oneill válasza D1Rect (#361) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En hajnali 4 korul varakozas nelkul beleptem es vegre elkeszitettem a karimat.

(#391) Jack Oneill válasza BoneDragon (#366) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem az amazon fejleszti, semmi kozuk nem volt egy darabig hozzajuk, aztan penzzel beszalltak.

(#392) Daelion válasza rumkola (#389) üzenetére


Daelion
őstag

A játék rendes része úgymond lvl 50 után kezdődik, addig csak sztorizgatás megy ami direkt nem túl nehéz.
Illetve elég sok tartalommal jelent meg nálunk a játék, T3 eleje ami vagy ~2+ évnyi Koreai tartalom szal inkább az a mérv adó ami T3-ban van.

End game raidekbe azért már nem fogod úgy érezni, hogy nincs kihívás. :) 'pláne randomokkal, én is csak ezért fogok majd klánba menni ha ott tartok'

(#393) Laraxior válasza Jack Oneill (#391) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig nem nagyon kellene erőltetniük ezt a vonalat, láthatóan nem igazán boldogulnak... :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#394) Kobe


Kobe
veterán

Valaki tudna mondani megbizhato forrast ahol kulonbozo buildekhez lehet otletet meriteni?

Mint a dio3 nal a diablorankings vagy hasonlo site volt
Illetve olyan magyar guild amiben aktivkodas is van!? Egyelore a Hungaricumba leptem be de full passziv

(#395) BoneDragon válasza Jack Oneill (#391) üzenetére


BoneDragon
veterán

Egy szóval se irtam, hogy ők fejlesztik...

(#396) BoneDragon válasza rumkola (#389) üzenetére


BoneDragon
veterán

Direkt casual a fejlődés. Max szint után viszont brutálisan megnehezedik a játék.

(#397) kovsol válasza Kobe (#394) üzenetére


kovsol
titán

Most indult a játék, és a szerverekre is alig lehetett bejutni. Szerintem korai itt még aktív guildekről beszélni.

May the Force be with you!

(#398) rumkola válasza BoneDragon (#396) üzenetére


rumkola
veterán

:R

(#399) Kobe válasza kovsol (#397) üzenetére


Kobe
veterán

Hat pedig az indulo roster kuldetesekhez szukseges minimalis pontokat ossze kene vele szedni.
De a mostaniban meg az sincs, csak egy user lista azt szevasz

(#400) Sirandrish válasza rumkola (#387) üzenetére


Sirandrish
legenda

A szerverek még mindig mennek, de már 18K-s a sorbanállás Zinneren :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.