Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1551) DiamondBack válasza Daelion (#1540) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Nagy kaland. Én se tudtam hogy van gear transfer. Felhúztam a cuccokat 7-8 levelig, aztán ha estett egy jobb minőségű akkor azt felvettem, a régit (igen azt) meg betörtem és újra kezdtem a honingot...
Nem mindenkinek van veleszületett tudása :)

(#1552) BoneDragon válasza DiamondBack (#1551) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igaz, olvasni és számokat felismerni később tanulja meg az ember... Jobb esetben. ;]

(#1553) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#1554) Ellia válasza BoneDragon (#1553) üzenetére


Ellia
addikt

Vótmá ;]

(#1555) BoneDragon válasza Ellia (#1554) üzenetére


BoneDragon
veterán

(#1556) Sirandrish válasza BoneDragon (#1555) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak egy jól begyakorolt koreográfia :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1557) Daelion válasza BoneDragon (#1555) üzenetére


Daelion
őstag

Amúgy mit botolnak ennyire?
1x-i gold rewardokat amit bizonyos questek adnak vagy mire mennek ezek, hogy ilyen sokan vannak? :D

Sajnos ez eléggé MMO betegség, én majdnem mindegyikben amit játszottam bele futottam ilyenekbe.

(#1558) alakesh válasza BoneDragon (#1555) üzenetére


alakesh
tag

Én a múltkor a mokokos hollóknál láttam ilyen eszement farmot, volt tüzijáték rendesen... xD

(#1559) duvi válasza Daelion (#1557) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha jól tudom, lvl 30 alatt letiltották a global chatet, hogy megnehezítsék a sok gold seller spamelését. Erre írtak botokat, amikekkel gyorsan felszintezik őket legalább 30-ig, hogy tudjanak gold hirdetéseket tolni a chatre. Amiket mi folyamatosan jelentünk és ennek következtében mennek a bannok, amire ők ismét indítanak új karikat ... és ezzel bezárul a kör :)

(#1560) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem merem elkezdeni az 1340->1370-et, mert olyan rinyálás van a honing chance miatt.
Félúton vagyok és tekergetnek rajta tökönbököm magam.

(#1561) Busterftw válasza D1Rect (#1560) üzenetére


Busterftw
veterán

En is mar eldontottem, hogy 1340 meglesz aztan annyi. (most 1335)
Elvileg jon amugy is honing konnyites. Csinalgatom a raideket meg a chaost aztan varunk :)

A gold miatt sem fogom eroltetni, valamiert nekem nem megy ez a gold szerzes.
Ilyen secret map biddeles meg side marhasagokra en nem fogok idot pazarolni. :N

[ Szerkesztve ]

(#1562) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#1563) Busterftw válasza BoneDragon (#1562) üzenetére


Busterftw
veterán

Epp neztem Steamen, hogy kb atlag stabil 1 milliorol kb 500k-ra csokkent az userbase.
Ekozben ugyanugy vannak gold sellerek, tehat sok jatekos tart szunetet/hagyta abba.

Meg igy is szep szam.

(#1564) Daelion


Daelion
őstag

Ez a lopakodós mentsük meg Madnick quest nagyon kelett egy ilyen játékba. :((( :D
Visszamentem így Yorn után 1000-es gear-el folytatni Shushiret, hogy az is meglegyen mert most inkább csak sztoris dolgokra megyek de ez kicsit bosszantó.

Pedig a 2014-es Thief-et végig vittem és tetszett anno.

[ Szerkesztve ]

(#1565) Sirandrish válasza Busterftw (#1561) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig itt aztán tényleg van mit csinálni az ILV-n kívül is.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1566) D1Rect válasza Busterftw (#1561) üzenetére


D1Rect
félisten

Én eladom a matit is.
Úgyis durván megy le az ára.

(#1567) Busterftw válasza Sirandrish (#1565) üzenetére


Busterftw
veterán

Jo de ami stabilan hozna aranyat?
Chaosbol eladhatnam a honing cuccokat, de inkabb ilvl-re koltom.
Chaos/Raidbol a cuccok kovek vagy jok vagy nem, amugy is napi 10 az AH limit, minden "szart" nem lehet felrakni, inkabb szetszedem oket.

Abyss ugye ad goldot, de az heti 1x.

Ami ertelmes rewardot ad Una-k azt csinalom (kuldeteshez kell xy emote stb), de aranyat/cuccot az sem ad.
Ami T2-ben bejott az Elemental Potik gyartasa es Ah-ban jol mentek, viszont nyilvan farmolni kellett a viragokat es a potik ara azota csokkent.
Ezen kivul en nem nagyon tudok mast, legalabbis ennyi fer bele a napi tevekenysegbe.

Nem akarok tizezreket csinalni naponta, de jo lenne valami modszer ami hozna par 100 aranyat stabilan naponta. Abbol mar lehet epitkezni, illetve T3 honing aranyat is ker.

[ Szerkesztve ]

(#1568) D1Rect


D1Rect
félisten

A napi 1 chaos gate alsó hangon 1k gold.

(#1569) Busterftw válasza D1Rect (#1568) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem nem droppolt goldot eddig.

(#1570) Qlux válasza Busterftw (#1569) üzenetére


Qlux
tag

Szerintem a map-ra gondolt, amit hirdetsz es elkered az aranyat. Legalabbis mindenki tele nyomja a chatet a fight vegen.

(#1571) Busterftw válasza Qlux (#1570) üzenetére


Busterftw
veterán

Azt max legendary mapoknal lattam, de ahhoz eleve kell 5-8k gold bidre. Ez visszajon?
A kek/purple mapokat rotaban csinaljak/csinaltuk, nem kernek penzt, csak megosztod partyban es igy 4x lenyomod.

[ Szerkesztve ]

(#1572) Qlux válasza Busterftw (#1571) üzenetére


Qlux
tag

Oh, köszi. Ezt nem is tudtam:)

(#1573) norti válasza Busterftw (#1567) üzenetére


norti
addikt

Ami Una's coint kapsz, azt beválthatod aranyra a Gold Shopnál. Egy heti Una taskból jön elég sok (ha naponta megcsinálod mindet a pluszokkal, amit a Grand Prix Vendortól vehetsz + a 3 hetit). Adventure Island közül is ad pár goldot.

(#1574) D1Rect válasza Busterftw (#1569) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert matit dob amit el lehet adni a marketen.

(#1575) duvi


duvi
nagyúr

Tölthető az update.

(#1576) D1Rect


D1Rect
félisten

Mindenki 1400+ a többiek pedig feladták? :))

(#1577) Airedhyal válasza D1Rect (#1576) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nekem all item 600.
Nem hajt a tatár, meg annyi csinálni való van a játékban... annyi megszerezni való... :(((

(#1578) Sirandrish válasza D1Rect (#1576) üzenetére


Sirandrish
legenda

1365...
1370 lenne a cél, de egyelőre nem akar sikerálni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1579) Delávégá


Delávégá
tag

1320, meg most itt a pvp szezon is. A sok sziget a gyűjtögetni valókkal.

(#1580) F34R válasza D1Rect (#1576) üzenetére


F34R
nagyúr

En csak 400+ es most elakadtam... szigeteket kellene csinalni de azt sem tudom hol vannak :DDD meg hogy egyaltalan jol csinalom e

(#1581) Sirandrish válasza Sirandrish (#1578) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..összejött még vagy 7 próbára, szóval mostmár 1365>>>1365 :O :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1582) Busterftw válasza D1Rect (#1576) üzenetére


Busterftw
veterán

Én most "tudatosan" megálltam 1340-nél, pedig van mat bőven.
Várok szerintem pár hetet vagy egy hónapot, addig csak daily aztán később fejlesztek.
Addigra tovább csökkennek az árak és többen érnek el T3-ra.
Na meg reméljük május környékén jönnek az új classok.

Épp néztem már kb 350-380k az átlag userbase, a fórumokon sokan egyszerűen quitelnek. Szerintem hamarosan jön megint valami könnyítés.

[ Szerkesztve ]

(#1583) Sirandrish válasza Busterftw (#1582) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kevesebb mint 2 hónapja jelent meg a játék, és már 1365 vagyok, úgy hogy 12 órában melózom heti 3-5 napot (olyankor nincs játék, max 2 chaos), az altjaim nem tudnak segíteni a mainnek, és összesen van 3 karim.
Emellett 900+mokokot is összeszedtem 35-40 island tokent, meg csomó más apróságot..

Komolyan nem értem mit akarnak az emberek. Hetek alatt maxolni? És utána mit csinálnak??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1584) Delávégá válasza Sirandrish (#1583) üzenetére


Delávégá
tag

Csak a szokásos károgók. Több évnyi tartalmat akarnak letudni 1-2 hónap alatt. Az a 350-380k user több mint a wow player base.

(#1585) F34R


F34R
nagyúr

En itt punnyogok 400+ on masok kicsit extremen toljak. :D

(#1586) Sirandrish válasza Delávégá (#1584) üzenetére


Sirandrish
legenda

Utána meg sírnának hogy nincs tartalom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1587) soo277 válasza F34R (#1585) üzenetére


soo277
őstag

Na menj ám a....:Bnekem sz első is még csak 1005ös,

BT: wersoo#21211

(#1588) Busterftw válasza Sirandrish (#1583) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem meg altom sincs, mert amelyik tetszene class meg nem jelent meg :D
A gond szerintem az volt (amit a fejlesztok is elismertek), hogy tul gyorsan adtak ki az uj contentet, amikor meg csak azok voltak azon a szinten, akik kokemenyen lovet toltak bele.
(epp shroudot lattam jatszani, aki sajat bevallasa szerint kb 4-5ezer dollart olt bele)

Most elvileg ezen valtoztatnak es csak akkor lesz uj content, amikor latjak mar hogy a tobbseg elerte az uj contenthez szukseges szintet.
Mert most ugye Argossal az volt, hogy kijott egy content amit a tobbseg nem tud elvezni.
Ez nyilvan frusztraciot okoz, foleg ha mellette baromira szar a honing chance is.

Nekem inkabb a raid/Abyss szamit contentnak, na meg a kuldik, ezeket szeretem.
A szigetek meg inkabb side content, amiket lehet csinalni mellette.

(#1589) Sirandrish válasza soo277 (#1587) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyugi...ez nem az ő karakterválasztója :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1590) Daelion válasza D1Rect (#1576) üzenetére


Daelion
őstag

1060 vagy hol van most a karim, per pill a life shard a korlátozó tényező mert lusta vagyok T2 szigetezni. :D

Meg most nagyon minimál szinten játszok mert elmentem Tiny Tina Wonderlandset játszani azt most az a prioritás. :B

De igazából nem sietek mert sztem T3 sztoris részt megcsinálom és nekem ennyi volt a játék, jó meg minden de nekem már nem megy ez a open world MMO téma. 'hosszú távra terveztem de közben szembesülni kellett pár dologgal azt inkább mégse'

Na meg állandóan olyan randomokat fogok ki még T2 szinten is, hogy inkább nem is minősítem azt a kedvemet is elveszi már az egésztől így meg csak single player játéknak játszom.

Event Raidet is gyorsabban/könnyebben lenyomom soloba mint random partiba ahol fejetlenség/sötétség van..

[ Szerkesztve ]

(#1591) Ellia válasza D1Rect (#1576) üzenetére


Ellia
addikt

Múlthét vasárnap óta be se léptem... :))

(#1592) soo277 válasza Sirandrish (#1589) üzenetére


soo277
őstag

Ja már leesett,telon kicsi volt :B

BT: wersoo#21211

(#1593) Remiel


Remiel
őstag

Tessék némi segítség, ezzel elleszel látva egy darabig matival.

(#1588) Busterftw nekem sincs altom, magasról teszek rá ki szerint hogy kéne játszani... a sok hülye rohan, mintha a koreai 4 évet meg az orosz két évet két hónap alatt be lehetne hozni. én spec tolom ki a mapokat 100%-ra (eddig van 5 de nagy szopás pénz nélkül, mármint valódi pénz befektetés nélkül) mokokót gyűjtök ésatöbbi, 1367.5 en állok, de hová rohanjak?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1594) soo277 válasza Remiel (#1593) üzenetére


soo277
őstag

Mokokó mire lesz jó?nem nagyon vágom,vagy el lehet adni stb??
köszi

BT: wersoo#21211

(#1595) Ellia válasza soo277 (#1594) üzenetére


Ellia
addikt

(#1596) Busterftw válasza soo277 (#1594) üzenetére


Busterftw
veterán

300 a kotelezo, akkor kapsz stat potiont, minden nem fontos kb. :K

(#1597) soo277


soo277
őstag

köszi az infot :)

BT: wersoo#21211

(#1598) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Road of Lament abyss soloba kinek hanyas szinten megy le? Partyban egyszeruen lehetetlen..... 2 hete probalom letolni hogy a szettet kiszedjem de meg egyszersem ment le....

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1599) Busterftw válasza pimpi001 (#1598) üzenetére


Busterftw
veterán

Hmm, a masodik boss orbos mech miatt egyaltalan solozhato?

(#1600) D1Rect válasza Busterftw (#1599) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen.
Simán le lehet ütni anélkül, hogy a mechanika előjönne.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.