Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1751) F34R válasza Sirandrish (#1750) üzenetére


F34R
nagyúr

Tudom, mert mar voltam bent. :DDD nem arra celoztam... hanem hogy amit easybb megcsinalni es nem kell orakat, napokat szarakodni vele. Ilyen pl a tower is.

(#1752) Sirandrish válasza F34R (#1751) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa értem. Hát hajrá :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1753) F34R válasza Sirandrish (#1752) üzenetére


F34R
nagyúr

Mara feladtam, Sea of Indolence Abyss Dungeon felegetett. :N

(#1754) Sirandrish válasza F34R (#1753) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1755) Remiel válasza F34R (#1751) üzenetére


Remiel
őstag

Hát a towerben is vannak érdekes emeletek ám... a másodikban meg főleg.

de tessék itt a játékban megszerezhető összes plusz skill poti

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1756) Busterftw


Busterftw
veterán

Leallas utani valtozasok:
"Added a feature that allows players to change their Express Mission Event character if the T1 and T2 honing benefits from the event have not been previously used. "

"Updated the event so that only level 50 characters with an item level below 1100 can be designated as Express Mission Event characters."
Na ugye hogy ugye. Mert ez volt a patch noteban is, csak aztan elnyomhattad mainre is.
Igy kellett volna jonnie a jatekban is, hogy mainre nem hasznalhatod. (ugy ertve, hogy ha a feltetel nem teljesul, akkor nem engedi)

Mondtam en, hogy sokan beszolnak nekik ezert. Meg is jott a megoldas :D

[ Szerkesztve ]

(#1757) Sirandrish válasza Busterftw (#1756) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem mindenki kap egy kompenzációs csomagot :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1758) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel bejött Geforce NOW-ba a cucc, rápróbáltam...Az a baj, hogy tetszik, szóval lehet muszáj lesz néhány órácskát tolnom. (Prológot csináltam egyelőre) Van bármi fontos tanács atom kezdőknek? :D

Live-Die-Respawn

(#1759) BoneDragon válasza oriic (#1758) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha gyujtogeto tipus vagy, akkor az hogy gyujts ossze mindent utkozbe es max szinten visszajossz a maradekert. Erre vannak mapok amig segitenek. Telorol lusta vagyok linkelni. :P Ha meg nem akkor nincs semmi, cuccokat is ki lehet dobni amik nem kellenek mert craft matikat ugy sem dobnak lvl50-ig. Elvezd a sztorit a karaktert es a kornyezetet. Kb errol szol a leveling.

[ Szerkesztve ]

(#1760) norti válasza oriic (#1758) üzenetére


norti
addikt

Legyen napi 2-3 órád rá, ha nem akarsz sietni és vidd a főküldetések mellett a mellékeket is, akkor nem lesz gondod a nyersanyagokkal később az endgame-ben.

(#1761) Remiel válasza norti (#1760) üzenetére


Remiel
őstag

"...és vidd a főküldetések mellett a mellékeket is, akkor nem lesz gondod a nyersanyagokkal később az endgame-ben"

Mondjuk ezt azért így nem jelenteném ki :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1762) Busterftw válasza Remiel (#1761) üzenetére


Busterftw
veterán

Ja hat ez igy konkretan nem igaz, szoval en sem mondanam :D
Jo is lenne, ha questelesbol jonne eleg nyersanyag.

(#1763) soo277 válasza norti (#1760) üzenetére


soo277
őstag

És amit a honigolásnál elvesz. ,10-9 faliled,lás csodát semmire se elég a mati

BT: wersoo#21211

(#1764) norti válasza Remiel (#1761) üzenetére


norti
addikt

Nem Tier 3-ra gondolok, Tier 1-et szinte emiatt majdnem pillanatok alatt Tier 2-re húztam.

(#1765) Busterftw válasza norti (#1764) üzenetére


Busterftw
veterán

Jó hát T1-et most már akár AH-ból is meg lehet oldani, mert kb minden 1 gold már.

(#1766) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,

Melyik szerveren vannak magyarok ?
Mármint ahol normális mennyiségű magyar megfordul.

(#1767) F34R válasza Roland861010 (#1766) üzenetére


F34R
nagyúr

Sztem valtozo. En pl oda csinaltam karit ahova hamar betudtam jutni meg a szervermizeriakor. Igy maradtam Wei-n.

(#1768) Remiel válasza Roland861010 (#1766) üzenetére


Remiel
őstag

Kadanon vagyunk elég sokan

de mivel az hamar megtelt, így máshol is volt gyülekezés pl Sirius ha jól emléksze a szerver nevére, ott is van sok magyar

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1769) Roland861010 válasza Remiel (#1768) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi szépen.

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire életképes a paladin mint healer vagy support kari?
Jelenleg berserker karit fejlesztek de gondolom a 92%-os arány miatt nem sűrűn fogok bejutni instara a csapatkeresőben... :D :(((

[ Szerkesztve ]

(#1770) Busterftw válasza Roland861010 (#1769) üzenetére


Busterftw
veterán

Hat a party finder eleg random, most pl Oreha Well-hez 3 berserkert kaptam. (paladinkent) :D
Szerintem mindenki egyenloen bejut, support inkabb specifikus esetekben "kulon" keresett, szervezett/guild csapatokban.
Random pugokkal bejutsz barmivel.

(#1771) Roland861010 válasza Busterftw (#1770) üzenetére


Roland861010
addikt

Akkor marad a bersike :D eléggé megkedveltem .
Végre megfelelően össze raktam a kontrolleres irányítást így jobb játszani vele.
Amúgy nem értem mert néha eldobja a b gombot ami amúgy mindenhol működik csak játékon belül nem.. :W

(#1772) Roland861010


Roland861010
addikt

Ha újra ki akarom osztani a skill pontokat lehet simán resetelni vagy valami csel van benne ? :D

(#1773) duvi válasza Roland861010 (#1772) üzenetére


duvi
nagyúr

Bármikor újraoszthatod. Nincs költsége.

(#1774) Roland861010 válasza duvi (#1773) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszönöm szépen.

Itt van egy magyar weboldal de ezt nem említette amúgy kezdőknek elég jó kiindulási alap!

Visszább említett T3-as speedrun is levan írva magyarul .

[ Szerkesztve ]

(#1775) Roland861010


Roland861010
addikt

Na kicsit olvasgatva itt a dolgokat meg teszteket pár dolog úgy, hogy még csak most kezdtem a játékot de már feltűnt.

Manapság minden MMO vagy ami kicsit is hasonlít rá egy marha nagy grind parti..
14 évig WoWoztam mióta mythic + okat lehet menni (előtte catában meg pl. azért hogy a warrior ne vigye el a hunterem elől a bowot :D ) hetente imádkoztam, hogy reset után a megfelelő item essen ne pedig a 12.ik chest ami használhatatlan statokkal van megáldva .
Vagy ott a Divison 2 amikor külön exel táblázat van matematikai egyenletekkel, hogy ki lehessen számolni melyik statbol mennyi az ideális és annak a farmolása heteket hónapokat vesz igénybe. Mert több tucat gyártó különböző itemjeiből kell össze kukázni azokat... vagy ott a destiny 2 megvettem most az új kiegészítőt sikerült végre 1551powert elérni de mire 1552 leszek legalább kell 2 hét mert minden itemnek annyinak kell lennie és ez egész így megy most 1560-ig majd a következő szezonnal 1570-ig.

Minden a rohadt kevés idejére megy rá az embereknek és ha ezt valaki nem tudja elfogadni akkor már vagy túl öreg vagy egyszerűen nem neki való ez a műfaj .

Én is család meg munka mellett játszom főleg de a WoW annyira haza vágott, hogy nem igazán találóm meg magam ezekben már. De még mindig próbálkozom és az a kevés 10-20ezer Ft-ot nem sajnálva nyugtázom, hogy köszönöm ebből ennyi elég volt egyenlőre.

Nem dohányzom nem iszok de ha úgy érzem, hogy bele fér pár gem vagy egy kiegészítő megveszem és ennyi.
Szerintem kicsit lusták vagyunk már ezekre a dolgokra és nem bonyolult egyszerűen ha nincs valami a szánkba rágva nem is érdekel mert lusták vagyunk megtanulni vagy utána olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#1776) Roland861010 válasza Roland861010 (#1775) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez kimaradt még :
Amit még itt olvasok az az azonnali maxos gear megszerzése .
Anno a WoW-ban csináltuk azt, hogy míg mások szépen storyzgattak mi úgy mentünk át a történeten, hogy csak a 2.ik 3.ik alttal érdekelt minket.Mert egyből mentek a hc dungeonok majd mythic majd a mythic +-ok és raid. De mivel mythic + jobban megérte mint a raid az volt előtérben. A gold farm meg jött magától főleg amikor a Legion meg a Battle for Azeroth megjelent és lehetett farmolni az itemeket mert olyan áron lehetett eladni, hogy egész évre meg volt a Token ára goldban... Minden erről szól !

(#1778) Airedhyal válasza Roland861010 (#1777) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ha nem járt le, akkor igen. Havonta változik mit kapsz, ez a megjelenéskor volt, utoljára a Raptor mount volt.
A twitch -en is érdemes nézni a drop -ot.

[ Szerkesztve ]

(#1779) Roland861010 válasza Airedhyal (#1778) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi akkor ma be regisztrálók.
Május 3ig jó!

(#1780) Roland861010 válasza Airedhyal (#1778) üzenetére


Roland861010
addikt

Na meg néztem van twitch drop is még :D csak két órán át kell nézni...

(#1781) Remiel


Remiel
őstag

hát itt annyira rohanni nem fogsz, max ha rengeteg időt fektetsz altokba, vagy sok pénzt a játékba, egyébként meg szép lazán is lehet haladni, nem fogja senki leköpködni a karaktered ha nem lesz 1470 2 hét alatt...

a berserker jó kari én még nem találtam olyat ami jobban bejött volna, le is lehet vele jutni mindenhová, türelem kell, meg nézni milyen a csapat, minden end content kész van nekem ami eddig benn van az eu-ban, szóval lehet így is... persze supportra jobban vadásznak, de kimondottan healer karit itt ne keress, pala, bárd healel, de legfőképp pajzsol és egyéb dolgokat ad szóval tényleg support

a grind itt is megvan ha van hozzá türelmed, van amikor szükséges (mapok collectible itemjei pl) van amikor csak hasznos (chaos dungeon, a napi kettőn felül, mehetsz tokenekért akármennyit, de elég cseles az árazás), szóval erre is el lehet cseszni a fél napot

én nem rohantam, minden quest megvan, bejártam mindent, figyeld főleg a skill potikat hol kapod pluszban az nagyon számít, csináld a napi, heti questeket, 2 chaos, 2 guardian kb ez a napi rutin

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1782) Roland861010


Roland861010
addikt

Jó meg sz.. magam .. kibontottam az üdvözlő csomagot még mielőtt olvastam volna hol vannak inkább magyar playerek.

Ez hogy nincs szerver transzfer egy vicc.

(#1783) Busterftw válasza Roland861010 (#1782) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem fog osszedolni a vilag.
Legalabbis nekem nem hianyzik az ujabb Lepofozlak, Kabbefaszom, Szarazkolbasz es hasonlo nevu karakterek :D

A nemzetkozi kommunikacio meg amugy is egyszeru, mert kb mindenki elkuld azzal, hogy Google es Youtube.

[ Szerkesztve ]

(#1784) Roland861010 válasza Busterftw (#1783) üzenetére


Roland861010
addikt

Ott inkább ami nekem hiányzik az ingyen itemek amit adott a játék.

(#1785) Busterftw válasza Roland861010 (#1784) üzenetére


Busterftw
veterán

Jo hat ezt mondom, hogy maradj ott nyugodtan ahol ezeket behuztad.

(#1786) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló

Van egy csomó titkos térképem esetleg meg éri időt szánni rá vagy majd 50es szint után keresgéljem?

(#1787) Remiel válasza Roland861010 (#1786) üzenetére


Remiel
őstag

kb semmi értelme nem lesz később a kicsiknek, megtalálod, megcsinálod

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1788) F34R válasza Remiel (#1787) üzenetére


F34R
nagyúr

En elraktam, hogy majd kesobb megcsinalom.. azota is ott vannak egy ladaban megorzesre. :D belehet a terkepesnel valtani oket?

(#1789) duvi válasza F34R (#1788) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, de csak több azonos szintűből lehet egy jobbat csinálni. A lényeg, hogy nem érdemes tartogatni a térképeket. Amikor esik/kapunk, egyből el kell használni!

(#1790) Remiel válasza F34R (#1788) üzenetére


Remiel
őstag

semmi értelme kis szarokat összetenni... acsik vannak rájuk azt hiszem minden területen 50 secret map, de erre nem esküszöm meg csak így rémlik a szám

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1791) F34R válasza Remiel (#1790) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat jo, van harom secret map akkor nem zavartatom magam :DDD

(#1792) Roland861010


Roland861010
addikt

Újabb csomag a [link] Primeon!

(#1793) F34R


F34R
nagyúr

Sracok, a teruletek ugy jonnek mint Koreaban? esetleg van roadmap mik jonnek a kozeljovoben?

(#1794) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

hi,
raktam kb 40 órát a játékba de el kell engednem
a botok teljesen elveszik a játékkedvem
más playerrel alig találkozni, de pixelre pontosan ugyan azon az útvonalon 2-3 bot is szokott menni...
procyon szerveren nyomtam, többi jobb esetleg ilyen téren?

V6

(#1795) Busterftw válasza M0ng00se (#1794) üzenetére


Busterftw
veterán

En epp huzok egy altot (az elso altot indulas ota :D), es egyszeruen elment a kedvem a szintezestol, mert ki van halva.
Szoval inkabb knowledge transferrel elviszem T3-ig.

(#1796) Sirandrish válasza M0ng00se (#1794) üzenetére


Sirandrish
legenda

A botok bizonyos helyeken vannak..a játék talán 0,02%ánál találkozni velük. Annyira nem zavaróak azért szerintem. Szigeteken, városokban ahol a játék 99%ában leszel, nemnagyon találkozni velük.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1797) Remiel válasza M0ng00se (#1794) üzenetére


Remiel
őstag

Hát fejlődés közben nem tudom minek akarsz találkozni más playerekkel, sok értelme nincs, de igaz én felhúztam egy másik karit is pass nélkül miért ne alapon és valóban frusztráló kicsit a sok bot... szerintem minden szerveren ez van, miverl lvl30 alatt nem tudnak chatra írni és collectible dolgokat farmolnak a gold miatt

A játék későbbi lényegi részénél meg már úgysem lesznek

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1798) M0ng00se válasza Sirandrish (#1796) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

az eddigi 38 oramban minden 4. percben talalkoztam veluk. zavarni talan nem is zavarnak, csak rontjak az "elmenyt"

V6

(#1799) M0ng00se válasza Remiel (#1797) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

mivel ez egy MMO, nagyobb elmeny lenne ha nem egyedul lennek a mapon, mert ha azt szeretnem akkor mennek gothic2-zni :DDD :DDD

V6

(#1800) Roland861010 válasza M0ng00se (#1798) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem értem komolyan ...

Minden mmoban vannak botok...és akkor mivan?

Itt is össze futok emberekkel küldi közben de nem érdekel ha nincs senki mert legalább nem kell versenyezni a quest itemert ami itt alapból jól van balanszolva.

Töröld le és játsz black jacket.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.