Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1251) Sirandrish válasza BoneDragon (#1244) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom sokan makróztak hogy a játék ne dobja ki őket.
Közülük sokan nem fognak visszatérni szerintem, mert kezdeni kellene előlről :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1252) D1Rect válasza Tigerclaw (#1248) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha alapból gunlancer voltál, lehet tetszene a paladin.

(#1253) D1Rect


D1Rect
félisten

Tippek alt karikhoz:
- Ha gondolkozol valami alton, csináld meg nullás szintre és hagyd pihenni, így maxos lesz minden rest bónusz, ha mégis ráveszed magad, hogy powerpassold vagy knowledge transfereld.
- A legegyszerűbb és leggyorsabb módja a matiknak hozzá a tower, ha már a fő kariddal kivetted a "jó" dolgokat, mert ezután már csak matikat ad és nem kell érte sehova menni.
- Használd a Bifrostot a napikhoz, így baromi gyorsan ki lehet pörgetni azokat.
- Mindig legyen egy "fő" altkarid amibe forgatod a többiből a matikat.
- Mielőtt bármelyik második karira egyetlen kavicsot is költenél, csináld meg a szigeten az olcsósító és +20% esélyt adó fejlesztést.

[ Szerkesztve ]

(#1254) Sirandrish válasza D1Rect (#1253) üzenetére


Sirandrish
legenda

"csináld meg a szigeten az olcsósító és +20% esélyt adó fejlesztést."

He? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1255) BoneDragon válasza Sirandrish (#1254) üzenetére


BoneDragon
veterán

Erthetetlen.
Gondolom arra gondolt, hogy strongholdban van olyan fejlesztes, ha eljutsz T2-ig, hogy T1 honing olcsobb lesz es kisebb esellyel failel.
Aztan ugyan ez T3-nal.

(#1256) Sirandrish válasza BoneDragon (#1255) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaa... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1257) D1Rect válasza BoneDragon (#1255) üzenetére


D1Rect
félisten

Annyira érthetetlen, hogy rögtön tudtad miről van szó. :)

(#1258) BoneDragon válasza D1Rect (#1257) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tippeltem, más nem tudta. Én is csak azért, mert már megvan. Viszont aki most jut el csak oda, fogalma sincs mivan. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1259) Tigerclaw válasza D1Rect (#1257) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A szigeten lehet valamit tenni, hogy olyan hajos kuldeteseket is listazzon, ahol nem csak 5-30% a siker eselye? Az elejen szinte naponta volt egy ilyen, de most mar egy hete semmi. Vettem is fel 1-2 extra matrozt, hajo is van talan 3, csak a kuldetesek nehezek. Most a powerpass miatt jott egy uj pet is, ami gondolom elerheto lesz majd ott.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1260) Ellia válasza Tigerclaw (#1259) üzenetére


Ellia
addikt

Fejlesztéssekkel tudod majd növelni a 2 matróz + pet legénységes, akkor majd lesz magasabb %.

(#1261) D1Rect válasza Tigerclaw (#1259) üzenetére


D1Rect
félisten

Azok a "tutorial" küldik voltak.
Jobb matrózok, különböző petek, több hely a hajón.

(#1262) Jack Oneill válasza Tigerclaw (#1245) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Az egyik napi belepesnel vagy 30at adott.

(#1263) Kobe


Kobe
veterán

Moonkeepen találkozott valaki olyan magyar guilddel, ami aktív és a guildet is fejlesztik ?
a mostaniban az admin cseszik bármit researcholni

(#1264) Busterftw válasza duvi (#1250) üzenetére


Busterftw
veterán

Köszi! :)

(#1265) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Vasárnap 12:30 - Zinnervale....nincs várólista :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1266) Daelion válasza Sirandrish (#1265) üzenetére


Daelion
őstag

Hát így majdnem 1 hónappal a head start után már illett valamit kezdeni vele..

Én biztos nem megyek már vissza, most kezdem szép lassan vissza alakítgatni karimat West/Stoneheart-on azt maradok is itt.
Sztem ha még 1x szervert/régiót kell váltanom inkább törlöm a játékot, fenének sincs erre ideje meg minden. :N '~120 órám van játékba és kb sehol sem tartok ezek a szarságok miatt, kb T1 elejére dobódtam ez miatt vissza'

[ Szerkesztve ]

(#1267) Sirandrish válasza Daelion (#1266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én pont erre vártam.
Nem akartam 100+órát kukázni...már annyi volt benne mikor jött west. Ennyit kellett még kibírni úgy néz ki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1268) Daelion válasza Sirandrish (#1267) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem elég sok játék kedvet kiölt belőlem ez az egész nyűglődés a játék nyitás meg már előtt is mert ugye founder voltam. 'aminek semmi hasznát sem vettem, csak időm meg pénzem ment el rá :U '

Én nem játszottam WoW-ot meg semmilyen MMO-t aminek ilyen botrányos nyitása meg sorban állás lett volna.
Amikkel én játszottam azokkal első naptól kezdve stabilan tudtam játszani szal nekem ez kellemetlen élmény volt. 'Vindi 2x is voltam nyitáskor, Blade&Soul EU nyitás, Kritika első western relase mind stabil volt'
Gondolom ebben az is rásegített, hogy régebben vagy egyáltalán nem volt vagy csak minimálisan ez a streamer hype dolog ami akkora divat manapság.

Maga a játék nagyon tetszik de ezt eddig is tudtam mert nem most játszok vele elsőnek csak hát ja lehet már öregszem. :D

Aztán már most jön T3-as új 8 emberes Raid, na oké akkor majd fél év múlva beszámolok róla. :DDD 'már ha addig nem lesz elegem a randomokból és lépek le ha nem találok értelmes klánt'

(#1269) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Tanacsot kerek. Megvan ilvl500 de a kovetkezo lepcsofok a 600 amit ugyerzem jo lassu folyamat lessz mert kek es piros fragmentbol van tobb ezer de a leapstone az annyira nemjon hogy van talan 3..... szoval mi a titok ....

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1270) BoneDragon válasza pimpi001 (#1269) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szigetek, napi questek.
Amúgy 960-tól 1100-ig kb 3x rosszabb. Lelkiekben lehet készülni.

(#1271) pimpi001 válasza BoneDragon (#1270) üzenetére


pimpi001
tag

A szigetek miatt lett tobb ezer fragment, de leapstone-t eddig nemadtak. Na ralesek akkor erre is.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1272) BoneDragon válasza pimpi001 (#1271) üzenetére


BoneDragon
veterán

Itt kiválasztod a reward fület, azon belül amit szeretnél és mutatja melyik szigeten elérhető.

(#1273) Ellia válasza pimpi001 (#1269) üzenetére


Ellia
addikt

Roster küldiket keress, némelyik sokat ad.

(#1274) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Van olyan mod, amivel ki lehet kapcsolni masok spelljeinek effektjet? Esetleg olyan grafikai beallitas, ami direkt az effekteket veszi lentebb?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1275) Sirandrish válasza BoneDragon (#1270) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt tartok most...
2-3 naponta megy fel az ilv 3-6ot...
Nagggggyon durva

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1276) Busterftw válasza Tigerclaw (#1274) üzenetére


Busterftw
veterán

Nincs mod support, de a skill effekteket ki lehet kapcsolni:
How to turn off other players’ visual (skill) effects in Lost Ark:
Go to Settings
Click Gameplay
Open the “Controls and Display” menu
Scroll-down to “Show Combat / Pet” section
Set “Battle Effects Display” to “Include Buff Effects of Party Members“
Click Apply

(#1277) Tigerclaw válasza pimpi001 (#1269) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A storeban Mari titkos boltjaban szokott neha lenni lila kristalyert. Mondjuk fogalmam sincs, hogy ott mire erdemes kolteni es mire nem, szoval hogy van-e mas amire erdemes a lila kristalyt tartogatni.

Una taskjaiban is van olyan reward.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1278) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a Metus Island komoly?
Bemegyek abba a solo részbe...szerencsétlenkedek a lámpával fél óráig, majd elkezd keregtni 8 "szellem", de munició a lámpába meg nincs, és ha lenne se tudnám felvenni, mert agyonvernek. Nyilván elmenekülni nem lehet...leütnek és kezdeni kéne TELJESEN ELŐLRŐL????

Nah ez se lesz meg idén az k*rvaélet...
Ezeket a részeket nem értem...
Én nem tudom őket bántani, de engem meg agyonb*sznak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1279) scyllafren válasza Tigerclaw (#1259) üzenetére


scyllafren
senior tag

A % nem a siker eselye, hanem a loot minosege. A kuldetes mindig sikerul, de a kapott rank-tol fuggoen tobb-kevesebb a cucc, amit kapsz. 1%-al is johet jo loot, csak ritka.

(#1280) Sirandrish válasza Sirandrish (#1278) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megnéztem mégegyszer...ugyanott ugyanúgy...
RÁmjönnek 200an, és K.O...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1281) Ellia


Ellia
addikt

Ezzel az abyss dungeonban hírtelen változik a kamera meg tud őrjíteni...

(#1282) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Közel 1 millio player játszik és nincs sorbanállás. Ezt már szeretem.

(#1283) BoneDragon válasza Sirandrish (#1275) üzenetére


BoneDragon
veterán

Közel 5k guardian stone-t faileltem be most. Az úgy ~8.5k gold. :U

(#1284) Ry0K3N válasza BoneDragon (#1282) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Kadanra most hirtelen egyből beenged hogy megtörtént a botpurge.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1285) OgreImre válasza Ry0K3N (#1284) üzenetére


OgreImre
senior tag

Hát kérdés meddig marad így, visszaléptem most éjjel a 3 hete otthagyott karakteremhez a Zinnervale szerveren, és a kezdő Prideholme-ban tízesével rohangálnak az ákombákom nevű karakterek.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1286) Sirandrish válasza BoneDragon (#1283) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elmúlt kb egy heti chaos/Guardian materiáljaimmal 1060ról, 1066 lettem...volt fail itt is gazdagon :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1287) D1Rect válasza pimpi001 (#1269) üzenetére


D1Rect
félisten

Leapstone-os napi questek.
A T1 bottleneck a leapstone, a T2 a guardian stone.

(#1288) DiamondBack válasza Sirandrish (#1286) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Számomra itt véget is ért sajnos, napi szinten kb 1 húzásra elegendő anyagot tudok kiszedni, ennyi fér az időmbe, értelme nincsen így. Fail. Mindig :D

[ Szerkesztve ]

(#1289) Busterftw válasza D1Rect (#1287) üzenetére


Busterftw
veterán

Hmm en mashogy latom, T2 +13 szinten Guardian Stone van dogivel, Leapstone a limit.
Gondolom attol is fugg kinek mikor hany fail lett.

OgreImre
Sajnos ebben van valami, mert ha ban utan nem zarjak le a szervert, akkor szimplan csinalnak uj accountot.

(#1290) Sirandrish válasza DiamondBack (#1288) üzenetére


Sirandrish
legenda

De hova kapkodsz?
Legalább neked van még miért gyűjtögetned...akik 1360on vannak már 3 hét alatt, szerinted mit csinálnak? Ugyanazt mint te csak 3szor nagyobb szopással :D
Én hosszú távra tervezek...nem kapkodok sehova :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1291) Daelion


Daelion
őstag

Én is csak tegnap húztam vissza 466-ra új karit Westen, bár azt kb 1 nap alatt Vern után mert kompenzációs rewardok segítettek elég sokat.
Letoltam pár Islandot ami kezdésnek kell meg pár world bosst meg ezt-azt és sztem most megyek is tovább sztorival amíg engedi. 'T2 határ'

Power passt amúgy mikor lenne célszerű használni?
Mert néztem videót ott aszonták, hogy ha elnyomom akkor Shushire végéig mindent befejez a roster questeket is szal van material amit bukok elvileg ha nem csináltam még meg main karimon azokat.

[ Szerkesztve ]

(#1292) BoneDragon válasza Sirandrish (#1290) üzenetére


BoneDragon
veterán

3x? Inkabb 300x. :D Neztem streamet, ember tobb mint 100k goldot elbaszott arra, hogy az egyik cuccon tudjon huzni egyet. :D jo ez mar pure endgame es koreaban sincs sok 1400 feletti.

(#1293) Daelion válasza BoneDragon (#1292) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem tegnap rakott ki ilyen ajánlott videót YT, tag felnyomja 25-re a fegyverét 1%-al. :C 'aszondja ott már nincs kisegítő +% ha fail van, marad a 1%'

https://youtu.be/AjgDDA-NM7k

15 altot játszik elvileg, hát ja ez már az a szint aminek a közelébe sem akarnék így mai fejjel menni. :N '2 hétig gyűjtötte a materialt elvileg és utána próbálta meg'

[ Szerkesztve ]

(#1294) Sirandrish válasza BoneDragon (#1292) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor annyiszor :D
A lényeg hogy itt még van sikerélmény...ott már nem nagyon :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1295) Sirandrish válasza Daelion (#1293) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jézusom :Y
Ez oszt igen :D

Ezt elnézve olyan 1320-1350 körül vége a játéknak :DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1296) DiamondBack válasza Sirandrish (#1295) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Akkor ennyi erővel 1040-en is vége lehet :D Mit csinálsz az endgameban itt? Próbálod húzni a cuccod de hova meg minek? :D Ezenkívül még mehetsz fát vágni meg virágot szedni.

(#1297) Sirandrish válasza DiamondBack (#1296) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én azért szeretnék összegyűjtögetni ezt-azt, ha már T3 leszek.
Mondjuk most is igyekszem úgy menni mindenhova hogy azért haladjak mindennel kicsit :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1298) Tigerclaw válasza DiamondBack (#1288) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

En is mar csak a felfedezes, main story miatt tolom. Mondjuk nekem sosem volt cel, hogy T1/2/3 gearem legyen, vagy hogy menjek raidelni komolyabb helyekre. Nalam az ajtot inkabb az tette be, mint a wow eseteben is, vagyis tul sok idot kell ra szanni naponta, hogy ne maradj le es ebben benne sincs, hogy fail lesz az upgrade.

Jo jatek, sok minden tetszik benne, de a napi grind resze nem erdekel. Valoszinuleg eltolom a masodik powerpasst is valamire. Az sem erdekel, hogy tartalekoljak majd az uj classokra, mert mire azok bejonnek, mar regen nem fogok ezzel jatszani.

Tegnapi sikerelmeny, hogy rakottem, van autonavigacio a hajozasban. :-)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1299) DiamondBack válasza Tigerclaw (#1298) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Én is a sztori miatt toltam, alig vártam hogy meglegyen a 600 és elmehessek Vern-ből (ott még azért csurgott a T1 honing mati), aztán most mennék Punikára de kicsit elérhetetlennek tűnik az 1100 bankkártya nélkül. Az meg nekem uncsi hogy másból sem állok csak két cd, guardian, ha esik (de nem esik) akkor cube esetleg boss run (az se esik). Aztán elkocogok az npchez odaadom amit aznap gyüjtöttem majd kiröhög és elhajt fail-lal. Ez kb 5 napja tart már nincs kedvem hozzá. Szigetek már nincsenek, pár gombért én meg nem szaladgálok fis-fos una questtel.

[ Szerkesztve ]

(#1300) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Guardian raiden hogyan healeli magat egy class, akinek nincs healje? Ott nem lehet hasznalni healing potit, nem?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.