Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1201) freddirty


freddirty
senior tag

Na, hát csak ráuntam a játékra. Jó volt, cirka egy hónap szórakozás. Tier 2 végefelé járok, de már nem látok újdonságot nagyon benne, mostanra jól belassult. Tier 2 előtt majdnem abbahagytam, de végül átbillentem jó rng-vel. Illetve amire mostanra jöttem igazából rá, hogy a játékstílus nem tetszik hosszabb távon. Full dodgefest a bossfight, nincs lehetőség csak gearrel vagy build-el fejlődni mint a POE-ban.

fred

(#1202) Sirandrish válasza Tigerclaw (#1199) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Guardian bossoknál (hihetetlen, DE) DIREKT nincs HP. Azért hogy ne tudd hogy állsz. Utálom, de el kell ismerni hogy nagyon durva "stresszkeltő". A többinél meg...a számok nem elegek? Tudod..kacsacsőr...9>8...

Amúgy mást se látni tőled csak hogy azt ecseteled hogy milyen szar ez a játék. Miért kínzod vele magad akkor?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1203) Ellia válasza Tigerclaw (#1199) üzenetére


Ellia
addikt

Nézzél videót az utolsó raid boss-ról (lehet egyelőre csak ázsia, de mindegy) ott fogsz látni számokat. ;]

(#1204) scyllafren válasza Sirandrish (#1202) üzenetére


scyllafren
senior tag

Igen, pont ezert jo a guardian harc, mert sose tudod pontosan, hol tart :) Az egyetlen indikator, amikor valtozik a tamadasi sorozata, az jelszi, hogy elert pl 50%-ot a HP-ja: vagy gyorsabb lesz, vagy erosebb a tamadas, pl egy stomp tavolabb hat, vagy 2 helyett 3 wave. Es igy tovabb.
Ezt a Monster Hunterbol vettek at, a MH:World-ben van vagy 150 oram, ugyhogy ez nekem nem volt ujdonsag :)

(#1205) BoneDragon válasza scyllafren (#1204) üzenetére


BoneDragon
veterán

Emberunk csak wow-al jatszik es minden mas szar neki. Nem is ertem mit akar ettol a jatektol, lathatoan az elso perctol gyuloli.

(#1206) Synaptic válasza Tigerclaw (#1199) üzenetére


Synaptic
senior tag

Hagy rájuk. Minden játékban vannak 'fan'atikusok. A new world fórumban ben is megkaptam a magamét ,hogy ez nem az én játékom , mert én nem vagyok HC meg PRO meg stb. Legyen ez az Ő játékuk.. :C

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1207) BoneDragon válasza Synaptic (#1206) üzenetére


BoneDragon
veterán

Miről beszélsz?
Csak picsogni jár ide, akkor miért játszik a játékkal? Én nem szoktam olyan játékkal játszani ami csak frusztrál vagy nem tetszik. Lehet ő szereti ha fáj neki, vagy próbál meggyőzni minket mennyire szar a játék.

(#1208) D1Rect válasza Synaptic (#1206) üzenetére


D1Rect
félisten

Semmi baj nincs ezzel, nekem se tetszik egy csomó játék, de nem panaszkodom miatta.

(#1209) Ribi válasza freddirty (#1201) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha nem tetszik még most hagyd abba, mert később még rosszabb lesz :)
Nagy raideken se sokat számít a gear, elcseszed wipe. Hogy erőből meg lehessen oldani dolgokat nagyon túl kell gearelni. Ha meg nem cseszed el a mehát, akkor valszeg már a többi gombot is tudod annyira nyomkodni, hogy elég dmg-t tolj ki. Minden egyes boss igényel tanulást, ehhez viszont javasolt egy guild, esetleg discord, mert randomokkal nagyon szar. Abyssal dungikat nemrég csináljuk, de első héten copás volt letolni párat, ezen a héten elsőre lement minden. Sajna az sem a legjobb, hogy 1x lehet megolni ezeket hetente. Nem sok gyakorlási lehetőség van. De látom, hogy szép lassan szokok hozzá az ugra bugrához. Bizony van olyan, hogy 5-10mp-ig csak ugra bugra van. Más játékokban ütör ütöd, dodoge aztán ütüd ütöd, dodge, ütöd ütöd... Itt meg dodge, dodge, ütö.. nem, megint dodge, oké most 2 skill aztán megint dodge. Mehák nem fixen jönnek, hanem amire épp kedve van. Én teljesen megrétem, hogy sokaknak nem jön be, főleg az egyszerre az emberekre zúduló tartalom miatt. És a szar matchmaking csak hab a tortán. Ez nagyon nem egy hekk n szless játék.

[ Szerkesztve ]

(#1210) BoneDragon válasza Ribi (#1209) üzenetére


BoneDragon
veterán

Matchmakinget elvileg most fixálják, tölthető már a patch.

(#1211) Ribi válasza BoneDragon (#1210) üzenetére


Ribi
nagyúr

Plusz a raid keresőben mindnenki supportott keres, bár ez nem meglepő. 1x próbáltam palával menni oda, igaz az csak alt és kb kicsit se ismerem, de elég gyors wipe lett guardianon. Szóval ha ez a tapasztalata másoknak is randommal akkor nem csoda az elkeseredés. Én akikkel általában megyek, egy support+gunlancer, szóval ki van nyalva a fenekem DPSként.

(#1212) Busterftw válasza Ribi (#1211) üzenetére


Busterftw
veterán

Sokaknak az a gondja es szerintem ez valos problema, hogy a jatek nem magyaraz el semmit.
Wipe mech elott fel masodpercre felugrik a "segitseg", idod nincs elolvasni aztan hirtelen csak nyekk. Aztan persze valaki benyogi szegenynek: watch youtube noob :D

A support is ennek fenyeben kicsit rohejes.
Mert hiaba adok shieldet meg csokkentem a beerkezo dmg 70%!-at, nincs ertelme mert a wipe mech megol. Akkor minek a support? :D

Nagyon hirtelen van a valtas konnyubol nehezbe, magyarazat nelkul.
Klanban sok embernek az volt bosszanto, hogy pl Tylatos-t napokig probaltak 1100 gearben, mikozben kb 580-as raid. Majdnem dupla a kulonbseg, ugy erzed ranezel es meghal, de a wipe miatt te halsz meg 1 masodperc alatt ;)

Ebben lehetne mas a game, de amugy casualkent en nem panaszkodom.
(most ugy is jonnek a nerfek)

[ Szerkesztve ]

(#1213) D1Rect válasza Busterftw (#1212) üzenetére


D1Rect
félisten

Az egyik irl haverom olyan, hogy azt se veszi észre ami ki van írva a képernyőre.
Az ilyeneknek mindegy is, mindenki másnak meg ott a google, 3 éves a játék.

(#1214) BoneDragon válasza Busterftw (#1212) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez miért probléma? Még mindig nem értem. Az összes MMO ilyen. Mondj egyet kérlek amiben az van, hogy odamész és elsőre leölöd? Mindegyiknél utána kell olvasni a taktikának vagy youtube videót nézni. Ez 2022-ben miért lett probléma, ha eddig nem volt? :U

(#1215) had423 válasza Busterftw (#1212) üzenetére


had423
aktív tag

Talán valami rövid info oldal lehetne, de nem akarom, hogy a játék tanítson meg arra, hogy hogyan győzzem le a játékot. :D Mármint ez történik egyébként is, csak nem ennyire direkt módon. Szerintem sem illik bemenni úgy egy új instára, hogy még egy videót sem néztél meg róla.

Én amit nagyon sajnálok, hogy mvp infók alatt nem látom a saját %-os sebzésem raidek után. Nem kell, hogy mindenkiét kiírja, de legalább a sajátom érdekelne.

(#1216) Busterftw válasza BoneDragon (#1214) üzenetére


Busterftw
veterán

Valtoztak az igenyek, foleg nyugaton. Tudom sokszor van emlitve, de szerintem a WoW alakulasa ezt jol szemlelteti.
40-es raidekbol lettek 5 fos raidek, boostok, minden konnyebb, minden casual inkabb.
Az embereknek nincs annyi ideje jatszani, illetve nem akarnak grindolni annyit.

Nem arrol van szo, hogy elsore le legyen olve, de a jatek semmit nem segit, hogy megertsd par halal utan a mech-et.
A konkret boss peldanal pl, havert boostoltuk, akkor 1000 ilvl-el Tylatos kb 100-500-akat sebzett. Ebben a gearben vakon is letolnad az 580 lvl bosst, de nem mert wipe mech. :)
Ott alhatsz 1 percig elotte, akkor sem halnal meg mert +500 ilvl-ed van, de ha epp nem proccolt a 3 stack akkor ennyi volt :)
Ez szerintem pl nincs jol megcsinalva.

D1Rect
A jatek 3 eves, de 2 hetes itt nyugaton.
Az uj jatekosnak nincs 3 eves tapasztalata vele.

(#1217) BoneDragon válasza Busterftw (#1216) üzenetére


BoneDragon
veterán

Wowban 5 fős raid? Mióta? Az dungeon.
Mai napig ott is olvasol taktikákat és órákon át wipeol az ember a bossokon. Persze ha casual az ember és napi 1 órája van kb a játékra, az ne panaszkodjon, hogy a játék szar.
WoW semmit nem alakult az elmúlt években..ja de, hullaszar lett. Közel sem lett casual, max vanillához és BC-hez képest.

(#1218) Busterftw válasza BoneDragon (#1217) üzenetére


Busterftw
veterán

A velemeny ettol meg lehet jogos, foleg egy MMO eseteben, ahol folyamatosan valtozhat a jatek, lasd wow.
Illetve lasd Lost Ark, a visszajelzesek alapjan maris jonnek a raid/dungeon valtozasok.
Ezzel szerintem nincs semmi problema es nem egyenlo a jatek szarozasaval.

A hardcore reteg mindig is kisebb volt mint az atlag, plusz nekik ott van a legendary content. ;)

(#1219) BoneDragon válasza Busterftw (#1218) üzenetére


BoneDragon
veterán

:D Megint wow-al pedálózol. Egyáltalán játszottál vele? A kommentjeid alapján láthatóan semmit. Összes állitás hibás.
Megsúgok valamit. Mikor átjött nyugatra a játék, direkt emeltek a nehézségen, emeltek a bossok hp-ján stb. Ezt csökkentik kicsit, de nem mindegyiknél. Többi játékosnak sikerül ölni őket, bénák vagytok, ennyi. Erre mit mondjak?
Wow-ban is mikor kijön egy új raid a normál playereknek HÓNAPOKBA telik lenyomni 1-1 nehezebb bosst.
Szóval ez a játék wowhoz képest casual.
Fogalmad sincs miről beszélsz.

(#1220) D1Rect válasza Busterftw (#1216) üzenetére


D1Rect
félisten

De minden fent van a neten, oké pár körtét betettek néhány pályára, de gyakorlatilag minden kereshető.

(#1221) Tigerclaw válasza BoneDragon (#1207) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen egy ilyen forum csak fanboyoknak valo, egymas hatat veregetni… Aztan meg csodalkoznak par honap mulva, hogy megy lefele a jatek, mert hat mindenki elegedett a forumokon, nem ertik hogy mi a problema.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1222) Tigerclaw válasza BoneDragon (#1205) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Amugy a wow-al szerintem lassan egy eve nem jatszok. Tobb dolog tetszik ebben a jatekban, mint ami nem, de igen, szamomra van par sokkolo, logikatlan eleme is, amivel eddig nem talalkoztam.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1223) BoneDragon válasza Tigerclaw (#1221) üzenetére


BoneDragon
veterán

Érdekes, azért mert valaki szeret játszani egy játékkal az már fanboy? Valami mobilos játékkal játszottam pár hete pár órát és tetszett, fanboy lettem. :U
Ez a játék nem fog tönkremenni, mint pl a New World.

(#1224) Ribi válasza Busterftw (#1216) üzenetére


Ribi
nagyúr

Probléma még mindig a túl sok kontent és nem a játék nehézség.
T1-ben van 8 guardian és (asszem) 2+2 abyssal raid boss, T2 ugyancsak + még 8 fős raid is.
Szóval kb 25-27 boss taktikáját kellene megismerni 2-3 hét alatt és ha valaki nem érti meg, hogy hát ez így sok és tényleg utána kellene nézni, akkor a probléma a monitor és a szék között van.
Én is rég toltam WoW-ot, de ugyan úgy voltak wipe mehák dögivel. Lehet, hogy annyi volt, hogy ne állj a pirosba, de voltak. Itt kicsit többet kell figyelni.
Emberek picsognak ha túl nehéz, a másik fele meg picsog ha túl könnyű. Aki kazuár játékot akar, az ne menjen raidelni, vagy keressen más játékot. Ja itt meg jön a de én minden kontentet le akarok tolni, habár egy zöldség szinjén vagyok ügyességben beszólás. Simán nem lehet mindenkinek eleget tenni... :N

(#1225) Busterftw válasza BoneDragon (#1219) üzenetére


Busterftw
veterán

Van egy jo video a WoW temaban, Pandora's Box ami elmagyarazza a WoW tortenetet (hanyatlasat).
Ott vilagosan lathato, hogy az evek elteltevel hogy casualosodott a jatek.
Ez hibas osszeallitas? Mennyi olyan dolog volt WoW-ban, ami aztan kesobb barki szamara elerheto volt? Akar utazas, item stb. Ez teljesen normalis, mert valtozik a kozonseg es az igenyek.

Nekem nincs gondom a bossokkal, en csak azt mondom, hogy van letjogosultsaga a kulonbozo igenyeknek. 20 "bena" jatekos miatt nem fognak raideket nerfelni.

Plusz ezek ugye azert kulonboznek, mert ezek tobbsege daily dungeon/raid.
Nem pedig egy nagy rohadt nehez endgame boss.
Itt T1-T2-rol van szo, honapokba teljen ezeket lenyomni?

Ribi
"Simán nem lehet mindenkinek eleget tenni..."
Ebben egyetertunk, viszont ha a tobbseg valtozast akar valamiert, azt ne rendezzuk mar le azzal, hogy benak. Amikor itt daily T1 kontenrol van szo.

(#1226) BoneDragon válasza Busterftw (#1225) üzenetére


BoneDragon
veterán

Neked lehet hónapok, másnak pár nap.
Nekem nem kell videó, megéltem. Igaz nem vagyok rá büszke.

(#1227) Raysen623 válasza BoneDragon (#1226) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerintem sokan megéltük... Mikor kezdted WoW pályafutásod?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1228) BoneDragon válasza Raysen623 (#1227) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vanilla végefelé. Jópár évem benne van sajnos. :D

(#1229) toxicjew


toxicjew
addikt

Nekem továbbra is iszonyú overwhelming a játék, de próbálom casual szemmel nézni és nem rastresszelni. Még csak mostanában érem majd el a 600ilvlt, de úgy, hogy napi 2 órát játszom kb... Szóval chill. Azért később majd szeretnék talán raidelni is meg a nehezebb dolgokat kiprobalni, de majd ahogy esik úgy puffan. Én is rengeteget wowoztam, de BFAnal nálam (vagy inkább a játéknál :U) eltört vmi és azóta nem indítottam el. Szomorú, mert nagyon sok igazi barátot köszönhetek neki, de ez van. Sztem a Lost Ark már jobb, mint a WoW, de ez csak szubjektív.

(#1230) Raysen623 válasza BoneDragon (#1228) üzenetére


Raysen623
addikt

Én vagy 4x kezdtem bele, először Vanilla végén-BC elején. Amit én beleraktam, azt mondjuk nem sajnálom. Amit sajnálok az a nem hivatalos megoldások voltak. Nálam is BfA volt a vége, hiába vettem meg a Shadowlands-et még az elején otthagytuk. Classic-ba is beleraktunk szép órákat, de annyi.

Lost Ark egyelőre nagyon tömény a sok tartalom miatt, majd még meglátom...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1231) Sirandrish válasza Tigerclaw (#1221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a baj hogy írtózatosan magas lórol beszélsz, és ez szúrja az emberek szemét. Azért mert valaki játszik a játékkal, az nem lesz egyből fanboy. Biztos van az is, de csak azért mert nem értenek veled egyet, egyből le kell degradálni őket?
Az hogy tőled hetek óta mást se látni csak hogy ez szar, az szar, ez se jó, az se jó, jogossá teszi a kérdést hogy akkor mégis miért játszol? Ha a játéknak nincs olyan aspektusa ami tetszik, akkor miért töltöd vele az idődet?

És még egy kérdés. Miért jó napról napra idejönni, és ócsárolni a játékot?
Nekem sose tetszett a WoW(próbáltam azért), de egyszer nem mentem be a topikjába hogy "emán sz*r, me csak kijelölöm oszt végigzongorázom a bill-t A-tól Z-ig, és ennyi".
Nem járszom souls játékokkal se, de egyiknek se mentem a topikjába szidni mert "miaz hogy egyhitel a köcsög csontváz"...
Egyszerüen nem értem hogy miért, és kinek jó az hogy te játszol valamivel, amit nem élvezel, nekünk meg azt kell olvasnunk hetekig amit már a második nap meguntunk...

"Tobb dolog tetszik ebben a jatekban, mint ami nem,"
Ezek a hsz-ek elkerülhették a figyelmünket :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1232) had423 válasza Busterftw (#1225) üzenetére


had423
aktív tag

Szerintem nem vagy béna és a játékot sem utálod. De ennek ez egésznek pont ez a lényege, hogy nem fogja a játék a kezed raid közben. Úgy van kitalálva, hogy szopasson, de mi megtanuljuk egymástól mit kell csinálni és egy idő után már nem tud szopatni. Másképpen nem lenne kielégítő nyerni.

(#1233) soo277


soo277
őstag

Hello valaki segitene,
megvan az 50 es szint, Verni küldik, de nem adja meg Beatrice az Awakening küldit,
mit rontottam el?megoldás van rá?
köszi

BT: wersoo#21211

(#1234) savior válasza soo277 (#1233) üzenetére


savior
őstag

Onnan azert meg visz tovabb a sztori.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1235) Owo


Owo
kezdő

Segítségeteket kérném szépen abban, hogy ezek a storeban vásárolható item level reward chestek mire jók? PL T1, ha jól értelmezem akkor elérhetővé teszi, hogy tudjak hordani T1 geart, amit mondjuk AH-ban meglehet vásárolni?

(#1236) soo277 válasza savior (#1234) üzenetére


soo277
őstag

Sikerült ,azért köszi

BT: wersoo#21211

(#1237) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
34es szintu vagyok,Paladin. Mentunk pvp- re, es a skillek kozott volt egy hasznalhatatlan awekaning skill. Ezzel mit kell csinalni? Kesobb fogom megtanulni, kell hozza valami?

(#1238) savior válasza Jack Oneill (#1237) üzenetére


savior
őstag

Kell hozza valami kavics, ami fogy ha hasznalod.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1239) savior válasza Owo (#1235) üzenetére


savior
őstag

Szerintem upgrade kavicsok vannak benne, de ez csak tipp.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1241) reelc


reelc
veterán

A Diablol alkotója elkezdett foglalkozni a Lost Arkkal is.
Az Announcementnek kb. az első percét és az utolsó 10 másodpercét nézzétek, én is beletekergettem. :)
De persze végig lehet nézni nyugodtan. ;]

(#1242) Sirandrish válasza duvi (#1240) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ma délelőtt 11kor (SZOMBATON) simán beléptem...nulla sor :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1243) duvi válasza Sirandrish (#1242) üzenetére


duvi
nagyúr

Tegnap nálunk is ez volt. Több instát is letoltunk partyban és várakozás nélkül, azonnal bevitt minket :K

(#1244) BoneDragon válasza Sirandrish (#1242) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lehet végig a botok bannolása lett volna a megoldás. :D Mondjuk úgyis hamar visszatérnek.

(#1245) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Powerpassnal nem jar nemi class engraving recept a paciensnek? Legalabb 20 zoldet adhattak volna. Hol lehet azokat potolni?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1246) savior válasza Tigerclaw (#1245) üzenetére


savior
őstag

aukcios haz

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1247) duvi válasza Tigerclaw (#1245) üzenetére


duvi
nagyúr

Fillérekért tudsz zöldeket venni a marketen.

[ Szerkesztve ]

(#1248) Tigerclaw válasza duvi (#1247) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szuper, koszi a valaszt mindkettotoknek.

Amugy a korabban kezdett bardomra nyomtam powerpasst. Hat ezzel teljesen mas egy guardian raid, pedig total zoldfulu vagyok. Ez telenyomja a partyt shieldekkel. Igaz ez meg csak a leggyengebb guardian boss volt, de egyszer se halt meg senki.

Mikor gunlancerrel voltam ilyen raiden szerintem egyszer sem volt bard a csapatban ezek szerint, mert pajzs csak akkor volt rajtam ha en raktam fel.

Az lehet hogy a matchmaking total random pakolja ossze a csapatokat es van ahova nem jut se bard, se pala, se mondjuk gunlancer?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1249) Busterftw


Busterftw
veterán

Van olyan honlap, ahol kulonbozo set-eket lehet megnezni?
Pl Pala T2 Rare es Legendary hogy nez ki?
Illetve a ket T2 legendary set kozott van kulonbseg?

Miert nincs preview jatekon belul?

(#1250) duvi válasza Busterftw (#1249) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt egy fotógyűjtemény, illetve van egy játékbeli item, amivel meg lehet nézni a különböző seteket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.