Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#301) Daelion


Daelion
őstag

Hát ez kész, valami tényleg volt abban a poén dologban mert per pill senkinek sincs meg a karija sehol. :C

[ Szerkesztve ]

(#302) duvi válasza Daelion (#301) üzenetére


duvi
nagyúr

Már a szerverlista is üres :DDD

(#303) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez az Amazon igazi balfasz banda.

(#304) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Elvileg kész is vannak:
We have confirmed that no characters are missing. All characters created will be present upon logging in.

Elvileg, mondjuk nekem még mindig Closed. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#305) duvi válasza Hunbeast87 (#304) üzenetére


duvi
nagyúr

Gyakorlatilag még mindig nincsenek szerverek :N
Pedig ezerrel dolgoznak a szerverszobában:

(#306) jaffa 2843 válasza Hunbeast87 (#304) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Csak annyi, hogy megvannak a karakterek... valahol... Most keresik őket a fiók alján :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#307) Hunbeast87 válasza jaffa 2843 (#306) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Igen, én is ezen gondolkoztam el. Login után minden karakter meglesz, csak nem írták mikor kell majd belépni ehhez. :D

Apropó, más: MiltonTPike1 videóját, zenéjét nézzétek meg amit a
Unfortunately, due to deployment issues, launch is delayed. We hope to have this resolved in a matter of hours. tweet alá rakott be. Zseniális egyszerűen, na meg a dalszövegre amit reagáltak a Lost Ark-osok, az is. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#308) scyllafren válasza Hunbeast87 (#300) üzenetére


scyllafren
senior tag

We have confirmed that no characters are missing. All characters created will be present upon logging in.

(#309) Hunbeast87 válasza scyllafren (#308) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Mikor kiírták, rápróbáltam egyből, semmi.
Jött egy update Steamen is most, egy 384B-os apróság. Még mindig semmi.
De most már a fórum is meghalt náluk. :(

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#310) Semin


Semin
senior tag

(#311) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Vannak szerverek. Central Europe

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#312) Hunbeast87 válasza SQX_Barto (#311) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Csak nekem tűnt el az aktív Chrystalline Aura amúgy? :F

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#313) Laraxior


Laraxior
titán

Tudtam, hogy nem kell sietnem a letöltéssel :DDD
Még mindig nem ért le, de úgy látom, hogy nem fogok hátrányból indulni. Azért csak kipróbálom... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#314) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Én már le is töröltem, ennyi elég volt. Igazából valamiért zavaró volt a harc, nem is tudom valahogy túlságosan koncentrálni kell a cooldownok miatt nem fun mint egy arpg meg minden skill túlhosszú animáció ami közben nem lehet a karaktert kedvemre mozgatni. Jó farmolást annak aki marad :R

/s

(#315) duvi


duvi
nagyúr

Haver miatt átjöttünk új szerverre és megmaradt az eredeti (eddig fel nem használt) founders packunk, illetve megkaptuk a kárpótlásként kiosztott ajándék aurákat is.

(#316) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem tudom mit problémáztok, simán lehet játszani. Összes szerver good állapotban. ;] :P

(#317) Sirandrish válasza BoneDragon (#316) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hajnal 4kor Busy volt a Zinner... :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#318) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#319) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
Melyik szerver javasolt, ha magyarokat reszesitenenk elonyben?

(#320) Sirandrish válasza Jack Oneill (#319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kadan és Zinner, de már egyikre se tudsz bejutni.. :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#321) ooooobi


ooooobi
senior tag

Es ha valaki csak soloban szorakozna neha, akkor mindegy melyik szervert választja nem?
Most próbálom ki a játékot, elején kérdezi, hogy akarom irányítani és kiválasztottam a bal gombos mozgást, de hol tudom ezt megváltoztatni? Játékban most egy kis lakat van mellette.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#322) Jack Oneill válasza Sirandrish (#320) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nagyon jo 😄 Es ilyenkor mi van? Lesz kesobb hely vagy erdemes masik szerot választani?

(#323) Jack Oneill válasza Sirandrish (#320) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nehany ismeros aki mar bejutott, masik szerveren van. Ha masik szerveren vagyok, veluk akkor nem is tudok jatszani?

(#324) Egonyolc válasza Jack Oneill (#323) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Server based:
Guild activities
Open world content like world bosses
Island missions and quests
Nem server based:
Matchmaking for raids and dungeons
Auction House
Non-ranked PvP
Group finding system

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#325) toxicjew válasza Jack Oneill (#322) üzenetére


toxicjew
addikt

We will be carefully lifting character creation limits on servers to allow new players to join servers that they may not have been able to previously. However, we are closely monitoring server populations and queue times, so these character creation limits may return as queues begin to grow. Please be aware that the list of servers with account limits may change frequently, and that you will have to relaunch your client in order to access a server with a newly lifted cap. While we are still aiming to keep wait times low, we hope this helps some players join their friends on more servers.

(#326) BoneDragon


BoneDragon
veterán

10k sor, fuck. Tudtam, hogy nem kell elmenni itthonról. :D

(#327) kicsako válasza Egonyolc (#324) üzenetére


kicsako
őstag

érdemes hozzátenni, hogy ha jól tudom hiába nem server based a pvp meg a raid/dungeon, mivel nincs cross-realm barátlista így max randomokkal dob össze, nem tudsz másik szerveren lévő haverral raidelni pl.

(#328) whitezo88 válasza BoneDragon (#326) üzenetére


whitezo88
nagyúr

New Worldel is ez volt szeptember végén, fél nap kellett hogy bejuss, aztán meg ment a nehezékes autofutás egésznap.
Manapság jó ha 15%on van csúcsidőben egy 2000es szerver. Látom itt is hasonló az indulás :D AGS sose tanul.

(#329) BoneDragon válasza whitezo88 (#328) üzenetére


BoneDragon
veterán

3 és fél óra alatt bejutottam. Nem értem a problémát... :DDD

(#330) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

a "kárpótlás packet" minden szerveren lehet igényelni, vagy csak az elsőn amin új karaktert hozol létre?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#331) Kasya válasza BoneDragon (#329) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ahh, látom nem hagyok ki sok mindent, hogy még mindig nem jutottam géphez. Azt nem értem, hogy tudták róla, hogy 1.5m founders van. Erre még rájönnek az ingyenes emberek...
A szerver zárolás remélem ideiglenes, vagy legalábbis nem kell sokat várni az újranyitásra.

(#332) kovsol


kovsol
titán

Én szerintem majd jövő héten ránézek, mert még a karakter gyártáshoz se jutok el, és nincs kedvem kivárni a tízezres sorokat.

May the Force be with you!

(#333) Sirandrish válasza Kasya (#331) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az alap 8 szerverhez jött előbb 2, majd még 8, és MIND busy...a legkisebb szerveren is órákig kell várni hogy bejuss. Kivéve ha már kora reggel kezded. Ráadásul már vagy 7-8 szerver le van zárva...kizárt hogy jódarabig újranyissák, szóval ha játszanál, arra ne várj szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#334) Egonyolc válasza kovsol (#332) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Gyorsan elindítottam a POE-t amíg megy a que.
LostArkQue... Name already taken....

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#335) Ellia válasza Sirandrish (#333) üzenetére


Ellia
addikt

Délelőtt/koradélután gond nélkül játszottam, jelenleg 7500-as sornak ugrottam neki Procyon-on.

Amúgy meg van az 1m+ játékos.

(#336) Sirandrish válasza Ellia (#335) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az mennyi idő? 2 óra?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#337) Ellia válasza Sirandrish (#336) üzenetére


Ellia
addikt

Kb. 10 perce léptem be, most tart 5900-nál.

(#338) Delávégá válasza Sirandrish (#333) üzenetére


Delávégá
tag

Reggel 9 óra magasságában Sirius-ra egyből be tudtam lépni, majd délután 1 körül vissza tudtam lépni egyből. Most olyan 30 perce vagyok sorban, 12600 körülről indult és tartok 6000-nél. Szerintem a New World ennél rosszabb volt.

(#339) Sirandrish válasza Ellia (#337) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor az lesz egy óra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#340) Sirandrish válasza Delávégá (#338) üzenetére


Sirandrish
legenda

Zinneren délelőtt 11kor léptem ki, majd egyből vissza (dolgom volt, de gondoltam sorbanállok), és délután 3 után engedett be :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#341) Ellia válasza Sirandrish (#339) üzenetére


Ellia
addikt

Legyen, addig vacsi meg a többi :) A játék megvár. 1-2 héten belül már nem igazán lesz sor szerintem.

(#342) Remiel


Remiel
őstag

Egy kérdésem lenne... a PVP questeknél járok és megtaláltam a book of coordination be is állítottam a skilleket, pontokat, de fogalmam sincs hogyan váltsam át. Azt hittem automatikusan megy a dolog amelyik pvp fajtánál be van állítva mondjuk at egyes fül ott oda vált amikor az arénába megyek, de nem, marad az amit simán questelésre használok PVE talent.

Tudna valaki segíteni hogyan kell odaváltani, vagy a pvp talentet alkalmazni?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#343) Delávégá válasza Sirandrish (#340) üzenetére


Delávégá
tag

Az kemény. Gondolom az első szerverkre neccessebb a bejutás a founderes+freetoplay regek miatt. Én már eleve úgy terveztem hogy az új szerverre fogok karit kreálni a New Worldből tanulva. Meg én úgy tippelem hogy majd ha csökken a hype akkor lesznek szerver összevonások úgyis.

(#344) Daelion válasza Sirandrish (#340) üzenetére


Daelion
őstag

Én egész nap nem tudtam belépni azt hagytam is a fenébe, most várok 16k-ra Zinneren majd talán este 11 körül bejutok játszani 1-2 órát. :DDD

(#345) Kobe


Kobe
veterán

Arrol nimcs info hogy aki kifizette de nem japtam meg a founders edition ladikat, mikepp juthat hozza az egyebkent megbasarolt cuccaihoz?

Ietve EUra lesznek meg serverek? Ahogy nezem kb csak ez a regio leterhelt a setver status szerint

(#346) Sirandrish válasza Delávégá (#343) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is abba "reménykedem" hogy azért ez a kezdeti lelkesedés alábbhagy majd 1-2 hét alatt.
Persze most új meg szép, meg jó, de azért sokan kihullnak majd, mert nem tetszik nekik, nem erre számítottak, vagy egyszerüen megunják..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#347) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Elmentem enni, mire visszaértem kidobott... 17k-s sor. R*hadjon meg.

(#348) whitezo88


whitezo88
nagyúr

1,2 millió user van online jelenleg, jelentős része sorban gondolom.

(#349) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Van a játékban AFK timer beállítás, hogy mennyi idő múlva észleljen téged AFK-nak. 15 perc az alap, 60 percre is átállítható:
Main Menu /Settings /Gameplay /Controls and Display /AFK settings
Hátha segít valakinek még. ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#350) Laraxior válasza whitezo88 (#348) üzenetére


Laraxior
titán

Majd eltűnnek, mint az Új Világnál ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.