Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1651) scyllafren válasza duvi (#1647) üzenetére


scyllafren
senior tag

Kitoltak egy hettel, a coinok ervenyessege 21-ig tart :C

(#1652) duvi válasza scyllafren (#1651) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez jó hír, mert kellenek azok a bonus +10%-os könyvek! :K

(#1653) Rayner


Rayner
őstag

Melyik szerveren vagytok vagy melyiken van sok magyar?

(#1654) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Azt hiszem pár hónapra kimaxoltam a lucky méteremet.

(#1655) alakesh válasza BoneDragon (#1654) üzenetére


alakesh
tag

ehhez hány áldozati bárányt kellett feláldozni? :D

(#1656) BoneDragon válasza alakesh (#1655) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az összeset. :D

(#1657) duvi válasza BoneDragon (#1654) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! :K Ezt a Gold Shop legnagyobb csomagjából szedted ki? Nekem eddig max 3K+ jött onnan.

(#1658) soo277 válasza BoneDragon (#1654) üzenetére


soo277
őstag

:Y nice

BT: wersoo#21211

(#1659) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Értem én hogy random a honing, meg azt is értem hogy nem lehet és/vagy kell mindent elérni 2 hónap alatt, de azért kezd a játék kicsit átesni a ló túloldalára.
Tegnapelőtt, és tegnap, legalább 25 tryt toltam 1370 felett, és a 25ből nem hazudok ha azt mondom hogy 4 darab sikerült. Ami még viccesebb hogy mindegyik próbát legalább 60%ra vittem ilyen-olyan kavicsokkal...
Nah mondom jó..ma hagyom, megyek altra. 1100 lenne a cél a paladinnal, és 80-90% közötti chance-el 7ből 5 fail.... :O

Most kicsit kiábrándultam a cuccból...
Mondom...továbbra is értem hogy random, meg esély meg ilyenek, de ennyi succesem 15-20% körüli chance-el is lenne...felesleges a sallang

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1660) duvi válasza Sirandrish (#1659) üzenetére


duvi
nagyúr

Strongholdban ki van fejlesztve a honing esélyt növelő képesség? T1 és T2-nél elég jól működik nekem.

(#1661) Sirandrish válasza duvi (#1660) üzenetére


Sirandrish
legenda

Konkrétan MINDEN ki van fejlesztve strongholdban...ráadásul tökmindegy hogy azzal vagy anélkül, de a 90% az 90% elvileg

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1662) soo277 válasza Sirandrish (#1659) üzenetére


soo277
őstag

Megnyugodhatsz,nem vagy vele 1edül,második altomat agyba föbe szopatja,félre is tettem egy kicsit :(((

BT: wersoo#21211

(#1663) Busterftw válasza Sirandrish (#1661) üzenetére


Busterftw
veterán

Pedig epp ez a baj, hogy a 90% nem 90%, ugyanugy RNG. :)
Most vagyok 1360-on, a 1370-et meg el szeretnem erni a gear miatt, de latod kevesbe csesz fel a honing, mert 15-20nal megertem es felfogom esszel, hogy alig van esely.
De amikor 88-90%-nal 4-5 egyhuzamban fail...

En mar par hete csak 1-2x logolok be, majd valamikor meglesz az a 1370. :N
De ezzel nem vagy egyedul, mar inkabb a 300k-t kozeliti az atlag playerbase.
Szerintem 200k-ig lemegy es ott megall.

[ Szerkesztve ]

(#1664) Sirandrish válasza Busterftw (#1663) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja persze nyilván RNG és annyi, de ha már ír %ot, legalább írjon kevesebbet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1665) adamkaa777 válasza Sirandrish (#1664) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Jobb mint a régi mmo-knál ahol visszatört/eltört az item . Ez a legbarátibb honing system

El. Psy. Congroo.

(#1666) Sirandrish válasza adamkaa777 (#1665) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pár MMO-val játszottam, de mindenhol volt valami cucc (toll, scroll, bármi [általában real money-ért]) amivel bevédhetted a cuccot, de értem miről beszélsz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1667) DiamondBack válasza adamkaa777 (#1665) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Lineage 2 de szerettem

(#1668) Sirandrish válasza BoneDragon (#1654) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is kaptam egyet :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1669) duvi válasza Sirandrish (#1668) üzenetére


duvi
nagyúr

Remélem, ragályos! :D

(#1670) D1Rect


D1Rect
félisten

500+ óra
1370 és 1340 a két legnagyobb karim.
1000 körül a harmadik, 600 a negyedik, a többi 500+ és meguntam.

Már csak azért játszom, hogy menjenek a számok, már nem fun.
Nagyon jó volt az 500 óra és bőven megérte a 35 eurót.
Lehet majd még később ránézek, de most elég volt.

(#1671) Sirandrish válasza duvi (#1669) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem sajnálom senkitől :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1672) duvi válasza D1Rect (#1670) üzenetére


duvi
nagyúr

Jövő héten csütörtökön jön az új class és elvileg akkor megint kapunk egy powerpasst is.

(#1673) Busterftw válasza duvi (#1672) üzenetére


Busterftw
veterán

Na akkor lehet meg lesz az első altom :D
Bár hazugság, mert épp ma nyomtam egy knowledge transfert egy Artilleristre. Szóval most van 2 powerpassom. :)

(#1674) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nincs bajom azzal ha 1-1 játékost "húzni" kell, de azért ezt túlásnak érzem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1675) duvi válasza Sirandrish (#1674) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez még mindig jobb, mint egy "AFK huszár". Tegnap is kifogtunk egyet :(((

(#1676) Sirandrish válasza duvi (#1675) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen, legalább ők igyekeztek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1677) Daelion válasza Sirandrish (#1674) üzenetére


Daelion
őstag

Én nagyrészt ezért hagytam ott a játékot, vagyis a multis részét.
Borzalom ami random runokba megy és ezek még nem is ténylegesen nehéz raidek, képzelem mi lesz majd Legion raidekbe.

Játékosok elég nagy %-a egyszerűen nem képes semmi energiát bele fektetni vagy utána nézni dolgoknak mert hú majd a többi ember a partiba megoldja.
Esetek 90%-ban csak én használtam Flare-t is, mert addig mindenki csak le föl rohangált ész nélkül, stun meg weak point poti használata az meg mi ugye?

Sorcival én is sokszor toltam bele top DPS-t Guardian bossokba sőt volt, hogy soloznom kellett mert kifingtak pár perc után és elvitték az összes party revive lehetőséget. :U

[ Szerkesztve ]

(#1678) D1Rect válasza Daelion (#1677) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem a játék fájdalmas pontja, hogy nem lehet együtt játszani pl itt a ph!-s tagokkal, mert szar a szerver elosztás része.
Mindenkit kb random bejutott valahova és jó eséllyel 1-2 emberrel játszik akik vagy megunták már vagy nem.
De így nehéz multizni.
A retardáltak meg már mindenhol ott vannak...

(#1679) Sirandrish válasza D1Rect (#1678) üzenetére


Sirandrish
legenda

Simán lehet együt jászani. Valaki létrehozza a partyt, a többiek meg csatlakoznak, a leader meg az ő jelentkezésüket fogadja el :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1680) Sirandrish válasza Daelion (#1677) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom mik azok a Legion raidek vagy mik, de ma megyek majd először Phase 2 argost, és videók alapján már ez sem lesz gyerekjáték :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1681) D1Rect válasza Sirandrish (#1679) üzenetére


D1Rect
félisten

Én pl nem tudok játszani veled.

(#1682) Sirandrish válasza D1Rect (#1681) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak a questeket nem tudjuk együtt játszani, de bármelyik Guardian Raidet, Cube-ot, Boss Rush-t, Abysst...sőt, még Chaos mapot is tudjuk együtt tolni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1683) D1Rect válasza Sirandrish (#1682) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor nekem valami kimaradt, mert szerintem nem egy szerveren vagyunk.

(#1684) Sirandrish válasza D1Rect (#1683) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kell hogy egy szerveren legyünk ezekhez. Amire tudsz partyt kreálni, az minden cross server :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1685) Sirandrish válasza Sirandrish (#1684) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja persze a régió számít :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1686) Daelion válasza Sirandrish (#1680) üzenetére


Daelion
őstag

Hát Legion raidek kb még a mostaniak felett vannak szintbe, amolyan tényleges end game kategória. :D
Asszem Valtan lesz első a mi verziónkba, 1415 ilvl Normal fokozatra es 1445 Hardon ha nem változtatják meg.

Amúgy félre értés ne essék nem azért hordom itt le a játékosok bizonyos %-at mert én valami hú de profi vagyok.
Közel sem, csak simán próbálok informálódni meg tenni a dolgom. :D
Te is utánanéztél Argosnak és az teljesen jó, én nem is várnék senkitől sem többet de sajnos már ez is sok valamiért.

Ja igen ha már szóba jött a szerver téma, én arra leszek kíváncsi mi lesz ha már egyszerűen nem lesz elég aktivitás egy kevésbé populáris szerveren.
Mert oké, hogy a Guardian meg egyéb raid tartalom az cross szerver de most a field bossok meg egyéb eventekkel mi lesz ahova azért kéne több player? 'Ghost ship-is pl'

Más MMO-ban azt mondanám, hogy majd lesz szerver összevonás de itt még arról sem volt szó hogy ez egyáltalán lehetséges. 'karikat se lehet nálunk egyenlőre átvinni'

Én pl már észrevettem West/Stoneheart-on, hogy azért kevesebben mászkálnak a játékban. 'köztük én is mondjuk mert alig játszom már :DDD '

(#1687) F34R válasza Daelion (#1686) üzenetére


F34R
nagyúr

En a Wei-n tolom, ha valami szervermegszunes okan oda lenne a karim akkor biztos hogy telibeszarnam oket. Nem MMO leptekkel haladok a gameben.

(#1688) Sirandrish válasza Daelion (#1686) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nyomtuk le Argos Phase 2-t.
Guildel, voice chaten, úgy hogy többen is most mentünk először, egyből lement !!!
Öröm volt így játszani. Mondták mit kéne csinálni, csináltuk és le is ütöttük...
Kafa..
Jövőhéten még egy kell, és meg is lesz a fullos "Argos set"...
Most vegyesen van a hard raidessel, de a CHD kell a papának :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1689) Sirandrish válasza F34R (#1687) üzenetére


Sirandrish
legenda

Addig tuti nem szüntetnek meg szervert, míg nem tudják megoldani a transfert.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1690) Daelion válasza F34R (#1687) üzenetére


Daelion
őstag

Wei az elég nagy szerver volt nyitáskor ha jól emlékszem, ott szerintem egy jó ideig lesz elég ember/aktivitás.
Én inkább a kevésbé használt West szerverektől tartanék de ja majd megoldják valahogy.
Vártam volna még pár hetet nem kellett volna lelépnem Zinnerről EU Westre. :DDD
~200 órám van csak a játékban de abból biztos volt vagy 30-40 a sorban állás.

#1688 Sirandrish

Igen az ilyen kb így a legjobb meg effektívebb. :K 'gratula amúgy!'
Én nem voice chateltem régen Vindibe de 1 értelmes klán/társaságom volt és az nagyon sokat segített.
Ki is jöttek új raidek párszor elbuktuk, megbeszéltük mi a fene történik aztán pár próba után már lementek általában aztán később már rutin szerűen ment. :) 'bár azért ott nem voltak ennyire büntető wipe mechanikák mint itt..'

[ Szerkesztve ]

(#1691) Sirandrish válasza Daelion (#1690) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vindibe én se voice-ltam, de itt Sword lannként ha ügyes voltam bármit soloztam :D
Sokáig tartott, de lement minden :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1692) Daelion válasza Sirandrish (#1691) üzenetére


Daelion
őstag

Ja hát igen egy ideig meg lehetett azt is játszani, S2-S3-ban kezdek bejönni olyan raidek ahol már nem ártott 1 kicsit értelmesebb csapat pláne ha naponta ment a raideles. :DDD
Kraken pl elég sokáig szinte esélytelen volt randommal mert összetört a hajó aztán bukták a runt egyből.

Amúgy 1-2 hete felnéztem játékba mi a fene van ott meg ki akartam próbálni az új procival, hogy bírja mert régen nagyon rossz optimalizálása volt és csak 1 proci magot használt ki.
Több éve nem léptem már be, hát kicsit megváltoztak a dolgok meg alig van már játékos ott is sőt csodálom hogy még megy a játék.
Azért kicsit sajnálom meg a karikat amiket otthagytam annyi befektette idő után, sok szempontból nekem még mai napig Vindi az etalon MMO játékmenetileg.

Vindibe is vannak már ilyen Redeemer raidek, Neamhein volt az első de már van több is.
Na azok olyanok mint Arkba a Legion raidek kb, limitált revive van meg mechanikák azt még a fullos karikat és képes szétcsapni ha nem gyakorlod be az egészet. :D
Solo videók vannak róla de még a 'proknak' is 40perc-1 óra közt mozog.

[ Szerkesztve ]

(#1693) Sirandrish válasza Daelion (#1692) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát már nem tudom mikor hagytam abba, de amiket mesélsz, azok nem nagyon rémlenek, szóval azok előtt valszeg! :)
Amikre tisztán emlékszem az a Cyclops, aztán volt valami amivel egy hídon kellett küzdeni, meg volt egy nagy csatornakrokodil, talán Thor(?), meg ilyesmik :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1694) Daelion válasza Sirandrish (#1693) üzenetére


Daelion
őstag

Az még az arany korszaka volt a játéknak, Season 1. :K
2 még egész jó volt de 3 után kezdett elég fura irányba menni a játék azt már olyan dolgok vannak, hogy visszasírnám a régi időket inkább. :D
Karakterekből is annyi van már, hogy ember legyen aki el tudja dönteni mivel játsszon.

Csak ez a 2-3 év amióta nem játszok bekerült vagy 4 új kari azt néztem is, hogy ezek meg micsodák.

Itt amúgy fog valaki kezdeni Lance Mastert ami hamarosan jön?
Kíváncsi leszek mennyien fognak visszajönni a játékba csak azért mert több helyen olvastam, hogy várnak arra a karira.

(#1695) Sirandrish válasza Daelion (#1694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg kapunk 960ig húzó powerpasst, úgyhogy lehet azt rányomom..
A bentlévő karikból ami érdekel (komolyabban) azt elkezdtem már :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1696) F34R válasza Daelion (#1694) üzenetére


F34R
nagyúr

En neha azt sem tudom hogy eszik-e vagy isszak a karaktereket :D Jo lenne megnezni micsoda az, meg az elso Powerpassomat sem lottem el. Csak nem tudom hol van. :DDD

(#1697) Daelion válasza F34R (#1696) üzenetére


Daelion
őstag

Én sem használtam még passt de valahol el van rakva.
Blade meg sharpshooter van de csak nevet foglaltam le, hogy majd később játszok velük hát mégse lett úgy. :D

Igazából nekem ez a Tier rendszer nem teszik, hogy így szét van darabolva a játék aztán húzzál vissza T3-ra mindennel ami tetszene.
Kéne kapásból T3 pass akkor talán jobban motiválna. :DDD

(#1698) F34R válasza Daelion (#1697) üzenetére


F34R
nagyúr

En most leptem be a Tier2 -be... de pl most felhuzni egy kis karaktert 302-rol biztos nem fogok. :P A Gunslinger gyengesegeit is latom mar sajnos :(

(#1699) soo277 válasza Sirandrish (#1695) üzenetére


soo277
őstag

Én oda soha nem fogok eljutni :( :(((

BT: wersoo#21211

(#1700) Sirandrish válasza soo277 (#1699) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint hova?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.