- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- laskr99: Újrakezdem a processzor és videókártya szilícium magok fotózását
- Klaus Duran: 2025 dude
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- kraftxld: Untappd lista
-
LOGOUT
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
Frawly
veterán
válasz
Dhampir #11216 üzenetére
Az igaz, hogy a pendrive 3 ezer, de egy használt 64 gigás vagy új 120 gigás SSD-t meg kapsz 4-7 ezer környékén, igaz ehhez kell egy SATA-USB átalakító is (ami megint 2 ezer körül van minimum), de ezt csak egyszer kell megvenni, utána használhatod több SSD-vel és HDD-vel.
Az SSD sokkal gyorsabb lesz, min. 200 MB/sec-kel fog rá felíródni a lemezkép (de ha normálisabb SATA3 SSD veszel, és az átalakító tudja az USB3 vagy 3.1 UASP módot, akkor 400-500 MB/sec-kel), és a bootolás is csak néhány mp. lesz róla. Plusz tartósabb is, mint egy pendrive, mert az SSD vezérlője gondoskodik a cellák egyenletes fárasztásáról, míg ez pendrive-nál nincs.
A lassúsággal sehová tovább nem érsz, csak az idődet rabolod. Ezeket a régi pendrive-okat én már rég kidobáltam, olyan lassúak, hogy semmire nem jók. Úgyis fogyóeszközök, nem bírnak sok írást, hamar tönkremennek.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 7600 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- NEC MultiSync V421 monitor (42") 1920 x1080px
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest