Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5645) baro32


baro32
aktív tag

Szevasztok figyeljetek már szoktátok nézni az akku kapacitását?
Mert nekem már 5% elhasználódást mutat eddig 3,9% volt csináltam az energy management-el 1 akku mérő visszaállításos dolgot (ki írta hogy közben ne használjam a gépet) így is tettem és mikor befejeződött a művelet már 5%-lett az elhasználódás mértéke nem értem valahol olvastam hogy évente megszokták csinálni ezt a műveletet és ez javítja az akkut.
Régebben mikor még új volt a gépem 2012.07-én vettem akkor megcsináltam én is ezt a 60%-ra töltöm fel csak műveletet ami kíméli az akkut de művelet alkalmával nem hogy jobb hanem még rosszabb lett a helyzet mert most nem tudom pontosan ha valakit érdekel visszaolvas de több száz mWh-át vesztettem vele.
Most jelenleg:5976mWh-át ír az aida64 legfrissebb változata 5% elhaszálódás mellett.
Én személy szerint azt vettem észre ha használom ha nem akkor is csökken a teljesítménye jó tudom most jön az hogy írni fogjátok ha hálozatrol használom akkor vegyem ki meg ilyenek de ha így teszem akkor esetlag áramszüneteknél ez pont nem használna tudjátok miért ezt nem írom már le.
Na akkor személy szerint annyi lenne a kérdésem hogy közületek tapasztalt valaki ilyent eggyáltalán?

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.