Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4313) vagabor válasza Repulse24 (#4312) üzenetére


vagabor
aktív tag

Y580 esetében a megbízhatóságról még nem sokat tudunk mondani, mivel eléggé új termékről van szó. Viszont mint minden laptop esetében itt is vannak kompromisszumok. A pozitív oldala a dolognak hogy eléggé jó teljesítményt kapsz a pénzedért, viszont konzumer cucc, így nem rendelkezik egy munkaállomás masszívságával. Szerintem ha vigyázol rá nem lesz vele gondod, ugyanúgy elromolhat mint bármi elektronikai cucc. Amire viszont vigyázz hogy ha külföldre mész akkor alaposan mérlegeld hogy hol veszed a gépet, mert pont velem esett meg hogy otthon vettem de kint élek, és finoman szólva kakil a support a fejemre. Garibővítést egy élmény volt intézni, végül nem is sikerült. Visszaküldtem rossz jack aljzattal kint külföldön gariba, visszajött ugyanúgy, azt mondták hogy nem találtak semmit. Biztos süket az összes garis vagy csak én hallok csak recsegést akármit dugok a jackbe. Szóval a másik gépet nem ismerem, de amit írtam az talán a teljes kép egy darabkája lehet.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.