Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) RobinHD válasza MaxxDamage (#4900) üzenetére


RobinHD
tag

igen én a notit használom mindenre :) eltérő felhasználási igény

de pl ha én úgy használnám a notit h TV-re kötöm állandóan, akk ink vennék egy asztali gépet és az állandóan a TV-re lenne kötve, és vennék mellé egy olcsóbb notit vagy tabletet ami meg jó ha nem otthon akarom használni :) nah m1, mindenki másképp látja a világot :))

Privátra illik válaszolni! :)

(#4902) vizirider


vizirider
tag

nah igen, én is pont úgy gondolom, mindenki vegyen amit akar. én pl. HD-t vettem mert 24" alatt nem vagyok hajlandó játszani, az meg ugye TV/Monitor az meg full HD............
egyébként meg jókat mosolygok, én még emlékszem mikor az volt a téma, hogy lehet kapni narancsot vagy nem, nem az hogy ki milyet szeret, és abból megy az anyázás :K elhiszem hogy furán hangzik de 25 éve simán kígyozott a sor ha volt banán vagy narancs és abból választhattál hogy kell vagy nem.

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#4903) ghost.atis


ghost.atis
csendes tag

Sziasztok!

Nem rég volt egy kis gondom a VGA karimmal. Textúra hibákat produkált ha nem vettem lejjebb a VGA memóriájának a sebességét. Aztán a legújabb BIOS frissítéssel megoldódott, úgyhogy azóta nem kell állítgatni.

Most azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy melyik típusra érdemes kicserélni a Wifi kártyát, ha a Bluetooth-t is szeretném megtartani? Ahogy nézem a jelenlegi N-2000-s be sincs integrálva BT, szóval nem a wifi kártyától függ akkor.
Ennek tudatában akkor az Ultimate 6300-s is működnie kell?
Csak bele kell tegyem vagy kell valamit varázsolni a BIOS-sal is?

innen néztem az adatok:

http://ark.intel.com/compare/66888,59470,59471,59472,66890,59474

(#4904) Impressa válasza ghost.atis (#4903) üzenetére


Impressa
őstag

Csak a 6300-as driverjét kell felraknod, és működnie kell. A biosban nem kell állítanod semmit.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4905) ghost.atis válasza Impressa (#4904) üzenetére


ghost.atis
csendes tag

Köszi!
Akkor belevágok egy ilyen beszerzésébe.

(#4906) Impressa válasza ghost.atis (#4905) üzenetére


Impressa
őstag

sok sikert! :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4907) Impressa


Impressa
őstag

Jelentem, sikerült a bios frissítés az Y580-on, kicsit paráztam, mert egy pillanatra megállt és semmi nem történt, utána meg két ikon villogott felváltva az asztalon. (az AIDA 64 és a nyelvi eszköztár ikonja )

De újraindult, és láss csodát arról a gépről írok :DD

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4908) Sickboy25 válasza Impressa (#4907) üzenetére


Sickboy25
addikt

Aidával frissítettél?

Mindenki: valóban megoldja a VGA pixelesedését a BIOS frissítés? Valaki írta itt...
Far Cry 3-nál nem jelentkezett semmi, de most kipróbáltam a COD world at war-t és az pixelesedik... Ezért kérdezem...

Update: most néztem, nem volt a COD-hoz a nagy teljesítményű Nvidia vga hozzárendelve... Kipróbálom így is...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4909) Impressa válasza Sickboy25 (#4908) üzenetére


Impressa
őstag

Nem Aidával még nem próbáltam. A lenovo suupport oldaláról töltöttem le és telepítettem.

Aida nem tudom mennyire megbízható, ezért nem mertem vele belevágni.

Akartam mondani..... de már észrevetted, hogy az nvidia vezérlőpult beállítását nézd meg.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4910) MaxxDamage válasza Impressa (#4909) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ajánlott a hívatalos gyártói oldalról letölteni / updatelni a drivereket / bios , (bármi)
(Megfelelően döntöttél! :K )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4911) Impressa válasza MaxxDamage (#4910) üzenetére


Impressa
őstag

Köszönöm! :D

Azt szeretném kérdezni, hogy neked az mSatan van a rendszered a Momentust meg háttértárak használod?

Nekem most csak hdd van, de szeretnék mSatat a gépbe. A-Datára gondoltam én is.

Régen mindig úgy kerültem el az újratelepítést, hogy byte-ról bytre-ra átmásoltam a régi rendszer vinyóról az adatok az újra, és mikor az újat beraktam a bootsectort a win telepítő lemezzel állítottam helyre.
ezzel a módszerrel miden programom futott rendesen.
Kérdésem, hogy ezt az mSata esetén is meg tudom e csinálni?

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4912) MaxxDamage válasza Impressa (#4911) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen az mSata SSD nálam csak azt a célt szolgálja, hogy OP-System van rajt + programok / driverek (Teljes Rendszer) - (bőven elég... 15-19GB free van még rajt - Win7 Prof. 64bit HUN + teljes Update Microsoft System + sok-sok program)

A Momentus XT -n van minden már (Játék , Torrent Letöltés , Adattárolás , stb...)
Én a Momentus XT -t azért vettem meg, mert az Y580 max. 6Gb/s -re képes és így az mSata SSD is természetesen azt tudja (6Gb/s) - ez csak egy "maximum" amit "tud" / (tudhat) , jelenleg ez a felhasználói szinten kapható legújabb spec / tech. Na a lényeg... én azért vettem / cseréltem le a gyári alkatrészeket, hogy a legtöbbet tudjam kihozni a masina / spec / sebesség / egyéb téren (gyárilag / specifikusan amit támogat max. azt beleraktam (sebesség / technology)

"Kérdésem, hogy ezt az mSata esetén is meg tudom e csinálni?" --> Elvileg lehet, de mivel én még ezt a megoldást nem próbáltam így biztosat nem tudok mondani, de ajánlom nézz szét forumokban és biztosan megtalálod a menetét / megoldást vagy teljes leírást.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4913) Mottie válasza Impressa (#4911) üzenetére


Mottie
őstag

Én olyat cináltam hogy már alapból egy külön partíción voltak telepítve programok és azt nem is formáztam mikor áttettem az ssd-re a rendszert.. De túlzás lenne azt mondani, hogy minden maradéktalanul működött :P

Be Victorious!

(#4914) vagabor


vagabor
aktív tag

Aki vett gari bővítést az hol vette? Külföldi garival megszívtam, így most otthon is megpróbálom :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4915) slayer93 válasza vagabor (#4914) üzenetére


slayer93
tag

Laptopszalonban megpróbálhatod. Én onnan vettem a gépet és nagyon készségesek voltak. :D

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#4916) Impressa válasza MaxxDamage (#4912) üzenetére


Impressa
őstag

Köszönöm a válaszodat, és a segítséget! :D

Igyekszem én is a maxot kihozni a gépből. Csak nem igazán szeretném újrahúzni a rendszert a játékokkal együtt, mindent újra kezdeni. :N

Előre kellent volna gondolkoznom a bővítésen, és nem várni vele.

Utána olvasok itt a fórumon....

Mottie: igazad van, átfogalmazom, azok a programok működtek, amiket használtam.... legalábbis.

Ez kb. 1 éve volt utoljára, akkor még HP használtam.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4917) Impressa válasza vagabor (#4914) üzenetére


Impressa
őstag

"Külföldi garival megszívtam" Itt vetted és kint használod?

bocsi, ha a láma a kérdés.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4918) hory93


hory93
csendes tag

Hali!
Más is tapasztalt olyat hogy a Touchpad bal alsó sarka nem működik, illetve win8 alatt kb 30 percenként beszaggat a hang (filmeknél, játék közben, zenehallgatásnál) függetlenül attól hogy fejhallgatón vagy beépített hangszórón megy? (ilyenkor általában lagg is van)

(#4919) Danex válasza hory93 (#4918) üzenetére


Danex
addikt

A laggot tapasztaltam én is.. gondolom windows 8 nem? Én valami windowsos viruskeresőre tippelek

(#4920) hory93 válasza Danex (#4919) üzenetére


hory93
csendes tag

Igen windows 8... legközelebb majd megpróbálom megnézni h mi fut ilyenkor...

(#4921) Danex válasza hory93 (#4920) üzenetére


Danex
addikt

csak annyit láttam hogy proci terhelése System néven 30-40%-os terhelést csinál és ennyi.

(#4922) SteadyMan válasza Impressa (#4911) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Szia!

Nekem most csak hdd van, de szeretnék mSatat a gépbe. A-Datára gondoltam én is.

Én most vagyok túl az SSD beszerzésen, sajnos hónapok óta nincs A-DATA mSATA 128GB SSD és nem is tudják mikor lesz. A 64 GB változatot nem kérdeztem, de gondolom az sem nagyon fellelhető.
Lehet kapni Crucial M4 mSATA-t, meg Intel 525 mSATA-t is, de én végül az Intel 520-as mellett döntöttem, ami nem mSATA, így bekerült a HDD helyére, az ODD helyére meg a HDD egy Icy-Box keretben.

(#4923) MaxxDamage válasza SteadyMan (#4922) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

64GB ADATA SSD mSATA III 2,5" meghajtó SX300 XPG Series (ASX300S3-64GM-C)

Nekem pontosqan ez van és Aqua -nál vettem. (most drágább, mint mikor én vettem 16k HUF +áfa volt)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4924) SteadyMan válasza MaxxDamage (#4923) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Csak az a probléma az mSATA-val, hogy nincs, csak megrendelésre, illetve akkor se, mert a nagyker nem hozza be.

(#4925) MaxxDamage válasza SteadyMan (#4924) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én eddig bármi terméket rendeltem tőlük aminek a státusza ezzel megegyező volt... megkaptam, ha nincs akkor a termék nem elérhető, ilyen egyszerű :)
(tudom, mert a Momentus XT -t is nagy nehezen tudtam megvenni, mivel nem volt kapható / elérhető, de (hetekig / honapokig) a linkje elvolt mentve és nem volt elérhető.... de pl. most is elérhető : 750GB Seagate Momentus XT 2.5" 7200rpm 32MB SATAIII notebook winchester (ST750LX003)

Státusza ugyanaz / megegyező az mSata SSD -vel (A-Data) - Kosárba rak / megrendel és pár nap műlva nálad / vevőnél !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4926) Impressa válasza SteadyMan (#4922) üzenetére


Impressa
őstag

Hello!

Igen, nekem is furcsa volt, hogy szinte mindenhol azt írták külső raktárról 1-2 nap alatt itt van.
Egy helyen írták csak, hogy érdeklődni kell rendszeresen, mert, a " várható érkezés bizonytalan"

Természetesen köszönöm, hogy szóltál. 1-2 hét múlva tervezném a vásárlást, addig gondolom nem lesz nagyon változás.

Gondolom e rövid idő alatt, csak jó tapasztalataid vannak az ssd-vel.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4927) Impressa válasza MaxxDamage (#4923) üzenetére


Impressa
őstag

Lehet az Aqua-t megpróbálom, mert haverom dolgozott nekik, és jó haverja is a tulajnak, bár ez nem jelent semmit.
Édekes a PCX-nél és a PCland-nál most le vannak akciózva az msaták.

adata-64gb-asp300s3-64gm-c-ssd-meghajto-110379

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4928) MaxxDamage válasza Impressa (#4927) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Csak ajánlani tudom (Aqua) , a PC-Land régen nagy kedvencem volt, de mostanság kicsit drágának találom ! :U :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4929) sebkri25


sebkri25
tag

Sziasztok,
miért lehet az, hogy játékok közben nem használja ki 100%ig a gpu-t csak ilyen 40-60% között ugrál és amikor ilyen 40% alá esik az már rendesen fpsben is megmutatkozik?

vga driver: 314.07
win 8 64bit

(#4930) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám akadt, hogy néha (eddig január óta kb 2x csinálta) amikor lecsukom a tetejét, és újra felhajtom, csak a sötét kép fogad. Pedig a power gomb világít, és nincs beállítva egyáltalán, hogy alvó állapotba rakja magát, max kapcsolja ki a képernyőt 5 perc inaktivitás után (persze felhajtott kijelzőnél). A power gombot hiába nyomom meg röviden, nem reagál rá, ezért hosszan nyomva ki kell kapcsolnom és újra bekapcsolnom a gépet, hogy legyen képem. Az képernyő érintkezési hiba kizárható szerintem, mert mikor kikapcsolom és bekapcsolom, közbe nem mozgatom a képernyőt. Valami ötlet hogy mi lehet ez? Eléggé kezd elegem lenni a Lenovoból már, az előző lenovom ez előtt 4x volt szervizben, és utána kaptam ezt cserébe....

(#4931) SteadyMan válasza Feenyx (#4930) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Nekem is csinálta ezt, de amikor felraktam a legújabb NVidia driver-t, megszűnt.

(#4932) Feenyx válasza SteadyMan (#4931) üzenetére


Feenyx
aktív tag

A legújabb van most fent a 314.07-es.

(#4933) Impressa válasza Feenyx (#4930) üzenetére


Impressa
őstag

Úgyszintén csinálta nekem is, viszont nálam az egér mutatója látszódott.
Nálam pont fordítva, frissítés után jelentkezett a probléma ( kb. 2 hete), mindennap az első bekapcsolásnál.
1 hete már nem jelentkezik, mivel (gondolom) az nvidia vezérlőpultban mindent alaphelyzetbe állítottam.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4934) bacus válasza Feenyx (#4930) üzenetére


bacus
őstag

már nálam is előfordult, nem hiszem, hogy nvidia, inkább az intel vga driver hibája lesz.

Ilyenkor a gép távolról (remote desktop) sem elérhető, ill. fekete képernyő fogadott, de a gépen nyomva egy ctrl+alt+del a task manager feljött, majd hirtelen minden visszaállt.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4935) satz18


satz18
őstag

Na én is felraktam a Crysis 3-at. Mediumon FHDba tolom és átlagban 30 fps. Volt, hogy felment 40-re meg visszaugrott 23-ra. Borzasztó érdekes, hogy eljesen folyamatosnak tűnik a kép. Van olyan játék, ahol 40 fps-nél is szaggat, itt meg 28-30 nál sem. Nem tom hogy csinálták, de az biztos, hogy a Crytechnél a grafikához nagyon értenek. Szóval így teljes az összkép, teljes bizonyossággal kijelenthetem, hogy tényleg a Witcher 2 a leggépigényesebb játék.(eddig egyedül az volt játszhatatlan FHD-ba.) Megnyugtató, hogy egy 2013-as forradalmi grafikás játékot is tudok játszani FHD-ba. Remélem az unreal engine 4-nél sem lesz másképp.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4936) Feenyx válasza bacus (#4934) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Hát akkor látom, ez egy újabb feature-je a gépnek. Inkább az intel hd-val lehet a gond tényleg, mert az amikor "üresen" megy a gép akkor szokta ezt csinálni. Remélem azért nem fog behalni a proci. Mindegy, rosszabb ne legyen.

(#4937) vagabor válasza Impressa (#4917) üzenetére


vagabor
aktív tag

Igen M.o-n vettem és külföldön használom, ezrét megpróbáltam a garibővítést ott ahol a gép tartózkodik, de nem jött össze, a lenovo rendszere még egy nagy katyvasz ilyen téren. Olvass vissza ha érdekelnek a részletek. :)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4938) bacus válasza Feenyx (#4936) üzenetére


bacus
őstag

Nem hiszem, hogy ez általánosan előjön, 3 hónap alatt 1x fordult elő, minden nap használtam a gépet, általában rdc-vel is megy minden nap, nem hiszem, hogy ez gép feature lenne. Még az is lehet, hogy valami alkalmazás vagy annak a frissitése csinálta, simán kinézem microfos antivirusából is.. (MSE)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4939) Impressa válasza vagabor (#4937) üzenetére


Impressa
őstag

Ok, köszönöm, így már tiszta sor.
Az tény, hogy van lehetőséged garancia kiterjesztésére garanciaidőn belül. Viszont az ő megfogalmazásukban, már nem térnek ki arra, ami a te esetedben is történt.
Utána olvastam, és ahol ezek a feltételek le vannak írva, azokat az oldalakat nem lehet elérni.
lehet én vagyok béna, hogy nem tudom hova kell kattintani.

http://lenovo.hu/tudas/tudas_war.htm

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4940) Mottie válasza Impressa (#4939) üzenetére


Mottie
őstag

Egyszerűen annyi a probléma, hogy ha S/N alapján az adott gépre megnézed mit vehetsz akkor oda kiír olyanokat is amiket igazából nem.

Be Victorious!

(#4941) Impressa válasza Mottie (#4940) üzenetére


Impressa
őstag

Azon az oldalon szerintem nem jártam, amire te gondolsz.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4942) Mottie válasza Impressa (#4941) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor úgy mondom vagabor-nál ez volt a probléma :)

Be Victorious!

(#4943) vagabor válasza Mottie (#4942) üzenetére


vagabor
aktív tag

Pontosan, uk oldalon fennt volt egy garikiterjesztés, ráadásul a legdrágább, balesetbiztosításos. Online megvettem. Vártam a csomagot, erre nagy nehezen közlik hogy ez email után regisztrálós fajta. Küldtem az emaileket, a sokadig után visszaírták hogy nem lehet regelni az eltérő lokalizáció miatt. A pénzem a paypal adta vissza és ne ma lenovo. amúgy szépen futhattam volna utána..

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4944) Impressa válasza Mottie (#4942) üzenetére


Impressa
őstag

Bocsi, nem esett le :F :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4945) sebkri25


sebkri25
tag

Sziasztok,
az élményindex véleményem szerint nagyon alacsonyra értékeli a vga-t, kipróbáltam különféle drivereket, játékokban is alacsonyabb fps a hasonló konfiggal rendelkezők teszjéhez képest, esetleg valaki tud megoldást?
láttam a forumban hasonló problémákat, de megoldást sehol

(#4946) Sickboy25 válasza sebkri25 (#4945) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nvidia drivere fent van??

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4947) sebkri25 válasza Sickboy25 (#4946) üzenetére


sebkri25
tag

természetesen igen, mint leírtam kipróbáltam többet is

(#4948) MaxxDamage válasza sebkri25 (#4945) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez egy érdekes dolog... ilyet még nem láttam és most nagyon meglepődtem ! :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4949) sebkri25 válasza MaxxDamage (#4948) üzenetére


sebkri25
tag

pedig itt is többen írtak hasonlót még tavaly

(#4950) Sickboy25 válasza sebkri25 (#4949) üzenetére


Sickboy25
addikt

Valami nem stimmel, mert nem a HD4000-rel kellene csinálnia a VGA tesztet...
Ez WIN8 ugye?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.