Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Classius


Classius
aktív tag

A MUTE gomb mellett mi célt szolgál a videókamera gomb? Hiába nyomkodom nem reagál semmit. Van egy érzésem, hogy videóvágáshoz van köze... Pontosan mi célt szolgál? [Ez itt]

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4252) RobinHD válasza Classius (#4251) üzenetére


RobinHD
tag

az képernyő mód választó gomb lenne, nálam legalább is úgy mükszik h 3 mód van és a a között tudok váltani:
normál, film, inteligens ez a 3 mód

Privátra illik válaszolni! :)

(#4253) Classius válasza RobinHD (#4252) üzenetére


Classius
aktív tag

Hmm... És miképp lehet működésre bírni ? Hosszan vagy röviden nyomom, neki tök mindegy :D Vagy ez a gomb csak az FHD-s készülékekben üzemel?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4254) Watto1991 válasza Classius (#4253) üzenetére


Watto1991
senior tag

Fel kell hozzá tenni a driverjét. Onekey Theater.

[ Szerkesztve ]

(#4255) mokos83


mokos83
csendes tag

Sziasztok! Érdekelne, hogy videóvágásra (CS5.5, CS6) használta -e már valaki a gépet? Több mint egy éve vettem egy y570-et (i7 8GB RAM) de nagyon nem voltam vele megelégedve ezen a téren és elálltam a vásárlástól...
Köszönöm előre is

(#4256) Classius válasza Watto1991 (#4254) üzenetére


Classius
aktív tag

Köszi, most már müködik. Az inteligens mód mire való?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4257) Watto1991 válasza Classius (#4256) üzenetére


Watto1991
senior tag

Én nem értettem a lényegét ennek az egész gombnak. Változtatja a színmélységet vagy mit, de szerintem nem lett jobb semmivel sem.

(#4258) A megváltó válasza Watto1991 (#4257) üzenetére


A megváltó
tag

Meg a hangot is változtatja

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#4259) Classius


Classius
aktív tag

Hát akkor konkrétan csak van és kész :) Azért köszönöm a segítségeteket! :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4260) h.palee


h.palee
csendes tag

a billentyüzet csattog bal felsö sarkara tud valaki valami egyszerübb megoldast, mint emiatt gariztatni?

(#4261) slayer93 válasza h.palee (#4260) üzenetére


slayer93
tag

Erről már régebben volt szó. Valahogy nincs megfelelően alátámasztva az a része.

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#4262) slayer93


slayer93
tag

Én azt nem értem, hogy a lenovo miért csinálja azt, hogy egy olcsóbb (lásd G580) gépnek jobb a billentyűzete, mint ennek. Csendesebben jár, kellemesebb a felülete, jó nincs benne világítás, de azért ez számomra fura. :/

[ Szerkesztve ]

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#4263) h.palee válasza slayer93 (#4261) üzenetére


h.palee
csendes tag

atfutottam, mielött irtam, lattam rola, de konkretat nem tataltam, akkor alaposabban megezem. olyat mar talaltam, hogy ez többeknel elöjött. ha szetszedem - ami, ha jol ertezlmeztem, nem garivesztös dolog - a hivatalos utmutato szerint, orvosolhato vajon? nem mindegyik gep produkalja ezt, vmi megoldasnak csak leteznie kell.

(#4264) nbware válasza h.palee (#4260) üzenetére


nbware
senior tag

hát nem tudom, én nem vettem még észre ezt az enyémen. Melyik gombnál csattog neked?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#4265) h.palee válasza nbware (#4264) üzenetére


h.palee
csendes tag

bal felsö sarok, esctöl 2-3 gomb tavolsagig.

(#4266) ghost.atis


ghost.atis
csendes tag

Sziasztok!

A napokban vásároltam én is egy 580Y-t FULL HD-s kijelzővel. Bekapcsolás után természetesen egyből tesztelni szerettem volna, hogy mit tud a gép játéknál. Akármilyen játékot indítottam el mindegyik ugyanazt a jelenséget produkálta. A texturák szabálytalan időközönként bevillantak.
Először a vga driverre gyanakodtam, ezért gyorsan fel is frissítettem, de semmi. Aztán az inteles vga drivert is frissítettem, bár tisztában vagyok vele, hogy ennek vajmi kevés köze van a játékok futtatás, de hátha. Semmi. Újra telepítettem a directx-et is de továbbra se történt semmi. Ekkor a driver sweeperrel teljesen leszedtem a drivereket és újra raktam őket ismét. Még mindig semmi.
Próbálkoztam kikapcsolni a BIOS-ban az Inteles kártyát és csak a 660GTX-et használni, de csak az Intelest engedi. Gondoltam akkor nézzük meg azzal mi a helyzet. Szimplán csak az Intelest használva minden rendben volt, így le tudtam szűkíteni a kört a 660GTX-re.
Gondoltam túl melegszik a kártya ezért lejjebb vettem a játékokban a részletességet és a felbontást, de eredménytelen maradt minden próbálkozásom.
Olyan hibákat produkál a kártya mintha túl lenne húzva, de esélyem se volt ilyesmire.

Valaki hasonló problémába ütközött már? Esetleg valami tanács amit csinálhatnék még?

(#4267) Watto1991 válasza ghost.atis (#4266) üzenetére


Watto1991
senior tag

Vedd vissza az nVidia vezérlőpultban a VGA memóriájának órajelét 2000-2300 mHz-re.

(#4268) Classius válasza h.palee (#4265) üzenetére


Classius
aktív tag

Nekem egyáltalán nem kattog :F

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4269) RobinHD válasza ghost.atis (#4266) üzenetére


RobinHD
tag

Watto1991 fórumtársnak igaza van, én még annyiban bővíteném ki, h 2400MHz-en sem produkálja már a hibát, legalább is nálam :) szal nem kell vészesen levenni :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#4270) ghost.atis


ghost.atis
csendes tag

Az Nvidia vezérlőjében nem találtam a beállítási lehetőséget így az NvidiaInspectort hívtam segítségül.
Mindjárt letesztelem, hogy hatot-e a 100Mhz visszavétel.

Volt már pár laptopom és ilyet soha nem kellett csinálnom. Szerintem ez nem egy normális dolog egy majd 300ezres lapostól, vagy nem?

(#4271) L-e-f-i-e válasza ghost.atis (#4270) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az NvidiaInspectort támogatja gtx660M-et? én úgy olvastam nem..?

=^-^=

(#4272) A megváltó válasza L-e-f-i-e (#4271) üzenetére


A megváltó
tag

Működik rajta.

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#4273) ghost.atis


ghost.atis
csendes tag

Na lejebb vettem először 100-al ahogy javasoltátok. Aztán elkezdtem szépen 10MHz-ként visszatenni. Eljutottam egészen 2450-ig ahol ismét kezdte, ahogy melegedett.
Egyenlőre ennyi.

Jah egy egszerű WoW-al próbáltam egyenlőre, közel ultra részletességben és 1920X1080 felbontásban.

(#4274) ghost.atis


ghost.atis
csendes tag

Simán látta és kezelte az Inspector, mint írtam is.
Azért az is meglepett, hogy 73-75 fok környékén volt a GPU aktív használat közben, majd mikor kiléptem az Asztalra visszaugrott 53-ra. Mondjátok, hogy ez normális, hogy ennyire melegszik :(

(#4275) vagabor válasza ghost.atis (#4274) üzenetére


vagabor
aktív tag

Vga-nak az a hőmérséklet, külső hűtés nélkül bőven normális, ha sokat játszol vele akkor érdemes egy hűtőpadot újítani hozzá. Pl Massive 23lx, vagy Notepal E1. Ezeket használják itt.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4276) MaxxDamage válasza ghost.atis (#4273) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

WoW alatt FHD (1920x1080 - ULTRA) beállítások alatt hány fps-t produkál?
Azért kérdem, mert pl. nálam mikor a gamet elindítom és belépek, kicsit (akadozva fut) , mert elfelejtem a Power Management-be feltolni maxra. :DDD , am. 31fps a legalja legnagyobb beállítások melett és gyakran 100fps felett megy a World Of Warcraft, kristálytisztán akadásmentesen. :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4277) Watto1991 válasza ghost.atis (#4273) üzenetére


Watto1991
senior tag

" egészen 2450-ig "

... hát nem vitted túlzásba XD

50-100-asával lépkedj lefelé ! :K

(#4278) ghost.atis válasza MaxxDamage (#4276) üzenetére


ghost.atis
csendes tag

31 FPS körül mozgott ultraban 4x multisampling mellett.

100fps-ed milyen beállításokkal van?

(#4279) ghost.atis válasza Watto1991 (#4277) üzenetére


ghost.atis
csendes tag

2450-től jelentkeznek a problémák, annál lejjebb nem nagyon. Szerinted vigyem még lejjebb?

(#4280) ghost.atis válasza vagabor (#4275) üzenetére


ghost.atis
csendes tag

Köszi a tippet!

(#4281) MaxxDamage válasza ghost.atis (#4278) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pontosan ezekk a beállítások nálam:

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4282) Watto1991 válasza ghost.atis (#4279) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nézd, te tudod :)

Ha 2450-nél nem tapasztalsz már semmilyen hibát, akkor maradhat. Úgy tudom 2000 mHz-en jönnek ki a gyárból, csak a Lenovo meghúzza őket 2500-ra.

(#4283) ghost.atis válasza Watto1991 (#4282) üzenetére


ghost.atis
csendes tag

Okés. Egyenlőre hagyom aztán ha azt tapasztalom, hogy előjönnek a hibák akkor lejjebb veszem.
Köszi az infot és a segítséget.

(#4284) donkisc válasza ghost.atis (#4283) üzenetére


donkisc
tag

nekem 2499mhz megy a vga memoriája gondolom arrol beszéltetetk nekem semmi baja tökéletesen fut
ha felrakom a lenovo energia managementbe a rakétára akkor a grafikus proci 950mhz megy szerintetetek ez jó beálítás nektek hogy van ?????? am a legujjab driver van fent asszem :D

(#4285) satz18


satz18
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek a lenovo y500 kijövetelével van még bármennyi értelme is y580-at venni?

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4286) slayer93 válasza donkisc (#4284) üzenetére


slayer93
tag

Mindenkinek olyan. A boost csak akkor kapcsol be ^^

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#4287) baro32 válasza satz18 (#4285) üzenetére


baro32
aktív tag

Szia nézd ha ki szeretnéd használni az i3,i5,i7-es proci előnyeit gondolok én az itt jelenlévő hd4000-re akkor igen ha meg nem akkor természetesen y500-as habár én még azért várnék ha ez mellett döntenél mert még szerintem akadnak itt bőven kérdések a teljesítmény terén.
Személy szerint nekem y580-om van már 1/2 éve meg vagyok vele elégedve de titkon szemezgetek azért evvel a y500-al de nekem most nem érné meg az átváltás.

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#4288) Watto1991 válasza donkisc (#4284) üzenetére


Watto1991
senior tag

Kártyája válogatja, hogy melyik mennyit bír. Valamelyik 2500-öt, valamelyik "csak" 2100-at.

(#4289) Classius


Classius
aktív tag

Imádom ezt a gépet! :) Számomra egyszerűen tökéletes! Megérte az utolsó fillérig :) Minden játékot visz maxon stabilan, gyors és elegáns, a billentyűk puhák és jó tapintásúak, a bill. világítás is remek, a touchpaddal sincs semmi bajom, kifejezetten tetszik, hogy egy nagy az egész, szintén jó tapintású, a multi touch pedig jó móka, hiába van win7-em, sok helyen kitudom használni. Emellett hiába van i7-es procim, és hiába volt már 18 órát is egyhuzamban használatban a gép (főleg játékra), egyáltalán nem akar meghasalni, és melegedéssel sincsen gondom (lekopogom). Persze nem ágyban kell játszani, én asztalon használom játék alatt és alá pedig beteszem a hungaroceles emelvényt amit ellehet készíteni a dobozban leírtak alapján. Szaggatástcsak a Metro 2033-nál tapasztalok, de ott is csak azért, mert a játék egyrészt warez(mondjuk az összes telepített az), másrészt mondták már, de tényleg elég rosszul van optimizálva. De ha dx10-ben teszem fel maxra a beállításokat, akkor már nincsen nagy gond, csak dx11-nél. Az új Hitman, Far Cry3, Sleeping Dogs, WoW, Fifa13, Crysis, Splinter Cell Conviction, GTAIV (összes kieggel), Sims3, Assasin's Creed 3, Prototype, Mirrors Edge, Mass Effect mind megy akadás nélkül. Eddig még csak ezeket néztem.
Volt már hordozgatva is, az akksi is jól vizsgázott, bőven kibírtam használni minden téren, hiába nem volt töltőn a gép. Nagyon jó, hogy így személyre tudom szabni, hogy egy kattintással sémát válthatok. Ötletes ez az Energy Management.
Úgy érzem jól döntöttem, hogy nem foglalkoztam az y500-assal. Pont mikor kapható lett laptopszalonban, azután vettem y580-ast. Egyrészt dupla vga technológia még eléggé gyerekcipőben jár, másrészt nekem volt szerencsém megtapogatni és megnézni, külsőleg sem jött be, az y580 számomra sokkal kifinomultabb, elegánsabb nála. Persze ez egyénfüggő.
Amióta pedig itt a fórumon segítettek, hogy mire is való ez a kis gomb itt jobb oldalt, egyfolytában használom, filmezésnél ha átkapcsolok film módra, a hang is sokkal érthetőbb lesz, a kép is sokkal kontrasztosabb, több élményt ad. Nem mellesleg néhány játéknál is kitudom használni, pl. FIFA-nál ha ebben a módban játszom, olyan mintha egy focimeccset néznék :)
Csak ajánlani tudom ezt a gépet, mindenkinek! Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele! :K

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4290) bacus válasza Classius (#4289) üzenetére


bacus
őstag

Én is nagyon meg vagyok vele elégedve, bár még alig 1 hetes... 9mp alatt felbootol, fantasztikus!

Én 99% munkára használom, egy passziv hűtőpad van alatta (egy feltekerhető valami, még az előző notihoz vettem), de a ventillátort nem sokat hallom! Az első nap után le is teszteltem, mert azt hittem, hogy rossz.
A virtuális gépek bootolásánál azért be bekapcsol a ventillátor, rendesen felpörög pár másodpercre, de utána már alig van erőforráshasználat, ki is kapcsolja megint.

Mivel 9 hónapban egy évben mindig tápról használom, a legjobb funkció az akkukimélő beállitás, 60% feltölt, majd nem tölt. Majd 5 órát ment egyébként az első feltöltés után, ez igen jónak számit, az előző egy 14es asus volt, max 40percet birt és állandóan szórakoztam, hogy karbantartsam az akkut.

Játszani a gyerekeim játszottak vele, fifa13 meg valami ferraris játék. Nem néztem a hőfokokat, de a power managment a balanced álláson volt, akadásmentesen futott fullon minden, miközben a venti nem vagy alacsony fordulaton ment..

Egyébként a 70 fokot nem tartom soknak..., főleg nem hűtőpad nélkül.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4291) Classius válasza bacus (#4290) üzenetére


Classius
aktív tag

Ha töltőről használod, akkor miért nem töltöd fel maxra az akksit, aztán pedig szeded ki belőle, hogy teljes mértékben csak a hálózatot használja? Így még annyira sem romlana az akksi. Ha meg hordoznod kell csak berakod és 100%-on van úgy is.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4292) slayer93 válasza Classius (#4291) üzenetére


slayer93
tag

AZ sem teljesen jó az aksinak ha nincs használva. Néha teljesen le kell meríteni és akkor minden oké lesz.

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#4293) slayer93


slayer93
tag

Ki jött az új WHQL driver. :D

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#4294) Classius válasza slayer93 (#4293) üzenetére


Classius
aktív tag

Hmm :) Valóban, fel is frissítem!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4295) RobinHD válasza slayer93 (#4292) üzenetére


RobinHD
tag

ha már felmerült az akku téma, akk én is kérdezek :)
miért történhetett az h egyik napról a másikra az everest, aida stb tesztprogram ezek írja:
Tervezett kapacitás 6271 mWh
Kapacitás teljesen feltöltve 6442 mWh
Jelenlegi kapacitás 6442 mWh (100 %)
Feszültség 12253 mV
Elhasználódás mértéke 0 %
a gyári akku van benne, és mikor megvettem így szerepeltek a dolgok:
Tervezett kapacitás 7271 mWh
Kapacitás teljesen feltöltve 7642 mWh
Jelenlegi kapacitás 7642 mWh (100 %)
Feszültség 12253 mV
Elhasználódás mértéke 0 %
tehát kb 1000mWh esett, vagy téved a tesztprogram vagy nem tudom
ötlet?
mellesleg nem tapasztaltam h kevesebbet bírna akkuról a gépem

Privátra illik válaszolni! :)

(#4296) bacus válasza Classius (#4291) üzenetére


bacus
őstag

"miért nem töltöd fel maxra az akksit, aztán pedig szeded ki belőle"

ennek két oka van, 1. nem kell állandóan buzergáljam az akkut, 2. elvesziteném a szünetmentes táp funkcióját (mert azért azt nem kell elfelejteni, hogy az is benne van a funkciólistában)

"AZ sem teljesen jó az aksinak ha nincs használva. Néha teljesen le kell meríteni és akkor minden oké lesz."
Ebben szerintem nincs igazad, a Li-ion akkuk karbantartása más ! Ezeknek az a haláluk, ha lemeritik őket, és akár csak pár percet is, de úgy maradnak, ez a tipusú akku azt szereti, ha a töltöttségi szint 30-90% között van, igy ráadásul évekig eláll !

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4297) Classius válasza bacus (#4296) üzenetére


Classius
aktív tag

Egy szót sem szóltam! :R :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4298) MaxxDamage válasza Classius (#4289) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Örülök a sok jó Pozitív véleménynek, mert alig-alig látni, és őrülök, hogy erősíted a + csoportját ! :K :C
Énis személy szerint tuti nem cserélném le Y500 -ra az Y580 -am ! (nagyon bevált az Y580-as !)

(#4296) bacus : Személy szerint az akksit Power Management -be belöttem (kezdetekkor)
"Akku-védelem üzemmód" és csak arra használom ki, hogy pl. ha előfordul egy áramszünet akkor a gép nem kapcsol ki, hanem fut tökéletesen úgy ahogy kell :) (szünetmentes táp -funkciót lát el ebben az értelemben) , Aku állapota kifogástalam.

(ha jól emlékszem 2012.09 months vagy 10. -ik months -tól használatban van mindennap átlagosan 18-20hr-t)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4299) vagabor


vagabor
aktív tag

Hali, valaki megtenné nekem azt a szívességet hogy megnézi hogy a wlan kártyán, melyik vezeték csatlakozik a kártya main, és melyik az aux csatlakozójára? Tudom végül is mindegy, mert mindegyik antenna ugyanolyan kivitelű, csak biztosra akarok menni hogy a centrino 6300-ra rendesen csatlakoztatom a vezetékeket.
Köszi!

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4300) A megváltó válasza RobinHD (#4295) üzenetére


A megváltó
tag

Én is így jártam, csak én úgy gondolom hogy ez normális, mivel még elhasználódást 0 % ír

[ Szerkesztve ]

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.