Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) #50994176 válasza szatocs (#3397) üzenetére


#50994176
törölt tag

Nekem is nyikorgott, de már kikopott annyira hogy nem csinálja.

Más, kíváncsi leszek milyen gyors lesz az új vinyóm, holnap jön meg, egy SEAGATE 750GB Momentus XT SATA3 ST750LX003

[ Szerkesztve ]

(#3402) JAGER 10 válasza #50994176 (#3401) üzenetére


JAGER 10
tag

Nekem is Momentus HDD-m van. Elég brutál! :)

(#3403) nbware


nbware
senior tag

na végre sikerült kipróbálnom a lapost mit tud játékok végett, hát beszarás, mindent visz fullon. Amit kipróbáltam: Battlefield3, Left4Dead 2, Modern Warfare 3.

Én pl úgy használom a lapost, hogy sima sata3as ssd 128Gbt tettem bele, mivel akkora tárterület nem kell, külső usbn meg elérem az 1 Tb hdd-t, ha mégis kéne a hely.

Bootolás viszont állat, kb 5-6 másodperc és bejött a windows 8 :)

Majd még ramot akarok bele, mert kevés a 8 giga ram :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3404) MaxxDamage válasza #50994176 (#3401) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Majd várjuk a beszámolót róla +(képek / tesztek), mert énis akartam venni, de majd karácsonyra meglepem magam 1-el ha sirály :DDD :R

nbware: "Majd még ramot akarok bele, mert kevés a 8 giga ram" --> nem kevés az (bőven elég) :K

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3405) nbware válasza MaxxDamage (#3404) üzenetére


nbware
senior tag

de sajnos az, mert virtualizálok és ahhoz meg kell a 16 giga ram :(

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3406) #50994176 válasza MaxxDamage (#3404) üzenetére


#50994176
törölt tag

Majd összedobok róla valamit

(#3407) JAGER 10


JAGER 10
tag

A gyári 1TB-os HDD csakis 5400rpm-es?
Ha kicserélem a gyári HDD-t vagy beleteszek egy mSATA SSD-t, akkor a garancia ugrik?

[ Szerkesztve ]

(#3408) vizirider válasza szatocs (#3387) üzenetére


vizirider
tag

hát engem dell-ék oboáztattak meg, mert a laptop sata-s de az odd nem. mire ez kiderült, már vettem 2 db-ot is 2 géphez.........
ezeket adtam el 6k/db áron, mit mondjak alig tudtam túladni rajta............ :U

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#3409) nbware válasza JAGER 10 (#3407) üzenetére


nbware
senior tag

nem vész el attól a garancia, belerakhatsz ilyet.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3410) MaxxDamage válasza #50994176 (#3406) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Előre thanks ! :C :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3411) JAGER 10 válasza nbware (#3409) üzenetére


JAGER 10
tag

A gépeket egy recovery partícióval ellátott Windows-al adják újonnan?

(#3412) Watto1991 válasza JAGER 10 (#3411) üzenetére


Watto1991
senior tag

Attól függ, hogy Windows-zal vagy DOS-al veszed-e.

(#3413) picur27


picur27
csendes tag

Na egy nagyon hosszú szülés eredményeként végül én is Y580 tulaj lettem.
Win7-tel 16GB RAM-mal.
Köszönöm még egyszer az oldalhosszúságú kérdéseimre adott választ mindenkinek. :C

(#3414) Classius


Classius
aktív tag

Sziasztok! Elvileg már augusztusban beruháztam volna egy y580-ra, de sajnos nem úgy jött ki a lépés. Most viszont karácsonyra meg lesz a cucc. Azoktól kérdeznék, akiknek már birtokukban van a gép:
1 A driver frissítéseket automatikusan telepíti, vagy nekem kell manuálisan megkeresni, letölteni, majd felrakni őket? Visszaolvasgattam és láttam, hogy pl a VGA driver-nél a legújabb (béta) verzió nem igazán játékbarát, ezért nekem elég lenne az egyel hamarabbi is.
2 Laptophűtő szükséges-e? Valószínűleg win7-es i7-es konfiggal, fogom venni a sima HD-s lapit, nagyrészt játékra lesz használva, filmezéssel, illetve netezéssel, de fősuliban is nagy segítségét veszem majd. Ezt ajánlották nekem, de nem tudom igazán, szükség van-e rá, ha pedig igen, akkor csak játék(ill. nagyobb megterhelés) közben?
3 Látom sokan ajánlják ezt az MSATA dolgot. Nem igazán értek hozzá (konkrétan semennyire) de ahogy leszűrtem ez egy mini (következtetem a M jelzésből) tároló, ami beszerelhető a laptopba. Írtátok, hogy kivan neki alakítva a hely a laptopban, csak bele kell tenni. Nem igazán értem viszont, hogy mi hasznát veszi a laptop. Ahogy papíron látom, a windows-t erre telepítik fel és elvileg gyorsabb lesz maga a gép. Ez a valóságban is így van? Kérdezem én: egy csaknem 300 ropis gépnél én elvárom, hogy szinte tökéletes legyen, akkor miért kell kiegészítenem még több 10 ezerrel a keretet, hogy olyan teljesítményt produkáljon, amit alapból elvárnék tőle? Ha pedig ajánljátok, hogy vegyek bele, akkor konkrét cuccot is tudnátok mutatni? Igazából az ár a lényeges szempontom, de mint mindenhol gondolom itt is minél olcsóbb annál gyengébb teljesítményt produkál, szóval egy középmezőnyt céloznék meg magamnak (bár azt sem tudom, hogy az milyen árfekvés).

Ha valamit keverek, vagy hülyeség alapból, akkor bocsi! Nem vagyok egy számtek guru :( :)
Előre is köszönöm a segítséget, nagyon sok időt spórolnátok meg nekem, ugyanis egyedül mire ezeknek (is) utána nézek (főleg így vizsgákhoz közeledve)... szóval nagy tehermentesítés lenne, ha segítene valaki.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#3415) Watto1991 válasza Classius (#3414) üzenetére


Watto1991
senior tag

Szia !

1. Az integrált VGA-t frissíti magától a windows, magadtól csak a dedikált videokarit kell frissítgetned. (esetleg a wifi-t is)

2. Ha belefér a keretbe, nem árt ha van. (főleg nyáron lesz rá szükség az i7-hez + plusz az alap HDD is elég rossz helyen van a gépben, így lehet annak is jót fog tenni a hűtő) Többnyire játék / nagyobb folyamatos terhelés alatt szükséges.

3. Az SSD (mSATA vagy sima 2,5 "-os egyaránt) nagyon sokat dob a rendszer sebességén. A gépek leglassabb egysége a HDD (merevlemez), az fogja vissza a rendszerek sebességét. SSD-vel minden program elérési ideje a töredékére csökken, a boot idő is jócskán csökken, valamint az általános felhasználói élmény nagy mértékben javul. Egy ilyen géphez nagyon ajánlott ! :)

[ Szerkesztve ]

(#3416) MaxxDamage válasza Classius (#3414) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

1. kérdésre a válaszom: NEM automatán UPDATEL drivereket... , VGA drivernél jobb a "Final" version mint a "Beta" (szerintem érdemes megvárni/kivárni)

2. kérdésre a válaszom: javasolt a noti hütő i7+ssd mellé (főként) 5-10 fokot nyerhetsz vele !

3. kérdésre a válaszom: mSata III SSD erősen ajánlott (6Gb/s) , mert a "gyári" HDD nem éppen a legmegfelelőbb meghajtó egy Y580-ba (szerintem) , én személy szerint mSata III SSD -t vettem bele és a különbség "Érezhető" (nem is kicsit...) kb. instant Win 7 Prof. 64bit betöltés.... a Setupról nem is beszélve (5-6 perc..) továbbá ha a gyári HDD -t is lecseréled mondjuk egy Seagate Momentus XT (750GB 7200rpm 32MB Sata III (6Gb/s) -re "Hybrid" , a sebesség az egyszerűen tökéletes lesz... pl. game telepítés / betöltése , stb... (kb. minden művelet) - (tesztekből / videókból látván tudom, személy szerint Momentus XT-m nincs, de tervezem a beépítését !!!

Így hírtelen ennyit tudtam "válaszként" továbbadni, de sok rejtelme van a gépezetnek és az általam említett mSata III SSD és Hybrid HDD a gépezet maximumát "feszegeti" , mert 6Gb/s.... ezzel mindent elárulok... !

mSata SSD a Notiban található "alap" funkciós csatlakozó, amely erősen ajánlott kihasználásra, de van még az ODD helyére behelyezett gyári HDD , és gyári HDD helyére behelyezett SSD (sima SSD nem mSata persze, de én az utolsó lépést "feleslegesnek" tartom....) kb. az csak pénzkidobás és még van értelme az ODD-nek is....

Remélem tudtam segíteni, ha érthetetlen számodra az írományom előre is sorry ! :K :C
(hírtelen ezt vágtam össze, de a célnak megfelelő úgy gondolom!)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3417) Classius


Classius
aktív tag

Watto1991 & luimapeiz !
Nagyon szépen köszönöm segítségeteket, hatalmasak vagytok! Ilyen hamar és ilyen érthetően írni...Köszönöm! Rá is jöttem akkor, hogy nem úszom meg akkor se az SSD-t, se a hűtő vásárlását :D Max a hűtőre akkor csak később ruházok be.

luimapeiz a gyári HDD-t hagyni fogom, azt nem akarom bolygatni, se az ODD-t.

Esetleg konkrét SSD-t tudtok nekem ajánlani, hogy mi az amit tudtok hogy rendben van? Csak hogy árakat is lássak. Elég egyébként a 64 GB?

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#3418) Watto1991 válasza Classius (#3417) üzenetére


Watto1991
senior tag

Egy ilyen mehet rendszer alá. :K

64 GB rendszer alá elég teljesen. (amúgy néz meg, hogy Nálad mennyi helyet foglal a "belakott" windows és kiderül, hogy elég-e. :)

(#3419) donkisc válasza Mottie (#3050) üzenetére


donkisc
tag

Hello kérnék mindenkit segítsenek már nekem akinek lenovoy580 van mert én is vásároltam egyet i7 hd kijelző plusz 16gb ram ddr3 1600mhz és nekem a hőmérséklettel van problémám eddig teszteltem játékokal és a maximális hőfok 82 c volt a cpu . a gpu meg 90 c nem értem csak nekem rossz a gépem vagy mindenkinek ilyen a hőfok mert a boltokba azt mondják ez már nem normális és ha raktam alá hütést akkor még csak magasabb hőfokra ment fel 86 c cpu . és 95 c a gpu probáltam termáltech ,master cooler ... hűtésekkel és nem értem mi van vele kérek mindenkit nagyon fontos lenne megoldani a problémámat előre is öszönöm mindenkitől várom a tippeket :D

(#3420) vizirider válasza donkisc (#3419) üzenetére


vizirider
tag

mivel mérted a hőmérsékleteket?

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#3421) donkisc válasza vizirider (#3420) üzenetére


donkisc
tag

aida 64 és everest

(#3422) Classius válasza Watto1991 (#3418) üzenetére


Classius
aktív tag

Köszi mindent! :)
jó látni, hogy ilyen segítőkész emberek vannak itt :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#3423) nbware válasza donkisc (#3421) üzenetére


nbware
senior tag

Én pl a core temp progit használom és még nem ment 70 fok fölé, pedig nekem is i7esem van hűtővel.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3424) nbware


nbware
senior tag

Kipróbáltam a Call Of Duty Black Ops II-öt. Tök simán futott 1366x768 minden highon 60fps végig :DD

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3425) Blaise válasza nbware (#3424) üzenetére


Blaise
veterán

A COD sorozat azért nem a grafikájáról híres, úgyhogy nem csoda, hogy így fut :)

(#3426) nbware válasza Blaise (#3425) üzenetére


nbware
senior tag

hát nem tudom, hogy láttad-e, de szerintem nem rossz a grafikája, sőőt

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3427) vagabor válasza nbware (#3426) üzenetére


vagabor
aktív tag

1366*768-on még egy darabig el fognak menni még a legújabb gémek is, Problémájuk leginkább az fhd kijelzővel rendelkezőknek lesz, mint pl jómagam :) Bár pár játékot tesztelve, akkor sem romlik a képélesség számottevően ha fhdről visszább veszi az ember a felbontást (1680*1080-ra értem momentán)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#3428) ravensky13


ravensky13
tag

Helló sziasztok :)
Én is boldog tulaj lettem, és már is lenne egy kérdésem hozzátok :) Szóval pöpec a gép, fHD-ben pörögnak a játékok, de ez a jelenlegi partícionálás meg az előtelepített McAfee egy rakás...
Szóval mondták hogy a recovery partícióról kell majd újratelepíteni a cuccot, ha valami gáz van, de gondolom az ugyanezt az előtelepítette rendszert fogja elővarázsolni!
A kérdésem az, hogy ha beszerzek egy eredeti OEM lemezt, vagy mondjuk iso-t és kiírom, beírom a gép alján található kulcsot, akkor gond nélkül tudom aktiválni újra? Ha igen, akkor ezt hányszor tehetem meg? Valami olyasmit olvastam hogy BIOS-szintig visszanyúl az aktiváció, és onnét szed ki bizonyos infókat, hogy ne tudjam másik gépre feltenni vagy ilyesmi. Hogy is van ez? Köszi a válaszokat előre is :)

(#3429) vagabor válasza ravensky13 (#3428) üzenetére


vagabor
aktív tag

Szia! Bár én nem próbáltam, valószínű hogy a gyári mentés a teleszemetelt windozt rakja vissza. Az oem kódot természetesen használhatod újratelepítéskor ha ugyanolyan win verziót telepítesz. Nem hinném hogy a bios dolognak van valóságalapja, de információ hiányában ezt nem jelenteném ki biztosan. Az biztos hogy arra a gépre annyiszor telepítheted a wint azzal a kóddal ahányszor akarod. Csináld azt hogy telepítesz egy megegyező verziójú win-t, felpakolod ami kell, majd a recovery progival csinálsz az egész rendszerről egy mentést. Ezt rakd biztos helyre, pl külső vinyó, hogy amikor kell indításkor megnyomod a recovery gombot és a mentett backupról rakja vissza a rendszered. Remélem segítettem.

Igen és még annyi hogy érdemes ssd-re rakni a windowst, ez a gép anélkül csak kínlódik :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#3430) ravensky13 válasza vagabor (#3429) üzenetére


ravensky13
tag

Köszi szépen a gyors választ, igen SSD-re kellene tenni a win-t, csak az a baj, hogy egyelőre 32GB-os SSD ciripel benne gyárilag, majd szeretném kicserélni másik mSata-ra lehetőleg mSata 3-ra és legalább 64 de inkább 128GB-ra. Szóval most cache-nek használom, így is olyan boot-időt meg reakció időt produkál, amit eddig csak képen láttam :D Akkor keresek egy érintetlen Win7 x64 Home Premium iso-t és mehet a reinstall!
Esetleg még valaki leírná még1x, hogy mi a VGA driver telepítési sorrend? Intel IGP -> Optimus -> nVidia 660m?

(#3431) A megváltó


A megváltó
tag

Sziasztok!

Próbálta valaki felrakni, és használni a rivatunert?Nem talál kompatibilis drivert.Lehet az optimus a baja?
Win 64 bit
Mert olyan program érdekelne amiben a játékok alatt ki lehetne íratni a hardver adatokat:hőmérséklet, terheltség.

Atis volltam előtte ati tray tool nagyon jó volt.

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#3432) donkisc válasza nbware (#3423) üzenetére


donkisc
tag

hello nbware leszedtem amit te írtál progit a core temp és nekem a hőfok nem valami jó volt pedig kb 5 percet sem játcotam kérek valakit segítsen már irtam többször is de valahogy senki nem akar segíteni levegőbe néznek köszönöm :D

[ Szerkesztve ]

(#3433) donkisc válasza vizirider (#3408) üzenetére


donkisc
tag

nem ugrik a garancia én is most teszek bele egyet de nem az msatásat javaslom mert az lassabb olyan 30% kal mind a hagyományos sata3 én a dvd ír helyére teszem a hdd a750gb és a hdd helyére meg a ssd ami 128gb samsung 830 as lessz és ha majd kell akkor késöbb tárhelynek veszek egy msatásat de évek mulva szerintem mert akkor már 512gb osat akarok külső dvd írom meg van csak rácuppantom a 2db us és már használhatom

(#3434) baro32 válasza A megváltó (#3431) üzenetére


baro32
aktív tag

Szevasz én tudom a megoldást mert sokat vadásztam erre nem szaporítom tovább a szót inkább linkelek egy leírást ami 100%-ig működik tessék:http://gw2hunforum.solitus.hu/forum/viewtopic.php?f=6&t=338

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#3435) slayer93 válasza donkisc (#3432) üzenetére


slayer93
tag

Küld vissza garanciába, hogy csináljanak vele valamit vagy cseréljék ki. HA csinálnak akkor kényszerítsd ki belőlük a minőségi pasztát. :D

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#3436) A megváltó válasza baro32 (#3434) üzenetére


A megváltó
tag

Köszönöm ki is próbálom.

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#3437) nbware válasza donkisc (#3432) üzenetére


nbware
senior tag

Én ha elindítom a cpu stress testet, ami a procit megizzasztja, 1 perc után ez az eredmény. Ha ilyen hamar magas, lehet nincs rendesen bekenve pasztával. Ha megbontod, azt nem tudom jár-e garancia vesztéssel, de utána tutira nem lesz ilyen gondod. Ha Te nem mered megcsinálni, akkor vidd vissza a lapost, ahol vetted és kérd meg őket csinálják meg.

[ Szerkesztve ]

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3438) masholnap válasza donkisc (#3432) üzenetére


masholnap
senior tag

legjobb, ha kicserélteted a gépet amíg lehet, nekem ennél sokkal durvább értékekre azt mondta lenovo szerviz, hogy nem melegszik túl, ami persze nem igaz. nem feltétlenül a pasztázás rossz, lehet a venti is gyenge, azt pedig semelyik viszonteladó nem fog Neked cserélni, max a lenovo szervize, amitől inkább isten mentsen meg Téged. de komolyan

(#3439) ravensky13


ravensky13
tag

Helló újra!
Sikerült valami gubancot csinálnom a partíciók között, ebben szeretném a segítségeteket kérni!
Szóval szedtem egy eredeti Win7 lemezt(mivel kaptam win7-et a géppel), kiírtam az iso-t és nekiláttam az újratelepítésnek! 4partíció volt:
1.100MB(vagy 200) System <-Win7 hülyesége (HIDDEN)...
2.900GB Windows7-nek<- Ki az az állat, aki így partícionálja egy HDD-t...
3.kb 20GB <- Itt voltak a driverek meg stb
4.szintén kb19-20GB <-Hidden, ha jól tudom itt van az OKR biztonsági mentése (Teleszemetelt Win7 mentés)

Szóval az üzletben felhívták a figyelmem, hogy lehetőleg az utolsó partíciót ne bántsam, legyen meg az a biztonsági mentés. Hallgatva erre, az első 3 partíciót töröltem, (megmarad bizt.mentés), gondoltam kreálok egy 100GB-os partíciót a windowsnak, a maradékot medig filmek, zenék, játékok-ra hagyom(mint ahogyan azt illik is, lenovóéknál ezt valószínüleg nem szokás...) Most amikor létrehozom a 100GB-os partíciót, - gondoltam magától létre fog jönni az a 100Megás system partíció amit a win7 szokott kreálni automatice, na ez most nem történt meg, és a setup nem hajlandó tovább menni!

Feltételezem, ha törölném a recovery partíciót, a probléma megoldódna(nem tudom miért ez winsows logika, és mintha találkoztam volna a jelenséggel az asztali gépemen is, és akkor megoldódott), ám ez nem áll módomban, mert szeretném megőrizni ezt a partíciót. Valahogy kézileg kéne létrehozni ezt a win7 féle 100-200 megás partíciót, hogy ezt a setup megegye és végre továbblendüljön...

Valaki találkozott-e ilyen problémával(egészen biztosan) és ha igen sikerült-e megoldani(egészen biztosan) és ha igen akkor hogyan? (engem ez a rész érdekel legjobban :) ) Előre is köszi :)

UI: És van egy 32Gigás msata ssd, ami cacheként működik, amúgy ezt hogy lehet leválasztani hozzácsatolni, biosban nem találtam erre opciót, és win7 instalálásakor nem is látszik az ssd<- GYANÚS!

(#3440) vizirider válasza donkisc (#3433) üzenetére


vizirider
tag

nekem most msata ssd van a gépben a sima samu ssd helyett, és el kell hogy szomorítsalak, semmivel sem lassabb.
csak el kell olvasni vásárlás előtt, mire adod ki a pénzed. :K

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#3441) MaxxDamage válasza vizirider (#3440) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Teljesen igaz és egyetértek veled ! :K :C :)
Az mSata III SSD az 6Gb/s , a sebessége (olvasás / írás) különbözhet gyártó / spectől függően....
Én (is) A-Data "SX-300-XPG" szériát ajánlom (attól felfelé) , de más típusokat is találni ugyanazzal a speccel (érdemes megnézni rendesen mit is vesz az ember... ne kidobott pénz legyen!)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3442) gulb válasza nbware (#3437) üzenetére


gulb
senior tag

Ha nem esik vissza mikor jobban felkapcsol a venti akkor tenyleg baj van... nekem 10 perc futas utan se tud 61et.... mindig visszahul mert bekapcsolja a legerosebb fokozatot es mar le is hul..

(#3443) donkisc válasza nbware (#3437) üzenetére


donkisc
tag

Nagyonszépen köszönöm mindenki tesztelését akkor holnap felkeresem öket és vissza vitetem én a computerinpremium nál vásároltam

(#3444) VV7


VV7
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lépet fel hogy felraktam a Black Ops2-t és az Assassin's Creed III. és valamiért az nVidia nem látja, illetve elindítja és utána megáll a az első pillanatban. Valakinek volt hasonló problémája és hogyan sikerült megoldani?

(#3445) slayer93 válasza ravensky13 (#3439) üzenetére


slayer93
tag

Én találkoztam már ilyennel. Nekem dos verzió van. Feltettük haverral a w7, partícionálás minden oké. w7 100Gb + a többi egyben. Na mikor én újra raktam, mert valami baja lett akkor nem működött csak ha minden partíciót eltüntettem és megint felpartícionáltam a vinyót. Azóta egyszer újra tettem és nem volt gond pedig paráztam. :D Töröld azt a vackot vagy ha van állógéped akkor szépen tedd be a winyót és másold át oda és csinálj egy akkora részt neki és majd mikor felment minden akkor vissza teszed és lőn boldogság és vagy 3óra munka. :D

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#3446) picur27


picur27
csendes tag

Sziasztok!
Írtam, hogy megvettem a laptopot.
Az a nagy gondom van, hogy az asztalon ha jobb klikkel a képernyőfelbontásban a spec. beállításra megyek, akkor csak az inteles videokártyát látom.
Az Nvidia vezérlőpultban is csak a Physix-es menü van semmi képernyő forgatás stb.
Ezek után feltettem az nvidia honlapjáról a legújabb drivert, de azzal sem jó.
A youtube-on, meg más videos oldalakon a videót nem tudja lejátszani, ilyen öszevissza színes pixelek mennek végig, mint amikor anno pl a videokamera vagy a vhs szalagnak baja volt.

Mi a rákot csináljak vele, hogy megjavuljon? :W
A gép win7-es driverekkel feltelepített.(utólag semmit nem telepítettem)

[ Szerkesztve ]

(#3447) Sickboy25 válasza picur27 (#3446) üzenetére


Sickboy25
addikt

Mindig a hd4000 fogja látni és használni mindaddig, amíg szükség nem lesz az erőre pl.: játékoknál...

Rakd fel a vga drivereket újra, de előtte szedd le a régieket...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3448) Knife.McL válasza ravensky13 (#3439) üzenetére


Knife.McL
tag

Ha volt 4 partíciód, egy fix méretűt meghagysz, a maradék 3 partíciót törlöd, majd létrehozol a 3 helyén kettőt, szerinted hol hozzon létre telepítéskor mégegyet??? Hagyj helyet a a winnek.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#3449) MaxxDamage válasza #50994176 (#3406) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nos a Seagate "ST750LX003" (Momentus XT) -ről vélemény? (tesztek / képek) ? :K
Várom a "beszámolót" nagyon ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3450) gulb válasza VV7 (#3444) üzenetére


gulb
senior tag

Mind2rendben ment... mondjuk a feltort jatekok futtatasanak hibajat keresni az szamomra kicsit tulzas:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.