Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) nbware válasza vizirider (#3700) üzenetére


nbware
senior tag

A hűtő annyival jobb, hogy az is nyomja a levegőt neki pluszba, tehát nem kell akkora erővel szívnia a levegőt.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3702) vizirider válasza nbware (#3701) üzenetére


vizirider
tag

egy zárt csőbe, amiben vákum van, nem tudsz érdemben befújni több levegőt, mint a benne lévő vákum, ha nem zárt a rendszered. amit a cooler fúj, annak a nagyja kb a laptop házát hűti. egy porszívóba sem tudsz nyílt rendszer esetén több levegőt befújni, mint amit eleve beszívna. a különbség, hogy a coolerpad a levegő elérését biztosítja, akárcsak a kupak. vagyis visszatértünk az eredeti kérdéshez, ez a megoldás vajon mennyit segít? ha ezt megmérjük, kiderül hogy mennyire marketing a coolerpad.

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#3703) Tenken válasza slayer93 (#3695) üzenetére


Tenken
őstag

Igen ez így van. Csak LDG-nél fog működni a boost a kártyán! Mindenképpen ajánlott a telepítése.

(#3702) vizirider:
Cooler pad teljesítménye attól függ eljut-e a levegő oda ahova kell. Ha bejut a gépházba (jó helyre fúj), akkor van értelme. Ha nem, akkor csak a felmelegedő műanyag lemezt hűti. Ez nem sokat ér valóban, ezért jobbak azok a padok ahol mozgatható a venti helye.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3704) Sickboy25 válasza vizirider (#3702) üzenetére


Sickboy25
addikt

miért nem méred le kupakkal és anélkül, ha már így használod?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3705) vizirider válasza Sickboy25 (#3704) üzenetére


vizirider
tag

ez lesz a vége, de tudod lustaság fél egészség :K meg ugye másnál már megvolt a mérés fele, hátha tovább hajtja. de látom nekem kell akkor telepítgetni meg minden, mert mást nem izgat ez a dolog. ennyi. csak bepróbáltam :U
remélem az akasztásom azért még nincs elrendelve :P

[ Szerkesztve ]

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#3706) Sickboy25 válasza vizirider (#3705) üzenetére


Sickboy25
addikt

az nincs, de az eredményekre kíváncsiak vagyunk, úgyhogy hajrááá

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3707) Bomc válasza vizirider (#3702) üzenetére


Bomc
aktív tag

Én néha egy asztali ventilátorral szoktam rásegíteni, szerintem 10 fokot tuti levesz, igaz elég zajos

(#3708) nbware


nbware
senior tag

Szerintetek az hogy lehet, hogy a pdastore alatt kapható y580ban nem is olyan vga van, mint a legtöbb y580asban?
Itt a link: http://www.pdastore.hu/lenovo_notebook/lenovo-ideapad-y580-59-356659-fekete
Azt írja, hogy Nvidia GeForce GT 650M, 2048MB DDR3 VRAM

Érdekes, hogy nem GT660M és nem DDR5 a VRAM!

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3709) #50994176 válasza nbware (#3708) üzenetére


#50994176
törölt tag

Ez csak elírás, ebben a típusban ami a hirdetésben is szerepel (59-356659) GTX660M van, bár szerintem biztos hogy az összes Y580-ban az van.

(#3710) gulb


gulb
senior tag

Nah telepszik a 310.70 driver..

(#3711) nbware válasza gulb (#3710) üzenetére


nbware
senior tag

ez beta, vagy rendesen kijött? :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3712) dudi6


dudi6
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy az mSata-s SSD-nek vannak e előnyei vagy hátrányai? A sokat emlegetett Adata SX300 XPG-t néztem ki. Azt tudom, hogy gyors stb. nem ez érdekel, hanem, hogy pl. ha ezen van a rendszer mellette pedig bent hagyom a vinyót akkor kevésbé melegszik e a gép, mivel nem a vinyó pörög egyfolytában hanem az ssd járna, vagy éppen melegebb lenne a gép, mivel egy slotot elfoglal, így ott nem jár a levegő. Ilyesmi előnyök és hátrányok érdekelnének.

(#3713) Watto1991 válasza dudi6 (#3712) üzenetére


Watto1991
senior tag

Előnye, hogy nem kell átrendezni semmit se gépen belül, meg van a maga kis helye.

A vinyó ugyanúgy melegedni fog, mert igen rossz helyre lett elhelyezve (cpu és vga közé), annak nem tudsz mit csinálni. Megveheted bátran azt az mSATA SSD-t.

(#3714) A megváltó


A megváltó
tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne hogy létezik e nagyobb akkumulátor a laptophoz?

És tudom hülyén hangzik de nvidia gput is lehet energia menedzsmentelni win7- ben(Intel graphics settings) vagy csak az intel 4000-t ?

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#3715) Tenken válasza A megváltó (#3714) üzenetére


Tenken
őstag

Persze, erről szól a turbo meg az optimus.
NvidiaInspector-al külön be is tudod lőni a hozzájuk tartozó MHz-eket.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3716) gulb válasza nbware (#3711) üzenetére


gulb
senior tag

Ez mar rendes:)

(#3717) vagabor válasza gulb (#3716) üzenetére


vagabor
aktív tag

A 310.70 Még mindig béta, nem tudom te hol nézed, de geforce.co.uk-n az utolsó whql certified driver a 306.97!

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#3718) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok. Assassin's Creed 3-at próbálta már itt valaki?
Maga a játék teljesen jól megy egyébként, ha sikerül elindítani. Az a baj, hogy lefagy a legelső képernyőnél mindig. Csak es kizárólag úgy tudom működésre bírni, ha egy jobb klikket teszek az asztalon és nyitva tartom a menüt, ekkor valamiért továbblép ezen a képernyőn.
Állítólag az Optimus miatt van, de nem tudom. Próbáltam már mindenféle driverrel de semmi, mindig ugyanaz a helyzet.
Valaki azt irta esetleg a videokari órajelét lehetne lejjebb venni, de ezt még nem próbáltam.

(#3719) Sickboy25 válasza Szaszabond (#3718) üzenetére


Sickboy25
addikt

eredeti a játék? ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3720) zso79


zso79
őstag

Beléptem a klubba srácok! Fantasztikus gép! :D

(#3721) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

Ha minden jól megy, akkor holnap megyek az új y580-ért.
Próbáljatok meg lebeszélni róla :)
Tud valaki ennyiért hasonló tudású gépet? Van-e esetleg valami elviselhetetlen hibája?
Veszek hozzá egy msata SSD-t. Ezt hogy lehet beletenni?
Leginkább programzáshoz kellene (SQL2008 + VS2010, SAP).

Azt tervezem, hogy legalább 5 évig megtartom. Aki használja már hosszabb ideje az tudna nekem segíteni, hogy bírni fogja-e az anyag benne? Itt most nem a konfigra gondolok, az tudom, hogy elég lesz. Anyagminőség, ilyesmi. (Ebben volt a régi asus gépem pocsék)

Előre is köszönet :)

(#3722) Sickboy25 válasza Huha81 (#3721) üzenetére


Sickboy25
addikt

Akkor lebeszéllek ne vedd meg... :W :DDD

Ha visszaolvasol kicsit, minden információt megtalálsz, ha a gyorskeresőbe beütöd, hogy msata mindent megtudsz,m ert kb. 700x lett kivesézve a téma... Amúgy van neki egy plusz hely, kicsavar betesz és visszacsavar :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3723) MaxxDamage válasza Huha81 (#3721) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

A bírja-e a strapát kérdésre a válaszom: Igen, nagyon is !
Szinte 24hr -be fut a gép és semmi baja... (főként gamelek rajt , WoW , Max Payne 3 , Far Cry 3 , GTA4 , )
+ torrent megy 24hr -be
Ajánlom a szerkezetet ! :C :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3724) Huha81 válasza MaxxDamage (#3723) üzenetére


Huha81
tag

Köszi az infó.
Játszani már csak a Dio3-mal szoktam. Azon kívül már csak a macskám rohamait kell állnia :)

(Anno az asus gépemnél hülyét kaptam hogy 350+áfáért 3 hét alatt kiesett belőle a fedélnyitó pöcök)

(#3725) Tenken válasza Huha81 (#3721) üzenetére


Tenken
őstag

5 év hosszú idő. Sok múlik azon, hogy mi történik alatta.
Ha biztosra akarsz menni, akkor veszel hozzá kiterjesztett garanciát.

Ha fixen asztalon áll, akkor oké. De ha fontos a masszív szerkezet is, akkor szerintem előtte tapogass meg egy komolyabb munka állomást is. Csak, hogy tudjad a referenciát ;] .
Ismétlem 5 év hosszú idő. Gyártók sem hülyék. Úgy terveznek, hogy gari idő lejárta körül érdemes legyen elgondolkodnod egy cserén. Persze mások az igények mindenkinél, de ez a gép inkább hardverben erős, nem anyaghasználatban.

Távol álljon, hogy le akarjalak beszélni róla! De azt javaslom, hogy személyesen is nézz meg pár másik gépet/ komolyabb munka állomást (HP-nak és Dell-nek főleg nagyon jó gépei vannak.) Nem is igazán a hardver miatt (ugyanazt a felépítményt sokféle belsővel tálalják tehát több, mint valószínű, ha olyan helyre mész, akkor fognak neked tudni mutatni, hogy megfogdosd a kérdéses modelleket), hanem hogy lásd milyennek kéne lenni egy olyan gépnek amit a gyártó is úgy gondol, hogy 3-5 évig semmi baja nem kéne legyen.

(#3724) Huha81:

Ez esetben viszont átgondolnám a helyedben. Dio3 pont az a játék, ami vígan elfut egy mai integrált kártyán is. Így ha tényleg nincs komolyabb vga gyötrő terved, akkor érdemes az üzleti vonalat is átböngészned!
Azok inkább lesznek "macska-állók". :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3726) ryke1 válasza Huha81 (#3724) üzenetére


ryke1
tag

Megnyuktatlak, ebben nincs fedélnyitó pöcök :DD

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#3727) Huha81 válasza Tenken (#3725) üzenetére


Huha81
tag

Tudom, hogy hosszú az 5 év. A céges gépem egy Dell E6420. Az is pofás egy gépezet, de sajnos aranyárban lenne egy értelmes vga-val. Egy dokkoló nagyon jó lenne az Y580-hoz, de az más kategória.

Az 5 évet azért lőttem be, mert a mostani asztali gépem is addig bírta. Nagyjából annak a kiváltására lesz, ezért is fontos a vga.

Egyébként meglátásom szerint ennél erősebb gép egy átlagos földi halandónak nem nagyon kell :)

(#3728) dudi6 válasza Huha81 (#3727) üzenetére


dudi6
senior tag

Én ma nyomkodtam meg egy Y580-t. Hát egy kicsit csalódtam. Tapipadon nem siklott úgy az ujjam, mintha szakaszosan ugráltatott volna rajta a középső ujjam. (lehet azért mert hideg volt a kezem :) ) A fedlap is, háát megnyomtam egy kicsit és behajlott rendesen.Ha véletlen ráül valaki, ha ott hagyom a kanapén akkor lehet berepedne a kijelzője. :) Megnéztem egy Dell 7520-t, a tapipad is jobb volt szerintem, és a fedlapra is rá mernék tenni egy 10 kg-s súlyzót simán, nyomkodtam de meg se mozdult. Most egy kicsit elbizonytalanodtam, azért mentem be, hogy rendelés előtt megnézzem, de ezek után....Viszont a Dell gyengébb gép, videókártyában is, prociban is... Tapipad mennyire használható a hétköznapokban nektek? Én sokat használnám ölben Tv nézés közben, így csak amikor játszanék akkor kötnék rá egeret. Igazából a Lenovót venném meg a tudása alapján.
Szerk.: Huha81 ez nem válasz akart lenni, bocsi, hanem egy kérdés mindenkihez akinek ilyen gépe van és használja a tapipadot.

[ Szerkesztve ]

(#3729) zso79 válasza dudi6 (#3728) üzenetére


zso79
őstag

Nekem semmi gondom a touchpad-dal, tökéletesen teszi a dolgát, bár kis megszokást igényel. Véletlen ráül valaki?!? Szerintem nem nagyon van olyan noti, amire ha raáülnek állja a sarat...

(#3730) Sickboy25 válasza dudi6 (#3728) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ha véletlen ráül valaki, ha ott hagyom a kanapén akkor lehet berepedne a kijelzője. na neee ez az ellenérv... :DDD Ne már :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3731) dudi6 válasza Sickboy25 (#3730) üzenetére


dudi6
senior tag

Nem ezen van a hangsúly, hanem hogy mutatóújjal megnyomtam és vagy fél cm-t benyomódott, de ennél is jobban izgat a tapipad használata....

(#3732) Tenken válasza Huha81 (#3727) üzenetére


Tenken
őstag

Nekem az a véleményem, hogy tesztek alapján ma 660M bármit kiakaszt HD-ban, és épp elég teljesítménye van FHD-hez.
HD-hez elég egy 555M/6770M szintű teljesítmény is. D3-at ezek is simán viszik FHD-ben persze, itt inkább más nagyobb igényű játékokra gondolok.
Üzletiekbe is raknak ám simán már eleve ilyen szintű kártyákat. A mai munka állomások meg szinte kizárólag mxm-es modullal jönnek, így pár évig a fejleszthetőség is opció lesz.
Nézd meg a precisionoket. Az M(4-6)600-as sorozat tökéletesen működik az M(4-6)700-as megfelelőinek a kártyáival. Sőt, ha ne adj isten úgy adódna házon belül más modell erősebb vga-ját is bele teheted.
M6600 tulajok egybehangzó beszámolói alapján az alienware-es 7970M-ek és 680M-ek mindenféle módosítás nélkül működnek a gépeikbe.
Ezek ugyan nem olcsó tételek, de ha hosszú távon nézed meg, akkor már olcsóbb lesz egy ilyen mxm-es vga csere, mint egy komplett új gépet venni. Persze lesz addig fejlődés stb, de azért nézzük meg, hogy ilyen szintű teljesítményekért mindíg is meg fogják kérni a pénzt. Vagyis, új gépre váltás esetén sem lesz olcsóbb egy komplett konfig, mint egy mxm modul (vagy max valami nagyon budget spórolós szerkezettel csak, aminél meg már öregebben is fényévekkel jobb minőséget képvisel a fejleszteni kívánt konfig).

Más szóval, ideális esetben egy Y580 tulaj el fogja passzolni a gépét a garancia idő lejárta előtt kicsivel, és vesz valami hasonló teljesítmény mutatósat újan, frissen helyette. Ezeknek a gépeknek ez a lényege. Erős hardver jó pénzért, időről-időre cserélgetve.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3733) vizirider válasza Huha81 (#3721) üzenetére


vizirider
tag

én lebeszélnélek róla ! de komolyan, csak a hülye vesz ilyen gépet,
mondjuk nekem is van egy........... :U

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#3734) Sickboy25 válasza vizirider (#3733) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3735) gulb válasza dudi6 (#3728) üzenetére


gulb
senior tag

Nah igen nem egy Thinkpad.. az biztos de nem is kerul annyiba.( nekem elotte T510em volt) az birta volna ha raulok.. a regi z61m re ra is allhatok..
Ez a gep nem arra van tervezve amire sokan gondoljak ez csak egy gamer laptop...

(#3736) Huha81 válasza Tenken (#3732) üzenetére


Huha81
tag

Nézegettem Precisiont is. Azt hiszem az majd a következő gépem lesz.
(Az asszonynak így is nehéz volt beadni, hogy ennyiért kell laptopot venni :))

Mondjuk a vga cserére nem is gondoltam. Ez az egyik oka, hogy Y580-at néztem. Nekem a 660m bőven elég lesz (főleg a mostani 2600XT után).

(#3737) Tenken válasza Huha81 (#3736) üzenetére


Tenken
őstag

Ma már alkalmi játékhoz elegek ám az integráltak is. Egy HD4000 vagy inkább egy 7660G már veri a belépő dedikáltakat. Ilyet meg már sok üzletiben is találsz, és akkor nem kell a munkaállomás felárat sem kifizetned.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3738) dudi6


dudi6
senior tag

Kiterjesztett garanciát hol lehet venni hozzá? Laptopszalonnál néztem, de ott csak Laptop biztosítás van max. 3 év.

(#3739) MaxxDamage válasza dudi6 (#3738) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én csaz EZT a helyet ismerem, de abban nem vagyok biztos, hogy MO.-ra is vonatkozik, de elvileg ha megveszed / fizeted a kiválasztott tételt az hozzáíródik a day-remaining-hez (elvileg) vagy tévedek? :Y

(még nem próbáltam ki, de kikéne , mert) :

System Info
Type: 2099 Model: N/A Serial number: xx

- Base Warranty
Status: In warranty Start date: 8/29/12 Expiration date:10/27/14 Available days in warranty: 689 days remaining

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3740) Bomc válasza Huha81 (#3721) üzenetére


Bomc
aktív tag

Ooo de irigyellek :B enyém csak januárba lesz meg, ha egyáltalán még kapható lesz :( és az a durva hogy most leszek 3 hét szabin...

(#3741) nbware


nbware
senior tag

Jövőhéten megyek megvenni a 16 giga ramot, aztán még karácsony előtt jön a 128 gigás msata is, a 128 gigás ssd mellé. Így már lesz egy kis helyem végre :D

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3742) MaxxDamage válasza nbware (#3741) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Karácsonyra nekemis megjön (remélem) (megrendeltem) a Seagate Momentus XT 750GB 7200rpm Sata III (6Gb/s) az mSata mellé "ideális" darab, mert "összhangba" van a 2db mivel mind2 6Gb/s (Sata / mSata III)

Ebbe rakom ! :K :C , azt ha számolom a szerkezet (Y580) már 400 felett van :DDD :U

(Win 7 Prof. 64bit , mSata SSD , HDD-Hybrid , 2x8GB Ram , Thermaltake Massive 23LX , és + még a Táska )

+ USB Egér és Bill :DDD (Logitech K120 & Logitech M500)

A gyári HDD 1TB , de csak Sata II-es (3Gb/s) a TV mellé tökéletes lesz mkv (BluRay) filmek tárolására / played ...

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3743) dudi6 válasza MaxxDamage (#3742) üzenetére


dudi6
senior tag

Jó az az egér? Én is most akarok venni, de egyáltalán nem vagyok képben egér ügyben. Kinéztem egy párat, csak hát jó lenne megnézni megtapogatni mert mindenkinek más a tenyere...Hány DPI-s kell minimum játékhoz vagy mit kell néznem?Ezeket néztem: Sharkoon Squad, Sharkoon FireGlider, A4Tech X748K,

(#3744) MaxxDamage válasza dudi6 (#3743) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tökéletesen megvagyok elégedve vele , már vagy 2 éve vettem , tökéletesen kézre áll és infot a következő linken találsz róla --> Logitech M500

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3745) Tenken válasza dudi6 (#3743) üzenetére


Tenken
őstag

Van egeres topic külön. Első hsz-ben fel van sorolva az összes ajánlott modell. Nem pont ár, meg márka függő, hogy melyik a legjobb.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3746) vagabor válasza MaxxDamage (#3739) üzenetére


vagabor
aktív tag

Azért én a külföldi gari bővítés vásárlását nem nagyon javaslom, vagyis a saját tapasztalatomból eredően én soha többet külföldön ehhez a géphez garit nem. Olyan katyvasz a lenovo supportja hogy kész életveszély. Annyit mondok hogy fogalmuk sincs hogy tudják e majd regelni vagy sem, küldenek majd mindenhova, a végén meg valaki benyögi hogy nem lehet kérd vissza OTTHON a pénzed. Röhej. Otthon vedd meg szépen, az tuti menni fog. Bár hogy külföldön ebből mennyit fogadnak majd el az megint a káosz részét képezi náluk, ugyanis mindenki mást mond. Nagyon jó gépeket gyárt a lenovo, de a support még közel sem kiforrott, addig meg imádkozzunk hogy ne romoljon el a gép :)

Az utolsó postodra kicsit kitérve meg már nagyon sokan elmondták hogy a 6Gb/s az tányéros vinyó esetében egy nagy nullát ér, szerintem te sokat tudnál spórolni ha lejjebb vennél a számokból :)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#3747) MaxxDamage válasza vagabor (#3746) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm őszinte véleményed, de eldöntöttem a Momentus XT vételét, mert mindenképp kell a gyári 1TB -os (Sata 2) HHD ami ugye 5400rpm és az XT meg alapba Sata 3 és 7200rpm , a TV-m mellé meg pont "optimális" lenne az 1TB HDD , mert az a "maximum" amit lát / lekezel a szerkezet (USB-n) , és nagyon aggasztó, hogy egy "IBM-Lenovo" Support ennyire gányul műkődjön... :U :W , peddig a "név" kötelez... (vagyis kéne..)
Majd eldöntöm, hogy garibővítést egyáltalán kell-e nekem.... és ha igen akkor leinformálom / lebeszélem ahol kedvezőbbek a feltételek, legyen az MO vagy Külföld. :K

U.I: Már megrendeltem mindent, karácsonyra ezekkel lepem meg magam. :DDD

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3748) nbware válasza MaxxDamage (#3747) üzenetére


nbware
senior tag

Én már próbáltam a momentus xt-t és nekem valahogy nem jött be. Maradok inkább az ssdnél :) Ha meg csak tárolni kell, arra meg tökéletesen megfelel a 1 terrás hdd usbn keresztül.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3749) Curse


Curse
tag

Üdv!

Az msata ssd betétele után könnyű átültetni a rendszert rá vagy kell valamit trükközni?

(#3750) vagabor válasza Curse (#3749) üzenetére


vagabor
aktív tag

Csak akkor kell trükközni ha a ugyanazt a gyári telepítést akarod átrakni. Ha nem akkor csak berakod az ssd-t, majd nyomsz egy clean installt. Ez ajánlott inkább mivel a gyári win tele van szemetelve, értsd semmire sem jó mcaffe és társai. Drivereket találni is tudunk segíteni ha szükséges.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.