Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) dudi6 válasza satz18 (#4348) üzenetére


dudi6
senior tag

Nekem Samsung D6500-s tv-m van. Ha laptopot kötsz a tv-re akkor át kell nevezni azt a HDMI portot PC vagy PC/DVI-ra. Source gomb után kiválasztod a hdmi portot majd TOOLS gombot nyomsz így át tudod nevezni, ha jól emlékszem fel is ajánl pár lehetőséget. Ezzel kikapcsol mindenféle felesleges képjavító funkciót ami az input lagot növeli és a kép is szép tiszta lesz. Nekem gyönyörű képe van a TV-n.

(#4352) dudi6 válasza satz18 (#4348) üzenetére


dudi6
senior tag

Azt hiszem az se mindegy melyik HDMI portba dugod, de a samsungos topikban tuti válaszolnak neked, meg talán a kezelési útmutatóban is le van írva(olvasd el). Ezt is érdemes lehet elolvasnod

(#4353) bacus


bacus
őstag

Egy kis segítség kellene, tudom nem ez a topic, de hátha.

Egy olyan program kellene, ami fel tudja venni amit szövegelek, miközben rögzíti a képernyőt hozzá és a kimenete feltölthető a youtubera. Nem játékot szeretnék igy lementeni, hanem egy pár egyéb dokumentumot késziteni az ügyfeleimnek. Sokat segitene, ha mindez freeware lenne :)

Köszi előre is és elnézést az off-ért.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4354) #50994176 válasza bacus (#4353) üzenetére


#50994176
törölt tag

Én Camtasia Studio 8-at használok, lehet vele rögzíteni a rendszerhangokat és mikrofont is egyszerre, illetve még a webcamera képét is be lehet tenni.

(#4355) Classius válasza bacus (#4353) üzenetére


Classius
aktív tag

Fraps ? :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4356) satz18 válasza dudi6 (#4351) üzenetére


satz18
őstag

Köszi a tippet.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4357) bacus válasza Classius (#4355) üzenetére


bacus
őstag

ilyen kellene, csak ingyenes :D, de 37$ talán nem a világ.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4358) Classius válasza bacus (#4357) üzenetére


Classius
aktív tag

Ingyenesen is megvan a fullos verzió:D Priviben a többit.

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#4359) Pudlipötty


Pudlipötty
csendes tag

Üdv Mindenkinek! Lenne 1 kis problémám az Y580-assal. Sokat játszom a World of Tanks-szal, sőt mióta megvan a lapos kb.: 1 hónap csak az ment rajta. gyakran csinál olyat hogy egyik pillanatról a másikra fekete a kép, vagy megáll 1-2 mp.-re aztán utána feketedik be. ilyenkor Ctrl+Alt+Del. Bezárom, anyázok és folytatom amíg nem csinálja megint, van hogy 2 percre van hogy fél óra. 2x fordult elő hogy teljesen bezárult, win képernyő, és azt mondja a buborék hogy nem válaszolt a vid. kártya illesztő de helyreállt, és 2x kék halál. A dolog gyorsan történt csak annyit siketült kiolvasni hogy Memory dump fie, aztán reboot. Tegnap böngésztem a steam-et, mondom kiprübálom a CS-GO-val mit csinál?!?! ment szépen egszercsak beáll a kép. Win gomb majd vissza a játékba akkor elindult. 10 perc alatt 2x fordult elő... Hosszúra sikerült sorry, de remélem van 5letetek. Előre is kösz a válaszokat.. Üdv.: Sanyi

(#4360) Tenken válasza Pudlipötty (#4359) üzenetére


Tenken
őstag

VGA memóriát vedd vissza, ezt fogják javasolni mások is.
2000-2400 között valahol, ahol abba hagyja ezeket a jelenségeket.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#4361) satz18


satz18
őstag

Annó közfelháborodást keltett kijelentésem miszerint közel kétszeresnek írtam az y500 teljesítményét, és hát megvan az általam áhított teszt. Magyar teszt, nem fogom belinkelni, de gondolom aki akarja megtalálja. Crysis 2 ultra full hd 580 al 22 fps, 500 al 42 fps, ugyanígy metro 2033 25 vs 47 fps. Skyrim 29 vs 45. Hd ba kisebb a különbség, de ki a tököm akar hdba játszani ha full hdba így mennek a játékok. Szóval én eléggé magamra vettem annó, hogy megkaptam a kritikákat, kifejezetten rosszul éreztem magam, de örülök, hogy nekem lett igazam. Azt írták ott hogy alternatíva nélkül uralja a piacot, és különösen ajánlott. Remélem most sem gázoltam bele senkinek a lelki világába.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4362) nbware válasza satz18 (#4361) üzenetére


nbware
senior tag

Nem gázoltál :)
Nekem csak az nem tetszik benne, hogy 2 vga van benne és állítólag sok vele a baj, keress csak rá. Majdnem mindenki a billentyűzetre rinyál meg a vgakra és hogy nagyon melegszik! :( Egyébként nem lenne rossz, bár akkor sem vennék ilyet, ez nekem már drága kategória :))

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#4363) Pudlipötty válasza Tenken (#4360) üzenetére


Pudlipötty
csendes tag

Szeretném megköszönni Tenken válaszát, hasznos volt, tényleg segített, de kiborító hogy 300k-s laposnál ilyen problémák jönnek elő, alap beállításokkal használhatatlan egy egyébként gamer noti. Aki pedig azt mondja hogy jobb az y500 az vegyen. DEE.. Sajnos nemigaz. az y580 a "best of". vita eldöntve.. :DD :DD :DD Üdv.

(#4364) Tenken válasza Pudlipötty (#4363) üzenetére


Tenken
őstag

Örülök, hogy segíttethettem! Sajnos ahogy elnéztem, nem ez az egyetlen "betegsége" a gépnek, még szerencse, hogy ezt ilyen egyszerűen meg lehet oldani.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#4365) bacus válasza satz18 (#4361) üzenetére


bacus
őstag

Az az igazság, hogy én örülök neki, hogy igazad van, ha bárki játékra akar venni extrém grafikai powerrel ellátott notit elfogadható áron, akkor van mit ajánlanom.

Viszont a továbbiakban szerintem hagyjuk békén az y500-as és az y580as összehasonlítgatását, aki itt van vélhetően 580assal rendelkezik és nagy valószínűséggel nem is akar váltani.

Egyébként ezek az fps értékek egyébként sem mondanak semmit, ha nem ezekkel a játékokkal játszol, arról nem is beszélve, hogy egy igazi jedi sosem használna vörös billentyűzetvilágítást, mikor a vörös az a sithek szine. :))

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4366) L-e-f-i-e válasza satz18 (#4361) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nagyon el vagy tévedve még mindig, ha akarod kerítek neked olyan játéktesztet, ahol a y580 "dupláját" veri az egyébként szintén kiváló Y500-ra. Komolyan mondom..mint az ovodában, nem gázoltál senki világába egyszerűen hülyeséget írtál, és ezt továbbra is fenntartom. Bizonyára a két gép közötti különbség ennyi... ezért vannak hasonló áron és a Lenovo szakemberei nem tudnak számolni, ne nevettess már, mellesleg nem kellett volna magadra vedd, ez max beszélgetés, nem kell a szívedre venni... :)

=^-^=

(#4367) RobinHD


RobinHD
tag

de szánalmas ez a y500 vs y580 vita :D
ha nekem a cég ahol vettem vissza venné egy az egyben a y500-ast és 30k-s ráfizetéssel megvehetném a y500-ast megtenném, de mivel ilyen a világon nincs, legalább is ennél a cégnél tuti nem, így nem érdekel az y500 :D
majd 2-3 év múlva már úgy is olyan komoly notik lesznek, h fuuu :D
melelsleg 1-2 éven belül már az ultra HD lesz a sláger, szóval a mostani GPU-k kanyarba nem tudják majd kiszolgálni azt, tehát tök m1 h y500 vagy y580 :D
aki most vesz notit az y500 sztem nyerőbb :) én ha most vennék notit azt választanám :D de nem bánom azt sem h y580-asom van :D

Privátra illik válaszolni! :)

(#4368) MaxxDamage válasza satz18 (#4361) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megkérlek, hogy ne hangoztasd ITT az Y500 -as témát, mert ez nem Y500 -as topic hanem Y580 -as !
Ha van Y500 -as topic kérlek ott hangoztasd igazad, vagy ha nincs várd meg míg lesz ! :K (ilyen eccerű!)

Köszönöm mindenki nevében ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4369) kiszoleszkoo


kiszoleszkoo
csendes tag

Sziasztok! Én most szeretnék y580-at venni, és már olvasgattam miket írtatok, de rákérdeznék pár dolgora, ti mit mondotok tapasztalatból. :)

LENOVO Y580 15,6"/Intel Core i5-3210M 2,5GHz/8GB/1000GB/GTX660 2GB/

ezen gondolkodtam, néztem a full hd-s i 7-est is de számomra picit drága lenne már az, és nem érzem úgy hogy megérné, annyival nemhiszem hogy jobb lenne játékra.

Főként játékra használnám, a legújabbakra(assassins creed 3, Skyrim , gta 4 meg majd az 5 és hasonlókra, meg amik a jövőben kij9nnek. Szeretném ha jópár évig megmaradhatna és megállná a helyét emellet ugye filmnézésre és mindennapos használatra, netezésre használnám.

még annyit kérdeznék hogy érdemes felrakni uktrára a beállításoakt ha bírja a játék, vagy very high-on nagyobb fps-eknél szebb a kép? és mennyi az az fps érték aminél már többet úgysem lát szebbnek a szemünk és érdemes felemelni a beállítást illetve örülni neki ha ultrán annyit tud?

Ezért is érzem úgy hogy számomra felesleges lenne az i7-es proci, hiszen nem használnám ki szerintem, szerintem az i 5-ös is elég erős lenne, de ti jobban tudjátok. :)
emellett érdeklődnék, hogy olvastam és hallottam is, hogy ha full hd-s laptopot akarok hd-ba használni akkor uyge az nem ad olyan szép képet, és hogy az én hd kijelzőm ezzel a vga-val már gondolom nagyon szép képet tudna adni!? (ha mág full hd-n akarom használni csak átrakom tévére.)
és hogy nagyon zaavró ez a fényes kijelző? elvileg a matt sokkal jobb, vagy annyira nem tükröződik csak szabadban?
gondolom a ram elegendő, jah és a gtx660-asok ugye mind DDR5-ös memóriával vannak felszerelve?
meg elvielg előnye is van az i5-ös procinak, hiszen kevesebbet fogyaszt és kisebb hőt is termel elvileg, vagy rosszul tudom? :) Bár még pár napot várni akarok vele, míg az euró visszamegy, mert most eléggé fent van :/
előre is köszi a sok segítséget :)

(#4370) kiszoleszkoo


kiszoleszkoo
csendes tag

ja és még annyit kérdeznék, op rendszernek mit ajánlanátok? főleg játékra menne, sajnos nem tudom hogy win 7 vagy win 8 melyik miben jobb illetve rosszab, mik lennének a hátrányaik ill előnyeik? ti mit használtok?

(#4371) Watto1991 válasza kiszoleszkoo (#4369) üzenetére


Watto1991
senior tag

Szia !

Nekem is az i5-ös, HD-s verzióm van.

A játékokkal nem lesz bajod. Én alapból very high beállításokkal kezdeném, majd ha szépen megy, fel ultrára. (bár nem hinném, hogy sok különbség lenne a kettő között)
FPS: azt mondják, hogy 27-től felfelé a szem már nem tesz különbséget. Mondjuk szerintem ez bullshit, simán érezhető a különbség 30 és 60 FPS között, sokkal dinamikusabb, folytonosabb a 60 FPS. Szóval szerintem hagyd very-high / high-on és nagyobb lesz a játékélmény :)

Ha a fullHD-t skálázod vissza sima HD-ra, elvileg torzul a kép, de lehetőséged van a köztes átmenetre is, az 1600×900-ra, ahol nem igazán torzul a kép, viszont értékes FPS-eket nyerhetsz. Ha sima HD-s géped van, azzal is tökéletes képet tudsz kiküldeni fullHD-s TV-re.

Kijelző engem egyáltalán nem zavar, ez az első fényes kijelzős laptopom, semmi bajom nincs vele. Persze ne az ablak felé nézzen a kijelző verőfényben. A fényes kijelzőkön szebbek a színek.

A GTX 660m-ek DDR5-ösök.

i5: kevesebbet eszik, kevesebb hőt termel - igaz.

Windows 7-et használj a játékokhoz, pár játéknál olvastam kompatibilitási hibát win8-cal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#4372) slayer93 válasza kiszoleszkoo (#4369) üzenetére


slayer93
tag

Nekem i7-es procim van a laptopban, de még környékén sem voltam, hogy maxon pörgessen játékkal.
A GTX 660M-et kihajtja egy i5 is könnyedén és ha jól tudom akkor mind GDDR5-el adják.
A kijelzőről annyit tudok mondani nekem HD van és megvagyok vele elégedve, képe az szerintem szép, haveromnak egy Samsung notija van és szebb a képe édesanyám szerint is pedig ő nem ért a modern technikához. :D FullHD kijelzőn nekem kicsik a karakterek(tudom lehet állítani a nagyítást winfosban és böngészőben is) meg a HD kijelzőn tovább fognak futni a gamek. HA munkára is kéne neked a laptop akor minden képen FHD kell, de ha csak game akkor sima HD. Saját tapasztalatból mondom az állógépemnél is ha egy régebbi játékkal játszom és teljes kijelzőn van a játék nem a natív felbontáson akkor homályos a kép.
Igen az i5 hűvösebb és kevesebbet is eszik. :D
A többiben sajnos nem tudom a véleményemet elmondani.

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#4373) kiszoleszkoo válasza Watto1991 (#4371) üzenetére


kiszoleszkoo
csendes tag

szuper :) értem, köszi a váalszt mindenre :P ez gyors volt :) még annyit kérdeznék, hogy alapjába akkor az i5-ös sebbességével sincs gondod? mármint betöltés, másolás telepítések stb, szóval dinamikus kis gép? :)

Amúgy nekem sztem elég lesz high-on is csak szép legyen :) ja és az fps értéekt azt kiírja valahol? vagy külön program kell hozzá?

(#4374) RobinHD válasza kiszoleszkoo (#4373) üzenetére


RobinHD
tag

én csak annyit fűznék hozzá, h ha játékok terén ink multizni fogsz, akk i7, ha csak single módban játszom akk i5 a nyerő! :)
FullHD vs HD témába nem szólnék bele, mert az tényleg teljesen egyedi kinek mi a jó, de én a FullHD-val teljes megvagyok elégedve :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#4375) Watto1991 válasza kiszoleszkoo (#4373) üzenetére


Watto1991
senior tag

" mármint betöltés, másolás telepítések stb, szóval dinamikus kis gép? "

Igen, nagyon gyors és dinamikus, de ez nem a CPU-nak köszönhető, hanem az SSD-nek amit külön vettem hozzá. Egy rendszeren azzal lehet a legtöbbet dobni.

(#4376) satz18 válasza kiszoleszkoo (#4369) üzenetére


satz18
őstag

Ha hdsat veszel magasabb beállításokkal tudsz játszani jóval, plusz nem kell paráznod, hogy pár év múlva kevés lesz a vas. Viszont sztem a fullhds az sokkal szebb. Szóval mindkettőnek van előnye és hátránya. win8 az még gyerekcipőben jár. Sztem az első sp-ig ne válts win7ről. Játékoknál nagyon gyakori még a kompatibilitási hiba.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4377) kiszoleszkoo válasza satz18 (#4376) üzenetére


kiszoleszkoo
csendes tag

Értem, köszönöm mindenkinek a segítséget :) akkor számomra tökéletes lesz az i5-ös :) már alig várom :) csak ez a fránya forint erősödne :D

(#4378) MaxxDamage válasza kiszoleszkoo (#4377) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szólj Matolcsynak, hogy ne károgjon össze-vissza és talán...talán.. erősődik.. :DDD :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4379) kiszoleszkoo válasza MaxxDamage (#4378) üzenetére


kiszoleszkoo
csendes tag

:) hát nemártana szólnom :)

(#4380) gulb


gulb
senior tag

A cserelt SSD-m ismet megdoglott... kicsit kezd furcsa lenni ez a dolog. Most vagy nagyon hibas a szeria amim van vagy valmit a gep csinal vele. Cserelve lesz megint meg jo hogy 3 ev gar van a vinyora.

(#4381) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy van hely ssd-t tenni a winyó mellé, vagy csak a winyó helyére lehet beépíteni?

Köszi!

(#4382) Tenken válasza gulb (#4380) üzenetére


Tenken
őstag

TRIM-et szoktad ellenőrizni, hogy működik-e? AHCI-re átkapcsolod a SATA-t?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#4383) MaxxDamage válasza Tibe (#4381) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Gyári HDD mellé berakható mSata SSD is , de van még1 megoldás az ODD helyére kerettel berakni a gyári HDD -t és a gyári HDD helyére berakni az SSD-t ! :K
(vagy fordítva , kb. mind1, de javaslom az mSata SSD -t így az ODD megmarad beépítettként)

Ha Az ODD-t kiveszed használható USB-n keresztűl is !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4384) Sickboy25 válasza MaxxDamage (#4383) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én kb. 1,5 hónapja használom az msata-t és imádom, ahogy bootol a masina :))) Kb. 5mp :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4385) bacus válasza MaxxDamage (#4383) üzenetére


bacus
őstag

Én ezt választottam, kivettem az ODD-t egy külső dobozba. (Icy box keretéhez jár egy ilyen külső box az ODD meghajtónak)

Ennek két előnye van, egyrészről a normál sata ssd fele annyiba került mint az msata, ill. ugyanazért a pénzért 2x kapacitást kaptam, a másik, hogy az ODD-t oly ritkán használtam, hogy az szinte fájt, viszont ha benne hagytam egy lemezt, akkor hangos volt, felpörgött néha és persze e legrosszabbkor nyilt ki, igy többször majdnem letört. (ez persze még nem a mostani notival volt)

Igy amikor kell rádugom használom, de ez kb évente 2 alkalom, ill. nyilván a telepitéskor használtam.
Szerintem a boot is sokkal gyorsabb igy.., nálam 9 mp !

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4386) bacus válasza Sickboy25 (#4384) üzenetére


bacus
őstag

5mp? Azt honnan méred? Nekem 9 a gomb megnyomásától..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#4387) MaxxDamage válasza Sickboy25 (#4384) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Erről beszéltem korábbról... ennyi :DDD :K
Én beleraktam az mSata 3-as SSD -t és HDD helyére egy Momentus XT 750GB Sata 3-as (7200rpm) Hybrid (HDD&SSD) meghajtót a gyári 1TB -os helyére, mert az egy szutyok Sata 2-es HDD volt (5400rpm-es) , így azt külső USB keretbe raktam így adattárolásra tökéletesen megfelel ! Most tervezem a 64GB-os mSata cseréjét 256GB -os mSata-ra (mSata 3-as) :DDD :K (megfelelő áron betudom szerezni USA-ból) ugyanis a 64GB -os nekem nagyon televan... 10GB a szabad hely , peddig csak az OP-System és driverek / programok vannak rajta..)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4388) RobinHD válasza MaxxDamage (#4387) üzenetére


RobinHD
tag

Csáo, a momentus XT HDD-ről írnál kicsit? Arra vagyok kiváncsi h mien halk, mert a gyári 1terás HDD tényleg szutyok, hallom ahogy pörög megmegy ide oda az olvasó fej, és idegesitő!
Nos ezt a momentus XT HDD-t lehet hallani a notiban? Föleg akk mikor aktivan ír és olvas?

Privátra illik válaszolni! :)

(#4389) #50994176 válasza RobinHD (#4388) üzenetére


#50994176
törölt tag

Nekem teljesen csendben van, nem hallom akkor se ha dolgozik, pedig 7200-as.

(#4390) MaxxDamage válasza RobinHD (#4388) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Semmi hangját nem hallom, és ami említésre méltó, hogy gyorsabban betölti a dolgokat mint pl. az 5400rpm-es gyári Sata 2-es HDD ... :K (végülis olyan a sebessége mint egy SSD -nek mert félig az is ! (Seagate Hyvrid)) és szép ára is van :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4391) RobinHD válasza MaxxDamage (#4390) üzenetére


RobinHD
tag

a fene, nekem csak egy sima HDD kell, nem hybrid :)
a sima momentus is ilyen halk szerintetek? :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#4392) MaxxDamage válasza RobinHD (#4391) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Őszintén megmondom, szeretem a Seagate gyártású HDD-ket, mert nincs velük különösebb probléma, szépen / gyorsan és halkan teszi a dolgát ! Asus Notimba is egy Seagate Sata-s HDD van (250GB) és csak annyi a baj vele, hogy lassan cserére szorul, mert 4+ éves és sokat futott így HD sentinel szerint a kondiciója 98% (és néha kattog) Az idejében ment 1 -2 évig szinte 24hr -be (torrent+wow) :DD (szerintem már leszolgálta az idejét, de még tökéletesen működik amire kell - internetre van csak használva heti pár hr-t)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4393) Sickboy25 válasza bacus (#4386) üzenetére


Sickboy25
addikt

soha nem mértem, csak tippelem, meg igazából nem is érdekel, hogy mennyi a tény az, hogy qrva gyors lett... :D

luimapeiz: nekem 128 gigás msata van az bőven elég... a 64-est azért nem is vettem meg, mert kiszámoltam, hogy biztos, hogy kevés lesz... Sajna a solidworks is közel 20 giga és ez csak egy progi, és mindenképp erre akartam rakni...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4394) satz18


satz18
őstag

Nekem az lenne a kérdésem, ha mSATA helyére berakok egy ssdt, akkor one-key recoveryel lehet oda is visszaállítani a gyári rendszert, vagy manuálisan kell mindent?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4395) Sickboy25 válasza satz18 (#4394) üzenetére


Sickboy25
addikt

mSATA az SSD helyére?? hm... Hogy is van ez?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4396) RobinHD válasza Sickboy25 (#4395) üzenetére


RobinHD
tag

"mSATA helyére berakok egy ssdt"
gondolom mSATA foglalatba beletesz egy mSATA SSD-t nem? :D

Privátra illik válaszolni! :)

(#4397) Sickboy25 válasza RobinHD (#4396) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4398) satz18 válasza RobinHD (#4396) üzenetére


satz18
őstag

Így ahogy mondod. Az mSATA foglalatba teszek bele egy mSATA foglalatú SSDt. Szóval?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4399) RobinHD válasza satz18 (#4398) üzenetére


RobinHD
tag

nekem sima SSD-m van arra DVD-ről raktam fel rá a WIN7-et :)
mSATA-ok csak tudnak majd segíteni :D

Privátra illik válaszolni! :)

(#4400) Sickboy25 válasza satz18 (#4398) üzenetére


Sickboy25
addikt

Milyen típust szeretnél beletenni? Már kíváncsi vagyok...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.