Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) spyduck válasza buherka (#3398) üzenetére


spyduck
nagyúr

priviben inkább

(#3402) buherka válasza tototos (#3400) üzenetére


buherka
addikt

A Vista-ban benne van a Wlan driver és fel is ismeri :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3403) tototos válasza buherka (#3402) üzenetére


tototos
őstag

Ok, de most xp van fent és abban nincs, így leszedem hozzá a drivert de mindig elfelejtem hogy is kellett felrakni hogy jól működjön :DDD

(#3404) buherka válasza tototos (#3403) üzenetére


buherka
addikt

Hát igen XP-ben sok minden nincs benne, viszont tény hogy gyorsabb :U
Wlan-ban sanja rossz vagyok mert otthon Ethernet csatin csatlakozom.
Sokan szívnak ezzel a Wlan dologgal, szinte az összes notinál :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3405) tototos válasza buherka (#3404) üzenetére


tototos
őstag

Hát én csak az acces connection végett szívtam vele. Nem tudom miért de nem látta a feltelepített kártyát. Windows kliensével ment a wlan. De az a baj hogy a driverben is többféle telepítése lehetőség van tehát szívjon vele a user.

(#3406) spyduck


spyduck
nagyúr

touchpad megoldva, én voltam a hülye:)

(#3407) tototos válasza spyduck (#3406) üzenetére


tototos
őstag

na mi volt vele végül?

(#3408) spyduck válasza tototos (#3407) üzenetére


spyduck
nagyúr

Elindítottam a telepítést, én azt is hittem, h felrakta de közbe csak átrakta egy másik mappába és onnan kellett telepíteni. Az, h ezt miért csinálta nem tudom, xp-nél nem emlékszem, h ilyennel szívtam volna.
Amúgy ez az SP1-es vista tényleg jó, semmi vacak hülyeséget nem vettem eddig észre.

(#3409) tototos válasza spyduck (#3408) üzenetére


tototos
őstag

Xp-nél is a c-re kicsomagolja és onnan kell indítani.

(#3410) buherka válasza spyduck (#3408) üzenetére


buherka
addikt

Az összes drivert egy Drivers al-mappába csomagolja ki, akár hány meghajtó progit töltesz le.
Talán egy-kettőt feltelepít azonnal, de 80%-ban csak kicsomagolja.
XP-nél is ugyan ez van

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3411) spyduck


spyduck
nagyúr

Nem figyeltem mikor legutóbb csináltam:) A lényeg, h a probléma megoldódott.

(#3412) spyduck


spyduck
nagyúr

Eddig abban a hitben voltam, hogy az XP miatt ratyi a VGA. Hát nem Vista alatt is ratyi de ez a Vista nagyon tetszik. Igaz nem indul el 1-2 dolog de szép :DDD

(#3413) tototos válasza spyduck (#3412) üzenetére


tototos
őstag

Hát igen, van benne egy két fícsör, de még mindig nem akarok váltani :DDD

(#3414) Mano79


Mano79
csendes tag

Sziasztok!

Közeledek a gépvásárláshoz, sokáig nem tudtam dönteni, hogy Toshiba vagy Lenovo legyen, de most nagyon úgy néz ki, hogy a Lenovo 3000 N200 TY2EPHV 2GB -os típust választom. Először is szeretném megkérdezni tőletek milyen véleménnyel vagytok erről. Végig olvastam már a fórumot, de asszem erről nem esett szó.

[link]

Nekem is voltak gondjaim, hogy tulajdonképpen mi is van felszereltségként a gépben, de sajnos mindenki mást mondott, hivatkoztak a saját oldalukra, és itt beletartozik a Senorg is, de a legjobb az Ipon volt, aki mondta hogy nincs benne ujjlenyomatolvasó. Miután visszaírtam neki, hogy ezekben van, azóta vmiért nem válaszolt. Ezekután sem fogok ott vásárolni...

Várom válaszotokat, előre is köszi!

(#3415) bolcsodal válasza Mano79 (#3414) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nekem dettó ugyanilyen van T2370-es procival. Szerintem kiváló munka/tanulógép. :K

They drew first blood....

(#3416) Mano79 válasza bolcsodal (#3415) üzenetére


Mano79
csendes tag

Akkor meg is adtad az utolsó löketet. :)
Gondolom a 2 proci között sok külnbség nincsen. Elméletileg amit emgtudtam van benne minden, kivéve CAM.

(#3417) bolcsodal válasza Mano79 (#3416) üzenetére


bolcsodal
addikt

Kicsit gyengébb az enyém (100MHz-el... :DDD ). Igen az enyémben sincs kamera, de mikrofon van, ha skype-ra is kellene.

Az ujjlenyomatolvasót mondjuk nem használom... :U

They drew first blood....

(#3418) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Más...hallottam ma egy érdekes dolgot. Azt állították, hogy az akkumulátornak nem tesz jót, ha benne van a gépben, mikor hálózati adapterről működtetem. Gyakorlatilag csökkenti a minőségét/életidejét.

Ez igaz? Vagy benyaltam?

They drew first blood....

(#3419) buherka válasza bolcsodal (#3418) üzenetére


buherka
addikt

Igen...jól hallottad.
Ha nem használod az aksit akkor vedd ki a gépből.
Folyamatosan rátölt, ha be van rakva és veszít ilyenkor az élettartamából
Ha egyáltalán nem használod az akut, akkor havonta egyszer legalább merítsd le és töltsed fel, mert egy akksinak sem használ ha "mélymerült" állapotba kerül...mert ilyenkor meg is dögölhet sajnos, még akkor is ha vadi új.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3420) bolcsodal válasza buherka (#3419) üzenetére


bolcsodal
addikt

Értem, akkor már ezt is tudom.... :)

They drew first blood....

(#3421) duni84 válasza buherka (#3419) üzenetére


duni84
aktív tag

pl a power manager "ezellenisvéééjd" ... csak még mindig nem voltam az anyósnál, hogy megnézzem hogy reagál a pm, ha nem thinkpadre, hanem n200-asra tesszük fel

#metszéspontok

(#3422) buherka válasza duni84 (#3421) üzenetére


buherka
addikt

Ha te mondod...
...nálam a power manager fenn van a polcon :D ...oda felrakom az aksit és tuti, hogy nem fog tönkre menni.
Nyugodtan használd ezt a manager progit, valamire biztosan jó ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3423) duni84 válasza buherka (#3422) üzenetére


duni84
aktív tag

a t60asom spec 6 óráig bírja ( nem nyugalmi állapotban, hanem dolgozok is ), mióta belőttem magamnak a profilom pm-ben .... más is kipróbálhatja ám az n200-as sorozatra, mert innen tuti, h kell várni vagy 1-2 hetet a visszajelzésre :P

#metszéspontok

(#3424) Woodslave


Woodslave
nagyúr

az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom a Wi-fit beizgatni a gépen. (már ha van) feltelepítettem már szinte minden drivers, de még így is hiányzik 3 alapvető rendszereszköz, meg ethernet meg még a csuda tudja minek... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3425) Samus


Samus
addikt

Sziasztok,
Egy Lenovo N200-at néztem ki (T2390, 2GB RAM, Webcam, 120GB HDD, X3100, mindez 120k) teszteket kerestem, de csak egyet találtam ehhez hasonló típusról (az T2330 volt), két porbléma volt vele: 1. gagyi hangszórók (ez nem igazán érdekel, úgyis saját fülessel fogom használni), 2. hangos volt (alapjáraton 31db, eléggé magas..., dull load 43db, ez nagyon sok). Láttam az aláírásodban, hogy neked is N200as van, ráadásul erősebb procival. Mit tudtok mondani nekem a hangról? idle álapotban, jópár óra után hallható hangot ad ki? ha jól meghajtod, hangos, zajos lesz? Maximum 120k-t szánok rá, és ez tűnt a legjobbnak ebben az árban.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3426) tototos válasza Woodslave (#3424) üzenetére


tototos
őstag

Szedd le system update nevü progit és az majd megkeresi nekd a megfelelő drivert. Nekem is ez volt a gond az n200-al hogy abg-s kártyát írtak bele erre agn-s volt így persze hogy nem volt hozzá a driver. De a system update leszedi neked.

(#3427) tototos válasza Samus (#3425) üzenetére


tototos
őstag

Szerintem nem lesz hangos mert nem megy mindig a hűtő.

(#3428) htmtimcsi válasza bolcsodal (#3418) üzenetére


htmtimcsi
tag

a wikipedia szerinte is el kellene távolítani az aksit ha hálózati áramról megy, és hüvös helyre(természetes NE a fagyasztóba) rakni az aksit.

Permanent Capacity Loss versus Storage Conditions
Storage Temperature 40% Charge 100% Charge
0 °C (32 °F) 2% loss after 1 year 6% loss after 1 year
25 °C (77 °F) 4% loss after 1 year 20% loss after 1 year
40 °C (104 °F) 15% loss after 1 year 35% loss after 1 year
60 °C (140 °F) 25% loss after 1 year 40% loss after 3 months
szóval nagyon érzékeny a magas hőmérsékletre.

(#3429) htmtimcsi válasza buherka (#3419) üzenetére


htmtimcsi
tag

ezt hol olvastad "Folyamatosan rátölt, ha be van rakva és veszít ilyenkor az élettartamából"?
mert erre vonatkozolag nem nagyon találtam infot, hogy ha hálózati áramról megy akkor állandó rátöltés lenne. bár nem tudom, ezért érdekelne hogy hol olvastad.

(#3430) bolcsodal válasza htmtimcsi (#3428) üzenetére


bolcsodal
addikt

Sőt, ezek szerint 40%-os töltöttség mellett veszít a kapacitásból legkevésbé. :U Tehát megvárom, míg 40%-os nem lesz, aztán elteszem a spájzban a polcra... :DDD

They drew first blood....

(#3431) Woodslave válasza tototos (#3426) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbáltam, de azt meg nem hajlandó telepíteni..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3432) tototos válasza Woodslave (#3431) üzenetére


tototos
őstag

.Net Framework kell neki

(#3433) Woodslave válasza tototos (#3432) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na így már működik. köszi :R :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3434) buherka válasza htmtimcsi (#3429) üzenetére


buherka
addikt

Néha nem olvasok, hanem felhívok egy-két szervízt ;)
Minden akksi veszít az életartamából, ha folyamatosan töltögeted.
Mivel beépített elektronika van benne....
Az aksi elektronikája számolja a töltések számát, meg hogy milyen %-ban volt rendes töltés, volt-e idő előtt megszakítva.
Egy ilyen telep kb. 300 lemerítést és feltöltést képes elviselni jelentős károsodás nélkül
Ha egy akksit lemerítesz általában kikapcsolt állapotban a legjobb feltölteni. 80%-ig gyorstöltést, utána a maradék 20%-ot csepptöltés formájában fogja elvégezni a töltő.
Tehát ha te folyamatosan bennetartod a gépben az aksidat, akkor állandóan cseptöltéssel töltődik, mert minden Li-ionos telep akkor is merül, ha nem használod ill. ha noti nem használja.
Ezért jó ha nem tartod a notiban az aksidat, mert az elektronikája "szűz" marad :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3435) Samus


Samus
addikt

Látom nem sokan jártok ide rendszeresen, és a kiszemelt N200-as notesz sem túl népszerű (alig találni a T2390 vagy hasonló T23xx procis teszteket), mindenhol csak a T7xxx verziót olvasom, magyar tszt pedig egytelen egy van, azis a Pentium M540es...., szóval kérdeznék, és akinek ilyen gépe van (Lenovo 3000 N200 lehetőleg T2390, vagy egyéb T23xx, 2GB RAM (Vagy 1GB-s), de leginkább TY2EPHV_2GB típusú géptulajoknak örülnék. Szóval kérdések Van aki játszik ilyen gépen? (Nem mai, hanem pl 2003as játékok), Akksi mit bír maximális terhelés és idle módban hajtva (min fényerő) Hogy vélekedtek az anyaghasználatról, kopásokról, recsegésekről (ha vannak ilyenek)? Ki mit gondol a zajszintről (szintén full load és idle között) és a melegedésről? Van aki videot szerkeszt vagy/és konvertál ilyen géppel? Kijelzőről mi a vélemény? Mit gondoltok, másodszorra is megvennétek a gépet? Válaszokat köszi :R

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3436) buherka válasza Samus (#3435) üzenetére


buherka
addikt

Amióta nekem megvan az N200-as notim, én minden nap bekukkantok ide. :U
De hát úgy van vele az ember, ha nincs gond a gépezettel, akkor minek flémeljen a totyikba.
Mert hát ugye ez a kis masina nagyon jól el lett találva. Működik és nincs probléma vele.

Nekem pont ez van, amire részben kíváncsi vagy.
Játék...ez a noti nem játékra való szerintem, az X3100-as VGA-t multimédiára gyártották, nem játékra. Mondjuk a Spore lénylabort azt próbaképp felraktam, és szépen futott rajta. 3DMark2003: 1300 pötty :U
Akksi...mondjuk én nem használom, mert hálózatról megy a gép, de mások szerint vegyes használat közben olyan 2 óra amit elbír.
Anyaghasználat...jól össze van rakva, nem nyekereg, nem ropog. A bill. az egyszerűen szuper. A tapipad király, nem tapad rá az ujjad.
50 foknál kapcsol be a venti és 42-43 fokra húzza vissza. De szerintem egyáltalán nem zavaró. Ja és nem melegszik egyáltalán. A teteje és az alja karcolódik, mint minden notinak (le kell fóliázni és csókolom). Belül közepes szinten látszanak a fogdosási nyomok, de könnyen és karcmentesen eltávolítható.
Kijelző...Szerintem szuper jó kontrasztja van és tűéles. Nekem Samsung panel van benne. Mondjuk a betekintési szögre kicsit érzékeny, de ez nem egy felsőkategóriás gép...ennyi belefér.
Másodszorra is megvenném...meg, mert nagyon jó a szoftveres támogatottsága és így nincs szopás driverekkel, és megbízható, arról nem beszélve hogy szuper jó a szervize.
Ár érték arányban szerintem nagyon jó vétel.
Ha bírod kicsit a retrot, avagy a fekete belsőt, akkor ne habozz ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3437) Samus válasza buherka (#3436) üzenetére


Samus
addikt

Nagyon köszönöm :R Én sem játszani venném, hanem leginkább filmnézés, netezés céljából (alacsony fogyasztás a szempont), csak érdekelt, hogy néha napján pl egy Return To Castle Wolfenstein elfutna-e rajta, de ezek szerint el fog (a régi gépemen is ment, pedig az 3d03-ban 992pontot ért el (Celeron 2.GHz, 512RAM/333, Inno3D GF FX5200 128MB/64bit, és Abit IS7-E deszka), jah igen, az akku, hálózatról használod, de akku benne van? Mert nekem fontos lenne, hogy áramszünet esetén ne álljon meg, de vélhetően 80%-ban hálózatról menne. Nekem egyébként nagyon tetszik a gép, szerintem az ezüst bortás nagyon jól néz ki, egyetlen egy bajom van vele, de az nagyon aggaszt, az 1 év gari, bővítés elég húzós (+2 év=28k). Ez az egy tart vissza, de a másik delikvens, a Dell 1525 (3 év), csak M550 és 1GB RAM társaságában elérhető, 120ezerért, ennyiért kapnám a Lenovot is. Wifit használod? A vételi erősségról tudsz mondani valamit? (ha esetlen más notikkal össze tudnád hasonlítani, hogy erősebb/gyengébb/ugyanolyan).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3438) buherka válasza Samus (#3437) üzenetére


buherka
addikt

Akkut nem tartom a gépben, miközben hálózatról megy, mert így folyamatosan töltögeti...tehát szép lassan elhasználódik.
Az ezüst borítás ad egy kis új fílinget a gépnek ez való igaz.
Nekem Spyduck ajánlotta ezt a masinát és nem bántam meg, hogy megvettem. Mondjuk most majdnem elcseréltem egy Dell 9400-ra, de úgy beleszerettem a Lenovo-ba, hogy nem tudok megválni tőle
Igen az egy év gari az kevés, szerintem is. De mielőtt megvettem fehívtam egy pár Lenovo szervízt, hogy mi a helyzet ezekkel, a gépekkel és hál isten pozitív visszajelzést kaptam. Tehát nagyon alacsony a meghibásodási útmutató.
Nemhiába, mert a Lenovo a 3000-es családdal robbant be a piacra, miután felvásárolta a veszteséges IBM-et. Tehát elsőre nem gyárthat gagyit, mert az emberek azonnal leírják őket és akkor egyből annyi nekik.
Jó az a Dell is amit kinéztél, csak hát a cerka proci az valóban nem nagy durranás (kicsit jobban melegszik, és nincs Speed Step, meg hát ugye gyengébb, mint egy CoreDuo). Mondjuk, ha XP-t használsz, akkor az is bőven elég oda. A ramot meg úgy is tudod később bővíteni. De 1GB elég az XP-nek.
A Vista sem a procit zabálja, hanem a ramot.
Wifit nem használom, mert vezetékes ADSL-em van otthon. De itt az egyik fórumtárs kicsit cumizott vele, mert állandóan ledobálta Őt a tűzfala miatt, de már megoldotta.
De alapjában tökéletes a Wifi benne...ha be van kapcsolva, akkor kicsit többet megy a venti...ennyi.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3439) bencsikt válasza Samus (#3435) üzenetére


bencsikt
csendes tag

Nekem TY2EAHV_2GB masinám van. Sajnos egyenlőre szinte csak negatívumokat tapasztaltam amellett, hogy az ára rendkívül kedvező volt: a hangszóró valami borzasztó (persze használhatod külsővel, de úgy se az igazi), az meg, hogy a 8 csatornás ALC861VD Realtek chipet mért sima 2 csatornásként kell használni végképp furcsa… Simán internetezés közben is a 42-46 fokos procinál állandóan bekapcsolgat a venti, ami csak akkor nem zavaró, ha zajos környezetbe vagy. :( A határozott nyomáspontú billentyűzetért én nem rajongok, a tapipad gombjai meg lötyögnek. Nekem nem Samsung a panel benne és ez az X3100-al hajtva nem rossz, de többet vártam. Vista alatt kissé jobbnak tűnik a képe. Élményindex #3359. Persze ezek apróságok, egyébként rendesen teszi a dolgát. Jó a kiépítettsége és a támogatottsága, szervize, de ha alkalmam lesz rá elpasszolom.

(#3440) hcs57 válasza buherka (#3436) üzenetére


hcs57
őstag

Hogyan lehet megtudni, hogy milyen panel van benne?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#3441) Paladin1492 válasza hcs57 (#3440) üzenetére

Az Everestel is meg lehet nézni.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#3442) Samus válasza bencsikt (#3439) üzenetére


Samus
addikt

Az élményindex VGA és játék kivételével eléggé brutális (4.9 és 4.7 az 5 maximumból...) Ventit nem lehet Speedfan-al szabályozni? Hangszóró annyira nem zavar, mert sima sztereó fülhallgatóm van (Philips SBC-HP195), úgyis azzal fogom használni, csak néha napján megy magában a hang (nagyon rossz?, nem tudnád felvenni pl digi kamerával, vagy esetleg jobbféle mikrofonnal a hangot?) Én a TY2EPHV-2GB néztem ki, de a kiírás alapján ez annyiban különbözik, hogy gyorsabb a proci benne (1730 vs 1860). Más választék nemigen van, max Dell 1525 M550es cerkával és 1 GB RAM-al de ez gyenge, vagy MSI VR610X-202HU, de ebben Turion proci van (1.9GHz), és én amolyan Intel párti vagyok).(viszont 2 év garis, de állítólag az MSI szervize botrányos), cserébe 160as vinyó és X1270 ATI van benne (nem mindta sokkal erősebb lenne az Intel X3100-nál...) Mást nem tudok. Van még egy HP RENEW, de az nem kell, mert nincs kariolvasó benne, se webcam, se semmi...)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3443) buherka válasza bencsikt (#3439) üzenetére


buherka
addikt

Nekem ez van: TY2EDHV.
Nekem nagyon jól szól a hangszórója...úgy fel tudom tekerni, hogy szinte perezonál az egész gép. 1.97-es Realtek drivert használok. A PC Beep menüpontot kapcsold ki a driver menüjében. Tény hogy kevés benne a mély hang, de hát ugye ez egy noti :U
Mióta én felraktam a 3.03-as Bios-t, azóta nekem 50 fok alatt kussban van. 50 fok felett bekapcsol és visszahúzza 42-re.
Nekem a tapipad gombjai egyáltalán nem lötyögnek, teljesen jó.
Nem hiába mondom, hogy N200 éa N200 között is van különbség.
Nekem minden brand alkatrész benne.
Élményindex:
Proci...5.2
Memoria...4.4
Videókártya...3.1
Játékra szolgáló videókártya...3.3
Elsődleges merevlemez...5.0

Pl. nekem Hitachi K250-s szériás vinya van benne...37 fok felett még nem nagyon láttam., +Nekem valóban Dual-ban mennek a ramjaim és 4-4-4-12-es időzítéssel és Foxconn deszka van benne.
Én nagyon szeretem :K

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3444) htmtimcsi válasza Samus (#3442) üzenetére


htmtimcsi
tag

a ventit nhc vel lehet szabályozni úgy hogy ACPI-t keresel hozzávalót és belövöd hogy mikor kapcsoljon be és ki. perpillanat 60foknál kapcsolbe. és 50fokik hütöm. igy kevés alkalommal kapcsolba.

(#3445) Samus válasza htmtimcsi (#3444) üzenetére


Samus
addikt

Neked melyik típus van (milyen a proci benne?)?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3446) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nagyerekek. Eloszlatva minden kétséget futtattam egy 3DMar05-öt a gépen. A pontos típus az aláírásomban.

Kőkemény 500-pontot hozott az X3100-as IGP. Számomra meglepően fos eredmény alapján ez a noti abszolút nem alkalmas bármilyen, még a 3-4 évvel ezelőtti játékok futtatására sem.

Hálistennek a Diablo2 akadás nélkül fut rajta... ;]

A képet majd küldöm, most nem otthonról írok.

They drew first blood....

(#3447) asimon válasza bolcsodal (#3446) üzenetére


asimon
tag

Tisztelettel ezt cáfolnám, :U én a COD4-et végig toltam rajta.
Jó jó nem max felbontásban, hanem 800*600-ba, meg low beállítással, de szerintem nem volt vele gond. :B

(#3448) buherka válasza asimon (#3447) üzenetére


buherka
addikt

Na az szép baleset lehetett...COD4 vs. X3100 :DDD

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3449) hulkel


hulkel
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Lenovo N200 TY2EPHV Notebookot :).
A laptop.hu boltban.

Nagyon jó áron! 110000 Ft

http://www.laptop.hu/index.php?main=main&page=bolt&subpage=kirakat&itemid=9984&op=details&mode=laptop_uj

Hát Fujitsu után maga a felüdülés.
Egyszerüen szuper a gép.
Van benne anyag, minőségi, és kellően gyors.
Soha Többet Fujitsut. :D

(#3450) buherka válasza hulkel (#3449) üzenetére


buherka
addikt

Ismét egy elégedett arc...ezt szeressük :C

És még a COD4 is fog menni rajta! :D

Használd egészséggel :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.