Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) tpeter válasza Cseki_ (#3947) üzenetére


tpeter
aktív tag

A senorg-nél vettem és mondta a fazon, hogy megvehetem bármikor a garit hozzá (persze garanciális időn belül), használjam aztán majd eldöntöm hogy kell-e vagy sem.

Jó hogy akkor nem vettem meg, mert 2x ennyibe került :)

(#3952) kovtam2


kovtam2
csendes tag

Sziasztok!
Én éppen garibővítésen gondolkodom. 7 hónapos a laptopom.
Tudnátok feltenni, valami linket, ahol kapok 1-2 évet viszonylag olcsón? Mert nem igazán találtam ilyesmit:(.
Üdv

(#3953) kovtam2


kovtam2
csendes tag

26e-ért kicsit sokalltam az edigitalos 2évet a fentebb olvasottak alapján

(#3954) djvoyager válasza kovtam2 (#3952) üzenetére


djvoyager
tag

Sziasztok,

Garanciaidőn belül bármikor megvehető a bővítés!

Kaptok egy CD tokra hasonlító kis leírást, amiben van a regisztrációs kód, a regisztrációs oldal címe, és a regisztráció menete, azzal lehet és kell a Lenovo oldalán regisztrálni a bővítést. Plusz 1 vagy plusz 2 év egyaránt van. (régebben e-mailben adták ugyanezt a kódot)

Bármelyik nagyobb notebook shopban meg tudjátok venni. Általában az aktuális gépek mellett ajánlják, de érdemes felhívni őket.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3955) djvoyager válasza tpeter (#3943) üzenetére


djvoyager
tag

Footy válasza helytálló, 10.000HUf-ot már megér a plusz egy év, akár egy százezres géphez is. a drágábbhoz szerintem érdemes a plusz 2 évet megvenni. :)

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3956) djvoyager válasza djvoyager (#3954) üzenetére


djvoyager
tag

Még egy kis segítség, ezek a jelenleg elérhető "CD tok szerű" verziók:

Lenovo 3000 notebookok esetén (C100, C200, N200, N500 ...stb.)

Cikkszám: 12X6595
1 év szerviz garanciáról 2 év szerviz garanciára bővítés (plusz 1 év)

Cikkszám: 41K0293
1 év szerviz garanciáról 3 év szerviz garanciára bővítés (plusz 2 év)

ThinkPad-ek esetén (Itt nincsen 2 év opció)

Cikkszám: 10N3148
1 év szerviz garanciáról 3 év szerviz garanciára bővítés (plusz 2 év)

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3957) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!

Ezt a gepet neztem ki megvasarlasra:
http://www.edigital.hu/Lenovo_notebook/Lenovo_3000_N500_NS738HV_notebook-p41446.html?page=1

Tud rola barki valamit mondani?
Jobb vagy rosszabb mint az intel x3100-el szerelt verzio?
Minden info erdekelne a geprol.
Koszi!
Udv : Balazs

[ Szerkesztve ]

(#3958) Cseki_ válasza kovtam2 (#3952) üzenetére


Cseki_
csendes tag

Én itt rendeltem:
http://www.woxcomputer.hu/product/webaruhaz/GAR008/Garancia-Kiterjesztes/LENOVO-Garancia-Kiterjesztes-3ev-szervizgarancia.html?IMRSID=rt793c7usjn3dhk556ke3t1us7

(#3959) Kurcy


Kurcy
tag

sziasztok !

Holnap hozzák meg a lenovo 3000 N 500-as gépemet mik a tapasztalatok vistat szeretnék rá telepíteni mire figyeljek oda milyen programokat kell feltelepítenem rá és azokat honnét tudom leszedni ? :))

Üdv: Kurcy

(#3960) Blamazs válasza Kurcy (#3959) üzenetére


Blamazs
senior tag

ha megjott irhatnal majd rola. mik a benyomasaid, miket kell feltenni ra.
megkoszonnem!
udv : Balazs

[ Szerkesztve ]

(#3961) Kurcy


Kurcy
tag

sziasztok !

Nekem eddig pozitívak a tapasztalataim használom vagy 2-3 órája. Vista szépen felugrott rá eddig semmi macera nem volt vele elég korrekten megy a kicsike ! Hangja is elég elfogadható max hangerőn toltom neki , jó nem egy 5.1-es kissé szokolos a beütése de ennyi pénzért mit várjunk el . Nekem volt egy kis macerám vele! Volt benne egy potyogó cucc és az extrem digitalon vettem a gépet visszaküldettem megnézték szerintem sunyi módón kivették és visszatették azt a cuccot ami zörgött benne de most faxán megy ! Azt vettem észre nem tudom mitől de a netem ezen a gépen pedig egy hasonló nagy gépem van 300 -al gyorsabb így nem olyan 780-al szedek hanem 900 és 1050 között ezért vakarom a feje még hogy mit tudhat ez a gép jobban .... De ez is egy pozitívum . A billentyűje kényelmes jól lehet rajta kopogtatni. A kijelzővel sincs semmi baj igen szépek a színek a képek élesek és igen gyorsan reagál. A sebessége maga a gépnek is kiváló megbírkózik mindenfél filmkonvertálással játékkal is szerintem ... Amúgy a sebességhez annyit fűznék hozzá hogy a vista egy 20 perc alatt felugrott a gépre úgy hogy használatkész volt .... Nagyobbik gépemen olyan 40 perc kb és az sem bír rosszabb fizikai tulajdonságokkal mint ez a noti . Ami tetszett nagyon hogy wiifi volt írva hogy az van benne és nézem bloototh-s a gép no mindegy mondom hurrá hol a telefonom irány csatlakoztatni egy-két szóból egymásbahatoltak nézem a telefonom valamit kiír rányomok nyomkodom a gombokat mi az isten van.... ment az kurzor is vele együtt ..... Nahh mondom miket nem tud ez a cucc ....

Tehát eddig csak pozitív tapasztalataim vannak a géppel kapcsolatosan. Annyit sajnálok hogy nem 250 gigás a winchi mert tegnap találtam laptop .hu oldalon ugyan ilyen gépet 133ezerért az egy Hp és ugyan ilyen erővel volt felvértezve csak 250 gigás volt :)) . No mindegy ha a ruszkiknak az ürben jó volt nekem is jó lesz .....

Annyit kérdeznék hozzáértő N500 as tulajdonos sorstársaimtól hogy a TP LINK rádiós router és ez a bloothot os gép ugye összehangolható ??????????????????

Üdv: Kurcy :))

(#3962) djvoyager válasza Kurcy (#3959) üzenetére


djvoyager
tag

Hello Kurcy,

A Vistához szükséges driver-eket itt megtalálod, ezekkel simán fel kell menjen :)

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/product.do?subcategoryind=0&familyind=437897&brandind=10&doccategoryind=0&modelind=0&doctypeind=9&validate=true&partnumberind=0&sitestyle=lenovo&template=%2Fproductpage%2Flandingpages%2FproductPageLandingPage.vm&operatingsystemind=343518&machineind=0

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3963) djvoyager válasza Kurcy (#3961) üzenetére


djvoyager
tag

Hello Kurcy,

>Annyit kérdeznék hozzáértő N500 as tulajdonos sorstársaimtól hogy a TP LINK rádiós >router és ez a bloothot os gép ugye összehangolható ??????????????????

Mind a TP-Link router, mind az N500 wireless könnyedén konfigurálható.
Ha a ThinkVantage Access connection szoftvert felrakod, akkor még egyszerűbben használhatod a hálózati profilokat:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?sitestyle=lenovo&lndocid=MIGR-67283

A bluetoothnak nincsen köze a wireless hálózathoz :D

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3964) Blamazs válasza djvoyager (#3963) üzenetére


Blamazs
senior tag

XP telepites erre a gepre mennyire "problemas"?
Van vmi trukk , vagy siman telepitheto?
Vhogy a Vista nem nyerte meg a tetszesem.

(#3965) djvoyager válasza Blamazs (#3964) üzenetére


djvoyager
tag

Hello Blamazs,

Trükk1:

Set HDD compatibility mode to "IDE" in BIOS(Press F12 at startup -> select entering setup, Go Advanced tab, Set "SATA Mode Selection" to "IDE", Press F10 ->save&exit)

Trükk 2: Service pack 3-at telepítsd fel mindenekelőtt.

Továbbá driverek itt:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/product.do?subcategoryind=0&familyind=437897&brandind=10&doccategoryind=0&modelind=0&doctypeind=9&validate=true&partnumberind=0&sitestyle=lenovo&template=%2Fproductpage%2Flandingpages%2FproductPageLandingPage.vm&operatingsystemind=53385&machineind=0

[ Szerkesztve ]

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3966) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

Az oldal szerint a 4500-as kártya 2x jobb mint az x3100-as.

teszt

(#3967) djvoyager


djvoyager
tag

Egy kis összefoglaló:

N500-ról itt

[ Szerkesztve ]

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3968) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Használ valaki C100-ast XP-n wlan kapcsolattal?

Nekem kizárólag egy régebbi, 4.0.1.7 -es wifi driverrel hajlandó kapcsolódni a routerhez, viszont elég gyakran megszakad vagy lefagy a kapcsolat.

Ötletek ezügyben?

(#3969) djvoyager válasza Trianrta (#3968) üzenetére


djvoyager
tag

Hi Trantra,

Amennyiben a Broadcom WLAN adapter van benne, úgy annak csak ez driver verziója jött ki a 4.10.47.2 @ 2006/03/23 (Driver itt)

Első körben szerintem érdemes resetelni a routert, és újra beállítani.
Másodsorban érdemes megnézni, hogy milyen firmware van a routeren, sokszor az okozza a gondot.

[ Szerkesztve ]

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3970) Blamazs


Blamazs
senior tag

En R50e IBM-el szivok eppen hasonlo problemaval.
Megy a wlan, egyszercsak kiirja hogy nem biztonsagos kapcsolat, maskor meg megszakad a wlan. Ujrakapcsolodas utan megy megint. Ez a gep ebben a konfigban ezzel a routerrel mar kb 2 eve igy mukodik. Van a routeren wlan-on is egy masik gep is, az nem szakad le.
Lehet haldoklik az IBM-ben a wlan kartya?

(#3971) Trianrta válasza djvoyager (#3969) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Intel Pro Wirelles 2915ABG tipusú a wifi.
A driver: 9.0.4.17 csak és kizárólag evvel hajlandó kapcsolódni a routerhez.

Két éve közdök evvel a wifi-leállás gonddal, a router minnden éjjel pihen, de napközben is többször pihen.

(#3972) zenefan


zenefan
aktív tag

Ez kicsit elgondolkoztatott, ez minden boltnál/márkánál így van?:

"Notebook-okra is van pixel garancia?
Nem! Notebook-okra a gyártók nem adnak az lcd monitoroknál szokásos 1 pixelhiba = csere garanciát. Három napon belüli csere sem lehetséges. Amennyiben ilyen hiba esetén Ön eláll a vásárlástól három napon belül, akkor a Senorg a számlán is feltüntetett 25%-os csökkenéssel tudja termékét visszavásárolni és akkor is csak az 1/a pontban meghatározott feltételek fennállása esetén. Visszavásárlás, csere ez okból kifolyólag nem lehetséges!"

Forrás

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#3973) vadgalagonya


vadgalagonya
csendes tag

Sziasztok!

Valószínűleg akku problémám támadt, mert csak hálózatról tudom használni a gépemet....
Suliban vizsgaidőszak van, így nem nagyon tudom leadni napokra/hétre...
Keresek egy olyan vállalkozó szellemű tagot, akinek szintén egy lenovo 3000 n100-as notija van, és rám áldozna 5 percet az életéből, amíg egy gyors akkucserével kiderítjük, h szükség van e a szervizre, vagy mehetek aksit venni.

Bp-i vagyok, aki segítene azt megkeresem, ha ír egy emilt az m.memot@gmail.com címre.

Előre is köszönöm:
- tomi

(#3974) LeslieG


LeslieG
csendes tag

Van egy Lenovo N500as gépem.A touchpad kék LED-je folyamatosan világít. Szeretném aktíválni, de hiába nyomkodom, semmi. Nem alszik el a kék LED. Gyári driver fentvan. Ha az óra mellett állítok a touchpad beállításani, akkor az "Alkalmaz" megnyomása után 2-3 mp-ig tudom mozgatni a kurzort, aztán megáll és ottmarad. A gépen eredeti XP Prof. van.
Valakinek ötlete? Lehet, hogy egyszerű a megoldása, és ebből az egyszerűségből adódóan nem jövök rá. Előre is köszi!

(#3975) LeslieG


LeslieG
csendes tag

Idő közben megoldódott a probléma.

(#3976) djvoyager válasza LeslieG (#3975) üzenetére


djvoyager
tag

csak a többiknek:

gyárilag a tapipad tiltva van (sajnos) ezt jelzi a kék led világítása akét gomb között.
a billentyűzet jobb felső oldalán van több narancssárga érintő gomb. ebből a jobboldali kapcsolja ki/be a tapipadot. A sárga fény csak felvillan kapcsoláskor, nem ég folyamatosan.
Képes segítség itt

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3977) djvoyager válasza zenefan (#3972) üzenetére


djvoyager
tag

Hi zenefan,

A legtöbb gyártó esetében van egy ún. pixel-policy (szabály), hogy hány világító/sötét pixeltől, szubpixeltől cserélik a kijelzőt. Általában ez elég magas szám, 5-11 pixel körül mozog, ami az összes pixel számához mérten nagyon kevés, de bosszantó..
A monitorok esetén a 1 pixelhiba esetén való csere is extra szolgáltatás, és gyártótól függ.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3978) footy


footy
addikt

Nálam van egy kis gond: (N500)
Hiába veszem le a hangerőt a billentyűzet feletti médiagombokkal, vagy a hangerőre duplán kattintva a csuszkával, visszaveszi magát egy idő után full hangerőre. Tud erre valaki okosat mondani?

[ Szerkesztve ]

(#3979) htmtimcsi válasza footy (#3978) üzenetére


htmtimcsi
tag

mégis miféle operációs rendszerről van szó? mert gondolom windows,de abból is van rengeteg: xp32 xp64 vista32 vista64 nt4 server2003 server2008? szóval ez is fontos? mert néha a 64bites driverekkel gond szokot lenni xpnél.

gondolom a vista szép és fényes, csak ha mögé néz az ember akkor koppan nagyot.

másik mennyi az az egy idő? 2perc? 1óra? közben elinditasz-e vlmi programot?

(#3980) Kurcy


Kurcy
tag

sziasztok !

Segítségeteket szeretném kérni ! DJ VOYAGER te is figyelj ! Az a problémám hogy az összes drivert leszedtem a hivatalos honlapról deeeeeeeeeeeeeee az eszközkezelőben mindehol ott a felkiáltójel ! Tehát már 3 szor feltettem a programokat ( Vistaop rendszer ) és nem tudom se wiifit se a boothotot telepíteni meg amik a driverekhez tartozik . Így nem tudok rádiós netet sem összehozni !

A programokat ahogy leszedtem egyszerre egymás után telepítettem nem kért semmifél újra indítést sem .... íjahh amikor illesztőprogramot keresek és rámegyek arra a mappára ahol a gyári driverek vannak nem talál semmit pedig minden együtt ott van !

Légyszi segítsetek hogyan tudnám feltenni a gyári drivereket hogy működjenek is ..... és eltünjön az eszközkezelőben a felkiáltó jel !

Voyager( szeretném elkérni az msn címed légyszi küld el privát üziben )

Üdv: Kurcy

(#3981) footy válasza htmtimcsi (#3979) üzenetére


footy
addikt

XP32-ről van szó, természetesen 32bites drivert tettem fel hozzá.
Ha leveszem a hangerőt, akkor szemmel láthatóan tolja visszafelé kb 25-30 másodperc alatt visszatolja nulláról a teljes hangerőre.

(#3982) footy válasza footy (#3981) üzenetére


footy
addikt

Hm ez érdekes megjavult. Talán annak lehet hozzá köze, hogy felraktam a .Net 2.0-t :F

(#3983) Kurcy


Kurcy
tag

sziasztok !

Hol tudok ehhez a lenovo típushoz pontosan leszedni drivert mert ami sima Lenovo n500-ashoz van az nem jó tehát amit leszedtem azzal nem megy egy hardver sem ! Mindehol csak felkiáltó jel van !

Lenovo 3000 N500 NS738HV

Feltelepítek mindent és semmi nem megy hiába nyomom az fn és a F5 gombot nem kapcsol be a wiierles ......

Aki tud legyen kedves segíteni ! ! ! ! ! DJWOJAGER KÜLDTEM PRIVIT !

Üdv: Kurcy

(#3984) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!

Felmerult ma egy kerdes ezzel a laptoppal kapcsolatban:Lenovo 3000 N500 NS738HV
Hogyan teljesit jatekok teren? COD2 elmegy rajta, vagy ne is szamitsanak ra?
Hetfon tervezik a megvasarlasat neki,de mondjuk nem kizaro ok ha nem megy el rajta.
Koszi!

(#3985) footy válasza Kurcy (#3983) üzenetére


footy
addikt

Ajánlom Voyager blogját.

Valószínűleg nem megfelelő drivereket szedtél le. XP<=>Vista 32<=>64bit

(#3986) djvoyager válasza Kurcy (#3983) üzenetére


djvoyager
tag

Hello Kurcy,

Felvettelek, ha online leszel írj nyugodtan.

Ha leszedted a drivereket, és csak lefuttatad az .exe-ket, akkor az csak a C:\Drivers\... könyvtárba pakolja ki magát, és nem települ fel.
Minden kicsomagolt könyvtárban lesz egy setup.exe vagy hasonló indító, azzal lehet feltelepíteni.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3987) djvoyager válasza footy (#3982) üzenetére


djvoyager
tag

Hello Footy,

A hanghoz kell a .net 2.0, így tényleg ez a megoldás.

Mindenkinek egyébként: XP telepítésekor SP3 és .net 2.0 kúszon fel elsőként, utána a többi.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3988) djvoyager válasza Blamazs (#3984) üzenetére


djvoyager
tag

Hello Blamazs,

Integrált Intel X4500M-es videovezérlője van, így nagy csodára ne számíts :)
Ha ebben a kategóriában játékra megfelelőbb gépet keresel, akkor ez szóba jöhet:

NS73EHV
N500 Core 2 Duo T5800, 2x 1GB, 250GB/5400rpm, DVD-RW, nVidia 256MB Geforce 9300, 15.4" WXGA, Camera, 10/100, Intel 5100 AGN (1x2), Bluetooth, Express Card + 4-1 Media Card, Vista Business, 1 Year

Ezt op rendszerrel olyan brutto 190 körül megkapod. A proci ráadásul már Core 2 Duo-s.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3989) djvoyager válasza djvoyager (#3986) üzenetére


djvoyager
tag

Kis elmélet, gyakorlati útmutatással a driverek telepítéséhez:

Hogyan telepítsem a gyári drivereket?

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3990) footy válasza djvoyager (#3987) üzenetére


footy
addikt

Ha az N200 AHCI driverét befésülöm az XP telepítőbe, azzal felmegy szerinted az XP?
Mert eléggé lehúzza a teljesítményt ez az emulált IDE mód.
A legtöbb drivert már beletettem, de ez az egy hiányzik még, enélkül viszont lehal a telepítő.

[ Szerkesztve ]

(#3991) footy válasza footy (#3990) üzenetére


footy
addikt

Ja még egy amit nem tudok beízzítani az a Notebook hardware Control. Feltelepül a prorgam, de nem állít órajelet. :(
Valaki erre megoldást?

(#3992) djvoyager válasza footy (#3990) üzenetére


djvoyager
tag

Hello footy,

Na ezt még nem teszteltük, ha belefér próbáld már ki légyszíves.
Ha jó a driver, akkor fel kell mennie úgy is az XP-nek.

Az AHCI és az IDE mód között nincsen igazándiból teljesítménybeli különbség.
A fő különbség az, hogy az AHCI mód lehetővé teszi a SATA busz közvetlen szoftveres elérését, ezáltal támogatva olyan funkciókat, mint a hot-plug (üzem közben cserélhető) mód, illetve a NCQ-t. (native command queuing) Ez utóbbi multitask környzetben növelheti a gép / eszközök teljesítményét / reakcióidejét.
Az AHCI mód Raid használata esetén nyújt mérhető teljesítménykülönbséget.

Intel és nVidia chipset esetén kb így alakulnak a teljesítmény adatok:

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3993) footy válasza djvoyager (#3992) üzenetére


footy
addikt

Tegnap befésültem, elvileg jó, mert a telepítő felismerte a lemezt, de telepíteni nem volt időm, ma vagy holnap kipróbálom mindenképp. Kissé lassúnak érzem az egészet, de lehet hogy más oka van.
Ezelőtt 2hétig egy Dell insp. 6400 volt nálam hasonló kiépítésben és azt gyorsabbnak éreztem. Nem tudom hogy annál emulálva volt-e az IDE mód, az tuti hogy a vinyó sata-s volt

(#3994) tpeter válasza footy (#3993) üzenetére


tpeter
aktív tag

nem akartam szórakozni az xp telepítővel, szóval nekem "emulált ide" módban van a gép, és bizony igen lassúak a lemezműveletek (főleg a bootolás), vajon azzal az ahci cuccal jobbak lennének az eredmények?

(#3995) footy válasza tpeter (#3994) üzenetére


footy
addikt

@tpeter

Ha sikerül leírom a tapasztalataimat. Nekem egyébként N500 van, az N200 AHCI driverével nem ismerte fel a lemezt, pontosabban leállt a telepítő. Elképzelhető viszont, hogy valami más driver miatt lassul le a dolog.

@Mindenki

A power management-es drivert felraktam, de van annak valami értelme?
A notebook hardware control még mindíg nem működik, valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#3996) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Megjott az N500.
Mit mondhatnek rola. Azert ezek mar nem ThinkPad gepek, de nem rossz egyaltalan.
Ami zavar. Ventillator sokat megy benne. CoreDuo gep. Nem tudom jelent-e valamit.
A celeron thinkpadem kevesebbet teker.
Felraktam xp-t ra. Ahogy Voyager leirta IDE modba kapcsolva a vinyot.Mukodik.
A lenovo oldalrol leszedtem az osszes driver, felpakoltam de egy felkialtojeles eszkozom maradt.Egyeb eszkoz alatt: Hangeszkoz a High definition Audio buszon felirattal.
Nem tudom eltuntetni. Otlet erre esetleg?
A masik, hogy ezen nincs vmi osd mint a thinkpadeken, ha pl hangerot,vagy fenyerot allitok akkor azt kijelezze?
Akkukijelzes csak az xp sajatja van hozza? Nincs a lenovonak vmi akkumanager alkalmazasa esetleg?
Egyenlore ennyi, most megyek nyomok egy kis cod2-t rajta mert azert az megy meg az intel alaplapival is :)
Ugyhogy nem rossz gep ez:)

(#3997) djvoyager válasza Blamazs (#3996) üzenetére


djvoyager
tag

Szia Blamazs,

Akkukijelző csak az XP sajátja van.
A hotkey driver még nem elérhető hozzá, az teszi majd fel az on-screen utility-t.
Lehet, hogy az N200-éval is működik, ezt nem teszteltem:
N200 hotkey utility

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#3998) footy válasza footy (#3995) üzenetére


footy
addikt

Sikerült a win telepítése, igazából egy hibát produkált, amit nem tudtam mire vélni.(telepítés közben Rundll hiba C:\Documents )
A befésült driverekkel jóval kevesebb memóriát használ a rendszer. (A kezelőprogramok elég sok memóriát emészthettek.)
Nekem durvának tűnik a különbség, teszteket sajnos nem tudok produkálni, mert az előző állapotban nem futtattam semmilyen benchmarkot. (Ha ajánlotok valamit, akkor lefuttatom)
Mintha a lemezkezelés teljesen megváltozott volna. Az emulált IDE-val eléggé kerregett benne a vinyó, most jóval csendesebbnek tűnik. (Tény, hogy most nem is telepítettem annyi programot párhuzamosan) A hozzáférési idő sokkal kisebb, az egész rendszer is hamarabb feláll (Még mindig van azonban az xp boot alatt amikor nem tölt, a csík viszont elmegy kétszer addig. A bootvis remélhetőleg megmutatja, hogy mivel vacakol)

(#3999) kjano


kjano
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nekem van egy Lenovo 3000 N100-as laptopom és a billentyűzet jobb oldali részén az ékezetes betűk kb. 1-1,5 óráig nem működnek és szeretném megtudni, hogy mennyibe kerül kicseréltetni, illetve mennyi ideig tart a szervizelése? Ha van valakinek valami hasonló tapasztalata pls írja már meg, mert nagyon fontos lenne.

Thx

Janó

(#4000) spyduck válasza kjano (#3999) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mivel gondolom már nem garanciális vidd maszek szerelőhöz különben elkérik javítási kölségként a géped árát, itt a PH.-n találsz is. Azonkívül lehet, h alaplaphibás....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.