Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Flagstaff2 válasza Egon (#1400) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

A zajra én is nagyon allergiás vok. Most pölö az NF4-es chipsetem gyárilag 6e-t! pörgő ventijét cserltem egy eredetileg 9600-as karim hűtőjének szánt Titan coolerre. Kicsit halkabb lett de még nem az igazi. A VGA-m perpill egy Zalman dupla szendvicsborda hűti,elbír vele. :) Ennél pedig nem létezik halkabb megoldás. :) Szal még valami hasonló kellene a chipsetre is és máris boldog lennék. TTS-nél van passzív chipsethűtő. Van esetleg tapasztatod róla? Arról meg sajnos nem tehetek hogy az AC által megadott értékek ellentmondanak annak amit írtam/láttam és amit ezekszerint más is logikusnak lát. :)

[Szerkesztve]

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1402) Egon válasza Flagstaff2 (#1401) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem egy Zalman passzív chipsethűtő van (még a régi, kisebb, aranyszínű), az elégségesnek tűnik (bár elég meleg kézzel megfogva, de nincs vele gond).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1403) Gabás válasza Egon (#1399) üzenetére


Gabás
addikt

hát, csak annyi, hogy nem működik, asszem a Rivában le is van írva, hogy csakes gyár hűtő fordulatszámát tudja szabályozni.

(#1404) Flagstaff2 válasza Egon (#1402) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Aha. Namost a probléma csak az hogy SLI-s alaplapom van amin a chipsethűtő ha 1cm-nél magasabb akkor a második (egyenlőre és lehet hogy örökre) kihasználatlan PCIe slot karija beleütközik. :( De ha aszondod hogy egy kisebb aranyszínű Zalman borda elég neki akkor lehet megkukkolom majd. TTS-nél nagyon bitangi annak a heatpipeosnak a kinézete.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1405) Egon válasza Flagstaff2 (#1404) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez a kisebb Zalman borda is jóval több, mint 1 cm...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1406) Egon válasza Gabás (#1403) üzenetére


Egon
nagyúr

Oké, de honnan a fenéből tudja a Rivatuner, hogy nem a gyári hűtés van rajta?!? Az AC hűtésein általában még olyan csati is van, hogy közvetlenül a kártyára (a gyári venti helyére) tudod dugni... :F

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1407) Egon


Egon
nagyúr

#1389-re még valaki?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1408) Flagstaff2 válasza Egon (#1406) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Onnan hogy a Rivatuner okosabb mint Chuck Norris! :DDD

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1409) Gipsz Jakab válasza Egon (#1396) üzenetére


Gipsz Jakab
csendes tag

Ez eddig nagyon szép és jó, de:
az a 0.5 Sone mit jelent? Ez dB-be átváltható?
Ahogy elnéztem a venti elég spéci, ha esetleg mégis hangos lenne, akkor le lehet barkácsolni és lehet a helyére rakni egy valóban halk, de normál kialakítású ventit (pl.:Scythe)?
A Silencer venti helyére nem fér be egy normál venti, meg máshogy fújja a levegőt, de mondjuk, ha ráültetem az átlátszó fedélre, akkor már befújja a lyukba a levegőt, vagy nem?


[Szerkesztve]

(#1410) Egon válasza Gipsz Jakab (#1409) üzenetére


Egon
nagyúr

''az a 0.5 Sone mit jelent? Ez dB-be átváltható?''

Igen. Google. Pl. 1 sone = 40 dB.

''Ahogy elnéztem a venti elég spéci, ha esetleg mégis hangos lenne, akkor le lehet barkácsolni és lehet a helyére rakni egy valóban halk, de normál kialakítású ventit (pl.:Scythe)?''

Nem.

''A Silencer venti helyére nem fér be egy normál venti, meg máshogy fújja a levegőt, de mondjuk, ha ráültetem az átlátszó fedélre, akkor már befújja a lyukba a levegőt, vagy nem?''

Esélytelen. Az ilyen formájú hűtőn olyan kialakítású a venti lapátja, hogy nem a tengellyel párhuzamosan fújja a levegőt (mint egy ''normál'' venti), hanem a tengelyre merőlegesen (sugárirányba). Nem tudnád úgy ''terelni'' a levegőt, hogy hatékony maradjon a hűtés (azaz végigmenjen a bordázaton).

Megható az igyekezet, ahogy próbáltok rávenni, hogy maradjak a régi hűtés mellett, és azon próbáljak meg barkácsolni, de kérek mindenkit, hogy az alapkérdésre válaszoljon, ha tud (azaz mit vegyek a Silencer _helyett_).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1411) Gipsz Jakab válasza Egon (#1410) üzenetére


Gipsz Jakab
csendes tag

Sorry, ha félreértettél. Én nem lebeszélni akartalak, csak érdeklődtem - mivel neked Silencered van, ha jól vettem ki a korábbi hozzászólásaidból - hátha már alaposabban áttanulmányoztad a lehetőségeket.
Nekem Radeon9600XT gyári venti van még fennt, de a hangja elnyomja a hajszárítóét. Ráadásul hálószobai PC, tehát igen fontos a nagyon csendes működés.

(#1412) Egon


Egon
nagyúr

#1389-re még valaki?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1413) adam3


adam3
aktív tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy az ATI X1800XT vieókártyámnál normális az, hogyha terhelés mellett kb. 76°C-ra melegszik, vagy érdemes lenne beruháznom egy videókártya hűtőre??

(#1414) Symbio válasza adam3 (#1413) üzenetére


Symbio
senior tag

Szerintem határeset, ha tovább már nem emelkedik, de nem árt keresni egy izmosabb hütőt (lehet hogy még halkabb is lesz a gyárinál).

(#1415) Játékos válasza adam3 (#1413) üzenetére


Játékos
addikt

Nem vészes! Egy X850 pl. lazán 10 fokkal melegebb a gyári coolerrel ! Ettől függetlenül, biztosabb, ha adsz neki egy izmosabbat... :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1416) fero02


fero02
veterán

Hy!

Ismer v használ vki ilyen proci hűtőt:Zalman CNPS9500 LED ?

Az érdekelne, h mennyire hatékony, milyen halk, stb...

Üdv!

(#1417) fero02 válasza fero02 (#1416) üzenetére


fero02
veterán

Azért ennyire ne tolongjatok! :DDD

(#1418) sweethome


sweethome
csendes tag

Hali!

Fero: nekem ez van intel 630-on, alapesetben a proci 28-32fokos, terhelve se láttam még 42 fölött, és a fanmate le van hajtva minimumra. Szép nagy darab meg vagyok vele elégedve. A legkisebb fordulaton szinte nincs is hangja.

Az én kérdésem: tudja valaki honnan rendelhetnék zalman ZM-VF900LED vga hűtőt? Postán, utánvéttel vidékre? Eddig mindenhol csak hitegettek. Vagy valami egyéb ötlet?

Köszönöm.

sweethome

(#1419) Flagstaff2 válasza Gipsz Jakab (#1409) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

A dB és a sone között auzért nem ilyen egyszerű az átváltás hogy 1sone=40dB,mert a dB pusztán hangnyomást jelent,a sone viszont figyelembe veszi az emberi fúl érzékenységét. Uis egész másképp reagál a füled (más hangerőnek érez) 1dBnyi 100Hz-e,1000Hz-et és 10000Hz-et. Pedig a hangnyomás minden esetben ugyanakkora,1dB. :)

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1420) Flagstaff2 válasza Egon (#1410) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Hogy az eredeti kérdésedre is választ kapj: A Silencer helyett azért nem olyan egyszerű ám másik coolert ajánlani. Én ilyen karira nem tennék passzív szendvicsbordát,még ventivel megtámogatva sem. Vagy egy VF700Cu vagy egy VF900(?) ami a heatpipe-os változat. Ezeknél nehéz komolyabbat találni. Annyi hogy ezek a meleggel a ház belsejét ''támogatja'' :D. És azt is tapasztalatból tudom hogy a 6600GT-t a VF700Cu már nem igazán hűti hatékonyan 5V-ról járatva,12V-on járatva pedig bömböl az is rendesen. Esetleg a Silencert kapd szét és csak a bordát szereld vissza egy rámoddolt 8cm-es halk ventivel. Talán segít.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1421) tts válasza Flagstaff2 (#1419) üzenetére


tts
addikt

teljességgel igazad van :C - csak lusta voltam írni :D

a sone a ''hangosság'' mértékegysége - tudományosan [link]

(#1422) Egon válasza Flagstaff2 (#1420) üzenetére


Egon
nagyúr

''És azt is tapasztalatból tudom hogy a 6600GT-t a VF700Cu már nem igazán hűti hatékonyan 5V-ról járatva''

Ez pontosabban mit jelent? A vga (amennyire én tudom) kevésbé érzékeny a magas hőfokra (pontosabban magasabban van az a hőmérséklet-küszöb, ami felett gondok lehetnek). Húzni nem akarom, és nem nagyon érdekel, ha 70-80 fokra felmegy terhelés alatt (amíg ez nem okoz egyéb gondot).

''Esetleg a Silencert kapd szét és csak a bordát szereld vissza egy rámoddolt 8cm-es halk ventivel. Talán segít.''

Nem értem, ez miben lenne más (pláne jobb), mintha vennék egy alapból passzív megoldást (ahol esetleg a borda felépítése is igazodik a nagyméretű, lassú fordulatszámú ventivel való hűtéshez), és azt hűteném egy rámoddolt ventivel? :F

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1423) fero02 válasza sweethome (#1418) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Ha muszály lenne én innen be tudnám szerezni[link]

Vagy pedig innen, de ehhez regelni kell az oldalon[link]

Amugy ha keresel vmit, akkor a legjobb oldal erre[link]

Üdv!

(#1424) Flagstaff2 válasza Egon (#1422) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

A gond nem is igazán a VGA karinak gáz hanem minden másnak amire a meleg levegőt odaokádja. Mert az AC Silenceren kívül nem nagyon van olyan cooler ami kinyomja a meleget egyből. A gond az hogy egy 70 fokra hevült GPU-n figyelő borda már eleve melegebb levegőt nyomat ki magából mint egy 50 fokon járó. És a 6600GT-t a VF700Cu épp csak 70 fok alatt tartotta 5V-on. Vagyis ha jobban lehetett volna hűteni,hűvösebb lett volna a házamban. Sógim egy 9800pro-n cserélte a passzív Zalmant AC Silencerre,8!!! fokot csökkent csak ettől a CPU hőmérséklete. Ami ugye elég sok.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1425) Játékos válasza Flagstaff2 (#1424) üzenetére


Játékos
addikt

Sziasztok!
Sztem a Silencernek nagy előnye, hogy kitolja a hőt! A ház hőmérséklete szempontjából hosszútávon MINDEGY, hogy a VGA hűtő 50, vagy 70 fokon tartja a GPU-t ! Hiszen így is- úgy is X mennyiségű hőt ''termel'' a GPU, csak az egyik hűtő gyorsabban, a másik lassabban ''adja át'' a ház belsejének ezt.
Nem hiszem, hogy tévedek... :DDD :C
:R

[Szerkesztve]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1426) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Heló!
A kérdés amit szeretnék feltenni, kicsit ide is tartozik. Remélem tudtok segíteni.
Szeretnék venni egy Asus Ati Radeon x1300 pro 256mb silent td reverse cool os
videókártyát. A problémám a következő: azt mondta az eladó figura hogy a passzív
hűtés miatt melegebben fog üzemelni , mint az aktív ventilátoros hűtés. Melyk típust
vegyem? SEGÍTSETEK!!! Arra is gondoltam, hogy egy kicsit megtuningolom a hűtést.
A passzív hűtésen felül, teszek rá egy ventilátort felülre. Mit gondoltok?
Heló!

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1427) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

megint én vok
légyszi segítsetek mán
:O

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1428) polip válasza Ł-IceRocK-Ł (#1426) üzenetére


polip
addikt

bizti hogy jobban melegszik, mint a ventis társaik...de attól még üzembiztos marad!!

de ha nagyon zavar, akkor tegyél a környékére valami rendszerventit , ami átfújja a bordákat :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1429) Ł-IceRocK-Ł válasza polip (#1428) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

rre én is gondoltam. szerinted ha tennék a normális oldalára egy coolert az jó lenne?
passzív oldalt ugye marad a borda, plusz még egy venti a gpu ra
szeritned kivitelezhető?

[Szerkesztve]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1430) Bici


Bici
félisten

Szasztok!

Jól láttam, hogy már sehol nem lehet kapni Freezer4-et??? :Y
Épp most kéne, méghozzá gyorsan, de sehol nam látok...
Tudtok esetleg bótot, ahol még árulják? Esetleg használtan valaki eladja??

Köszi!!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1431) Játékos válasza Bici (#1430) üzenetére


Játékos
addikt

Haggyadcsak....
Nincs! :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1432) ANT válasza Bici (#1430) üzenetére


ANT
őstag

Szvsz mindkét kérdésedre csak nemleges választ fogsz kapni. :( (Bár ne legyen igazam!)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1433) polip válasza Ł-IceRocK-Ł (#1429) üzenetére


polip
addikt

hát nemtom...én inkább olyasmiben agyalnék, mint a northpole 1000 megoldása....

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1434) Gabás válasza Flagstaff2 (#1424) üzenetére


Gabás
addikt

nem is biztos, hogy olyan jó az a ''kinyomjuk a levegőt megoldás'' az AC pl már nem alkalmazza az új, Accelero néven futó hűtőihez, azok befele szívják :Y

(#1435) Bici válasza ANT (#1432) üzenetére


Bici
félisten

hátakkor így jártam...
Esetleg hasonló árban, hasonló teljesítmény, hasonló hangú s478-as hűtő??
Egy melegedős Prescott procira kéne halk megoldás, jól szellőző házba.
Köcc!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1436) ANT válasza Bici (#1435) üzenetére


ANT
őstag

Szvsz az a helyzet, hogy általában az AC proc.hűtők azért lettek ilyen népszerűek, mert nagyon jó az ár/érték arányuk. Szóval jó teljesítményű, halk hűtőt nem nehéz találni, csak hát az áruk! Én nem is tudok így hirtelen neked egy konkrét típust mondani, ami a követelményeknek megfelelne. Nekem más proc.hűtőm AC-n kívül soha nem is volt, ezért nincs túl sok tapasztalatom se a témában. :( Inkább nézz körül a CPU hűtős topikban, biztos találsz valamit!
Szerk: milyen könnyű volt az élet, amíg volt Freezer4!

[Szerkesztve]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1437) Bici válasza ANT (#1436) üzenetére


Bici
félisten

Valaki nekem azt mondta, hogy a freezer 7 ventije egy idő után csapágyas lesz.
Neked mi ebben a tapasztalatod?
Gondolom a Freezer 7, és a Freezer 4 között nincs nagy különbség...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1438) ANT válasza Bici (#1437) üzenetére


ANT
őstag

Az összes AC hűtő - tudtommal - kerámiacsapágyas, 6 év garanciával. Ez alapján én nem tartom valószínűnek a dolgot. :(
Szerk: de lehet, hogy jön majd valaki és megcáfol!?

[Szerkesztve]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1439) Flagstaff2 válasza Gabás (#1434) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Az accelero az csak pár igen nagy teljesítményű VGA karira megy föl,szal sztem ot nem tudták halkan megoldani a meleg kitolását. Vagy mittom én. Ettől függetlenül azért a sima Silencereket még bőven forgalmazzák/gyártják.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1440) GiXXXer


GiXXXer
tag

Üdv.

x1600xt-re kellene valami halk megoldás... AC silencerek specifikációiban nincs sehol se x1600... :(

Szerintetek egy kéthítpájpos zalmi szendó egy op1-el elbírja? Sztem simán, csak erősítsetek meg... :D

http://www.youtube.com/vargagixxxer

(#1441) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Ma beszereltem életem első komolyabb hűtőjét - VF700Cu -t. (Azt hittem a VGAnak van ilyen állat hangja a házban)
Sajna a hang maradt. Erőmű :(
A táp egy 450-es Mercury.
A proci P4 2.66
P5LD2 alaplap

Mit ajánlotok mit és mire cseréljek (vagy vegyek) még hűtésileg?

Most olvasgattam, h főleg a Silencert ajánljátok... Akkor most rosszul jártam ezzel a hütővel?
Bocs kissé LAMA vagyok ehhez :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1442) Winner_hun válasza Elar (#1441) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azzal biztos, hogy jól jártál. Most jön az egyenkénti ellenőrzés. Fogd le egy pillanatra a proci hűtőjét. Ha a zavaró zaj elmúlik, akkor az zengett, ha nem, akkor fogd le a chipsethűtő ventilátort. Ezt csináld meg mindegyik ventivel. Ha egyiknél sem halkult el a gép, akkor lehet, hogy a táp a hangos, az is szokott hangoskodni. De az is lehet, hogy a winyónak van hangja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1443) Flagstaff2 válasza GiXXXer (#1440) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Az nem jelent semmit hogy a specifikációkban nincs X1600XT. :) Az NV 7600GS sincs a specifikációkban mégis rá lehet szerelni az egyik Silencert. A Zalman duplacsövű szendvicsbordának sztem bírnia kéne,nekem a 7600GS-t még OP1 nélkül is viszi,igaz a procihűtő ver némi friss levegőt a bordára.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1444) Gabás válasza Elar (#1441) üzenetére


Gabás
addikt

mercury lecserél (nem hang miatt :Y )
ventillátorokat egyenként lefog/kihúz
megfelelőt leszabályozni

jah, Winner, te már válaszoltál. Most már marad :R

[Szerkesztve]

(#1445) Elar


Elar
senior tag

Köszönöm.
Lefogás alatt aztértjük, h megfogom a ventit? Nem árt ez neki? :)
Vagy h húzzam le a venti tápját?

A Mercury miért nem jó? 11e ft volt... :(

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1446) elfelejtette válasza Elar (#1445) üzenetére


elfelejtette
veterán

Szia!
Lefogás igen azt jelenti, hogy kézzel megállítod a ventit, csak lehetőleg a közepét fogd le, nehogy a lapátok közzé dugd az ujjadat! Ha rövid ideig fogod le, az még nem árthat, nem úgy, mintha menet közben húzgálnád le a ventik tápkábelét!
A Mercury táp szerepel a különösen nem ajánlott tápok listáján!
Üdv.
MOD. Az FSP, Chifi tápokat ajánlják, és azt már kapnál 8-9k körül is!


[Szerkesztve]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1447) Elar


Elar
senior tag

:)
Most nézem, h a tápom nem Mercury hanem Chieftech 410W.... :)
A szünetmentesem Mercury - na azzal tényleg nem stimmel vmi. Mármint a RUPS szoftverrel benne.

Na de visszatérve a hűtésre. Olybá tünik, h a proci hütője ami ezt az orbitális hangot adja. Milyen hütőt nézzek rá olyan 6-7e ftig ? :)
Most el is szaladnék venni

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1448) Elar válasza Elar (#1447) üzenetére


Elar
senior tag

[link]

Ez lenne a lap

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1449) Flagstaff2 válasza Elar (#1447) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Vegyél egy Arctic Cooling Freezer7-et. :) Az még 6e se lesz ha jó helyen veszed és tökéletesen megfelel, a 6-7e-s kategóriában sztem verhetetlen.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1450) Winner_hun válasza elfelejtette (#1446) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha rövid ideig fogod le, az még nem árthat, nem úgy, mintha menet közben húzgálnád le a ventik tápkábelét!

És az mit árthat a semmin kívül?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.