Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Winner_hun válasza Degradator (#846) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ilyen: [link]:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#852) Monday


Monday
csendes tag

Sziasztok

Kérdésem főleg azokhoz szól akiknek Bravo nagytornyuk vagy hasonló házuk van de bárki segíthet aki tud. Szóval aki szétszedte a házat észre vette e, hogy a ház elől lévő alsó darabját leszedve (ami mögött a porszűrő van) pont befér egy 9es venti de csak a vékonyabb fajtából. Ha valaki esetleg tett már be oda ventit az írhatna tapasztalatokat vagy esetleg képet is tehetne be.
Másik: csinált vagy rendelt már valaki erre a házra plexi oldallapot képek erről is érdekelnének. Köszi a válaszokat!

(#853) Cxgrav válasza Monday (#852) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Hali!

Moddolni akarod a géped?

Minek rendelnéd meg a plexi oldallapot, ha olcsóbban is megcsinálhatod te magad, ráadásul úgy fog kinézni ahogy te akarod :)

Ha befér egy venti, akkor tedd be ;)

Picture me Rollin' by 2pac

(#854) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Hi.

Régóta gondolkodtam azon, hogy a táguló gáz hűl. Ebből kiindulva ha egymás mögé raknék pár erősebb ventit egy csőbe, a cső végét leszűkíteném, persze áramvonalasan, akkor elvileg hűsebb levegőt kapnék, mint ami bement. Valaki hozzártő szerint működőképes a dolog?

más:
Lehet kapni peltiert, max. 123,5W-osat, [link]
mire képes ez? Mit tudna lehűteni? VGA-ra meg chipszetre szeretnék.

(#855) Prego válasza CounterBoci (#854) üzenetére


Prego
senior tag

Ezen már gondolkodtam én is, a lényege az lenne mint a repülőgépeken a hajtómű. Lenne legelől egy, ami beszív, majd középen kettő, ami egymással ellentétben forogna (kompresszor), majd a kimenetére. Ez barkácsolást jelentene, és godolom a legegyszerűbb tápról hajtani.
Előnye lehetne, hogy a levegő ramlását lehetne irányítani is (pl passzív chipsetre), viszont érdekes hangja lehet :O

[Szerkesztve]

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#856) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Most vettem a Mistralban 750ftért egy ledes 8cmes ventit... egy 7cmes venti helyére fogom valahogy felfabrikálni... Leteszteltem, és tök halk lett a gépem ha a 8as megy... hát igen, nemhiába... a 8as 26dBa-ja nem olyan mint a 7es 47dBa-ja :D

Picture me Rollin' by 2pac

(#857) Cxgrav válasza Cxgrav (#856) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Muhaha most csináltuk meg apámmal a hűtőt... kicsit bonyolult volt, de a lényege az, hogy az NPH2esen befelé éóg 4 fémlap amire felvan csavarozva a 7cmes venti... fogtuk fogóval kihajlítottuk, a kialakuló lyukba betettük a 8cm-es ventit majd ráhajlítottuk a fémlapokat.. még csavarozni se kellett :D

Annyira halk lett a gép, hogy mikor előbb hazajöttem azt hittem hirtelen hogy kikapcsolt :D

Amúgy 40-42 fokos a 8cmes ventivel a proci így netezés közben, 1700as fordulat mellett... Szal olyan mintha a 7centis lenne fenn csak már jó halk a gép :)

Majd oldalamra teszek fel képeket, ha esetleg valaki feltéved, mert lassan kész a gép, és rengeteg képet fogok felvarázsolni róla :))
:C :DD

Picture me Rollin' by 2pac

(#858) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Most készülök halkítani a gépemet:
Van benne egy Athlon64 gyári hűtő (ezt egyenlőre nem cserélném le csak leszabályzom).
Kéne egy 12 cm-es és egy 8 cm-es halk ventit.
Mit ajánlotok?

"Csak úgy mondom"

(#859) Csapi007 válasza Csapi007 (#858) üzenetére


Csapi007
veterán

Na kinéztem magamnak egy Nexus 8 cm-es ventit. 17 dBa-s, 2400 Ft-ért. Megéri?
[link]

"Csak úgy mondom"

(#860) Cxgrav válasza Csapi007 (#859) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Meg :)

Picture me Rollin' by 2pac

(#861) xlaci


xlaci
senior tag

Hy,

A kérdésem az lenne, hogy véleményetek szerint melyik a lehető leghalkabb procihütés, ami halksága ellenére nagyon jó hűtőerővel rendelkezik (azaz brutáljó hűtő ami az egyik leghalkabb)? Saját tapasztalattal rendelkezők előnyben :)

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#862) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Van egy PrimeCooler HyperCool 4+ ALCU hűtőm. felrakom egy 3GHz-es s478-as E0-s Prescottra, és alapon 60fokos. :Y :Y
Ez meg mi? A házam nyitva van.
A baj leginkább az, hogy a borda még csak nem is langyos... Még akkor sem, ha a venti minimum fordulaton megy.
Egyébként a min. és a max fordulat között alapon kő kemény 1fok különbség van.
A kérdés: MIÉRT?
Biztos vagyok benne, hogy ennek a hűtőnek nem kellene ilyen rosszul teljesítenie. Legalább max. fordulaton lenne valami különbség...
Szerintem rosszul veszi fel a hőt a prociról.
Épp ezért megcsiszoltam a felületét 1000-es polírpapírral. Semmi sem véltozott. Kicseréltem a szilikonpasztát ezüstösre, de semmi.
Az ezüstözött paszta viszont elég sűrű, és akárhogy szorítja a borda a procihoz, nem nagyon akar elterülni a procc felületén.
Gondoltam arra is, hogy lehet, hogy nincs jól leszorítva, de a bordát meg sem lehet mozdítani.

Másnak is ilyen kaki ez a hűtő??

ui.: Eddig soha semmilyen problémám nem volt egy bordával kapcsolatban sem, tehát nem én vagyok láma. És nincs semmilyen műanyag, vagy pöcök, ami a bajt okozná.

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#863) xlaci válasza Bici (#862) üzenetére


xlaci
senior tag

A válasz nagyon egyszerü: rosszul raktad rá a procira. Aztmondod hogy a paszta nem terül jól szét? Használj kevesebbet, rakj rá csak egy pöttyöt, amit aztán szépen EGYENLETESEN szétkensz rajta. A lényeg, hogy nagyon vékonyen és egyenletesen legyen elosztva a felületen (ebből a szempontból jobb a fehér paszta). Aztán a hütőt óvatosan rakd rá (nemtom pontosan milyen ez), azthiszem ezt is négy helyen kell ráfogatni: méghozzá úgy fogasd rá, hogy először két helyen egyszerre egymással szemben, aztán a másik kettőt egymással szemben. Amúgy azt nemjól tetted hogy megcsiszoltad, de nem olyan nagy gond. Szóval mégegyszer a lényeg: kevés pasztát használj (én inkább fehéret javasolnék, de ezüst is nagyon jó) és egyenletesen kend szét a felületen hogy a rárakás előtt csak egy nagyonvékony réteg legyen rajta

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#864) Bici válasza xlaci (#863) üzenetére


Bici
félisten

Okés, kipróbálom kevesebbel.

Nem hiszem, hogy ártottam volna a csiszolással, mert sokkal simább lett, és kiszedtem belőle a homorúságot., merthogy nem volt egyenes a felülete... Most az.
De kezdek én is azon tűnődni, hogy valami a felrakással van. Asszem kiszedem a lapot, hogy jobban lássam. Egyébként csak két helyen kell felcsavarni.

Köszi!

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#865) Bici


Bici
félisten

No, kipróbáltam. Keveset raktam, szépen finoman, egyenletesen elkentem, és ugyanaz.
Legalább 1-2 fok eltérés lenne! Az a vicc, hogy bármit csinálok, nincs hőmérsékletbeli különbség. Szerintem valami nem stimmel a felfüggesztésnél... lehet, hogy nem szorítja le rendesen a kapocs. Este szétszedem.

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#866) xlaci válasza Bici (#864) üzenetére


xlaci
senior tag

Homorúság volt benne? :Y Annak pedig majdnem tükörsímának kellene lennie
Hát akkor már csak arra tudok gondolni hogy nem túl erősen szorítja rá a ráfogató, nem túl merőlegesen van rajta. nemtudom :F
Ja: amúgy mivel mérted a fokokat?Még az is lehet hogy nem mutatja pontosan

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#867) slayer006 válasza xlaci (#866) üzenetére


slayer006
addikt

hogy egy kicsit domború, hmmmm ... talán :U
de, hogy homorúúú :F :F :Y :Y

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#868) Met


Met
nagyúr

A paszta csak azért kell, hogy kitöltse a proci és a borda közti apró réseket, nagyon vékony rétegben érdemes felkenni, de ezt már a kollégák is írták lentebb:)
Csináld azt, hogy berakod a procit paszta nélkül, ráteszed a bordát, berakod a csavarokat de csak annyira húzod meg, hogy tartson valamit. Ezután picit megpróbálod tologatni a bordát, érezni fogod, hogy a fém a fémhez súrlódik vagy nem. Ha jó akkor jól érintkezik és más baj van.

Amúgy újj a proci? Ha igen akkor vidd vissza próbálják ki a boltban.

[Szerkesztve]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#869) Bici válasza Met (#868) üzenetére


Bici
félisten

Okés, kipróbálom.

Egyébként ez a 4. proci, amivel ugyanezt csinálja.

xlaci: A progi, amivel mérem: Everest 3.0 Trial

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#870) Met válasza Bici (#869) üzenetére


Met
nagyúr

Hát ha ez a 4. proci akkor vagy nagyon ügyes vagy, hogy 4x elb@szod a hűtő felrakását vagy szar a hűtő:)
Tegyél rá egy másik hűtőt azzal mit csinál.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#871) Bici válasza Met (#870) üzenetére


Bici
félisten

Másik hűtővel (Alcomp CUAL 550 Pro 92) full terhelésnél 65 fok, alapon 40-42.
Direkt az Alcomp helyett vettem ezt. :(((

Még lehet az is, hogy a hűtő kapcsai rosszul szorítják le a bordát...

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#872) Met válasza Bici (#871) üzenetére


Met
nagyúr

Nem valami szinterezett műanyag bemutató hűtőt sóztak rád ?:DDDD
Na komolyra fordítva, akkor a hűtővel van valami gond:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#873) Bici válasza Met (#872) üzenetére


Bici
félisten

Én is erre tippelek. De mi? Lehet, hogy gyárilag ilyen sz*ar? A többivel mi a tapasztalat?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#874) Met válasza Bici (#873) üzenetére


Met
nagyúr

Fogalmam sincs, nekem gyári hűtőm van.
Az a furcsa, hogy hideg a borda, BIOS-ban is annyit mutat a hőmérő?
Amikor levetted a bordát, látszott a vékony paszta rétegen, hogy szétkenődött? Tehát, hogy hozzáért az egész felületen valamihez?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#875) Cxgrav válasza Bici (#873) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Na végigolvastam minden HSZ-t a problémával kapcsolatban.

Ha hülyeséget beszélnék akkor sorry, de azért valami 5letem nekem is támadt.

Szóval, hiába nyitott a házad, ha nincs mi forgassa a levegőt.
Amúgy ha a hűtő pont a tápra tolja ki a meleg levegőt, akkor az ott ragad a lamellák között így jó hogy nem hűt mivel nemtudja kitolni a levegőt semerre se. Ha plexis az oldallapod, és van az oldalán venti, akkor kezd el fujatni vele, úgy hogy kitolja a levegőt. Ha nincs akkor próbálj valami levegőáramlást létrehozni a borda körül, hidd el akkor csökkenni fog a hőfok.

Amúgy meg ha van asztali ventillátord, akkor azt tedd oda a hűtőhőz max fokozaton... és ha az segíti lehűteni a procit akkor a bennragadt meleglevegővel lesz a gond

[Szerkesztve]

Picture me Rollin' by 2pac

(#876) C^^ válasza Bici (#873) üzenetére


C^^
őstag

Alapbol a prescott egy kazanhaz, szal az idle 60°C az nem meglepo szamomra. (az mas kerdes hogy nem megnyugtato)
A borda felulete lehet, hogy szinterezve van, nem polirozva :(((

A borda tologatasat a procin meg nem igazan ajanlom, mert konnyen lesarkazhatod.

MOD: ha kupak van rajta, akkor az utolso mondatom ervenyet vesztette.

[Szerkesztve]

(#877) Met válasza Cxgrav (#875) üzenetére


Met
nagyúr

A #862-ben írta, hogy langyos se a borda. Ha az lenne amit gondolsz akkor a borda forró lenne mert a légáramlás hiányának ellenére a hőt azért felveszi a prociról. De úgy néz ki, hogy nem ér hozzá.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#878) Cxgrav válasza Met (#877) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Jaja olvastam, de nem létezik hogy nem ér hozzá.... mivel már fullon betelítette pasztával is... akkor már úgy a hőt átadná...

Picture me Rollin' by 2pac

(#879) C^^ válasza Cxgrav (#878) üzenetére


C^^
őstag

Azt ne feledd, hogy nem az a jo, ha teletunkolod pasztaval a procit...
Az elsodleges feladata a mikroegyenetlensegek kitoltese, az mas kerdes hogy van egy kis hoatado szerepe, de attol meg ha rosszul fekszik a borda, nem lesz jo a hoatadas.

(#880) Cxgrav válasza C^^ (#879) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Nem én tunkoltam tele, én csak megjegyeztem hogy Ő tunkolta tele :) de mondták már neki azóta hogy kevesebbel próbálja meg. Amúgy kereshetne tesztet a prociról, meg a hűtőről hátha talál némi kis adatot....

Picture me Rollin' by 2pac

(#881) Bici


Bici
félisten

Na, itt vagyok!

A hűtő 360 fokban fújja a levegőt mindenfelé, a táp felé is, és ez még jó is, mert a 12cm-es venti rögtön el is szívja. De nem ez a probléma, mert nincs mit elfújni, mert a borda hideg. :( A szilikon paszta elkedődik, de az az érzésem, hogy nem eléggé. :F Tudom, hogy nem kell sokat használni, de ennél a hűtőnél azt tapasztaltam, hogy ha többet rakok, akkor kicsit jobb a hűtés. Ebből arra következtetek, hogy nincs jól leszorítva a borda. Sajnos nincs ma időm ennek utánajárni, de holnap kiveszem a lapot, és megpróbálok utánajárni a rejtélynek.
Egyszerűen nem akarom elhini, hogy ilyen gagyi legyen ez a típus. :((( Ez sokkal rosszab eredmény, mint a gyári hűtőé. :((( :((( Biztos, hogy valami gubanc van a cuccal.
Mellesleg lehet, hogy a Prescott egy kazán, de nem ennyire. Ez ráadásul E0 steppinges, amelyik pár wattal kevesebbet zabál, a régebbi típusoknál.

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#882) xlaci


xlaci
senior tag

[kép] :)

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#883) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

A holnapi (mai) gépszétszedésig várom a javaslatokat, hogy - amennyiben cserére kényszerülök - milyen hűtőt vegyek (tuninghoz) a s478-as prescottthoz 8000HUF-ig.
Használt cucc is jöhet, és fontos, hogy halk legyen, vagy legalábbis halkítható.
Ha külön venti kell hozzá, akkor az legyen benne a 8000-ben!!!

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#884) XZoli


XZoli
aktív tag

Segítség, megfázik a procim 28°C a CPU üresjáratban , terhelve max 38°C egy Thermalright XP-90 hűtőborda és egy papst 3412 NGLE 92 ventillátor páros hűti 4 napja 15000FT volt.

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#885) polip válasza XZoli (#884) üzenetére


polip
addikt

akkor azt nagyon rossz áron vetted, mert az XP-90 8300-ba kerül :U

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#886) polip


polip
addikt

ha újra melegedne az idő, íme egy tipp:

[link] :C :R :DD

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#887) pitman válasza Bici (#883) üzenetére


pitman
őstag

Ha jól illeszkedik a borda a processzorra, akkor összerakáskor gyakorlatilag az összes felkent pasztát ki kell préselnie a két felület közül. Gyakorlatilag szétszedés után csak egy átlátszó, filmszerű réteget kellene látnod a processzor és a borda kérdéses felületén. Éppen emiatt nem célszerű túl sok pasztát hasznáni, mert ha az még elég sűrű is, akkor nem biztos, hogy ideális lesz a vastagsága. Ha a borda homorú volt eredetileg és sikerült simára políroznod, akkor azzal elvileg javulnia kellett volna az illeszkedésnek.
Ha a rendszeredben nem a fent leírtakat látod, akkor az illeszkedésssel valami probléma van (nem sima a processzor/borda fülete, esetleg valamilyen alkatrész megakadályozza az alaplapon a borda tökéletes felfekvését). Célszerű lenne a procit és a bordát is egy üveglapra téve megnézni, hogy fényleg tökéletesen felfekszik-e rá. Ha nem akkor hiába szorítod össze őket bármilyen erővel, nem fog javulni a hűtés.

(#888) magic7


magic7
tag

Van valakinek olyan programról tudomása, amelyik GA-K8NS alaplapon lévő AMD gyári hűtőjének levenné a fordulatszámát? Ugyanis a biosban ilyen funkció nem található.

Óvodában elhangzott:'' ne rosszalkodj kisfiam, mert elvisz a Májkel Dzsekszon bácsi ! ''

(#889) Org válasza magic7 (#888) üzenetére


Org
aktív tag

Gyari cd, amit kaptal az alaplahoz?

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#890) Cxgrav válasza Bici (#883) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Bemész Mistralba, kérsz egy Primecooler procihűtőt, ami tök ugyan olyan mint a Zalman, 5600Ft, de csak akkor kérd ha van legalább 8cm helyed a táptól a proci középpontjáig valamint a vga kártya felé se ütközne bele semmibe..... 19dBaval megy, és hűt mitn a veszett kutya....

[Szerkesztve]

Picture me Rollin' by 2pac

(#891) Raptus


Raptus
tag

Sziasztok!

Van nekem egy masinám, immár másfél éve, de mostanában kezdenek problémáim lenni vele, ugyanis elég sűrűn újraindul. SpeedFan-t feltettem, mert kiváncsi voltam a hőmérsékletekre és a CPU terheletlenül (gép magára hagyva) 55 °C, terhelve (játék közben) elmegy 65-67 °C-ig is. BIOS-ban is 53-55 °C fokot mutat. Elképzelhetőnek tartom, hogy emiatt indul újra a szekér, de akkor miért csak most kezdte, hol volt ez a jelenség az eddig eltelt másfél évben.

A gépem: AMD Athlon XP 2800+; MSI K7N 2 Delta 2 alaplap, 2x512 MB DDR2; Inno 3d GF 6600 GT, SAMSUNG 80 GB vinyó; SB Live! hangkártya, CODEGEN 400 W táp.

Vagy esetleg elképzelhető, hogy a táp lenne kevés? De eddig ezzel sem volt gondom. Valaki próbáljon valami tippet adni, mert kezd egy kicsit idegesíteni.

Előre is köszi! :F :F

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#892) Met válasza Raptus (#891) üzenetére


Met
nagyúr

Sok mindentől újraindulhat, táp, melegszik a proci, memória hiba, vinyóval van valami gebasz stb.

Első lépésben ki kellene takarítani.
Ha csak terhelés alatt indul újra akkor lehet valami melegszik vagy tényleg a táp haldoklik, csoda, hogy eddig bírta.

Ha már másfél éves akkor éppen itt az ideje, hogy valami elromoljon ;]

[Szerkesztve]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#893) dbius válasza Raptus (#891) üzenetére


dbius
veterán

Mikor szedted szét utoljára? Nézted már a procihűtőt? Nem adta meg magát a venti rajta? Ill. nem ment tele porral? Ezek tipikusan olyan problémák lehetnek, amik okoznak ilyen tüneteggyüttest ;)

Pont a múltkor láttam olyan procihűtőt, amibe több por volt, mint maga a borda súlya... (na jó, ez kicsit túlzás, de kb. fél óra kellett, mire rendesen ki tudtuk takarítani...) Egyből csökkent 10 fokot a proci hőmérséklete...

Sztem nézz körül a házadban, és takarítsd ki!

(#894) Raptus válasza dbius (#893) üzenetére


Raptus
tag

Köszönöm a gyors reagokat!

Kb 3 hete van ilyen gondom. Első dolgom volt süritett levegőt vásárolni és kifújni az egész masinát, különös tekintettel a ventikre és a hűtőbordákra. Aztán raktam mellé szobai ventillátort, de azt vettem észre, hogy a proci ugyanezen a (szerintem) magas hőmérsékleten üzemelt továbbra is. A táp egyébként még nincs egy éves, a videókártya szintén. Az alaplap megbízható darab, persze az ördög nem alszik. A proci hűtés 3100 és 3300 rpm között mozog. Létezhet, hogy egy nagyobb hűtőborda egy nagyobb ventivel célravezetőbb??? Bár így is annyira zajos az egész szakramentum, hogy nem lehet pihenni mellette.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#895) dbius válasza Raptus (#894) üzenetére


dbius
veterán

Nem tudom milyen hűtőt használsz jelenleg. Én a helyedben akkor leszedném, letakarítanám a régi pasztát róla és a prociról, újrapasztáznám, és rögzíteném újból.

Egy próbát megér! (A táp egyszerűen ilyen gondot nem tud okozni - magas procihőmérséklet -, kivéve, ha húzod és emiatt magas feszt adsz a procinak ;))

(#896) Raptus válasza dbius (#895) üzenetére


Raptus
tag

Nem húzom a gépet, mert ezzel a videókártyával jelnleg még nincs szükségem rá. Mindenesetre a pasztázást kipróbálom. Köszi...

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#897) dbius válasza Raptus (#896) üzenetére


dbius
veterán

;) Ezt azért is javasoltam, mivel elképzelhető, hogy a felfogatás elmozdult, kilazult, stb... és a pasztázással ugye újból rögzíted az egészet :D

Várjuk a beszámolót az eredményről!

(#898) Raptus válasza dbius (#897) üzenetére


Raptus
tag

Egyébként amikor megvettem a 6600 GT-t, akkor ugyanilyen problémám volt, ezért vettem az akkori 300W-os táp helyett 400-asat, és megszűnt a dolog... egészen két hétig, mert utánna megint elkezdett sz@rakodni. Na akkor levettem az oldalát, és működött is egészen idáig. Ez a szép ebben a számítástechnikában, hogy egyetlen tünetet kismillió dolog kiválthat. :DDD Amennyiben sikerrel járok, természetesen beszámolok róla, hogy más is okulhasson belőle

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#899) PCZozi


PCZozi
csendes tag

Sziasztok!

ASUS M2N-E alaplapon egy Athlon 64 3000+ procihoz milyen hűtőt javasoltok?
Az alaplappal párhuzamos hűtők vagy rá merőleges hűtők a jobbak?

(#900) The Bachelor


The Bachelor
tag

Tudnátok ajánlani egy S939 amd 3700+-hoz egy hűtőt???

jó az arctic cooling freezeer 64 pro???

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.