Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#922) Biggeszkij válasza atomiapa2 (#917) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Üdv, remélem Te is a kis csapatunkat fogod erősíteni. :K

RAM-ot (Random Access Memory), azaz a beépített, véletlen hozzáférésű memóriát tényleg nehéz cserélni, mert ahhoz ugye szét kell szedni a telefont... (Csak csipkelődök, tudom, hogy a ROM cserére gondoltál. ;] )

A szoftvert viszont, (bár leírás alapján nehéznek tűnhet) nem ördöngősség. Ha a leírás alapján csinálod és akár csak saját ötletből kifolyólag nem térsz el egyetlen lépéstől sem, akkor gyönyörűen felmegy az új. Nekem még mindig az összefoglalóban részletesen leírt BB72 23S rom van a telefonon, mert iagazán meggyőző érvem nincs a cseréjére. (Meg lusta is vagyok, nálam egy csere kb 2-3 óra, mire mindent visszaállítok a megszokott módra.) Bár, ahogy magamat ismerem, a Resurrection Remix, vagy a Team SuperLuminal szoftvere közül valamelyik már nagyon esélyes, hogy hamarosan felvarázsolódik.

Amit tudnod kell, hogy a Xiaomik nagyon jó vasak (tehát szépek, jól vannak összerakva, és izmos a hardverük), de bizony - ha olvasod a fórumaikat - elég sok a panasz a MIUI rom-ra, ami az összes Xia telefonon alap. Pl. a kislányomnak is Xiaomi Redmi Pro 3/64 telója van, és bár nagyon szereti, de előfordult már, hogy lefagyott, csak újraindítást követően kelt életre. A hívószámot - bárhogy is állítja be -, csak az esetek 50%-ában küldi el, így kénytelen vagyok az ismeretlen számról érkező hívásokat is mindig felvenni, mert nem tudhatom, hogy ő keres-e. Ilyesmi gond a Le Pro3-nál nincs. (Tulajdonképpen semmilyen sincs.)

Egyébként a Mi Note 2 nagyjából azonos szintet képvisel a mi Pro3-asunkkal, viszont Amoledes kijelzője révén akár hosszabb üzemidőt is ki lehet belőle hozni - elvileg. Kicsit nagyobb, 5,7 collos a képátlója, de ugyanúgy FHD-s, ami kisebb képpontsűrűséget, ezáltal pixelesebb képmegjelenítést feltételez. (Bár élőben még nem volt szerencsém hozzá.) Nemsokára kijön az új változata (Mi Note 3), ami már a jelenleg legkorszerűbb Snapi 835-ös chipet kapja. Ha jó sok pénzed van, megvárhatod azt is.

Ja, és természetesen minden fórumtagunknak kötelező a kínai nyelv mandarin nyelvjárásának legalább anyanyelvi szintű ismerete. Ha Neked még nem megy, tudunk javasolni 2 hetes kurzusban végezhető "Könnyen, gyorsan mandarinul" nyelviskolát. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.