Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) robit1973 válasza NetBarna (#2250) üzenetére


robit1973
aktív tag

Esetleg próbáld meg így. Hátha működik nálad is.

(#2252) mazsi


mazsi
senior tag

Melyik az ajánlott szerviz itthon a telefonhoz? Vagy mindenki otthon javítja a telefonját?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2253) Sinkó


Sinkó
tag

Találkozott már valaki olyannal,hogy nem lehet az x720-on ujjlenyomatot beállítani?Mikor megprobálom,kiirja hogy nem lehet tárolni,töröljek egy régit,de nincs is régi.Egy másik program azt írja hogy a fingerprint API nem található.30s van rajta eddig a 23s volt.

(#2254) NetBarna


NetBarna
csendes tag

a legegyszerűbb ha felteszed a qfil ROM-ot és akkor majdnem gyári állapotba kerül vissza a teló, igaz egy régebbi fejlesztői ROM lesz rajta. Onnantól meg úgy kell rátenni mást, mintha először vennéd kezedbe a telót!

[link]

Ez meg is történt hála Danika 256-nak.

Igazából megtörtént minden, alig tudtam kínai nyelvről angolra állítani.
Most kéne twrp-t felrakni , hogy aztán haladjak tovább.
Annak mi a módja?
Hangerő fel + power =bejön a recovery, de szeretné update-elni, az meg ugye nem fog menni.

Szal' twrp-t kellene felrakni. Előre is köszönöm a hozzáértő segítséget.

(#2255) Sinkó


Sinkó
tag

le_zl1_qfil_ufs_fix.zip. Ha valakinek megvan ez a fájl,feldobhatná MEGA-ra.Egyszerüen nincs sehol tölthető.Köszi.

(#2256) NetBarna válasza Sinkó (#2255) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Ezt találtam:
[link]

(#2257) Sinkó válasza NetBarna (#2256) üzenetére


Sinkó
tag

köszi,már találtam x720hoz csak nagyon lassan jön.

(#2258) Sinkó


Sinkó
tag

Hát az ujjlenyomat sensor nem javult meg ezzel se.Az a fura,hogy ha fotoexponálás meg müködik.

(#2259) NetBarna válasza NetBarna (#2254) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Kész van és eladó.
[link]

(#2260) siryeti


siryeti
tag

Sziasztok , esetleg tudja valaki hogy x722-esen hogyan lehet aktiválni a Galileo holdakat?
Elvileg tudnia kellene a 820 procinak alapból úgy tudom.. :F
Jelenleg AICP 13.1 renszer van fent, nem tudom ez rom függő vagy egyéb?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#2261) tthom


tthom
senior tag

Stock rom-ra sikerült már valakinek felrakni a GCam-et? Nekem mindegyik APKnál parse error-t ír.

(#2262) paolinho válasza tthom (#2261) üzenetére


paolinho
őstag

Mokee-ra tutira felment rendben valamelyik. Este megírom, ugyanis asszonynál van a teló.

(#2263) tthom válasza paolinho (#2262) üzenetére


tthom
senior tag

:R

(#2264) Sinkó


Sinkó
tag

Stock romra nem lesz Google kamera,stock az 6os android,mokee 8-9es azon jo hogy megy.

(#2265) paolinho válasza Sinkó (#2264) üzenetére


paolinho
őstag

Jogos! Csak a GCam-ra fókuszált az agyam, és nem a stock szóra.

(#2266) tthom válasza Sinkó (#2264) üzenetére


tthom
senior tag

Hát, akkor nem próbálkozom. Köszönöm! :(

(#2267) peestricy


peestricy
csendes újonc

Üdv! Lenne egy olyan gondom hogy egyik pillanatról a másikra részben bekockásodott a kép a kijelzőn és lefagyott a teló.Újraindítottam és a leeco kezdőképen először jó a kép majd elszürkül (apró kockás lesz) mögötte látszik a kezdőkép de lefagy,majd kikapcsol és kéken világít a led.Recovery menüvel is ugyanez a helyzet,így nem tudom előhozni a twrp-t sem.Egyedül a fastboot módban nem megy el a kép és nem kapcsol ki a teló.
Szerintetek kuka a készülék?

(#2268) szabi94


szabi94
csendes tag

egy kijelző csere mennyibe kerül nem tudja valaki?

(#2269) mazsi válasza szabi94 (#2268) üzenetére


mazsi
senior tag

8-20 ezer között. Például itt.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2270) paolinho válasza szabi94 (#2268) üzenetére


paolinho
őstag

Ha meg magad megcsinálod, akkor kijössz 5-6 ezerből.
Én legalább is Aliról ennyiért szereztem be anno, és egy Youtube-os videó segítségével simán meg tudtam oldani. Nem túl bonyolult, és nem is kell rommászedni a cseréhez.

(#2271) szabi94


szabi94
csendes tag

és valaki itt a fórum kijelző cserét nem vállal véletlenül?

(#2272) Danika256 válasza szabi94 (#2271) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nekem megvan hozzá mindenem, de nem szívesen vesződök ilyennel, főleg mert nem tudom garantálni, hogy gyári állapotú lesz! Meg felelősséget sem szeretek vállalni más cuccáért..

(#2273) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Le Pro 3 Elite tekintetében van e valakinek QI vezetéknélküli töltővel tapasztalata? - konkrétan autós vezetéknélküli töltőre gondolok...

(#2274) bfvik


bfvik
csendes tag

Sziasztok!
Találkozott valaki olyan problémával, hogy a GSM adót nem lehet bekapcsolni?
Nincs hálózat a telefonon, mert a gsm rádió off státuszban van, és nem tudom bekapcsolni. *#*#4636#*#* belép egy szervízmenübe, és ott a rádio státusza off. Hiába nyomok rá a kapcsolóra, nem történik semmi.
Akinek van hasonló tapasztalata és esetleg megoldása, kérem ossza meg velem!
Köszönöm!

(#2275) MDMogyi19 válasza bfvik (#2274) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

szia!
mindkét kártyahelyen ez a helyzet?
én a minap akartam beállítani h LTE/WCDMA legyen (xiaominál olvastam hogy ezzel lehet csökkenteni az akksifogyást), de egyrészt nem volt ilyen opció, aztán valamit sikerült úgy elállítani, hogy nem lehetett hívást indítani, pedig hálózatot talált.
átraktam a kettes sim-helyre, és most működik.
próbáld meg ezt esetleg.

(#2276) bfvik válasza MDMogyi19 (#2275) üzenetére


bfvik
csendes tag

Sajnos mindkét adó kuka...

(#2277) mazsi válasza bfvik (#2276) üzenetére


mazsi
senior tag

Próbáltad flashelni? Sokkal ritkább a hardveres hiba mint a szoftveres.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2278) bfvik válasza mazsi (#2277) üzenetére


bfvik
csendes tag

Igen. Már qfil romot is tettem fel edl módban.
Most gyári fastboot rom van rajta.
Esetleg leírnád mit és milyen módon flash-eljek fel?

(#2279) Zslt5


Zslt5
csendes tag

Sziasztok, tegnap este töltőre tettem a Leeco Le Pro 3 Elite telót, s ma reggel bekapcsoltam s egyik sim nyílásban sem működik a sim kártya. Másik telóban működik. Próbáltam mindent ami tőlem telhetett gyári adatok visszaállításávt is de semmi. Valami ötlet. Köszönöm előre is.

(#2280) mazsi válasza Zslt5 (#2279) üzenetére


mazsi
senior tag

Kezd gyanús lenni hogy más is így járt a héten :( Rá tudsz kérdezni az emei számára a szolgáltatódnál? Simán lehet hogy felkerült valamelyik tiltólistára egy szállítmány.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2281) Zslt5 válasza mazsi (#2280) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Most ellenőriztem le a IMEI számokat (check imei number) és tiszták.
Nem szolgáltatótól van a telefon, Kínából vettem egy éve, ezáltal a szolgáltató miért tiltaná?
Ráadásul mindkét szolgáltató egyszerre tiltaná az IMEI-t???? ugyanis 2 sim volt benne.

(#2282) mazsi válasza Zslt5 (#2281) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem a tiédnek kell tiltania adott imei-t, kész listát kap mindenki. A gyártók, hatóságok, és szolgáltatók közösen rakják össze a 3 listát.
De mindegy is, csak kósza ötlet volt.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2283) Zslt5 válasza bfvik (#2274) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Merítsd le a teló akkuját és lehet megoldódik. Utána nekem van rádió jel, fél napot elvacakoltam ezzel. Elővettem eredeti töltőjét, azzal fogom ezután használni.

(#2284) bfvik


bfvik
csendes tag

Tud valaki bővebb infót erről a parancsról?
fastboot erase modemst1

(#2285) tthom


tthom
senior tag

Megint elkezdte a telefonom, hogy nem vagyok elérhető néha. Jön az sms, hogy nem fogadott hívásom volt, de ki se gyengett. Egy jó féléve csinálta, akkor újratelepítettem az egészet, utána jó volt. Nincs valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet ez? CrisBalGreece féle stock droid.

(#2286) tthom válasza tthom (#2285) üzenetére


tthom
senior tag

Átcseréltem Resurrection Rom 9es droidra, hátha azzal jobb.. De borzalmas a hangja az eredeti Atmoshoz képest.. Dolby Digital az semmi.. Arcfelismerés sincs multi. Hát lehet megy vissza mégiscsak a CrisBal féle, aztán max újratelepítem félévente. :D

(#2287) bfvik válasza Zslt5 (#2283) üzenetére


bfvik
csendes tag

Sajnos nem oldotta meg a problémát.

(#2288) paolinho válasza tthom (#2286) üzenetére


paolinho
őstag

Konkrét ötletem nincs, én is a romcserével próbálkoznék. Amik nálam egész jól működtek, a Bootleggers és a MoKee romok voltak. De persze mint tudjuk, ezek sem gyári romok, így a hiba ezekben is benne lehet.

(#2289) Zslt5 válasza paolinho (#2288) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Furcsa, hogy ezt a ritka hibajelenséget szinte egyszerre kaptuk. Ráadásul nekem az eredeti bolti rom van rajta. Nekem azóta nem jött elő a hiba. Esetleg a sim nyílást benne a sim karikkal próbáld meg nyitogatni mikor a tel off utána bekapcs, vagy mikor on-on, hátha.....

(#2290) paolinho válasza Zslt5 (#2289) üzenetére


paolinho
őstag

Az, hogy ez egyszerre történt, inkább véletlen, de próbálgatni kell minden megoldást kipróbálni szoftveresen - ami elsősorban romcserét jelent -, hátha meglesz a megoldás.

(#2291) Zslt5 válasza bfvik (#2287) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Előző üzenetem neked szántam csak elbénáztam.

(#2292) tthom válasza paolinho (#2288) üzenetére


tthom
senior tag

Persze, én is gondolom, hogy szoftveres, mert rom újratelep után megint jó. Ugye az EUI híres az akksikímélésről, meg appok kilövöldözéséről, lehet kilövi ezt a service-t is. :)

Mindegy, kipróbáltam pár ROMot, de a hangja mindegyiknek rosszabbnak tűnt, mint a gyárié, ezért visszaraktam a CrisBal félét, elvagyok én a 6os droiddal is.. Fél év múlva meg reinstall, ha addig meg nem unom.. Bár lassan ilyen "kicsi" telefont se lehet kapni, ami jó minőségű hardveresen.

(#2293) tthom válasza tthom (#2292) üzenetére


tthom
senior tag

Csak amolyan infó, ismét jött sms. Szóval mégiscsak hardveres gond lesz most már, még ha régen szoftos is volt.. Természetesen a térerő maxon mind a két kártyán. :F

(#2294) bfvik


bfvik
csendes tag

Sajnos semmilyen módon nem tudtam életre kelteni a GSM rádióadót.
A telefon x720-as, 4/32G, tora 5.26-os ROM van rajta.
Ha valaki szívesen próbálkozna életre kelteni, kérem jelezze, és eljuttatom hozzá a telefont.
Természetesen nem kívánom senkitől, hogy ingyen dolgozzon.

(#2295) bfvik válasza bfvik (#2294) üzenetére


bfvik
csendes tag

Közben azt is sikerült kiderítenem, hogy hiányzik a MEID azonosító, csak az IMEI-ket írja ki a telefon.

(#2296) Zslt5


Zslt5
csendes tag

Segítségeteket kérném. VoLTE szolgáltatást hogyan lehetne életre kelteni?
Telómon Gearbestes bolti rom van a menüben a volte mindig be van kapcsolva.
Ha működne állítólag fent az üzenő sávon a 4g mellett egy volte ikon kellene megjelenjen.
Eddig nem foglalkoztam vele mert minden kimenő hívásom voipon keresztül intéztem kizárólag.
Most jó lenne mert digi mobilhoz kellene, hogy 4G-n menjenek simről a hívások.
#*#*4636*#*# parancssorral nem tudom érvényesíteni. Playről letöltöttem egy progit amin jelzi, hogy aktív ez a szolgáltatás de nem megy....
Köszönöm előre is a segítséget.

(#2297) tthom


tthom
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki megoldást arra, hogy a két SIMnek a max átviteli tempóját külön-külön be lehessen állítani gyári ROMon?

Most csak egyben tudja kezelni, hogy 2G v. 3G v. 4G legyen.

(#2298) szabi94


szabi94
csendes tag

esetleg valaki tudja hogy hol lehet gyári szilikon tokot rendelni vagy gyári minőségűt?

(#2299) MDMogyi19 válasza szabi94 (#2298) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

Aliexpressen biztos találsz

(#2300) Sinkó


Sinkó
tag

Sajnos az én x720-am lehalt,nincs led nincs rezgés,nem tölt,nincs semmi...úgy tünik hard brick.Szétszedtem,átcseréltem a másik x720ból az usb panelt de igy se jó...utána megláttam egy kis égés foltot.Sajnos ennek annyi.

Sajnálom mert nagyon szerettem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.