Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) paolinho válasza LantosBerry8 (#2200) üzenetére


paolinho
őstag

Ezzel nekem sem volt gondom, bár bevallom, nem figyeltem meg térerőt érintő stabilitási problémát más Oreo rendszereknél sem.

Ami a Pie-t illeti, egyelőre szkeptikus vagyok, de majd meglátjuk, hátha beérik majd egyszer! :)

(#2202) Klycsu1991


Klycsu1991
tag

Sziasztok.
Melyik romot ajánljátok Android 7, 8, 9 alapokon? Fontos lenne az aksi idő, plusz mi el kevesebb buggal.

(#2203) tthom


tthom
senior tag

Ha valakinek a Chris féle 030s SuperClean-ből hiányozna a Live Wallpaper support, mint nekem, Chris felrakott egy ZIPet, amit installálva lesz. Szóval nekem így most teljes. :)

(#2204) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok

Majd 2 hetes tesztelés után azt kell mondjam nagyon jó ez a Chris féle 30S, minden része jól működik, egyedül a magyar nyelv hiányos, illetve nem oldódott meg az akksi merülésem..

Teljesítményben és extrákban hozza a CUOCO92 féle 28S magas színvonalát, talán pár dologgal még gyarapodott is. Antutu ugyanúgy 160-175K szórásban mozog, játékok közül minden megy maxon, szóval kihajtja a hardvert!
Appok is jól mennek, nekem egyedül a legújabb Titanium Backup nem indult el, de ha jól emlékszem az már a 28-ason sem működött! A Face unlock is szuperül működik, elég stabilan felismer sapkában is, másnak nem oldott fel :DDD

Egy gondom van a telóval, hogy a nagy javítás óta elég keményen merül a cella készenlét miatt, nem tudom FW váltás segítene e, jelenleg a legújabb 28S-é van fent!
Betettem a képet egy este + éjszaka nyomogatás nélküli merülésről, csak készenlétben volt a teló mobilnettel, Vodafone 4G-B20-on!
Korábban ennyire nem szokott merülni, nem tudom nektek mennyire merül, de szerintem ez nagyon rossz! Valaki tapasztalt már hasonlót?
Az akksim tökéletes, ha nem SW akkor lehet az új USB board miatt van, igaz full gyári, de ezen keresztül megy az antenna jel is, illetve ez csatlakozik a házra, mint vevőre és innen megy koaxon az alaplapba a GSM jel..
Remélem nem az a gond, mert amúgy minden tökéletesen üzemel! szívesen várom az ötleteket, véleményeket! :)

(#2205) tthom


tthom
senior tag

Hülye kérdés, de mivel a cell standby a nagy, nem lehet, hogy valami térerőtől elzártabb helyen tárolod most és nagyobb teljesítménnyel kell adnia? Bár nem tudom mennyit számít.

(#2206) Xanish


Xanish
kezdő

Az én 2 éves agyon nyüstölt aksi így teljesít. Néha 3 napig is megvagyok vele.



(#2207) Danika256 válasza Xanish (#2206) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem látszanak a képek :DD

Nem tudom mi okozhatja, az hogy mennyivel kell adnia szerintem limitálva van, vagyis, hogy milyen teljesítménnyel adhat. Ahogy a vételt néztem teljesen okésak a jelszintek, akkor pedig ilyen gond nem lehet kifelé sem.. A zsebem továbbra sem szigetel pluszban :)

Lehet csak fw probléma, majd próbálkozok vele, meg felteszek egy fogyasztás figyelő progit hátha kiír valami okosságot, de most nincs rá időm.. Majd hétvégén! :)

(#2208) Joe63


Joe63
tag

Sziasztok!
Ezt hol kell beállítani pontosan?
˝ beállítottam a kernel auditorban az ajánlott "battery saving" profilt, így egyenlőre tetszetős˝

Bootleggers rom van fenn BlackScreen kernellel.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#2209) LantosBerry8 válasza Joe63 (#2208) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

"This is a work in progress guide to getting great battery life
Note: This guide is meant to be used on my kernel, there's several optimizations that I've left out of this guide because I enabled them by default in my kernel

1. Set the CPU governor to lionfish, or impulse (these will cause lags, interactive is really good enough though)
2. Underclock the big cores to 1900mhz
3. Set the GPU governor to simple_ondemand
4. Set the vibration strength to zero (or close to zero) in the misc section
5. Set the I/O scheduler to noop
6. Go to developer options and turn off the logger buffer sizes (you will have to turn this back on in order to get a logcat for bug reports, and to pass safety net)

7. Use greenify to enable aggressive doze and doze on the go, and use it to limit background apps

8. If you underclock the big cores even more in kernel adiutor you'll get much better battery life, you'll also get much better battery life if you underclock the little cores to 1440MHz (will cause lags under heavy usage)

9. Set all animation durations to .1, or .5 (depending on the options in your ROM) in developer options, never set it to zero on Oreo, it will cause weird issues and fc's in some apps #BlameGoogle

10. In kernel adiutor set the low memory killer values to the aggressive setting
11. Enable dynamic fsync"

(#2210) Joe63 válasza LantosBerry8 (#2209) üzenetére


Joe63
tag

kösz, remélem jó lesz

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#2211) Xanish válasza Joe63 (#2210) üzenetére


Xanish
kezdő

jobb klikk és megnyitás új oldalon ,így nálam elő hozza a képeket.Mobillal voltam és azzal tettem fel és így hozta ki :D Amúgy működik csak az oldalon direktbe nem hozza ki.

(#2212) neoone


neoone
újonc

Sziasztok! TWRP-t szeretnék feltelepíteni a Leeco pro3 x720-as telefonomra. Jelenleg EUI 5.9.023S (stable) rom van rajt, melyik twrp-t javasoljátok feltenni?

(#2213) LantosBerry8 válasza neoone (#2212) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Szia! Javaslom az összefoglaló áttanulmányozását :) (asztali nézetben, az oldal tetején)

[link]illetve itt tudsz böngészni, annak függvényében, hogy mit szeretnél a twrp-vel

[ Szerkesztve ]

(#2214) neoone válasza LantosBerry8 (#2213) üzenetére


neoone
újonc

Szia! Az összefoglalót már többször átnéztem. A gondom a következő, bárhogy próbálom a twrpt telepiteni pl. az xda-n írtak szerint, a telő kiírja, hogy

sending 'recovery' (47052 KB)...
OKAY [ 1.345s]
writing 'recovery'...
OKAY [ 0.331s]
finished. total time: 1.677s

és az újraindítás után semmi változás a recoveryben, ugyan úgy a régi jön be.

(#2215) MDMogyi19


MDMogyi19
csendes tag

Sziasztok.
Használ valaki leeco USB-C fülest?
Ma tettem fel a görög romot és nem működik a headset.
Néha fel sem ismeri a teló. Hiába engedélyezem a beállításokban. Valakinek javaslat?
Erről van szó:

(#2216) Danika256 válasza MDMogyi19 (#2215) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia!

Én néha szoktam! Korábban nekem is szokott cseszekölődni, volt mikor csak újraindításra kapcsolt be, hiába volt bekapcsolva a CDLA.
Újabban nincs vele gond, de nem is a régi "Görög" ROM-ot használom! Van újabb 30S- azt tedd fel, talán megoldja!
Amúgy rettentő jól szól ez a gyári füles kár, hogy az agyba dugós részt jól elcseszték! :W Nem raktak rá gumis füldugót, ez a kemény műanyag meg kényelmetlen és nem marad bent! :W Nagy kár!

(#2217) MDMogyi19 válasza Danika256 (#2216) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

A 30s van fent pont tegnap tettem fel. Az a baj h még a kis sárga világítás sem megy a fülesen. Igazából elég rég nem használtam már a dobozában pihent egy jó ideje. De most újraindítás után ha bedugom már a kis fejhallgató jel sem jelenik meg...

(#2218) Danika256 válasza MDMogyi19 (#2217) üzenetére


Danika256
aktív tag

Tisztítsad meg a csatiját hátha.. Meg többször kapcsold ki - be a CDLA-t és akkor lehet elindul, olyankor kattan is egyet a hang!

[ Szerkesztve ]

(#2219) MDMogyi19 válasza Danika256 (#2218) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

Meggyógyult :) a egyszer csak működött...
Közben aki még a Cuoco féle romot használja, mint tettem én is egészen péntekig, javaslom hogy térjen át a cris féle görög ROMra. A coucoban brutális a készenléti fogyasztás. Ott volt hogy másfél két óra SOT jött csak össze. Ez a görög rom nagyon király ahhoz képest, éjszaka kb semmit nem fogyasztott.

(#2220) Danika256 válasza MDMogyi19 (#2219) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szuper! :) Hányas firmware van fent a 30S-hez? Nekem a 28-aséval elég sokat zabált 4G-n! 26-ossal egy picit jobb. Fent volt 4G hálón amikor ezt mérted?? :U

[ Szerkesztve ]

(#2221) MDMogyi19 válasza Danika256 (#2220) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

hát a Firmware-t meg nem mondom, a legfrissebb Cris féle rom.
amúgy persze, folymatosan 4G mindkét simmel, sok netezéssel Chrome Betan meg bluetooth fülessel vagy másfél óra podcast hallgatás, bár az a végén volt 13%-nál kezdve kikapcsolt képernyővel.

(#2222) mazsi válasza MDMogyi19 (#2221) üzenetére


mazsi
senior tag

Kinek van tapasztalata aksicserével, kijelzőcserével?

Ezt írja a hétpróbás szerelőm: "a kijelző a legkisebb mozgatásra is deformálódik, oldószert nem lehet használni, mert az befolyik a fényvezető rétegek közé, a meleget pedig extrém módon nem bírja, alig melegítve is durván elszíneződik."

Valaki tudja mi a trükk?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2223) Danika256 válasza mazsi (#2222) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia!
Szét lehet szedni megfelelő eszközökkel sérülésmentesen, de nagyon precíz meló! Oldószerrel kapcsolatban, meg bármilyen folyadékkal ez a helyzet, de ezekre nincs szükség. A meleget azért bírja, de csak módjával! Azért elkél a tarcsi kijelző is, mert becsúszhat baleset szétszedéskor, tényleg nagyon érzékeny! Utána az akksit könnyű cserélni, de az összeszereléshez speckó ragasztók kellenek, ha gyári állapotot szeretnél!

(#2224) mazsi válasza Danika256 (#2223) üzenetére


mazsi
senior tag

Fasza!

Ezt eddig senki sem említette, csak hogy sikerült megoldani a javítást.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2225) paolinho válasza mazsi (#2224) üzenetére


paolinho
őstag

Én már kétszer is cseréltem érintőképernyőt (igaz aksit még soha), de nagyon egyszerű volt az eset. Az Összefoglalóban fent van a szétszedős videó, és az Alis-s bolt is,ami nálam ajánlott kategória.
Ezekkel menni fog.

(#2226) Danika256 válasza paolinho (#2225) üzenetére


Danika256
aktív tag

Tényleg nem egy bonyolult dolog, csak idegtépő és nagyon kényes!

Szétszedéshez hajszárító és 2db tapadókorong elkél és sok-sok türelem, az a legnehezebb pont, nem szabad elsietni a szétszedést!! Csak mintha hímes tojás lenne!

Utána mehet a szétszedés tovább, flex és LCD ki, akksi fedlapot rögzítő csavarok ki, alul is vannak ragasztó csíkok amik az aksit takaró fedő lap rögzítettségét segítik elő! Így picit nehezen jön fel a fém fedőlap! Új akksi be, új ragasztó csíkok a régiek helyére, mehet az összeszerelés!
Ha megvan, akkor a ragasztó csíkokat fel kell tenni amik rögzítik majd az LCD-t,. persze a régi foszlányok nagyon óvatos eltávolítása után!
Én még használtam B-7000-es ragasztót is, úgy 100%-osan rögzül, akárcsak a gyári!
Ha kijelzőt is kell cserélni, akkor át kell tenni a hangszóró grill rácsot is és azt is megfogatni minimális ragasztóval. Csak éppen hogy..
Utána leszedni a ragasztók fedő lapjait, bekenni felül is ahol kell B-7000-el és kis várakozás után óvatosan mehet rá az új kijelző, de nem szabad elfelejteni előtte rögzíteni a flex kábel csatiját az alaplapra a két csavarral. Helyretétel előtt mindenképpen kipróbálni, hogy minden okés e!!
Ezután óvatosan mehet rá a kijelző, szépen egyenletesen kis nyomkodással rögzíteni! Én mondjuk miután a helyén volt minden súly alá helyeztem az egészet! Ha picit meg van melegítve előtte, és úgy megnyomkodva óvatosan, az még jobb! :K
B-7000:[link] vagy Alin!
LCD rögzítő kétoldalú ragasztó! pl.:[link]

(#2227) mazsi válasza Danika256 (#2226) üzenetére


mazsi
senior tag

Már megcsináltam volna leírásod alapján, ha nem lennék kétbalkezes :D Köszi a részletes tippeket!

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2228) tonyi


tonyi
tag

CrisBalGreece sajnos már nem csinál több ROM-ot erre a telóra.
[Itt] olvashatóak a részletek. De nem kell semmi rosszra gondolni.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#2229) szabi94


szabi94
csendes tag

Sziasztok jelenleg mi a legjobb, legstabbilabb ROM ami minden tekintetben a legjobb? előre is köszönöm

(#2230) MDMogyi19 válasza szabi94 (#2229) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

Szia!

pont néhány hsz-szel feljebb éltettem a Cris féle görög romot. 30s-en alapszik sztem tegyél vele mindenképp egy próbát.

(#2231) paolinho


paolinho
őstag

Nem tudom pontosan mitől, de mostanában azt tapasztaltam a Bootleggers rom kapcsán, hogy mintha egy kicsit gyorsabban merülne a készülék a megszokottnál. Pl. 100%-ról 2-3 óra alatt leesik 15-16%-ot úgy, hogy közben csak készenléti üzemben van.
Azon meditáltam, hogy ez akku, vagy szoftver probléma?!
Mindenesetre próbából feltettem most egy Mokee rom-ot, ami egyelőre nem sokkal produkál különb dolgokat a Bootleggers - nél, ha csak azt nem írnám javára, hogy meglehetősen gyakran adnak ki rá újabb, és újabb frissítéseket.
Na mindegy, egyelőre tesztelgetem ezt is.

(#2232) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Ebayről nagyon olcsón hozzájutottam egy x720-hoz. Törött volt a kijelzője valamint bootloopos, nem tölt!
Kijelzőm van, próbára rá is tettem, működik is, de az alap hibája megvan. Amikor a töltést jelző grafikon aktiválódna töltőre rakáskor, akkor egyből újraindul! Ugyanez a helyzet normál indításkor, valamint recovery betöltéskor is!
A belső tárolót ledaráltam teljesen, Qfil-el újratelepítettem mindent, de ugyanez a helyzet.
Fastbootban, EDL módban nem indul újra. Tehát USB-ről van tápellátás, valamint jó a kommunikáció is!
Telepítés közben semmi probléma nincs, mégis a kernel betöltése után, vagy közben egyből újraindul. Megnéztem az alaplapon semmi külsérelmi nyom nincsen, szétszedve sem volt. Az akksit újracsatlakoztattam, meg az összes flex kábelt is, de semmi! 9 ezret adtam érte szállítással együtt, :DD úgyhogy ha csak alkatrész lesz belőle, akkor sem bukó!
Valamint rendeltem hozzá most új akksit hátha, 9 dolcsiért,.. elvileg eredeti a kommentek alapján.. még ennyit beleinvesztálok, hátha, az sem vész kárba úgy sem! Nyilván a jó telómat nem szedtem szét az akksi próbájára, annyit nem ér!

Ilyen hibával valamelyikőtök találkozott már, esetleg valami megoldás? Mennyire sanszos az akksi probléma?
Mivel a srácnak így halt le, és mindent legyepáltam biztosan HW probléma. A tároló meg biztosan jó, mert simán lehet írni, olvasni.
Hát kíváncsi leszek, 2-3 héten belül kiderül. Ha nem akksi, akkor átmelegítem majd az alaplapot!
Addig is ötleteket, véleményeket szívesen fogadok! :)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2233) paolinho válasza Danika256 (#2232) üzenetére


paolinho
őstag

Noha valóban nem nagy összeg 9e a telóért, de, ha azt nézzük, hogy tré az alaplap, akkor lehet, hogy kidobott pénz volt érte. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy az akku-csere hoz-e valamit a konyhára!?
Ha esetleg nem, akkor legfeljebb lesz egy új akkud, amit beépíthetsz majd egyszer, ha megadná magát a másik.
Más: tesztelgetem a MoKee-féle Oreo romot, és azt kell mondjam, nagyon megnyerő számomra.
Nagy akku produkciókról nem tudok sajna ennél sem beszámolni, de azt gondolom, hogy ez inkább a két éves akkumulátorom teljesítményének a hibája.
Mondjuk én nem használok Alkalmazkodó fényerőt, és spórolni sem nagyon spórolok semmin. Most ugyan meglepve tapasztalom, hogy 75%-on áll 1ó 18 perc képernyő használattal, ami nem is annyira gáz.

(#2234) paolinho


paolinho
őstag

Csak az akkufun-ok kedvéért egy újabb adat a MoKee kapcsán: a képernyő idő 56%-nál 2ó 50perc :)

(#2235) Danika256 válasza paolinho (#2233) üzenetére


Danika256
aktív tag

Több helyen is írták az akksit, remélem az lesz! Örülnék ha sikerülne, szuper lenne egy második kísérletezős telónak! Az akksit leszedve sajnos egyáltalán nem indul, így az új érkezéséig sajnos nem tudok semennyit sem előre lépni vele, addig nem is fogom bántani.. Amint meglesz, megírom az eredményt! :)

(#2236) mazsi válasza Danika256 (#2235) üzenetére


mazsi
senior tag

Én beszállnék a kísérletbe. Nekem két döglött X720-asom van, és egy 12%-os gyári aksim. Műteni viszont még nem kellett semmit az elmúlt 11 évben - tartok is tőle :)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2237) Danika256 válasza mazsi (#2236) üzenetére


Danika256
aktív tag

Írtam, kíváncsian várom, hogy mit tudunk összehozni! :U

(#2238) paolinho válasza Danika256 (#2237) üzenetére


paolinho
őstag

Azért majd osszátok meg az eredményt! :)

(#2239) tonyi


tonyi
tag

Sziasztok!
Van egy relatíve új 30s alapú Gizrom.
https://www.google.com/amp/s/en.gizchina.it/2018/09/leeco-the-3-pro-x720-gizrom-eui-6-30s/amp/

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#2240) paolinho válasza tonyi (#2239) üzenetére


paolinho
őstag

Ezt nem ismerem, de a korábbi változatai nem tudtak magyarul egy kicsit sem.

(#2241) tonyi


tonyi
tag

Akit esetleg érdekel van egy olasz Facebook-os LeEco csoport. A neve LeEco Italia.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#2242) tonyi válasza Danika256 (#2232) üzenetére


tonyi
tag

Tegnap előtt nekem is bedobta a teló az unalmast. Fastboot-ba be lehet lépni, recovery-nél és rendszerbetöltésnél bootloop van.
QFIL ROM-ot próbáltam, QPST-vel, de semmi változás.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#2243) Danika256 válasza tonyi (#2242) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hát necces.. Nem ejtetted le vagy nem érte valami behatás előtte?

Mindenesetre próbáld meg a FlashOne2.0-val is! Le kéne gyepálni teljesen, persze az sem biztos, hogy segít. Én úgy csinálnám, hogy fastbootban feltennék egy másik ROM-ot, ami nem a telóra való. Pl. csináltam úgy, hogy X722-ét tettem fel x720-ra fastbootban. Na így teljesen téglásodik és akkor mindent ténylegesen felül is ír a Qfil ROM. Ha úgy sem jó, akkor egyelőre nem tudok mit tanácsolni én még várom az akksit. A 2. telóm nekem is ezt produkálja, egyelőre alaplap átmelegítés után próbára vár.. Majd írok!

(#2244) tonyi válasza Danika256 (#2243) üzenetére


tonyi
tag

Nem volt semmilyen külső fizikai behatás. Előtte pár nappal raktam fel a Lineage OS 15.1 január 13-i verzióját. Tönkremenetel előtt produkált olyat, hogy feltöltöttem 100-ra, majd levettem. Kb. 1,5 óra múlva csak 80%-ot mutatott. Újraindítottam hátha valami beragadt és felraktam töltőre( nem gyári hanem egy gyengébb sony töltőt használok), majd amikor kb. 1 óra múlva ismét ránéztem feloldáskor bekásásodott a képernyő és újraindult. Onnantól kezdve bootloop lett. Most sima bekapcsolásra csak villan 1 erős és 3 halvány pirosat a led. Gondolom valami hibajelzés lehet, de nem tudom mit jelenthet.
Itt is valami hasonló a probléma.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#2245) Danika256 válasza tonyi (#2244) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ez a hibajelenség már minta led villogás akkor áll fenn, ha annyira kicsi a feszültség az akksiban, hogy nem képes elindulni a teló! Elvileg töltőn hagyva el kéne induljon ha van valami élet az akksiban.
Lehet az adta meg magát hirtelen, de nem biztos. Próbáld meg tölteni, de ne töltőről hanem USB-ről, rakjad rá, aztán hagyjad.. Ha nem melegszik, akkor baj nem lehet belőle..

(#2246) rongyféreg


rongyféreg
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy Le Pro 3 X 720-on miért produkálja a gyári ébresztőóra azt a hibát, hogy ha beállítom az ébresztőórát minden hétköznapi ismétlésre, akkor kiírja, hogy ébresztés 6 NAP!!!! X óra Y perc múlva. Ma reggel sem ébresztett az óra. Kikapcsoltam, visszakapcsoltam, azt írta, hogy ébresztés 6 nap 23 óra 40 perc múlva.
Kb. két hete kezdett vacakolni az ébresztés. Először egyszer-egyszer nem ébresztett, csak a megadott időpont után 10 perccel szundiként. Most már egyszer sem ébreszt, ha az ismétlés be van kapcsolva. Még az eredeti webshopos szoftver van rajta.

A másik, nem vagyok egy nagy májer, nem mertem hozzányúlni, hogy én lecseréljem rajta a webshopos szoftot másikra. Van Békéscsaba környékén valaki, aki ért ehhez a típushoz és be tudna vállalni egy szoftcserét?

Köszi a válaszokat!

(#2247) NetBarna válasza paolinho (#2119) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Szia.
Felraktam a Bootleggers rom-ot. Nagyjából rendben is volt.
Aztán újra-raktam, de plusz BlackScreen Kernel 5.1-r3-t is.
Most azt irja, hogy Fastboot mode-ban van. Mit kell csinálnom?
Ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot újraindul, de ismét a fastboot-ba megy.
Recovery-be be tudok lépni.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#2248) NetBarna válasza NetBarna (#2247) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Ezt irja:
do not force shut down the phone during the flashing process to avoid possible damages

(#2249) NetBarna


NetBarna
csendes tag

Sziasztok.
Segítsetek légyszi' nekem helyrehozni amit csináltam a 722-vel.
Most ott tartok, hogy a Bootleggers rom felrakása előtt recoweri-ből felraktam a BlackScreen Kernel 5.1-r3-t, de nem indul. Fastboot-módba teszi önmagát.
A recoverybe be tudok lépni, de hiába rakom fel a romot csak a fastboot-ba megy.

Biztos valami butaságot csináltam, de egyedúl nem boldogulok vele.
Köszi előre is - üdv Barna

(#2250) NetBarna válasza NetBarna (#2249) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Hahó - talán valaki olvassa és ért hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.