Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) bfvik válasza Xanish (#2040) üzenetére


bfvik
csendes tag

Szia!
Be tudnád linkelni a fastboot romot?

(#2102) tonyi


tonyi
tag

Készül a LineageOS 16 is.😁

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#2103) bzoli79


bzoli79
újonc

Sziasztok a leírás alapján megpróbáltam felrakni a bb72 18S romot. A problémám az, hogy lement a telepítés, de a nem engedett 2-es gombot nyomni, hanem kilépett valamilyen hibával. A rom elv. fenn van, de a teló nem jól működik. wifi nincs és a telefonálás sem az igazi. Most a szám.gép nem is látja. Megköszönném az ötleteket.

(#2104) bfvik válasza bzoli79 (#2103) üzenetére


bfvik
csendes tag

TOOL_ALL_IN_ONE_1.0.9.1 ez a progi sokat tud segíteni....

(#2105) bzoli79 válasza bfvik (#2104) üzenetére


bzoli79
újonc

Köszönöm, megnézem.

(#2106) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok !

Most szereztem egy ilyen telefont, 3.0.3 -es TWRP van, rajta és 23S webshop rom, a gyári romot is fel lehet telepíteni a TWPR -vel ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2107) gthomma


gthomma
senior tag

Amire eddig rájöttem:
A TWRP-t frissítettem, 3.2.1.-0 -ra nem gyári rom van rajta , vagy webshopos, BB72, 5.9.0.23S erre szeretnék továbblépni: X720_stable_26s_MagiskRoot_v4A_xposed_C.B.G_tora33.
Elolvastam az összefoglalót de bizonytalan vagyok mint Ádám anyák napján.

TWRP -vel full gyalu, csatlakoztatom a telefont a géphez, rámásolom a zipet, felrakom és ennyi ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2108) paolinho válasza gthomma (#2107) üzenetére


paolinho
őstag

Én eddig minden romot TWRP - vel raktam fel, és pont úgy, ahogy írtad, full gyalu előzte meg. Mondjuk annyi különbséggel, hogy én az új romokat mindíg OTG-n pendrive-ról telepítem. Illetve a Format data opciót is elindítom mindíg a Wipe alatt.
Jelenleg egy elképesztően jó Oreo romot használok immáron több, mint egy hete. Bootleggers névre hallgat. Még egy kicsit tesztelem, aztán majd írok róla röviden egy kis beszámolót. Egyelőre annyit, hogy az akku-ideje elképesztően jó, és mindkét féle (720,722) Le Pro 3 alatt is fut.

(#2109) gthomma válasza paolinho (#2108) üzenetére


gthomma
senior tag

Feltetten a torra33 ROM -ját, azt írja van update 6.0.030S 100% -ban kínai a version details, felmerjem tenni ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2110) paolinho válasza gthomma (#2109) üzenetére


paolinho
őstag

Hát, ha 100%-ban kínai, akkor azzal én nem kínlódnék, de egy tesztet megérhet esetleg, legfeljebb visszateszed a 28S-t.

(#2111) gthomma válasza paolinho (#2110) üzenetére


gthomma
senior tag

EUI 6.0 :)
Nem az igazi.
Megy fel a Bootleggers romja .

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2112) gthomma válasza paolinho (#2110) üzenetére


gthomma
senior tag

Fel akartam tenni a BootleggersROM-Oreo4zl1.3.0-Stable-Unshishufied-20180918 ROM -t, a következő hibával nem megy: Vendor partition doest egsist.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2113) gthomma válasza paolinho (#2110) üzenetére


gthomma
senior tag

Felment a ROM, hol lehet angolra állítani ???

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2114) paolinho válasza gthomma (#2113) üzenetére


paolinho
őstag

Beállítások-(legalul)Rendszer-(legfelül) Nyelvek és bevitel

De itt magyart is be tudsz állítani.

Egyébként nekem is valami 7-es hibával nem engedte elsőre telepíteni a TWRP 3.2.3.0 recovery a rendszert, ezért downgrade-elni kellett a TWRP-t, nálam a 3.2.1.0 lett a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#2115) gthomma válasza paolinho (#2114) üzenetére


gthomma
senior tag

Van róla képernyőképed? A szép kínai képírás kínai ? :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2116) paolinho válasza gthomma (#2115) üzenetére


paolinho
őstag

Elsőre nekem is kellett próbálkozgatnom, de aztán csak sikerült megoldani.
Nem fogom kínaira visszaállítani a rendszert, de a magyar felületet látva is meg fogod találni a beállítás lehetőségét. Ezeket csatolom. A lényeg, hogy figyeld a menüpontok előtti ikonokat is, azok segítenek. Sajnos nincs legördülő nyelvek listája, és ez az, ami zavaró leginkább. Menj ezeken itt lent végig, és simán menni fog a magyarítás!

(#2117) siryeti válasza paolinho (#2116) üzenetére


siryeti
tag

Szia, kérdésem lenne..
Még mindíg ajánlott a Bootleggers rom, van valami ami nem működik rajta?
Telepítés gondolom a szokásos, meg ahogy írtad is, és a topikjában is olvastam hogy jobb régebbi twrp-vel próbálni.
BlackScreen kernelt érdemes telepíteni érezhető a különbség?
A firmware és modem letöltés lehetőség gondolom nem lényeges x722 - nél, vagy abból is kell valami?

Előre is köszönöm

(#2118) siryeti válasza siryeti (#2117) üzenetére


siryeti
tag

Még egy kérdés, ha esetleg használod, Adaway működik a rommal?

(#2119) paolinho válasza siryeti (#2117) üzenetére


paolinho
őstag

Szia!
Igen, nálam eddig határozottan ajánlott kategória a Bootleggers rom. Eddigi használatom során, még nem találkoztam hibával benne. Minden patentül, működik vele. Az alapfunkciók zavarmentes használatán túl, a WiFi, a Bluetooth, a kamera, a GPS, vagy az NFC is mind rendben teszi a dolgát.
Nálam még soha nem akadt meg, soha nem fagyott ki, soha nem indult újra. Eddig még nem találkoztam sem kisebb, sem nagyobb bosszantó dolgokkal sem, pedig nagyon figyelem, hogy mikor tudnék már valamibe belekötni. :)

Én azonnal feltettem a BlackScreen Kernel 5.1-r3-t is, így különbségről nem tudok beszámolni az alap kernelhez képest, de egy biztos, hogy nagyon jól pörög vele a teló. Esetleg, ha valakinek szempont, Antutu-ban 161306-os értéket dobott nálam két SIM-mel, noha ez annyira nem foglalkoztat, de legyen megméretve így is.
Ami nálam ezt a rom-ot tette a dobogó első fokára az Oreo romok között, az a fentieken túl az akku teljesítménye volt. Előzetesen megjegyezném, hogy én semmiben nem spórolok, amikor a telefont használom, ergo egyáltalán nem takarék üzemen mérve tesztelem az akku fogyasztást. Mondhatni minden be van kapcsolva (BT, WiFi, Helymeghatározás, Mobiladat stb.), szóval a majd két éves telóm ennek ellenére közel 5 órás shot-ot produkált. Nekem ez több, mint tökéletes. Eddig Oreo rom ilyet egyik sem produkált.

Én a Firmware-mappából semmihez nem nyúltam, így ennek szerepét nem tartom fontosnak. Illetve az open_gapps-arm64-8.1-pico-t tettem fel recovery-ből.
TWRP kapcsán valóban nem a legfrissebb a megoldás, én INNEN a 20180413-it tettem fel, azzal gond nélkül felment a rendszer.

Hát egyelőre ennyi, amit a romról elmondhatok, de ha lesz akár pro, akár kontra bármilyen fejlemény vele kapcsolatban, jelezni fogom azonnal.

Az Adaway is természetesen működik rendben, én is azt használom reklámmentesítésül. :)

[ Szerkesztve ]

(#2120) siryeti válasza paolinho (#2119) üzenetére


siryeti
tag

Nagyon köszönöm a gyors korrekt és igen részletes infót, akkor holnap tesztelem is lányom telefonján, gyűjtöm a tapasztalatokat, utána meg megy az enyémre is..
Én is kb ugyanígy használom, 2 sim, munkanapon 7-8 óra stream Bluetooth-on hangszóróra, mindennap GPS, folyamatos adatkapcsolat, néha ránézek ip kamerára, jönnek a hírek.. stb stb
Kell a jó akkumulátor kezelés :)
Még egyszer köszönöm, szép estét!

(#2121) Sinkó válasza paolinho (#2119) üzenetére


Sinkó
tag

Pár hiba vagy hiányosság azért van ebben a romban is.Volte nincs,biometrikus azonositás az erste mobilBankban nem megy.Amúgy elég jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2122) paolinho válasza Sinkó (#2121) üzenetére


paolinho
őstag

Volte kapcsán lehet, hogy igazad van, én eddig nem néztem ennek utána.
Ami az Erste biometrikus azonosítását illeti (ha ez az ujjlenyomat), az viszont nálam simán működik, én is Ersté-s vagyok.
Esetleg próbáld meg úgy hogy a Beállitások - Hardvergombok - Feloldás ujjlenyomattal-t kapcsold ki! Alatta olvashatod, hogy ez tulajdonképpen mit is csinál. Én pl. az NFC-fizetést a Simple-ben nem tudtam ujjlenyomattal feloldani, amíg ezt ki nem kapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#2123) Sinkó válasza paolinho (#2122) üzenetére


Sinkó
tag

Köszi a tippet! Úgy van ahogy leírtad! :)

(#2124) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Sziasztok!

A feleségem telefonján (x720) lejárt a gari, úgyhogy szeretnék felrakni rá egy magyar biztonságos, gyors romot.
Melyiket ajánljátok?
Nem fontos hogy a legújabb androidon alapuljon, inkább a gyorsaság, akku üzemmód és megbízhatóság számít.

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#2125) paolinho válasza zsolt320i (#2124) üzenetére


paolinho
őstag

Nézd! Hogy melyik a legjobb rom, az teljesen szubjektív.
A topik első Topikgazdája, Biggeszkij kolléga szerint a legjobb, legmegbízhatóbb rom a BB72-féle 5.9.023S rom az igazi.
Jómagam majd félévig a továbbfejlesztett CUOCO92-féle EUI 5.9.028s romot használtam nagy megelégedéssel.
Mindkét fenti rom stabil, gyári alapon nyugvó megbízható rom nagyon jó üzemidőkkel. Ha megelégszel a Marsmallow-val e kettőnél jobbat nem találsz.
Bevallom, jómagam kihagytam a Nougat custom romok próbáját, így azokkal kapcsolatban talán más fog tudni segíteni majd.
Azonban az Oreo custom romok közül több is tesztelve lett mind az itteni fórumot olvasók között, mind magam által is. Ha ezekkel kapcsolatban részletesen szeretnél olvasni, akkor csak pár oldalt kell visszalapoznod ahhoz kellően informálódni tudj.
De azért kiemelnék két olyan romot, amit itt használnak jelenlevők.
Az egyik Xanish kolléga által preferált MIUI 10 rom, amelyről angolul ITT olvashatsz részletesen.
A másik az én eddigi kedvencem, a BOOTLEGGERS névre hallgató, és remek üzemidővel bíró custom rom, amiről a korábban általam részletesen is írtakon túlITT olvashatsz többet angolul.

Ahogy mondani szokás, "Kinek a pap, kinek a papné", tesztelgesd őket, aztán használd azt, amelyik Neked a legjobban bejön.

Egyébként az XDA kínál még több más Oreo romot is, és el kezdték fejleszteni erre a készülékre is a Pie 9.0 romokat is. Ebből készül még a Pixel Experience-féle is. Ezekről még nem sok tapasztalat van, jómagam legalább is még egyiket sem teszteltem.

(#2126) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Gikszer van!

Feltettem a twrp 3.2.2-t és megpróbáltam telepíteni a bootleggers rom-ot.
hibát adott, és most nem indul a mobil, csak a bootképernyő jelenik meg :(

hogyan tovább?
mi a gond, miért sikerült félre?

(#2127) zsolt320i válasza zsolt320i (#2126) üzenetére


zsolt320i
senior tag

még 1 kis segítség kéne, gaps-et hogyan kell tenni a bootlegersre?

(#2128) Sinkó válasza zsolt320i (#2126) üzenetére


Sinkó
tag

3.2.1-el probald,es ne tedd fel a Blackscreen kernelt.Ahogy feltetted a romot,ugyan ugy a gapset.

[ Szerkesztve ]

(#2129) paolinho válasza zsolt320i (#2126) üzenetére


paolinho
őstag

Pontosan úgy, ahogy Sinkó mondja, lépj TWRP-be, és downgrade-eld a 3.2.1-es TWRP-t. Azzal "7-es" hiba nélkül felmegy majd a rom. Az opengapps.org - ról szedd le a Neked legmegfelelőbb 8.1-es csomagot (én a pico-t, esetleg a nano-t ajánlom), amit szintén TWRP-ből tegyél fel. Ha indul a rendszer, ne kapj frászt, mert kínai lesz, de itt fentebb leírtam, hogy miként találsz rá alatta a magyar nyelvre. Csak figyeld az ikonokat. :)

(#2130) siryeti válasza zsolt320i (#2126) üzenetére


siryeti
tag

Szia, én is így jártam elsőre, nem indult a telefon, kezdtem elölről, de rom telepítés után csak gapps és Magisk ment rá, aztán engedtem újraindulni a rendszert, majd megint twrp és akkor telepítettem a BlackScreen-t, és Boot újra, így már semmi gond sem volt.
Nálam furcsa mód nem kínaiul indult hanem németül {a két német kártya miatt}, és alatta simán ki tudtam választani a magyart :K

(#2131) zsolt320i válasza siryeti (#2130) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Sirety, paolinho,

Thx, megoldottam.

Üdv
zs

[ Szerkesztve ]

(#2132) gthomma válasza paolinho (#2125) üzenetére


gthomma
senior tag

Szia !

(nem tudtam magyarra állítani a BOOTLEGGERS ROM -ot :( )

A blacksrceen kernel mehet MIUI alá is ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2133) paolinho válasza gthomma (#2132) üzenetére


paolinho
őstag

Ami a BlackScreen kernellel kapcsolatos kérdésedet illeti, erre nem tudok választ adni. Amikor teszteltem a MIUI10 romot, arra én nem tettem fel. Most fent van a Bootleggers alatt, és hibamenesen üzemel.

De miért nem tudod magyarosítani? Az ikonok, és a korábbi (#2116) útmutatóm szerint sem találtad meg a helyét a nyelvi beállításoknak? Pedig hidd el, hogy megoldható, csak kövesd a fentebb olvasható (és látható) leírtakat. Egyébként rettentő sok nyelvi lehetőség áll még ott rendelkezésre.

[ Szerkesztve ]

(#2134) zsolt320i válasza paolinho (#2133) üzenetére


zsolt320i
senior tag

bootleggers romot be lehet klasszikus android menüs stílusra?

(#2135) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

sziasztok!

újabb segítség kéne.
próbáltam feltenni a tora33 romot és a cuco92-es romot, a telepítés sikeresen végbemegy, de a telefon első induláskor ezt a hibát adja: encryption unsuccesful. a végén van egy reset gomb, azt ha megnyomom, ujrindul de megint ez a hiba jön elő.
tudtok segíteni, valamit a twrp-ben rontottam el?

(#2136) Klycsu1991 válasza zsolt320i (#2135) üzenetére


Klycsu1991
tag

Esetleg egy full formázást is próbálj meg ha nem volt.
Ne csak full törlés

(#2137) paolinho válasza zsolt320i (#2135) üzenetére


paolinho
őstag

Első körben én is egy Format Datá-val kezdenék TWRP-WIPE alól, ha ez nem hozna megoldást cserélném a TWRP-t. Ha ezzel sem oldódna meg a probléma, akkor Fastboot alól probálkoznék egy fastboot rommal.

(#2138) zsolt320i válasza paolinho (#2137) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Paolinho, Klycsu1991 !

Köszönöm, a formázás megoldotta!

(#2139) Klycsu1991 válasza zsolt320i (#2138) üzenetére


Klycsu1991
tag

Örülök. :)

(#2140) Danika256 válasza Danika256 (#1959) üzenetére


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Visszatért a telóm az élők világába, már egy hete kész, eddig volt a tesztüzem, minden szuper!! :)

Június óta volt parkoló pályán az elégett USB csati miatt, sehol sem lehetett kapni hozzá gyári teljes funkciós boardot, Alin is csak a gagyikat, amikről hiányzik egy csomó alkatrész, így se gyors töltés, se OTG, se CDLA hang sem elérhető!

Sok-sok email és keresgélés sem vezetett eredményre! De meglett a megoldás, mégis csak be lehet szerezni mindent ha megfelelő helyen keressük! :)

Valahol találtam egy linket a kínai belsős TAOBAO piactérhez!
Eddig nem ismertem ezt az oldalt sem, ez teljesen Kínai, de Chrome-al a fordító funkció használatával jól használható! Be is tudtam regelni..
Nem akartam elhinni, de több eladónál is lehet kapni gyári boardot elég olcsón! Meg tényleg van minden ami kellhet!
Egyetlen egy probléma, hogy nem szállítanak külföldre, még csak vissza sem írnak, nem fognak neked google fordítózni.. Tehát Full Kínai oldal!

De van megoldás!! Van egy csomag továbbküldős oldal, a Yoybuy, ami pont erre van szakosodva! Tud angolul és van Paypales fizetési lehetőség is!
Ha beregelsz lesz egy kínai címed, egy postafiókod, hova kapod a csomagot, de igazából ezzel nem is kell foglalkozni. Mindent ők intéznek, csak a Taobaos linket kell bemásolni a Yoybuy-ra és ott meg is tudod vásárolni angol nyelven... Ha megérkezett hozzájuk a csomag a Taobaos eladótól, akkor kell fizetni a hazaküldést, meg a szolgáltatás díját!
Persze nem ingyen van, de 5-10 dollárt simán megér, ha az embernek olyan alkatrész, vagy cucc kell, ami máshol nem beszerezhető! Pl. kijelzőt is vettem újat 3500 Ft-ért, Alin 5-K alatt nincs és eredeti gyári!! :DD

Én mindenkinek ajánlom, ha nem találtok valamit, irány a TAOBAO és vásárlás meg Yoybuy-en keresztül!
A megérkezett alkatrész szuper, teljesen gyári és van most már megfelelő kábelem is a gyors-töltéshez! Bár nem fogom használni sűrűn, de kipróbáltam, jól működik és nem melegszik semmi!
Ne használjátok a gagyi gyárit én a Oneplus-os DASH kábelt nagyon tudom ajánlani! Olcsón beszerezhető az is!

Más:
Azért figyelgettem a fórumot, de jól le vagyok maradva szoftveres téren... Egyelőre a jól belakott EUI van fent, de látom közben szépen kiforrtak az OREO-k, van egy csomó számomra ismeretlen, meg vannak 9-es alapú ROM-ok is! Mi ezekkel a helyzet? Az OREO-k hozzák már sebességben, akksiban az EUI szintjét?
Bár mondjuk nekem a kezelőfelület nagyon bejön ezért, hogy lecseréljem tényleg nagyot kéne villantani egy másiknak!

Még egy kérdés, valami miatt eléggé merül a teló, alap állapotban 10% egy éjszaka alatt wifi-vel! Egyelőre nem tudom mi ragadhat be, korábban ilyen nem volt, de még nem akarok mindent újrahúzni! Cache-k törlése nem igazán segített! Van valami ötletetek erre??
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2141) matifu70


matifu70
újonc

Sziasztok!

Több mint egy éve boldog tulajdonosa vagyok egy 722-es készüléknek :D és a kérdésem az volna, hogyan lehetre rábírni a készüléket, hogy töltsön le magának frissítéseket? Sajnos regisztrálni nem birtam a LeEco oldalára sem, teljesen amatőr vagyok a témában! :( A legutolsó androidos frissítés 2016 okt 1 :(

(#2142) Danika256 válasza matifu70 (#2141) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia!

Ha be van állítva az applikációkat frissíti a Google playről, de a rendszert automatán nem! És attól is függ milyen ROM van rajta!

(#2143) matifu70


matifu70
újonc

5.9.026S (Stable) EUI version van rajta. A régebbi telefonomnál mindíg frissítette magát a rendszer.

(#2144) paolinho válasza matifu70 (#2143) üzenetére


paolinho
őstag

Sajnos nem frissítik már egy jó ideje a stock romokat, ami hivatalosan egyébként is csak kínai, és angol nyelven jelent meg. Ha kedvet érzel egy kis romolgatáshoz, nagyon klassz Oreo romokat hoztak már össze, amelyeket alkalmasint rendszeresen frissítgetnek azok fejlesztői. Olvass itt vissza, van néhány ajánlott rom. Nekem pl. a jelenleg használt Bootleggers - en túl nagyon tetszett még a MoKee rom is.

[ Szerkesztve ]

(#2145) paolinho válasza Danika256 (#2140) üzenetére


paolinho
őstag

Megjegyzem, nem semmi egy figura vagy (abszolút jó értelemben). Csak pusztán kíváncsiságból nekiálltam a regisztrációnak a Taobao-n. Ez még sikerült is, de hogy miként találtál eredeti cuccra, illetve, hogy ezt el is küldjék Hozzád a YOYBUY által....hát ez tényleg nem semmi teljesítmény. Gratulálok!!!

(#2146) matifu70


matifu70
újonc

Hát kedvet azt érzek hozzá de teljesen láma vagyok ebben a témában :O hacsak nincs valami videó róla és lépésről lépésre mert nem szeretném hazavágni a telóm főleg, hogy ez idáig ez a legjobb telefon ami megfordult nálam! :)

(#2147) Danika256 válasza paolinho (#2145) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hát köszi, igazából csak megtalálni az oldalt, vagyis a megfelelő helyet volt nehéz! Meg persze nem feladni! :DDD Sajnos a google ezeken nem tud keresni, mivel kínai oldalak, így ha nem találja meg az oldalakat az ember, vagyis ezeket a piactereket, akkor azok tartalmai nem kereshetőek! A Yoybuy is tök egyszerű, erről is van leírás a neten! Hát nem egy bonyolult dolog :)
Pl. Itt van az általam hónapokon át kereset USB board: [link]
A googleval esélytelen lett volna, az ismertebb oldalakon meg csak gagyi hiányos utánzatok vannak de miután meglett a Taobao, válogathattam az eladók között! :))

Szóval ha valami kell és nincs, akkor valószínű a Taobao-n vagy Tmall-on lesz! ;]

A ROM-okkal kapcsolatban mi a fejlemény? Van most már az EUI-nak kihívója?? Érdemes próbálkozni? :DD

[ Szerkesztve ]

(#2148) paolinho válasza Danika256 (#2147) üzenetére


paolinho
őstag

Nem tudom, mennyire kihívó, de én nagyon megkedveltem a Bootleggers - t. Eddig még nem leltem hibára benne. Szerintem egy próbát megér.

(#2149) gthomma válasza paolinho (#2148) üzenetére


gthomma
senior tag

Sikerült magyarra állítani :)
A hangerőt hogy lehetne növelni? A ViperFX nincs hatással rá, Bootleggers-be lehet Dolby-t tenni ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2150) Xanish


Xanish
kezdő

Sziasztok kijöttek az official eui 30-as romok.

EUI-6.0.30s-Official-Cleaned-Modded-LEX720-722 by CrisBalGreece

x720

TWRP-x720

x722

TWRP-x722

x722 update 1.

CrisBalGreece-től megszokhattuk a profi munkát.108 nyelvet tartalmaznak a romok benne van persze a magyar is.Aksi időben 2 napot ígér a fejlesztő ami nagyon baba. :C :C :C

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.