Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) Mister_X


Mister_X
nagyúr

'reggelt

Mennyi fájllal rendelkezik a LoL? Elvileg az 5.5 miatt számol, 33%-nál áll az install, már leszedeett valamit és fel i rakta, de most megint különbségeket számol... 10500-nál jár, háromnegyed órája számolja. :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36052) #65537792 válasza Mister_X (#36051) üzenetére


#65537792
törölt tag

10 704 fájl, 21 097 mappa

Szóval közel vagy. :K

[ Szerkesztve ]

(#36053) Mister_X válasza #65537792 (#36052) üzenetére


Mister_X
nagyúr

11500 vizsgált fájlnál jár :U

szerk.: 12000

Csekkoltam Windows alatt, "9 267 fájl, 16 816 mappa" - na most akkor mi van :W

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36054) batai15 válasza #65537792 (#36052) üzenetére


batai15
félisten

Mennyi mappa?

(#36055) #65537792 válasza batai15 (#36054) üzenetére


#65537792
törölt tag

Franc tudja. Lehet bugos. Pedig tulajdonságban néztem.

(#36056) batai15 válasza #65537792 (#36055) üzenetére


batai15
félisten

Hát ez valami ordenáré sok. Régebbi vinyó hogy kerreghet már alatta ha tényleg ennyi.

(#36057) Devas válasza Mister_X (#36053) üzenetére


Devas
őstag

Nálam az első patchelés errorba fulladt, majd nálam is számolt sokáig, de egyszercsak hirtelen amikor olyanja volt befejezte.

A számolás egy baromság amúgy, nem valós adat.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#36058) Mister_X válasza Devas (#36057) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó tudni. Mindegy, kilőttem a francba, inkább DotA (ezt leszedte negyed óra alatt és azóta megy, valahol meg tudják oldani...) majd WoW, aztán amikor elmegyek dolgozni, akkor elmélkedhet magában.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36059) Devas válasza Mister_X (#36058) üzenetére


Devas
őstag

Nem tartott sokáig kb 3 perc alatt észhez tért. Indítsd újra a klienst pikkpakk megvan.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#36060) bucketb0b


bucketb0b
őstag

Kicsit korainak érzem a bolondok napját, még nincs április 1.-e

(#36061) Mottie válasza batai15 (#36050) üzenetére


Mottie
őstag

MIért szűkítené le? Nem értem..

1 mastery page amit minden meccs előtt resetel és az éppen adott hőshöz és ellenfélhez illően kiválasztja egyenként a masteryket. Ezt a jobb játékosok kb 10 mp alatt meg tudják csinálni. :)

Szerk: nekem 1,5 perc alatt frissült :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#36062) batai15 válasza Mottie (#36061) üzenetére


batai15
félisten

Jaaa. Vágom. Nekem 20 mastery page van elosztva kariim közt nagyrészt.
Normál, ap,ad, meg defes. Runabol is szeretnék mindegyiknek fullosat kettőt.
Néha még lepetes egy papirabb de combsabb support.akitol nem ezt várják el. Persze normalon nem sok haszna van

[ Szerkesztve ]

(#36063) csipszikutya válasza D1Rect (#36048) üzenetére


csipszikutya
senior tag

és majd mehet a flame és a report hegyek, miután esetleg rosszul tejesítettél 1-2 meccsen a "main" champeddel és majd pofáznak a többiek, hogy elo boost, ebay acc, noob, etc... abban a ligában ahol nagyon sokan vagyunk/vannak nincs értelme szerintem. feljebb pedig már nem csak 1-2 champet ismernek nagyon jol...
de ez csak az én meglátásom

(#36064) bucketb0b válasza csipszikutya (#36063) üzenetére


bucketb0b
őstag

Miért ne lenne jó? Szerintem jó ötlet bármelyik osztályban.

(#36065) Mister_X válasza Devas (#36059) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megfogadtam tanácsod, újraindítottam. Letoltam 3 raider, megnéztem a klienst, 20500-nál tartott. Szórakozzanak ezek a...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36066) csipszikutya válasza bucketb0b (#36064) üzenetére


csipszikutya
senior tag

pont amiért leírtam.
Megvettem a shyvannámhoz és a jakszomhoz 1-1 skint, mert őket szeretem a legjobban, velük is megyek a legtöbbet és amikor nem voltam jó, vagy nagyon elvertek mert jobban játszottak nálam akkor bizony mindig megkaptam, hogy "sell your skin, noob, etc.." na most ha tudják, hogy esetleg melyik champekkel vagyok jó, akkor jön megint ugyan ez
és az a tapasztalatom, hogy nem azt, mondják, hogy "oké, nem baj, máskor ne igy csináld, hanem amugy és ezek" hanem a report, muted, ebay, noob... és sajnos mindig így van, 10/9
amikor a jelenlegi helyemhez viszonyítva sokkal magasabb osztályban lévő ellenfelekkel játszok, akkor ők nem ezt mondják. ha elver(jük)em, kikap(unk)ok, hanem sokat tanultam abból amit ők mondtak, hogy éppen mit hibáztam, hogy kellett volna csinálni...
a feljebb lévőkre, plat tetejét és diát értek

(#36067) bucketb0b válasza csipszikutya (#36066) üzenetére


bucketb0b
őstag

jakszról szokj már le :U

(#36068) batai15 válasza csipszikutya (#36066) üzenetére


batai15
félisten

Jogos. Bár azért el különíthető hogy valakinek csak rossz napja van vagy fingja sincs az egészhez.
Pl tegnap elkezd vergődni az adc mert support ként relic shieldel vertem a minionokat. Oszt meg kérdeztem do you know how work relic shield?

(#36069) csipszikutya válasza batai15 (#36068) üzenetére


csipszikutya
senior tag

az ilyenek miatt reagáltam, mert sajnos több van az ilyenekből...
gondolom a válasza valami ez lehetett: stfu, dont farm my minions, noob, muted, [ALL] report support

bucketb0b: figyelni fogok rá

[ Szerkesztve ]

(#36070) Cyberneko válasza csipszikutya (#36069) üzenetére


Cyberneko
tag

A' a supportot mindig reportolni kell... ha nem ert oda eleg gyorsan, hogy megmentsen, ha eppen nem maradt manaja, hogy megnemtsen, ha nem aldozta fel magat, hogy megmentsen, vagy ha felaldozta (mert feedel!), ha megol egy miniont, vagy!!!! megol egy ellenseges host!
Es persze akkor, amikor lerakta az osszes lerakhato wardjat, igy nem tudja az egesz map osszes negyzetcentimeteret wardolni.
Igazabol, mar azert reportolni kell, hogy hogy mert supportot hozni... -_-

(#36071) Mister_X válasza csipszikutya (#36069) üzenetére


Mister_X
nagyúr

True story, ezért nem viszek már meele supportot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36072) Lokids válasza Cyberneko (#36070) üzenetére


Lokids
addikt

A support és a jungler mindig is mostohán volt kezelve. Ha elbukja a lanet, akkor report jungler, ha az adc meghal report support.
Kedvencem, mikor sonával lepokolom, majd meg is ölöm az enemy sup/adc-t úgy, hogy az adc-m csak talán 1x vagy még annyiszor sem lőtt bele, írja, hogy Ks, report. :D De ez játék második felében is, mikor a puhább champekre a Q+aa fél hp-t szed le, és ezzel meg is ölöm. Valamiért nem szeretik.
Junglerként meg csak miért nem vagy egyszerre 3 lanen és miért nem farmolsz gank mellett, és még a killeket sem szabad elvinned, mert azért is jár report.
Ezzel a két "kaszttal" úgy viselkednek általában, mintha alárendeltje lennél a többinek.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#36073) Mister_X válasza Lokids (#36072) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De azért annál nincs szebb, mint amikor a meccs végén az ellenfél beírj, hogy "honor sona" :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36074) csipszikutya válasza Cyberneko (#36070) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Sajnos tudom... De másnak pl. eszébe se jutna wardot venni, mert wardot csak a buz1k vesznek... számolom, hogy hány db wardot veszek, ha nem suppként megyek. de általában mindig az én wardjaim vannak kint, kivéve ha kiesik valamelyik zsebéböl 1-1...

Mister_X: a mutlkor annie suppot toltam... a topos! szolt rám, hogy az aa-t kapcsoljam ki, mert zavarja az adc-t, hogy tolom az aa-t az enemybe.. kiégtem
De az igen, jó érzés, amikor a végén elismernek, ritka nagyon, de jól tud esni, még ha esetleg buktok, vagy nyertek

[ Szerkesztve ]

(#36075) batai15 válasza csipszikutya (#36069) üzenetére


batai15
félisten

Igen noob! ja és mert 100 hpval a torony alól kiszedték, mikor 3v2 be thresel meg mentettem ,és turret alól ki lőtték ki volt a noob? hiába pingeltem h takardjá haza.
junglernél viszont rühellem ha nem jön, mert nem bir farmolni vagy gankelni. egy elbaszott gank után még ő van meg sértőtve és stfu , i never help you .
:U

[ Szerkesztve ]

(#36076) batai15 válasza Cyberneko (#36070) üzenetére


batai15
félisten

ebbe is van bőven igazság.
De persze az is az én hibám mert az adc azt se tudja hol van és SUPPORT ként namival kiszedem az enemyt több kis trading után.
:U :U
Nem baj bizom benne hogy majd kijutok a silverből és meg se állok min platig!:)

[ Szerkesztve ]

(#36077) Cyberneko válasza Lokids (#36072) üzenetére


Cyberneko
tag

Az a helyzet, hogy a "full ap" Sona dmg-jet meg mindig nem tisztelik elegge... pedig kene. Foleg a q-aa+lich bane+power chord kombot. Ami siman a felejtesbe taszit egy papirabb adc-t, "one shot". (Sot, oszinten szolva, egy jo tankon kivul kb barkit. Es milyen csunyan meg szoktak lepodni, amikor egy par hp-n menekulo Sona utan erednek, aztan meghalnak. )

(#36078) csipszikutya válasza batai15 (#36075) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Átérzem. De hát ez van, sajnos.
De szeretem az olyan adc-t aki éppen, hogy élve megúszta a ganket vagy a "tradet" de azért torony alatt marad, mert kell még ~100-200 gold :D aztán meg persze, hogy elhozzák...
bár mondjuk ez gravesal imádom csinálni, ha van min.~180 manám még és direkt ott maradok még 100 hp-val is, mert tudom, hogy az ott egy doube kill nekem és nagyon nagyon sokszor be is jönnek értem és végül ők érnek haza hamarabb :D
de 1x sikerült egy quadrát is tolnom vele, mert jött mindenki a kevesebb mint 100 hp-ra, mint a legyek. persze a "suppom" pingelt, szidott, hogy menjek haza mert meghalok. igaza lett, meghaltam, de lett quadrám és abba haltam bele :D

(#36079) batai15


batai15
félisten

Mostani mecs:
dianaval azir ellen midre kényszerültem
10. perce 0-2 nem igazán feedelés szvs.
Ez alatt 1x jelent meg anunu gankelni mikor már rageltem , abba bele is halt.
Riven se volt jobb helyzetbe topon.
Kalista meg annie tartották magukat.
Jött a tf fázis hát ők jobbak voltak.
Erre beírom hogy miért kell csapatosan elvenni a másik elől a minion farmot hogy még jobban le legyen maradva az ember.
Erre kalista irja hogy kuss. Mondom hogy gondolod te hogy kuss?
azt mondja: ha a master tier mondja h kuss akkor kuss.
Mondtam neki h nem vagyok a csicskája, és azért ha a kezét a seggébe dugnám akkor meg kérdezném még 1x h kinek kuss.
:DDD azért vannak itt is rendesen nagy arcok

[ Szerkesztve ]

(#36080) csipszikutya válasza batai15 (#36079) üzenetére


csipszikutya
senior tag

áhh, a te hibád... nem mentél ro'molni, szvsz ;]

(#36081) bucketb0b válasza batai15 (#36079) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát mondjuk 2x meghalni 10 perc alatt szerintem az már egy enyhe feed, de én sem szeretem mikor a bot lane feljön és ott ülünk 3v3ban majd nézzük egymást, persze egyik sor sem halad, inkább tolnák be botot, vinnék el a dzsungelt, sárkányt vagy valami csapdát állítanánk, de ez a beülünk botról midre stílus engem is idegesít. Gankről nem tudok nyilatkozni én 10ből 1x kapok akkor is csak meghal a junglesünk és nem viszünk killt, mert vagy akkor jön be mikor én vagy ő van low hp-n és nem tudunk mit kezdeni vagy egyáltalán nincs manam vagy rögtön ott a counter gank. Volt játékom, hogy 13 perc alatt 4 ganket kapott az enemy mid, de kill nem vittek valahogy megoldottam majd a mi junglesünk farmol nyugodtan és backelget kezdőre.. Mikor érdeklődöm, hogy mi a gyásznak megy junglebe ha csak a minionok farmolása megy gank ismeretlen fogalom a sárkányról meg csak álmodni merek akkor jön a híres, jól elterjedt válasz: muted, no help. Hát mondom dugd fel magadnak a ganket attól még büdös gyökér maradsz, hogy én mutelva leszek.

[ Szerkesztve ]

(#36082) batai15 válasza bucketb0b (#36081) üzenetére


batai15
félisten

annyi h jó ideje suppolok meg azir ellen még sokat nem mentem.
De annak nincs értelme legalábbis base közelébe hogy egymást szopassuk a minion farm lopás miattt-

[ Szerkesztve ]

(#36083) Kanczy válasza batai15 (#36079) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Laning phase után nincs olyan, hogy "én farmom".

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#36084) batai15 válasza Kanczy (#36083) üzenetére


batai15
félisten

ja persze akkor az amugy is hátrányba lévő ember szívjon értem ok.

(#36085) Kanczy válasza batai15 (#36084) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Jó, akkor panaszkodj miatta legközelebb is, hogy megint kiröhöghessenek :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#36086) Devas válasza Kanczy (#36083) üzenetére


Devas
őstag

Meddig tart a laning phase?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#36087) Kanczy válasza Devas (#36086) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Általában (de nem kötelezően) valamelyik torony leeséséig, onnantól ugyanis kockázatos a lanen mászkálni. Ha nagyon domináns az egyik lane-fél, akkor sem érdemes a másiknak ott maradni, ilyenkor is mehet a roam.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#36088) Devas válasza Kanczy (#36087) üzenetére


Devas
őstag

Koszi. Sejtettem hogy koze lesz az outer turretekhez. Vannak meg ilyen phase-k?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#36089) Kanczy válasza Devas (#36088) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ennyire fázis-szerűen nincs felbontva a játék, de általában így néz ki egy meccs menete. Viszonylag magától értetődő, ahogy fogynak az objectivek, és egyre fontosabbak lesznek a maradékok, egyre több ember lesz egy helyen.

-laning
-roaming / sárkány (nem feltétlenül egész csapatos)
-teamfight / push (ez többnyire 5v5, bár ott van a split push)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#36090) ChromeX válasza D1Rect (#36048) üzenetére


ChromeX
addikt

ezt nemértettem szarkazmus volt? :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#36091) Kanczy válasza ChromeX (#36090) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem, tényleg elég csúnya nyúlás, mégpedig a Smite-ból :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#36092) ChromeX válasza Kanczy (#36091) üzenetére


ChromeX
addikt

Jaa nemtudtam. Hát szerintem ezt felesleges feszegetni az összes moba ugyan az

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#36093) hugi0 válasza Kanczy (#36083) üzenetére


hugi0
őstag

.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#36094) zeli válasza Kanczy (#36091) üzenetére


zeli
aktív tag

Heroes of the Storm-ban is van ilyen rendszer. :)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#36095) Mottie


Mottie
őstag

A mai napi kommentek alapján ha én lennék jglben sokan gyorsan ignore listára kerülnétek.

Meg kell tanulni hátrányból játszani... Ha 0-2 mert elszabtad az elején (-előfordul-)?

Ha jungle gank miatt van? Akkor tessék megvenni azt a 2 db wardot és kirakni a lane két oldalára és mindig felkészülve enni egy gankre (Igen, én is még visszamennék 5-ször a 0-2-esre, csak hogy teljesen elvegyem a kedvét..)

Ha 1v1-ben kapsz ki? Akkor ezt fel kell ismerni. Biztonságosan farmolni, nem erőltetni semmit, aztán ha jobban roamolsz mint az ellenfél akkor sidelanekből killeket szedni, segíteni a többieket. Ha ő jobb nálad roamban, akkor ward a lane két oldalára és tessék betolni a turretét.

Mi az amire semmi szükség?
- gankért sírni (ha gyengye a jungler felesleges, mert csak +killt adna az elelnfelednek, ha erős a jungler felesleges, mert akkor valószínűleg okkal nem jön)
- anyázni a többieket (jobb lesz neked ettől?)
- a többiek anyázására figyelni (létezik ignore gomb)

Volt olyan ADC-m aki miután elmentem dobni egy wardot Tri-bushba -red side- pont ezalatt az 5 mp alatt kezdett el 1v1-ezni az ellen ADC-jével és bizony meghalt. "Noob support, idiot why did you go ward" és onnantól kezdve elment midlanere és annie minionjait lopta. Ne tudom mi lett a meccs vége, talán szoros meccsen kikaptunk, de itt jött az ignore és időnként lehívtam valakit hogy szedje fel a botlane farmot, illetve roameltem amerre lehetett. Élveztem a meccset? Igen. Anyáztam az okos ADC-t? Nem. Ennyi. :D

Be Victorious!

(#36096) bucketb0b válasza Mottie (#36095) üzenetére


bucketb0b
őstag

És olyankor mi van ha 1v1ben elverem, de nem tudok egyszerűen semerre menni, mert a 2 wardból 2 ki van szedve, mert az enemy jungles takarítja, de emellé még a sajátját jól wardolja. Az enemy jungles okosan jön gankelni, JÖN gankelni.. akkor a miénknek miért nem kell? Sárkányozik..
Felesleges védeni én ha 10ből 1x normális junglert kapok akkor már az egy jó szériának mondható.

(#36097) ClydeBeka2 válasza bucketb0b (#36096) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Megoldás? Tanuld meg a junglet, igy 10/10ből te lehetsz a jungler és akkor 10/10x a mid lesz a szar. :))

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#36098) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#36097) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát inkább maradok a midnél onnan még lehet meccset nyerni.

(#36099) hugi0: nem csak az a lényeg, ha egy mid lanes van feedben az szarabb, mintha egy jungles lenne szerintem. Nem csak abból a szemszögből nézem.

[ Szerkesztve ]

(#36099) hugi0 válasza bucketb0b (#36098) üzenetére


hugi0
őstag

En junglebol konyebben nyerek mint midrol.
- ki melyiket ismeri jobban.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#36100) Mottie válasza bucketb0b (#36096) üzenetére


Mottie
őstag

Nem a rossz junglereket védem, egyszerűen tanácsokat próbálok adni, hogy hogyan lehet mégis nyerni.

Mert a jungler nem lesz mindig jó. Ha kiszedik a wardodat akkor olyan helyre tedd ahol nem számít rá, de neked hasznos lesz. Mindig lehet ilyet találni (valahogy minden meccsen van olyan pink wardom ami él 15-20 percet).

Emellett ha nagyon úgy érzed hogy nem tudsz mit kezdeni a mid gankekkel, akkor bizony olyan hőst kell megtanulni midre, akivel akkor is el tudsz menekülni, ha esetleg a hátad mögül érkezik a jungler (márpedig ha a lane közepe felé lépsz én pl tuti hogy a tornyod felől jelennék meg). Sok ilyen van egyébként.

Kövesd folyamatosan hogy hol láttad utoljára az enemy junglert. Ha te játszol néhanéha ott akkor egész könnyen ki lehet számítani, hogy mikor hova fog menni.

Ha pedig 1v1-ben nyerted a laned onnantól push, roam, kill, win. De nagyon fontos hogy attól mert 2-0 vagy 10 percnél még nem jelenti azt, hogy soha többet nem kell wardolnod és pusholhatsz éjjel nappal, mert akkor jönnek a meglepetések.

TLDR Továbbra is drága mulatság a wardolás, de a leghasznosabb eszköz a játékban.

Szerk.: Óh, jó a fed midlaner, de mikor a megölhetetlen tanky, brutál sebzésű jungler* mobi bootssal egyszerre van a pálya minden részén.. Na az nem kellemes :)

*Nem vonatkozik mindre

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.