Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6701) c41r0^ válasza sb (#6688) üzenetére


c41r0^
őstag

igen, hdmi1-be kell dugni, ez a dvi inputja a TV-nek, ezt írja a manual is, ezt jól csináltad (valóban csak oldalt van neki plussz 1 hdmi)

PC módban normális, így kell lennie, hogy minden képarány szürke és csak 4:3 és 16:9 van, így OK is 16:9-ben, de hidd el, 24/30/50Hz esetében nem 16:9-ben lesz 1-1 px mapping

nagyon úgy néz ki, hogy körüljártad a beállításokat, mást én sem tudok már javasolni...

ez a "scriptje" a dolognak

1. VGA 1920x1080@24Hzre (25/30Hzre)
2. VGA driverben overscan 0-ra (minden felbontás-képfrissítés kombónál el kell játszani)
3. a TV-n "nem méretezett"-re (vagy alternatíváira) állítani a képarányt
4. "élesség"-et úgy belőni, hogy ne legyen dupla széle semminek
5. nem kellő képjavítókat lekapcsolni (dinamikus kontrasztot, éljavítást mindenképp javasolt)
6. színeket bekalibrálni

próbáld ki más vga-val ill. driverrel, lehet, hogy közbejátszik az "overscan bug", amit írsz, más ötletem nekem sincs, ennek így mennie kéne...

(#6702) BBéci válasza oxox (#6697) üzenetére


BBéci
titán

Kapcsold ki a 200 hertzet és látni fogod a különbséget! Ennél jobb ötlet, illetve módszer nem létezik.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6703) BBéci válasza oxox (#6697) üzenetére


BBéci
titán

Kapcsold ki a 200 hertzet és látni fogod a különbséget! Ennél jobb ötlet nem létezik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6704) jimmy74 válasza BBéci (#6703) üzenetére


jimmy74
őstag

Szia!Nekem is 200hertz-es a tv Most lehet hogy hülyeséget gondolok és kérdezek de.akkor kapcsolom ki, ha a képbeállitásoknál kikapcsolom a motion választásokat,pl:tiszta normál egyedi.....mert ugy nem láttam a menübe hogy 200 vagy 100 hertz vagy 50.

WoT:jimmbo

(#6705) BBéci válasza jimmy74 (#6704) üzenetére


BBéci
titán

Igen, ott lehet kikapcsolni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6706) djsunny


djsunny
aktív tag

Hali fórumozók. Segítségre szorulok, valamint véleményeket várok! Szeretném lecserélni 3éves Samsung LE40R86 televíziómat egy korszerűbb darabra. Első kérdésem, hogy szerintetek egy ilyenért mennyit lehet kérni így használtan?

Másik kérdésem: Mire lenne érdemes cserélni? Ezt a 4 típust néztem ki:

Samsung UE40C6000 (képminőség miatt ????)
Samsung LE40C650 (netes támogatás és ára miatt)
LG 42LE5300 (EISA díj miatt, csak nem szar)
LG 42LD750 (200Hz miatt)

Szempontjaim:
Jól használható média lejátszó funkció, magyar menü, szép képminőség, max. 200-210e forintos ár. Ki mit tudna ajánlani nekem?

[ Szerkesztve ]

(#6707) vlevi válasza djsunny (#6706) üzenetére


vlevi
nagyúr

http://techline.hu/szubjektiv/20101125_lg_led_tv.aspx

Itt azt írják, az LG nem támogatja a DTS hangot. Hoppá. Belenéztem az LG honlapján, és ezt írják :

"Audio kodek AC3(Dolby Digital), EAC3, AAC, Mpeg, MP3, PCM"

Tényleg nincs dts. És ha egy videóban nincs AC3 hangsáv, akkor nem fogod hallgatni. Igazat megvallva, mivel nincs házimozim, én jobban szeretem az AC3 hangot, mint a DTS-t, mert a DTS hang a sima sztereó kimeneten szar. Egész pontosan néha a filmeknél olyan hangsugárzókra rakják a szöveget, ami alig hallatszik a sztereó hangszórón.

(#6708) BBéci válasza vlevi (#6707) üzenetére


BBéci
titán

Amit leírtál, az nem a dts kódolás hibája, hanem a készülékedé.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6709) Tv


Tv
senior tag

Skacok, szeretném kérdezni, hogy garanciavesztéssel jár-e ha a szervízmenüben engedélyezem a tv-nek az usb portján való video lejtátszást? Mert ugye tudná az enyém is, csak le van tiltva. LG 32LD350 készülékről van szó. Illetve a lényeg, hogy innen tud-e hd formátumot lejátszani vagy csak avi-t?

(#6710) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Ahogy így nézegettem az oldalakat rájöttem, hogy ez az input-lag dolog teljesen idegtépő. Főleg azért mert van ahol a sokak által ajánlottt Pana 42g20-asnak is 30ms-t mértek a Sony 40ex710-nek meg 33ms-t. Az a különbség meg már szinte semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6711) nightshadow válasza Zsinder (#6710) üzenetére


nightshadow
veterán

EX710 angol változata az EX713 (ebben az ottani freeview tuner van), minden másban megegyezik a két tv, ennek 56ms-ot mértek:

"We had no problems connecting the TV to a PC, but measured an input lag of 56 ms, which gamers will find problematic. For anybody else, though, this figure is unimportant." [link]

(#6712) Zsinder válasza nightshadow (#6711) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Igen, olvastam ezt a tesztet is, de kb mindegyik oldal mást mér.

(#6713) nightshadow válasza Zsinder (#6712) üzenetére


nightshadow
veterán

Sajnos, nehéz olyan 100Hz-es tévét találni, aminek alacsony az input lagje, de nem lehetetlen. Pl. 40pfl5605-ös Philipsnek 20ms alatt van az input lagje Game Mode-ban:

„However in Game mode that improved to less than 20ms which is excellent and should keep even the most hardened gamer happy.” [link]

[ Szerkesztve ]

(#6714) djsunny válasza vlevi (#6707) üzenetére


djsunny
aktív tag

Ahham azt hiszem ezt az 5330-as LG-t le is húzom a listáról. Viszont lehet a két LED-es is kiugrott mert ha jól látám mindkettő ezt a gagyibb megoldást használja azért meg nem fizetek. Így a C650 és az LD750 maradt. :U

(#6715) sb válasza c41r0^ (#6701) üzenetére


sb
veterán

Hát nekem sincs sok ötletem, mert ugyanígy tudtam és csináltam én is, ahogy leírtad.

Annyi kiegészítéssel, hogy a 3. pontban más (gyk minden szóba jöhető) képmódokat is kipróbáltam.

Kipróbálom majd a másik, nv vga-val, ha hazautazom. Addig meg a saját TV-mmel az alaplapi ati vga-val, ahogy otthon nem ment.

(#6716) sb válasza vlevi (#6696) üzenetére


sb
veterán

Tudom, hogy ez is ki lett tárgyalva, de ez erősen távolságfüggő.
És egy átlag nappaliban, nézési távolsággal nem lehet "kihasználni" a felbontás képességeit. Vagyis gyk majdnem mindegy, hogy 720p vagy 1080p. A múltkor belenéztem 1-2 kis, 2GB-os BR-rip-be is. Ott ugye a felbontást rendesen lekonvertálják, köze nincs a HD felbontásokhoz mégis kísértetiesen hasonlít a 6-12GB-os HD felbontású ripekhez 3-4m-ről. Eszméletlen messze van egy ugyanolyan felbontású DVD rip minőségétől.

Persze ha tehetem én sem 4m-ről nézem a 40"-os TV-m. És akkor 720p-vel meg inkább 1080-nal. :) Csak ez nem átlagos felhasználás. Még.

[ Szerkesztve ]

(#6717) BBéci válasza sb (#6716) üzenetére


BBéci
titán

Ezért írtam már vagy ötvenszer, hogy akkora tévét kell venni, amivel összejön az ideálist legalább megközelítő nézési távolság. Ellenkező esetben nincs értelme a full HD felbontásnak, mert nem látjuk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6718) gejala válasza BBéci (#6717) üzenetére


gejala
őstag

Vagyis senki ne vegyen 50"-nál kisebbet. :D

(#6719) BBéci válasza gejala (#6718) üzenetére


BBéci
titán

Felesleges ezen poénkodni, Te is tisztában vagy azzal, hogy igazam van.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6720) sb válasza BBéci (#6717) üzenetére


sb
veterán

Itt már nem csak erről van szó...

Ezt általános felhasználásra elég nehéz összehozni.
Mondjuk, hogy átlag 3m a nézési távolság a mai TV-zési kultúrában. Ehhez mekkora képátló kell? 60-80"? Elég nehezen kivitelezhető...

Plussz ez nem TV nézési méret, hanem "mozi méret". Ergo lesz egy rakás tartalom ami szvsz nem élvezhető ekkora képernyőn ilyen távolságból. Nem látni át, stb...

(#6721) jooker82 válasza BBéci (#6717) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én az LCD-m usb jére raktam egy 16 gigás fullhd filmet...az Eredet....Most néztem még először itthon fullhd-t..
És semmi számottevő javulást nem észleltem egy jó minőségű dvd-hez képest...
Pedig sokan mondták,h meg a fűszálaknak is látszódnia kell..stb...
3 m-ről nézem 32 colon....
Majd letöltök egy másikat is...hátha csak a filmmel volt a baj,mert amúgy elég sötét jelenetek voltak a filmbe....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6722) tobias40 válasza jooker82 (#6721) üzenetére


tobias40
veterán

Ülj oda 1,5-1,9 méterre és meglátod a különbséget! :C
Ekkora képátlóhoz nagy a 3 méteres távolság azért nem látod a különbséget!

Üdv!

(#6723) GeneraL_XTX válasza jooker82 (#6721) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

kis képernyőn ilyen nagy távolságból ne is vár csodát.....

(#6724) ako001


ako001
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Van tapasztalata valakinek külföldi/Ausztria/ tv vásárlással kapcsolatban?A garancia amit nem tudok,hogy itthon érvényesíthető-e?Mert most lehetne venni egy Samu UE40C8700-t,999euro ért,ami itthon 410e,ami nem kicsi árkülönbség.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#6725) hm_guesswho


hm_guesswho
tag

Végre ma megvettem a tv-t. Egy Sony NX500-as! Gyönyörű darab :)
Egy kérdésem lenne,hogy milyen HDMI kábelt kell vennem ahhoz,hogy laptoppal összekössem? (bocsánat az abszurd kérdésért...csak nagyon nem vagyok jártas a témában)

(#6726) gulyasa válasza hm_guesswho (#6725) üzenetére


gulyasa
őstag

Ez attól is függ, hogy milyen videókimenet van a laptopon.
Ha csak "hagyományos" VGA (d-sub) kimenet van rajta, akkor csak kábellel nem fogod tudni összehozni.
Léteznek VGA-HDMI konverterek kb. ~16000HUF-tól, de azokat nem tudom, mennyire jók. (Pontosabban nem csak a VGA-t kötöd rá, hanem a laptop/PC hangkimenetét is, és így adja tovább a képet és a hangot a HDMI-n a TV felé.)
Ha van a laptopodon HDMI kimenet, akkor nincs probléma. Minőségi HDMI kábel a szükséges hosszúságban és kész.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#6727) hm_guesswho válasza gulyasa (#6726) üzenetére


hm_guesswho
tag

lenovo n500-asom van, szerencsére van rajta hdmi kimenet
milyen kábelt érdemes akkor vennem?

(#6728) gulyasa válasza gulyasa (#6726) üzenetére


gulyasa
őstag

Ja, egyébként ha van szabad USB a laptopodon, akkor léteznek USB-HDMI konverterek is...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#6729) gulyasa válasza hm_guesswho (#6727) üzenetére


gulyasa
őstag

Szerintem bármelyik jó, de fogadni mernék, hogy lesznek olyanok, akik mindjárt ajánlanak valamit (mondjuk legyen minimum 1.3-as, stb. stb...)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#6730) hm_guesswho válasza gulyasa (#6729) üzenetére


hm_guesswho
tag

:)
de azért csak van valami amire érdemes figyelni? Gondolom az,hogy mennyire vastag...stb.?

(#6731) vlevi válasza jooker82 (#6721) üzenetére


vlevi
nagyúr

"3 m-ről nézem 32 colon...."
Hát, 3m-ről még 40"-n sem mindíg látszik egyértelműen a minőség. Vagyisinkábbúgyfogalmaznék, hogy 3m távolságból a 40"-s tévén a DVD minősége is teljesen rendben van. Persze, megette a fene azt a filmet, amit nem érdemes DVD-n végignézni, csak bluray verzióban. Mert akkor nem a filmet nézed, hanem a tévét. De arra ott van a 40"-s akvárium, "Coral Reef Adventure" néven.

(#6732) Zsinder válasza vlevi (#6731) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Sony tulajokhoz lenne kérdésem, 32ex402-es tv-m van. A T-Home-nál most elérhető a digitális szolgáltatás ingyen, ezért én is kipróbáltam. Távirányítón át digitálisra, majd szépen megnyomtam guide gombot és böngésztem a műsortárat, már ameddig lehetett. Hirtelen befagyott az egész, távirányítót hiába nyomtam nem reagált rá, kikapcsolni nem tudtam, majd hirtelen nagy pukkanás kép elmegy, és visszakapcsolta magát. Fordult már elő valakinél ilyen? Szerintetek vigyem be szervizbe? Még garanciás.

(#6733) Zsinder válasza Zsinder (#6732) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ráadásul nem válasz akart lenni....

(#6734) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Sok jót olvastam a Samsung LE40C650L-ről, de nekem kisebbre lenne szükségem (szűk hely a szekrénysorban: 60 cm magas x 90 cm széles és 200-230 cm-ről néznénk), ezért gondolkodtam annak kistestvérén a Samsung LE32C650L1W típuson.

Amire használnánk: a gyerekek néznének rajta TV-t (sajnos analóg lakásszövetkezeti kábeltv), de inkább DVD-t, illetve HD mediaplayer vagy a TV saját lejátszója általi HD meséket, valamint Nintendo Wii megjelenítője lenne.

Persze azért néha a felnőttek is leülnének egy-egy film erejéig, mivel a nappaliba kerülne.

Tapasztalata valakinek ezzel a típussal? Érvek ellene vagy mellette? Más típus is szóba jöhet, de a neten olvasottak alapján ennek tetszett meg a tudása.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Bye, Fifi

(#6735) vikcsi válasza tobias40 (#6722) üzenetére


vikcsi
aktív tag

nekünk is 32-es tv van és kényelmes 2,5-3m-ről nézni. Ha mást akarok, akkor elmegyek moziba... persze kinek mi a jó, nem lehetnek egyforma igények.

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#6736) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

A gurukhoz lenne egy kérdésem: ma megvettem az áhított TV-met, egy Philips 37PFL5405H -t.

Leginkább a gépről néznék filmet rajta, azonban a következő a gondom:
Rádugtam a VGA-ra, (VGA-n 2db DVI kimenet van, az egyiken egy DVI-VGA átalakítóval a monitor, a másikon egy DVI-HDMI átalakítóval a TV.)
Ha a windowsban belövöm a TV-t 1920*1080-ra, marad oldalt, és alul is egy fekete sáv.
Ezt szeretném valahogy eltüntetni. Azonkívül ha a TV-t 50/60 Hz-re állítom, apróbb anomáliák jelennek meg a képen, valamint a hang is elkezd pattogni. Ez megszünik ha a frissítést 24Hz-re, vagy 30Hz interlaced-re állítom. De a fekete sávok így is maradnak. Mit tudok ez ellen tenni?

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat előre is!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6737) BBéci válasza sb (#6720) üzenetére


BBéci
titán

3 méterről határeset az 50 colos képátló, de LCD-ből ilyen nem létezik. Nálam most 55-ös C9000 van, folyton közelebb akarok ülni hozzá, távolinak érzem a 3,8 métert, de a hangrendszerem a kanapéra van beállítva. :O

(#6735) vikcsi
Azt elhiszem, hogy kényelmes, de a full HD felbontásból semmit nem látsz az tuti. Az emberi szem felbontóképessége nem teszi lehetővé.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6738) Fifi válasza Fifi (#6734) üzenetére


Fifi
őstag

Sziasztok!

Még valami eszembe jutott: olvastam, hogy a Samsung LE40C650-est szerelik S-PVA és MVA panellel is és ez a TV oldalán lévő matricán lévő sorszámból is kiderül. Az S-PVA-sok SQ, míg az MVA panelosok AA stringgel kezdődnek.

Ez igaz az általam kinézet Samsung LE32C650L1W-re is, tehát ezt is szerelik különböző panelekkel?

Bye, Fiif

(#6739) Digitalis válasza BBéci (#6737) üzenetére


Digitalis
senior tag

3 méterről határeset az 50 colos képátló, de LCD-ből ilyen nem létezik. Nálam most 55-ös C9000 van, folyton közelebb akarok ülni hozzá, távolinak érzem a 3,8 métert, de a hangrendszerem a kanapéra van beállítva. :O Ó, Te szegény, irigylem a problémáidat! :)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#6740) vikcsi válasza BBéci (#6737) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Most komolyan nem értem... ennyire rossz a többiek szeme, vagy az enyém jó? :F
Nem a fűszálok riszáló poloskát akarom nézni, hanem a filmet ami számomra látható is. 23 colos szintén fullhd monitorom is majdnem 2m-ről néztem, igaz már messzinek tűnt, de jó volt. Nem szövegolvasásra használom a tv-t, mert arra tényleg messze lenne...
Azt is hozzáteszem, hogy nem sok 1080p filmet néztem még rajta, de azok jók voltak. 720p lesz a nézettem a tárhely miatt. :K

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#6741) sb válasza BBéci (#6737) üzenetére


sb
veterán

Én is közelebb ülnék a 40-esemhez... mondjuk 2.5-3m-re és le is cserélném 50-55-re :D
Szóval ua. De nem hinném, hogy ez beválna minden típusú tartalomhoz.
Lehet, hogy F1 vagy egy sorozat közben kapkodnám a fejem... még akkor is ha HD-ben adnák, szóval nem a minőségükre gondolok, hanem a méretükre...

(#6742) Dorian válasza vikcsi (#6740) üzenetére


Dorian
félisten

Nem mondta senki, hogy távolabbról nem látható a film. :U Csak nem látod azokat a részleteket, amit a fullHD felbontás ad. Igen, a fullHD felbontás a fűszálakon riszáló poloskáról szól. Meg a textúrák részletességéről, stb.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#6743) BBéci válasza sb (#6741) üzenetére


BBéci
titán

Részben igazad van, nálam az analóg SD adásokhoz pont jó a 3,8 méter, de aki annak nézésére vesz full HD tévét, az meg is érdemli.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6744) tomic


tomic
addikt

Samsung c7700 ról tudtok véleményt mondani?
Nem igazán a 3d hatása érdekel mert azt csak szökő évben 1x nézném inkább a normál tv adás minősége érdekelne.
Digi tv-n (tányéros) lenne használva. Főleg sport csatornákat szoktam nézni.
Esetleg más alternatíva is érdekelne.

(#6745) vtb válasza tomic (#6744) üzenetére


vtb
csendes tag

A tányéros DIGI TV 55 cm-es CRT-én még elfogadható minőség. Ennél jobb és nagyobb TV-t vétek hozzá venni. :)
Ha mindenképpen SAT TV-ben gondolkodsz, akkor a másik 3 szolgáltató közül érdemes választani, akiknél van HDMI kimenetes beltéri (HelloHD, UPC Direct, T-Home SatTV), vagy saját HD műholdvevő. Azzal viszont csak a HelloHD és a UPC Direct nézhető. A DIGI-t csak a szolgáltató boxával tudod nézni és azokon csak analóg SCART kimenet van.

(#6746) tomic válasza vtb (#6745) üzenetére


tomic
addikt

És esetleg nem tudod a többi 3 szolgáltató melyik műholdról veszi az adást?

(#6747) vtb válasza tomic (#6746) üzenetére


vtb
csendes tag

De!

A UPC Direct a Ny1 Thor-ról (Ugyanaz, mint a DIGI, így nem kell a parabolát állítgatni.)
A T-Sat a Ny4 Amos3-ról (Ha megrendeled, cserélik az antennát is. Ragaszkodnak a T-Home feliratú antennához.)
A HelloHD a Kelet 9 fok - Eurobird 9A és a Kelet13 HotBird-ről (Speciális fej kell hozzá, ami mindkét holdat látja.)

(#6748) tomic válasza vtb (#6747) üzenetére


tomic
addikt

Ment pü.

(#6749) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Kicsit off de fontos kérdésem volna

Valaki tudna abban segíteni hogy digitális csatornáknál van programrendezés lehetőség?
Mert az analógnál találtam de digitálison valamiért nincs,és elég zavaró
Fontos lenne mert a család a fejemet követeli

(#6750) hm_guesswho


hm_guesswho
tag

ma voltam egy műszaki boltban ahol az eladó azt mondta,hogy nem mindegy,hogy milyen a laptopom. Elvileg ha van rajta HDMI kimenet az nem biztosíték,hogy a kép mellé hangot is fog adni a TV-n. Ez most tényleg így lenne? Van olyan laptop amin van HDMI kimenet de csak képet tud továbbítani? Egy Lenovo N500-om van..nem tudom van-e esetleg itt olyan ember aki hasonlóval kötötte össze a tv-jét??

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.