Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) Pimpa28


Pimpa28
tag

Kedves Hozzáértők!

Egy-két héten belül vennék LCD tévét, 94-100-102 centiset. 80%-ban upc digitális kábeltévére használnánk (nem upc direct), amiben egyelőre csak néhány HD csatorna leledzik ugye. Néhány kérdés:
- Milyen választásnak tűnik egy Sony KDL-40V3000 (250e körül)?
- Semmi szükségem persze a beépített digitális vevőre, a PCMCI kártyahelyre...
- Viszont kíváncsi vagyok a SMART-ra, amivel talán jobb a 4:3-as adás… Samsung-nál például nem találtam ilyesmit.
- Romlik-e a (1080i-s adás) képminősége, ha mégis HDReady készülék mellett döntök (kb. 2,5 méterről nézem majd)?
- Tudom, hogy ilyen távolságról talán fölösleges is a FullHD, de tudtok-e ajánlani olyan HDReady készüléket, ami jobb választás lenne (Panasonic, Samsung, Sony – 250 e fölé nem szívesen mennék)?
- Milyen tapasztalatok vannak upc digital + HD tv témában? 37-es SD plazmán szép képe van, észrevehetően jobb, mint az analóg adás volt.
- Természetesen meg fogom nézni a tévét élőben, de gondolom upc digital-lal párosítva nem tudom kipróbálni.

Előre is köszönöm a segítséget, az ötleteket!

(#14602) Cifu


Cifu
nagyúr

bigdigit:

Definiáld mi az "érdekes". :)
Azt írtam, hogy 3 méterig a valóban csúcsmodell 9603, 3 méter felett a nagyobb képátló miatt inkább a 7403. :)

Pimpa28:

- Milyen választásnak tűnik egy Sony KDL-40V3000 (250e körül)?

Alaphangon azt mondanám hogy nem rossz. Azért csak alaphangon, mert 290e Ft körül már Samu LE-40A656-ost kapni, és azért a plusz 40e Ft-t igencsak megéri az A656-os. Ha inkább a Sony márkánál maradnál, akkor lassan feltünnek a boltokban a KDL-40S4000-esek, 280e Ft körüli áron.

Ha viszont a költségvetés szigorúan meg van húzva, akkor igen, nem rossz vétel, csak megjegyeztem, hogy szvsz már azért 250e Ft-t nem feltétlen ér egy V3000-es.

- Semmi szükségem persze a beépített digitális vevőre, a PCMCI kártyahelyre...

Valóban nem.

- Viszont kíváncsi vagyok a SMART-ra, amivel talán jobb a 4:3-as adás… Samsung-nál például nem találtam ilyesmit.

A Samsungéknál Széles Nagyításnak hívják a hasonló képarányt, nem rossz összeségében, talán a SMART egy picit még így is jobb nála.

- Romlik-e a (1080i-s adás) képminősége, ha mégis HDReady készülék mellett döntök (kb. 2,5 méterről nézem majd)?

Jobb egy FullHD TV-n nézni, ez tény, de 2,5 méter már a határon van, ahol egy 40"-os TV-n meg tudod különböztetni az 1080 vs. 720 sor közötti különbséget. A válasz tehát az, hogy nem hülyeség, de nem is létfontosságú.

- Tudom, hogy ilyen távolságról talán fölösleges is a FullHD, de tudtok-e ajánlani olyan HDReady készüléket, ami jobb választás lenne (Panasonic, Samsung, Sony

LCD TV-k terén szvsz nem nagyon. Talán a Panasonic TH-42PV80 / PX80, ami ugyan plazma, és nincs sem SMART, sem Széles Nagyítás opció, de nagyon korrekt képminőségre.

- Milyen tapasztalatok vannak upc digital + HD tv témában? 37-es SD plazmán szép képe van, észrevehetően jobb, mint az analóg adás volt.

A képminőség terén egyértelmű az előnye a HDTV-nek. A kérdés, hogy mennyi és milyen csatorna van / lesz....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14603) norbi2k válasza Cifu (#14599) üzenetére


norbi2k
csendes tag

minenképpen sok, szerintem nem vitatéma :) Már ugy értem, persze hogy megveszem, nem ez lesz a választás alapja, de ugye minél kevesebbet fogyaszt vmi annál jobb a környezetre nézve, az alacsony energia fogyasztás mindig előny :)

(#14604) LallR1979


LallR1979
csendes tag

Sziasztok!

Gyors válasz kellene, ha valaki tudja, hogy mi a különbség, vagy egyátalán van-e valami különbség a SONY KDL-40V3000 és a KDL-40V3000AEP között. Szóval mit takar az "AEP" utótag??

Köszi!!!!!! :R

(#14605) Pimpa28


Pimpa28
tag

Köszi a választ, Cifu! Sajnos elolvastam az avforumos tesztet, úgyhogy teljesen elbizonytalanodtam. :) Igyekszem az avforum.com-on is olvasgatni, de lassan hajlok egy olcsóbb 720p-s darabra (Samsung 40A457 mondjuk). Hogy miért?
- Ezek szerint ebben is van valami SMART-szerűség.
- Viszonylag jókat írtok róla SD adás tekintetében is.
- Olcsóbb. :)

(#14606) Breki válasza Cifu (#14599) üzenetére


Breki
veterán

Köszi, de én nem konkrétan erre a két modelre kérdeztem azt csak most írtam hátha úgy egyszerűbb.

Azt olvastam, hogy a nagyobb 37-es modellelben jobb panel van mint az ugyanolyan típusu 32-esekben és ezt szerettem volna megtudni igaz-e.

Bocsi ha félreérthető volt

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#14607) bigdigit válasza Cifu (#14602) üzenetére


bigdigit
addikt

én csak abból indultam ki amit a legelején is leírtam.mármint a kb egy árban való beszerzést.
ha a hirtelen fellelhető netes árakat nézem:
47pfl7623
47pfl7403 ezek kb 380k
42pfl9603 450k

ebből gondoltam,hogy ha közel azonos áron megkaphatom talán jobban járok a 9603-al.
úgy látszik a perfect pixel illetve a fejlettebb ambilight árban többet nyom a latban mint az eggyel nagyobb méret.
egyébként kb 3 méterről sasolom a képernyőt.
a 100hz mellett szólna,hogy a 7613-nál full HD rip esetén(nem 720)bizony érzem kamera pásztázáskor bizony ez lehetne sokkal jobb is.
de ha pl áll a kamera és elhúz előtte pár gyorsabb léptű gyalogos szinte ki se lehet venni hogy néznek ki.csak egy mosott xar. :F
crt tv-én ennyire nem vettem észre ilyen dolgokat.

(#14608) Cifu


Cifu
nagyúr

norbi2k:

Mondom, ez esetben ott van a Sony idei modelljei, kb. 30%-al fogyasztanak kevesebbet, mint a konkurens gyártók hasonló modelljei.

LallR1979:

Nincs komoly különbség, ha jól rémlik valami minimális eltérés van a kettő között, talán az AEP a nyugat-európai piacra készült, vagy valami ilyesmi.

Pimpa28:

Szvsz nem jársz rosszul a Samuval, és tény, hogy olcsóbb.

Breki:

Mindenképpen más panel van, de hogy jobb vagy rosszabb, ezt nem lehet sajnos egyértelműen meghatározni. A technikai adatok alapján általában jobbak a 37"-osak, de ennyi.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14609) Cifu válasza bigdigit (#14607) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem teljesen értelek. ^^

Leírtam, hogy szubjektív dolog, hogy mi a fontos neked, személy szerint. Leírtam én mit miért választanék. Hiába jobb a 9603-as, én a méretet is fontosnak tartom - adott esetben akár a képminőségből / tudásból is engednék, ha nagyobb a TV. De ez az én véleményem. Ha úgy véled, hogy a 9603-as extrái mindenképpen megérik, akkor válaszd azt, 3 méterről a 40" szerintem már kicsi, de még egyszer - ez az én véleményem.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14610) Alex91 válasza bigdigit (#14607) üzenetére


Alex91
félisten

En csak halkan jegyzem meg, hogy az SD DivX filmek asztali DVD-vel lejatszva is kameramozgasnal szaggatnak a TV-men, mig a TV adasnal es a DVD filmeknel ilyet nem tapasztaltam.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14611) bigdigit válasza Cifu (#14609) üzenetére


bigdigit
addikt

az biztos,hogy én is nagyobbat vennék de sajnos M.o.-on nem gyártanak 42-esnél nagyobb 9603-at.ergo nem is lehet olcsóbban hozzájutni. :O
nagyobba meg nincs ambilight és 100hz együtt. :O
nem kicsit vagyok ideges ez miatt de köszönöm a választ.
számomra az sem egyértelmú,hogy most a perfect pixel vagy a pixel plus 3 a fejlettebb technika...
a 9603 ráadásul 17 bites.a 7403-hoz meg semmi nincs írva.

[ Szerkesztve ]

(#14612) bigdigit


bigdigit
addikt

a 3 tv adatai egymás mellett

így többet mondanak az adatok

(#14613) Radomer


Radomer
aktív tag

Cifu:

A Samu 40A656- nál jellemzően melyik revizió A1 v. A2 van most többségben a piacon?! Bár van még 2 hónapom mire megveszem, de ha már van belőle frissebb változat, akkor jobb lenne azt megvenni ugyebár. :D

Kösz előre a választ!!

(#14614) ronTom


ronTom
csendes tag

Sziasztok!
Nem világos nekem valami, hátha kiokositanátok.
Adott egy Philips 37PFL7662D/12 modellü LCD TV, 1920*1080 p nativ felbontással.
A kézikönyvében azt irja hogy PC-ről DVI-HDMI módban fogad jelet, max.1360*768 felbontásban, 60hz-en.
A videokártya driverében (CCC) be lehet állitani az 1920*1080-as felbontást, 24, 25i, 30i és 60 hz frekvenciákkal. Nem nyújtja a képet.
Ez most akkor 1:1-es PM vagy sem?
A betük olvashatoságával nem vagyok megelégedve, és nem a méretre gondolok. Valahogy torzit, főleg 60 hz-en, pedig teljesen leveszem a fényerőt. Általában nem találom olyan tökéletesnek mint a 20" monitort nativan.
Előre is kösz a válaszokat.

(#14615) Rick4


Rick4
félisten

no, amint az várható is volt, felesleges a tévékben az MPEG2-es DVB-T tuner: [link]

Az m1 és az m2 HD-adásait MPEG4 formátumba kódolva továbbítják

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14616) bennszülött válasza lordring (#14563) üzenetére


bennszülött
csendes tag

Mind a kettő kapható a saturnban.
A panasonic kerek 100-ezer
A samu 120-ezer

(#14617) bigdigit válasza Rick4 (#14615) üzenetére


bigdigit
addikt

ezt a hírt már 1 hete közöltem.csak az nem volt benne,hogy az olimpiát már tető antennával is lehet majd fogni.
mit mondjak a hír csak azért bosszantó számomra mert még nincs semilyen hd-és kábel tv-m.

ha már lenne abszolut nem érdekelne milyen tuner van a tv-be.

(#14618) LallR1979


LallR1979
csendes tag

Köszi Cifu, megnyugodtam. :)

(#14619) bigdigit válasza Rick4 (#14615) üzenetére


bigdigit
addikt

most kezdődhet valami jobb tuner vadászása....
amit eddig találtam meg sem közelítette a cikkben említett 60e-t igaz gagyik is voltak.

(#14620) Harti válasza Breki (#14588) üzenetére


Harti
senior tag

PC-vel kipróbáltam azonnal, csak VGA kábelem van a másik TV-hez úgyhogy ezen próbáltam ki, semmi problémát nem láttam rajta, ugyanolyan jó volt mint az R71-esem!

4:3 széthúzás nekem fel sem tűnik, kb. 10 perc alatt megszoktam!

Fentebb linkeltem róla képeket, a hátul lévő matricát a típusszám után ott virít az "S" betű ami Samsung panelt jelent!

(#14621) Harti válasza Ebit (#14597) üzenetére


Harti
senior tag

Elfelejtettem a szervízmenü kódját, ha megadod szívesen megnézem! :K

(#14622) Harti válasza Harti (#14621) üzenetére


Harti
senior tag

Közbe előkotortam, nem találom itt sehol a panel típusát...

(#14623) Davi35


Davi35
csendes tag

Üdv!
Tudna valaki abban segíteni hogy érdemes-e kicserélni az analog PC kábelt (HAMA) HDMI kábelre?
Jobb lessz-e a képminőség, vagy semmit nem veszek észre?
Már kezdem megszokni a 32LG3000 képminőségét, de egy picivel még mindíg jobb a SONY. Lehet hogy ezt is be kell "járatni"???
Azt viszont nagyon zavarónak tartom hogy mindíg külön kell kapcsolgatni a TV-t is, mert nem vezérli a PC. Nehéz lessz megszokni! Biztos bekapcsolva hagyom 1 párszor. Az igaz hogy kb. negyed óra mulva kikapcsol magátol, de addig is zabálja az áramot.

(#14624) headhunter válasza bigdigit (#14612) üzenetére


headhunter
addikt

Én ezt választanám 42PFL9603D ! :U

(#14625) Speed


Speed
őstag

Sziasztok! LCT TV-t szeretnék vásárolni. Lenne egy pár kiszemeltem pontosan kettő!

A jelöltek:
-[link]
-[link]

Szeretném megkérdezni melyiket lenne érdemesebb választanom?
Amira használnám: X360,PS3,DVD nézés(sima és Blu-ray),HTPC (netezés és film nézés),és persze az elmaradhatatlan tv nézés(digi tv-m van)

Válaszotokért előre is köszi. Ha esetleg mást ajánlanátok attól sem zárkózom el.

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#14626) Symbio válasza Speed (#14625) üzenetére


Symbio
senior tag

(#14627) AYEL válasza Rick4 (#14615) üzenetére


AYEL
tag

Rick4,

azt lehet már tudni, hogy a UPC digitális beltéri egységgel rendelkező kábel ügyfelei HD minőségben kapják majd az M1 és az M2 vonatkozó közvetítéseit?

(A UPC honlapján erről semmi sincs, az ügyfélszolgálaton nem tudják...)

Kösz előre is!

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#14628) szacsee válasza Cifu (#14571) üzenetére


szacsee
nagyúr

Még csak leskelődöm TV után, a vásárlása valszeg karácsonyra esik kb.
A 300FPS-t csak példaként hoztam fel, viszont 85-100FPS-el már el lehet multizni elég jól, viszont arra lettem volna kiváncsi, hogy D-Sub-on illetve HDMI-n tudja-e ezt..
Kösz a választ és az infókat!

Jelenleg néha öcsi szobájában tolom egy 27"-os HD Ready Samsungal és ég és föld így is a játékélmény 19"-os monitorhoz képest.
Te milyen TV-t ajánlanál ha 3-4m távolságból játszanék?
Közelebbről is lehet használnám netezni, FPS-ezni, de nem tudom mekkora képátló lenne az ideális, valamint kell-e a Full HD felbontás (közeli FPS-ezés és netezés miatt lehet jól jönne, viszont a nagy képátló pedig pl autós gémeknél jöhet jól ha 3-4m távolságból játszom).

(#14629) satyi1


satyi1
csendes tag

Üdv Mindenkinek! Remélem, hogy itt akad majd a fórumon valaki, aki tud tanácsot adni. Eddig nem igazán foglalkoztam TV kérdéssel, volt egy hagyományos és el voltam vele, viszont most adott neki a vihar:(
Annyira nem vagyok járatos a témában, hogy bementem az első utamba kerülő EW-be ma reggel, majd hazajöttem és nekiálltam a webet böngészni, mert akár egy fekete massza közepébe kerültem volna. Egy rakat kifejezéssel ma ismerkedtem meg, így bocsi ha néha hülyeséget írok. Szóval:
-Ha már veszek TV-t, akkor szeretném a PC-vel összekötni, ez biztos. Nem szeretném jó pár éven belül kicserélni. Jó lenne olyat választani, ami 2 év múlva nem lesz annyira elavult, hogy alig tudjam használni.
-Néhány ismerősömtől azt hallottam, hogy csak LCD-ben gondolkodjak, a plazmát felejtsem el. Ez jogos feltevés?
-Azt is mondták, hogy a Sharp jár LCD gyártásban az élen, ha jót akarok venni, ezt a márkát válasszam. Vélemény?
-Amennyire bírtam, visszamentem itt a topicban, a különböző vélemények, javaslatok alapján kialakítottam magamban egy képet, mit is szeretnék. Ebből ez jött ki:
A nappaliban 3-4 méterről nézzük a TV-t. Ha jól olvastam, 42" felett ajánlottátok, hát a 46",47"-os gépeket néztem meg:
Samsung LE46A656A1 / LE46F86DB / LE46A559
LG 47LG6000
Sony KDL 46 D3500 / V4000 / W4000
Sharp XL2 / X20
Lehet, hogy tévedek, de nagyságrendileg ezeket láttam hasonló paraméterrel rendelkezőknek. A végén megnéztem az áraikat egy netes árösszehasonlító lapon. Kicsit felakadt a szemem (mint írtam, eddig nem foglalkoztam a TV kérdéssel), 400-450k között mozogtak. Meg is kaptam az asszonytól: "fél milláért nem veszünk TV-t" :)
A kérdés ezek után, hogy a méretet adjam lejjebb és a minőség maradjon meg, vagy inkább a 46"-hoz ragaszkodjak-e? A digitális műsorszórás is most jutott el hozzám annyira, hogy meg is érintsen. Lesz földi dig. adás a köv. években, ez rendben van. Valamilyen digitális előfizetésen (UPC dig., T-Home, Hello HD) is gondolkodok, de ez esetben szükséges-e nagyon felturbózott TV-t venni? Amiből úgy gondolom nem kellene engednem, ha hosszú távon tervezek, az a Full HD, a 100hz és a méret. A csatik mennyire fontosak? Egyáltalán vannak hatalmas különbségek a márkák között? Pl. a Samsungnál e legdrágább TV is valahol 450k környékén megállt, Sharp-nál ez egy HD1-nél, vagy a Sony x3500-nál már 600-800k. Azt viszont nem tudom, hogy utóbbiak a többlettudás, vagy a brand miatt kerülnek többe? Szintén nem bírtam rájönni, hogy a 200-300k közötti TV-k sokkal kevesebbet tudnak-e, mint amiket fent írtam, ha igen, az igényeimhez mennyire kell kompromisszumokat kötnöm? Az árak alakulását nézve a legtöbb típus év eleje óta 20-30%-ot esett az induló árából (néhány persze jó, ha 10%-ot). Nem ismerem a trendeket. Kb. szeptemberre tudom majd beszerezni, gondolom addig még megy majd le tovább mindennek az ára. Persze csak akkor, ha a PC-khez hasonló az árazás itt is. Bocsi mindenkitől a hosszú beírásért, remélem nem tekintitek nagy részét off-nak, de annyi kérdésem van és ezt a fórumot találtam a leginkább segítőkésznek és normálisnak. Remélem tudtok segíteni és rövid időn belül el fogom tudni dönteni, hogy mit is akarok és mit vegyek. :)

[ Szerkesztve ]

(#14630) Ebit válasza Harti (#14622) üzenetére


Ebit
addikt

Elégedett vagy vele, és miért ne lennél, elvégre egy modern jó készülék, használd ezerrel, és szerintem teljesen mindegy ki a panel gyártja, ha szép a képminősége.

(#14631) Pimpa28 válasza AYEL (#14627) üzenetére


Pimpa28
tag

A kicsit kusza upc honlapon fenn van az augusztusi csatornakiosztás, amiben szerepel az m1HD és az m2HD kísérleti adása is.

(#14632) #93173760


#93173760
törölt tag

Sziasztok.

Faterom szeretne veni uj tvt.
Ő ezt nézte ki : SAMSUNG LE32A431

120.000 ft az EURONICS -ban
A kérdésem ebben az árban,ez reális készülék? Hasonlo árban van e jobb esetleg amit érdemesebb lenne megvenni?

A hivatalos oldalon láttam van még mögötte valami +jelzés "T2" Ez szát e?
Ha igen mejik a jobb?

És mit ajánlotok,hogy tudnám a legjobb képminőséget elérni,az ezközök:
A beltérink ezt kellene öszekötni az uj tv vel:
http://www.opticum.hu/index.php?cmd=select&subcmd=1201613565487012

A tv adott eddig.A fent emlitett SAMSUNG.
Én azt olvastam a legjob lene scart+yuv szerintetek?

Előre is köszönöm mindenki segítségét.

(#14633) Szatesz válasza Speed (#14625) üzenetére


Szatesz
őstag

Hát LCT tévérol én még nemhallottam de inkabb nezegess LCD ket allitolag azok jok:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#14634) Alex91 válasza satyi1 (#14629) üzenetére


Alex91
félisten

Eloszor IMHO tisztazd le az asszonnyal, hogy mennyit kolthettek ra! :)

Aztan ebbol kiindulva mar lehet ajanlani.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14635) paulkaresz válasza satyi1 (#14629) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

esetleg ezt nézd meg:[link]így talán a nagyobb képátlóról és a minőségről sem kell lemondanod

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#14636) Harti válasza #93173760 (#14632) üzenetére


Harti
senior tag

Az Euronicsban 130ért lehet kapni a nagyobb testvérét az A451-est ami jobb panellal van szerelve!

[ Szerkesztve ]

(#14637) Breki válasza #93173760 (#14632) üzenetére


Breki
veterán

a TV-vel kapcsolatban tegnap írtam újra, hogy van 10.000-el drágábban az 531-es

Szerk bocsi nem frissítettem már írták.

Akkor azt kérdezném tudja valaki az 551-es mennyi az EUronics-ban és, hogy lehet-e kártyával fizetni?

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#14638) Breki válasza Harti (#14620) üzenetére


Breki
veterán

Köszi a választ.

4:3-nál úgy értettem milyen változatai vannak

pl alul felül vág de nem annyira húzza szét stb.

Pixelhibára milyen garancia van Samsungnál és vásárláskor, hogy lehet legegyszerűbben ellenőrizi?

Monitornál tudom TV-nél nem.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#14639) satyi1 válasza paulkaresz (#14635) üzenetére


satyi1
csendes tag

Hoops!!!! Köszi. Nekem legalább 100 egységgel magasabban sikerült a legolcsóbbat is előkotorni a netről.

(#14640) paulkaresz válasza satyi1 (#14639) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

szívesen.korrekt megbízható,én tőle vettem az első "nagytévémet"

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#14641) Harti válasza Breki (#14638) üzenetére


Harti
senior tag

Képarányok: Auto széles, 4:3, 16:9, Széles nagyítás, Nagyítás

Én Auto szélesen használom, tökéletes így számomra!

Alul felül vág a széles nagyítás, a sima nagyításnál meg el lehet tolni amelyik irányba akarod!

Pixelgarancia: 3 munkanapig akár 1 pixelhibára is azonnali csere, utána meg valami ISO szabvány amirő fogalmam sincs!

Amúgy nekem csere lép érvénybe mert van egy teljes pixelhibám..., voltam is a boltban és rendesek voltak, minden további nélkül cserélik a TV-t, amíg meg nem jön az új, addig ezt használhatom!

(#14642) Harti válasza Breki (#14637) üzenetére


Harti
senior tag

Ezt most nem értem, az 531es minél 10k-val drágább? Ha a 451-esnél akkor arra cseréltetem! :DDD

(#14643) Breki válasza Harti (#14641) üzenetére


Breki
veterán

Köszi a választ

A pixelhibát hogy vetted észre?
Tudom kicsit hülye kérdés igazából az érdekel van-e valami teszt ezek kiszűrésére.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#14644) Breki válasza Harti (#14642) üzenetére


Breki
veterán

Elírtam bocsi, csak most az 551-est nyomozom mennyi az Euronics-ban és kicsit belezavarodtam a számokba

Hátha azis akciósan van és lehet akkor megérné a nagyobb felbontás pl játékokban.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#14645) Harti válasza Breki (#14643) üzenetére


Harti
senior tag

Rákötöttem PC-re és lefuttattam rajta egy LCD tesztprogit! Ilyenkor az alapszíneket és más egyéb színeket is teljes képernyőn láthatsz, ez a legtökéletesebb módja, hogy észrevegye az ember ha pixelhiba van!

(#14646) AYEL válasza Pimpa28 (#14631) üzenetére


AYEL
tag

Kösz, akkor bizakodok.

(Bár a hsz-ed alapján sem találtam merg a honlapon...) :U

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#14647) scorpy02 válasza Breki (#14643) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Dead Pixel Buddy [link]

(#14648) Breki válasza Harti (#14645) üzenetére


Breki
veterán

Igen ezt tudom, csak vmi helyben alkalmazható megoldásra gondoltam

scorpy02 köszi :R

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#14649) AYEL válasza AYEL (#14646) üzenetére


AYEL
tag

Bocs, közben megtaláltam:
http://www.upc.hu/pdf/budapest_digital_080801.pdf

[ Szerkesztve ]

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#14650) Kobor


Kobor
aktív tag

Sziasztok!

Ezek közül kellene választanom, játékra(PC) és DVD-re kellene.
Segítsetek választani, köszönöm.

Philips 37PFL5322 LCD televízió
Samsung LE37A431 LCD
Toshiba 37AV500P LCD
JVC LT-37A80ZU LCD televízió

Köszönöm :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.