Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) LFefe


LFefe
csendes tag

Szia Cifu

Egy kis segítség kellene ha zavarhatlak. Az egyik barátom most vett egy SAMSUNG LE37M87-et, hogy monitornak használja. A gépében egy ATI Radeon 1950Pro van. Próbáltuk D-SUB-bal összekötni nem ment 1920*1080-ban. Aztán próbáltuk DVI-HDMI kábellel és azzal sem sikerült összehozni. 640*480 meg 1600*1200 meg hasonló őrült felbontásokban megy, de arra a nyüves 1920*1080-ra azt írja ki mindig hogy nem támogatott formátum. Pedig próbáltuk régi meg új ATI driver-rel de nem megy. Nem lenne valami ötleted hogy mit lehetne kezdeni vele?

Előlre is köszi!
Fefe

(#14102) Lacix29 válasza humax (#14100) üzenetére


Lacix29
őstag

Amilyen képet belinkeltél, azon jó látszik a digitális optikai hangkimenet.
Digital Audio felirattal.
Persze ha ezt tv-re akarod kötni és nem erősítőre, ahhoz fogadnia kell az optikai digitális hangot.

(#14103) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Nagy események előtt mennyivel szoktak akciózni a nagy áruházláncok? (Gondolván az olimpiára.) "Meghalt" A CRT tv, de meg akarom várni lcd vásárlással az olimpia előtti akciókat!

Köszönöm!

Géza

(#14104) Alex91 válasza Geza26 (#14103) üzenetére


Alex91
félisten

Nezegesd, es ha jo aron talalsz valamit vedd meg!

(Fokozatosan csokkennek az arak. Az EB elott se voltak egetvero akciok...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14105) uhu20 válasza Cifu (#14093) üzenetére


uhu20
tag

Hát, mindent megpróbáltam, a laptop képernyőbeállításainál és a kártyabeállításoknál is. Szerintem az lehet a gond, hogy a csak klón beállítást ismer, ill. az asztal kiterjesztését (az általad említett dualview-et nem). Amikor meg úgy tűnt, hogy mégis szét tudtam választani a két monitor beállítását, alkalmaz, OK de hiába: tartja magát a 4:3-hoz....azaz tudom az ablak méretét állítgatni egérrel, de csak a 4:3-as arányon belül.

Mindegy, nem lényeg, az új gépen ez már biztos nem lesz gond.

(#14106) Multikiller


Multikiller
tag

Köszi Cifu a segítséget! Végül a Samsung 32A551-et vettem meg. Szerintem jó választás volt. Gyönyörű monitorra kötve, HD filmek eszméletlen jók, még az analóg tv adás is tűrhető rajta. Samsung paneles,magyarországi gyártású, 0 pixelhiba. Egyetlen hibája van, amit nem tudok mire vélni. Nem tudom forgatni a talpát és kicsit előrefelé billen a készülék. Már mindent próbáltam vele, de fogalmam sincs, hogy mi lehet. Abszolút nem stabilan áll az állványon, pedig minden csavart meghúztam rendesen. Nincs valami ötleted, hogy mi lehet a gond? Hibás lenne az állvány, vagy csak én bénáztam el valamit?

(#14107) uhu20 válasza Multikiller (#14106) üzenetére


uhu20
tag

Tegyél valamit az eleje alá és akkor majd kiegyenesedik! :)

(#14108) Geza26


Geza26
senior tag

Ezt találtam: Samsung LE32A431T2

Létezik, hogy elírják a Samsung honlapján a felbontást? Vagy akkor most mi van? :F

Géza

(#14109) :-I válasza Multikiller (#14106) üzenetére


:-I
tag

Üdv!

Grat, de azt kérdezném hogy milyen a tv adás rajta egy crt-hez képest?

Más:
És az igaz hogy jobb tv adásra a HDready mint a full?
És utolérték már az lcdk a plazmákat e téren?

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#14110) Alex91 válasza Geza26 (#14108) üzenetére


Alex91
félisten

IMHO elirtak.

Euronicsban most volt akcioban...

De az Edigitalban is csokkent az ara...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14111) Geza26 válasza Alex91 (#14110) üzenetére


Geza26
senior tag

A Samu 431 nem lehet full HD! Rosszul tudom?

Géza

(#14112) Alex91 válasza Geza26 (#14111) üzenetére


Alex91
félisten

120k-ert adnak szerinted full HD-t? :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14113) Geza26 válasza Alex91 (#14112) üzenetére


Geza26
senior tag

Ezt mondom! De akkor nézd meg a linket amit előbb írtam!

[link]

Kicsit gáz, hogy elírják!

[ Szerkesztve ]

Géza

(#14114) Ebit válasza Geza26 (#14111) üzenetére


Ebit
addikt

Az első oldalon jól irták, a specifikációnál viszont rosszul.

(#14115) Geza26


Geza26
senior tag

A Samsung 32A430-as sorozatban van 24p Real Movie?

Géza

(#14116) Alex91 válasza Geza26 (#14115) üzenetére


Alex91
félisten

Geza, ennyiert? :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14117) Geza26 válasza Alex91 (#14116) üzenetére


Geza26
senior tag

Felőlem lehet olcsóbban is ! :))

450-ben van, gondoltam ebben is! :U

Géza

(#14118) Multikiller válasza :-I (#14109) üzenetére


Multikiller
tag

Köszi. Nos, nekem UPC analóg adás van. A CRT-hez képest jóval rosszabb az adás minősége, de kis állítgatás után, már egész elviselhető. Nem tudom, hogy jobb-e HD ready-n az adás, mert ez az első lcd tv-m, de én nagyrészt monitornak használom. Én a helyedben biztos, hogy nem vennék plazmát. Gondold végig, hogy mire szeretnéd hasznlni és az alapján mérlegelj.

(#14119) :-I válasza Multikiller (#14118) üzenetére


:-I
tag

köszi!

Nekem is UPC analóg adás van, és főképp arra használnám. :( :O
Ez rossz hír, még egy ilyen tv is!
Viszont háttértévéző vagyok, egész nap megy, ezért tartok a plazmától.
Joggal?

még valami: a feketéje rendben van?

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#14120) uhu20 válasza uhu20 (#14105) üzenetére


uhu20
tag

Sikerült!!!!

3 helyen kell állítani.
1. A laptop megjelenítő vezérlőjén a "monitor" (azaz a tévé) felbontását feljebb kell vinni.
2. A kártyán a "monitor" verziót kell alkalmazni a klón vagy az asztal kiterjesztése helyett
3. És végül: a tévén is fel kell vinni a felbontást!

Lehet, hogy lehet egyszerűbben is. Mindegy, ide most leírtam, ha elfelejteném, majd visszakeresem magam...:)

(#14121) uhu20 válasza :-I (#14119) üzenetére


uhu20
tag

Én kb egy hete vettem egy HD ready LCD-t. Nos, az első napokban eléggé pánikoltam, mert eléggé más volt.
Most már kicsit higgadtabb vagyok, szóval:
- A másság részben természetes, hiszen ez egy másik tévé. Nyilván nem ugyanolyan
- Ugyanakkor valóban vannak hátrányai a crt-hez képest. Két dolgot emelnék ki:a színmélység (de ez csak sötétben jön ki, nappal egyáltalán nem) és időnként az arcok számítógépes jellege (kb olyan, mintha túlretusált lenne).

Amikor reklámok vagy más, szintén számítógép által (is) generált kép van a tévében, az viszont nagyszerű. A pc-vel is könnyebb összekötni, bár én elég sokat bajlódtam a beállításával. Mindenesetre a 17-es monitor után így jobb csillagkapuzni...:)

Általában véve elmondható, hogy az adás minőségére érzékenyebb, mint a crt, azaz ha kicsit gyengébb a jel, azt a crt-n lehet, hogy még nem veszed észre, de az lcd-n vagy plazmán igen.

Plazmát én is a tükröződés miatt nem akartam venni (no meg a méret miatt).

(#14122) Multikiller válasza :-I (#14119) üzenetére


Multikiller
tag

Akkor szerintem felejtsd el a plazmát. Lcd-hez képest elég jó a feketéje. Ez egy belépő full HD, a nagytesók gondolom mégjobbak, de én maximálisan elégedett vagyok vele eddig.

(#14123) Symbio


Symbio
senior tag

Van valakinek tapasztalata, személyes infója a [Pana TX-37 LZD85F] típusú tv-ről (Full HD, 100 Hz)?
Vagy ebben a méretben, tudásban és árkategóriában (37", ~300e) valami egyéb ajánlat...

(#14124) hahajdu


hahajdu
aktív tag

na megvettük a korábban említett samsung hd ready tv-t, de csalódott vagyok a minőségében :s . O_o Sajnos még rendes HD filmel nem tudtam kipróbálni, de az (analóg) tv rosszabb minőségű mint a régi katódsugárcsöves tv-vel..

jövőre ha minden igaz hd-s digitális tv előfizetés lesz (gondolom ehhez csinálják az ilyen tv-ket)

hunpad.com

(#14125) :-I válasza Multikiller (#14122) üzenetére


:-I
tag

köszi Neked és uhu20-nak is!

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#14126) :-I válasza hahajdu (#14124) üzenetére


:-I
tag

próbáld meg kicserélni, 8 napig lehetséges
kb. egy árban van ott vele

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#14127) :-I válasza Symbio (#14123) üzenetére


:-I
tag

Bocs, hogy belekontárkodom, mások véleménye:
samsung 656
illetve a philips 7603
Nekem üzletben ez a pana tetszett a legjobban, sajnos nekem drága.
Igaz HD demó futott rajta, de leesett az állam.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#14128) kissdvd


kissdvd
csendes tag

HI!

Olyan kérdésem lenne hogy egy 32PFL9603D mennyit ér :F
Azaz beáraznátok a tv-t.

Happy dreamer

(#14129) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

Sziasztok!
Lcd-t szeretnék vásárolni 200 e Ft-ig. 94 cm-es, Full Hd-s tv-ben gondolkodom.
Leginkább Ps3-hoz használnám, 2.5 méterről nézném.
Eddig ilyeneket néztem: Samsung M87 BD, A43X,A556.
Ha valakinek vannak tapasztalatai ezekkel kapcsolatban, s tudja melyik éri meg jobban,
vagy hasonló árban más márkát( jobb képminőségűt) tud ajánlani, annak várnám a tanácsait.
Kösz a segítséget.

(#14130) Cifu


Cifu
nagyúr

humax:

sorrban meilyik jobb panelek?

Nem lehet általánosítani. Először is óriási eltérések vannak azonos gyártók eltérő méretű paneljei között is (korábban már írtam az általános minőségi ugrásokról 32" ill. 40"/42" esetén). Másfelől általában mindegyik paneltípusnak vannak bizonyos előnyei és hátrányai.

A felső kategóriás panelek pedig mindegyiknél nagyon jók...

LFefe:

Ha jól értem DVI-HDMI esetén felajánlja a felbontást, de amikor átváltasz rá, akkor nem támogatott felbontást mond? :F

-Videokártya driver eltávolítás / újrarakás?
-Másik kábel esetleg?

Multikiller:

Grat a TV-dhez. :)

Az új Samuk talpa elég tré lett sajnos, de olyat még nem láttam, hogy "bólintott" volna alapból. Nem tudom mikor vetted, de esetleg egy gariztatással meg lehet próbálkozni, ha nagyon zavaró.

Symbio:

Felső kategóriás modell, tele minden jóval, gyakorlatilag minden téren nagyon jót nyújt. A Samu LE-37A656-os, Philips 37PFL7603 / PFL9603 van vele pariban, ahogy említették. A különbségek jellemzően olyasmik, mint a hangszórók minősége, a támogatott képarányok (én itt egyedül azért fújok a Panára, mert csak Zoom opciójuk van), stb.
Bwoay írt a saját LE-37A656-osáról, használd a topickeresőt (bal oldalon felül).

hahajdu:

Grat a TV-hez, nem tudom milyen típus, viszont arra szoktam utalni, hogy az olcsóbb LCD-k (főleg a tavalyi, vagy régebbi modellek) képminősége SD / TV jelről bizony nem éppen szívderítő, és a nagyobb képátló miatt ez még jobban mellbevágó egy CRT után...

kisdvd:

Argep.hu

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14131) Cifu válasza Mártógyurma (#14129) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az A43x nem fullHD, így marad a másik kettő. Én inkább az LE-37A55x sorozatot ajánlanám már inkább. Gyorsabb a menüje, mint az M87-nek, jobb a TV tunere, és hát idei modell, míg az M87 tavalyi...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14132) :-I válasza Cifu (#14131) üzenetére


:-I
tag

Üdv!

3 kérdésem lenne Tőled is:
Háttértévézésre inkább lcd? Szóval ha itthon vagyok megy a tévé.
És az igaz hogy jobb tv adásra a HDready mint a full?
És utolérték már az lcdk a plazmákat e téren, mármint analóg tévéadásra ugyanolyan jó?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#14133) Multikiller válasza Cifu (#14130) üzenetére


Multikiller
tag

Köszi Cifu! Szerintem hétfőn visszaviszem, bár jobb lenne, ha adnának egy másik talpat, mert a tv hibátlan.

(#14134) Symbio válasza Cifu (#14130) üzenetére


Symbio
senior tag

Köszi a választ! A poén az, hogy azóta a keresgélések eredményeképp rátaláltam én is a Samsung LE-37A656-re, mint alternatívára. Kb 15-25e a különbség árban (és ott van Bwoay eladó készüléke is) , tehát nem egyszerű. Most mát csak egy üzletet kellene találni, ahol véletlenül van mindkettő és meg is tekinthető, mert leírások alapján nem tudok dönteni.
Egy szubjektív voksot adnál valamelyiknek, ha választani kellene a Pana és a Samu közül? :R

(#14135) Cifu


Cifu
nagyúr

:-I

Háttértévézésre inkább lcd? Szóval ha itthon vagyok megy a tévé.

Kicsit nehéz értelmeznem a kérdést, milyen tulajdonságok számítanak e téren?
Amúgy e téren szerintem mindegy.

És az igaz hogy jobb tv adásra a HDready mint a full?

Így ebben a formájában nem.
Ha csak TV nézésre kell átlagos nézési távolságból, akkor nem nagyon tudod még kihasználni a FullHD felbontásban lévő előnyeket, ergo nem éri meg a FullHD-t választani - itt van a kutya elásva ugyanakkor, hiszen a HD Ready és a FullHD modellek között egyre kisebb az árkülönbség, ergo relatíve kicsi a felár a FullHD felbontásért...

És utolérték már az lcdk a plazmákat e téren, mármint analóg tévéadásra ugyanolyan jó?

Amit mostanság láttam e téren, az alapján egyértelműen igen.

Symbio:

Ha racionális alapon nézem, akkor mindegyik jó kis TV, saját kis előnyeivel/hátrányaival.

Szubjektív alapon én Philipset választanék, de csak azért, mert especiel Philipsem még nem volt, és annyi jót írnak az utóbbi időben a Philips tulajok, hogy már kíváncsivá tettek. ^^

Ha biztosra kellene mennem, akkor a Samut választanám, mivel erről sokat tudok, és tudom mik az erősségei / gyengéi. Igazságtalan a másik két típussal szemben, de elég komoly érv...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14136) thakl


thakl
csendes tag

Sziasztok

42"-es LCD-ben gondolkodom. Filmre , játékra használnám de az lenne a kérdésem hogy monitorként érdemes lenne használni? Persze nem olyan közelről nézném mint a jelenlegi 17" monitoromat.

(#14137) LFefe válasza Cifu (#14130) üzenetére


LFefe
csendes tag

Szia Cifu!!

Minden volt régi driver, új driver, DSUB, DVI-HDMI kábel egyikkel sem ment. De úgy néz ki most megoldódott!! A Radeon 1950PRO-t nem szerette. Kipróbáltuk egy új RADEON 3650-el és azzal gond nélkül megy semmit nem kellett szopni vele rá lett dugva át lett állítva és megy szépen FullHD-ben. Ezek szerint nem csípi a régebbi karikat :(( Viszont kicsit szellemképesnek tűnnek a betűk arra még rá kell jönni mitől van. Lehet egy kis finomhangolás kell.

Köszönöm a válaszod

(#14138) Symbio válasza :-I (#14127) üzenetére


Symbio
senior tag

A Philips 7603 nem 100Hz-es :( (az nekem fontosabb, mint a full hd). A Pana 316e, a Samu 290e.

Cifu: most a Samsung felé hajlok. Mik a gyengéi?
(vagy rosszul tudom, hogy a Philips 50Hz-es :F )

[ Szerkesztve ]

(#14139) :-I válasza Cifu (#14135) üzenetére


:-I
tag

Strapabíróság, üzemidő, főleg sok ki-be kapcsolással és fogyasztás.
Erre gondoltam a háttértévézésnél.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#14140) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

Köszönöm Cifu!

(#14141) LakiTomi


LakiTomi
tag

Mi a különbség a:
Sony KDL32S3000 LCD TV és a SONY KDL32P3000 LCD TV között? Illetve a 3dik befutó a 32LG3000 . Persze az LG a 'legolcsóbb'.
Érdemes többlet árat fizetni a Sonykért, vagy az LG is megteszi?
Kb. 130e Ft a keret. Otthoni TV-zesre + multimédia PC-re, divx. Az ár is számit. Ebben az árkategóriában kinek mi a szimpatikus ? Esetleg lehet más is.
A fórumot végigolvastam, teljes káosz. :O Köszi a válaszokat.

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#14142) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

A Samsung LE32A551P2R tv tudja PC bemenet(D-sub)-en keresztül az 1920x1080-as felfontást?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Géza

(#14143) Cifu


Cifu
nagyúr

thakl:

Nickem alatt logout blog, benne LCD TV alapozó. Olvasd át szerintem.
Én egy 40"-os Samsungot használok monitornak cirka másfél méterről.

LFefe:

Szvsz az Overscan miatt nem teljesen éles a kép.

1.: Opció: a TV menüjében az adott HDMI bemenetet elnevezed PC-nek.
2.: Opció: a képarányt átállítod "Csak Pásztázás"-ra.

Symbio:

Bwoay tapasztalatai alapján talán a legkomolyabb a hangszórók minősége. Ezen kívül igazán komoly problémája nincs.

Az 50Hz és a 100Hz terén szerintem te is olvasd el az LCD TV alapozót. A Philips 7603-as nem bír 100Hz-es, mozgás-interpolációs elektronikával, viszont van benne ambilight, a 7403-asban nincs ambilight, viszont van 100Hz. A Philips oldalán nagyon jó a készülék-összehasonlító rész, szvsz vizslasd meg egymás mellet a két típust.

:-I

Ezekben alaphangon általánosságban szerintem jobb az LCD, ha a fogyasztás fontos, akkor főleg az új Sony modellek játszanak, 20-40%-al kevesebbet fogyasztanak mérettől függően, mint a tipikus konkurensek...

LakiTomi

A KDL-32S3000 és a KDL-32P3000 között minimális a különbség, az S3000-es egy fokkal jobb panellel rendelkezik. Az LG egy fokkal újabb, de egy szinttel a két Sony alatt van, képes 1080p jelet fogadni (Blu-Ray esetén pl.), ill. egy fokkal kellemesebb menüje van, viszont a Sonyk tunerje és hangszórói egy fokkal jobbak. A Sony-k esetén csak DVI-HDMI összekötés jöjjön szóba, mert VGA-n csak 1280x768-at lehet max. beállítani, HDMI-n elérhető az 1360x768 is.

Milyen alternatívák vannak? Ha az ár is sokat számít, az LG jobb választás, mi opció még? Hát sok akad, Samsung LE-32A43x, LE-32A45x, a Panasonic TX-32LE8, esetleg Sharp LC-32D44 vagy Toshiba 32AV500, de a két utóbbi esetén a PC-re való rákötés terén nincs megerősítés arról, hogy tökéletesen működik (az AV500-nál Csete állítólag belőtte az 1360x768-at is, Placc-nak nem sikerült).

Geza26:

A kézikönyve szerint igen.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14144) LakiTomi válasza Cifu (#14143) üzenetére


LakiTomi
tag

Választ kaptam arra, amire szerettem volna. S3000 mellett vagyok egyenlöre, élöben az volt a legmeggyözöbb képileg. Összel lesz a vásárlás, szal addig még olvasgatom a fórumot és spórolgatok.
Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#14145) Cifu válasza LakiTomi (#14144) üzenetére


Cifu
nagyúr

Addigra kijön már az utódja is.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14146) Franklyn


Franklyn
csendes tag

Sziasztok.

Szerintetek érdemes egyetlen dead pixel miatt garanciális cserére vinni egy Samsung LE32A656A1F TV -t ? Egyfelől csak a képernyőre tapadva látható 1,5 méterről már nem, és nincs nekik raktáron tehát kitudja mikor jönnne, másfelől viszont elég drága tv és benne van még a három munkanapban. Egyetlen bajom hogy mivan akkor ha visszaviszem és kapok egy másikat 2 dead pixellel.

(#14147) thakl válasza Cifu (#14143) üzenetére


thakl
csendes tag

Kösz a választ Cifu. Blog-ot olvasni fogom . Minden leírást elakarok olvasni mielőtt megveszem a tv-t. Ez majd csak hónapok múlva fog megtörténni, de szerintem jobb ha már ennyire előtte tájékozódik az ember.

(#14148) Cifu válasza Franklyn (#14146) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha nem zavaró, akkor nem érdemes szerintem vesződni vele. Nem vitás, hogy idegesítő, amikor az ember egy rakat pénzért kap egy hibás pixellel bíró TV-t, tehát persze ez is egy érv...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14149) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Öt TV-t kiválasztottam, valószínű ezek közül fogok választani, hogy melyik melyiket válasszam, ehhez kérnék segítséget.

Televíziók: Samsung 32A430, 32A450, 32A550
LG 3000, 5000

Ezek közük melyiket érdemes választani?

Érdemes 32 colban full HD-ban gondolkodni (SamsungA550)? Lehet későbbiekben (pár éven belül) bármiféle hátrányom ha most nem full HD TV-t veszek?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Géza

(#14150) paulkaresz válasza Geza26 (#14149) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

szerintem jó irányba nézelődsz,de a helyedben a tv cserét kihasználva nagyobb képátlót részesíteném előnyben.ha mégis 32"nál maradsz szerintem nem érdemes full hd-s tv-t venni,nem véletlen hogy ebben a képátlóban nem is gyakori.én mikor elkeztem tv-t keresni az 51cm-es crt helyett,tv tuneres monitort kerestem,először egy pana42px8-ast(plazma) vettem amit nagyon szerettem de a végén egy 40"samu mellett döntöttem(igaz ez full hd-s).jó döntés volt!

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.