Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15101) Digitalis válasza bigdigit (#15099) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nálam számitógéppel lejátszva 24hz-re állitva a 25-30Hz-es filmek néha belassulnak és utána hirtelen meg begyorsulnak. Ezért raktam 60-ra mert úgy mindegyik freki ok.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#15102) bigdigit válasza Digitalis (#15100) üzenetére


bigdigit
addikt

akkor most már azt is leírhatnád,hogy van összedrótozva a tv-éd.melyik hdmi csatlakozóba?utalást nem találtam sehol róla hova kell dugni a pc kapcsolatot.nekem a 3-son van és átállítottam pc-re.nekem az az érdekes,hogy pc kapcsolat esetén ami ugye normális esetben 1:1 az itt leírtak szerint nem lehetne semmilyen képjavító funkciót állítani.de nekem mégis lehet...most vagy nálam nem stimmel valami vagy a philips ilyen. :F

(#15103) Palika71 válasza bigdigit (#15097) üzenetére


Palika71
őstag

Sokat olvastam erről (bizonyára Te is), és azt hiszem hogy a HTPC-s topicban arra jutottak a mágusok, hogy nincs olyan PC, ami a FullHD-s filmet tökéletes folyamatossággal játsza le. SZVSZ ne vedd fixre, hogy a TV-d a hibás.

szektamokus: Ha a 720p a szándékod, akkor ahhoz elég szerintem. Vegyél egy jó minőségűt, és ha nem jó, akkor még mindig vehetsz hozzá egy [ilyet].

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#15104) Palika71 válasza bigdigit (#15102) üzenetére


Palika71
őstag

Nálam is lehet állítani, de ha megfigyeled, akkor az semmilyen hatással nincs a képre.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#15105) Digitalis válasza bigdigit (#15102) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nekem a HDMI-2 csatin van a számitogép a TV- menüpanel-társitásnál kijelölve PC kapcsolat, számitógépen 1080P/60Hz igy bármilyen frekis 720p-s mkv teljesen sima 0 elmosódás, rezzenés. Próbáld meg MPC-vel is lejátszani és a purevideo-t is társitani felrakni hozzá. 1080p-n minden akad, a hang is kép is szal sz@r.Vinyó villog állandóan, (P4 nw 2.8Ghz, 1.5Gb DDR 400.)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#15106) Digitalis válasza Palika71 (#15104) üzenetére


Digitalis
senior tag

Hát nálam ha zizis egy kicsit pl. egy gyengébbre sikerült 720p miatt, akkor pl.a zajcsökkentés funkció minimum/közepesre állitása rengeteget javitott a helyzeten.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#15107) Palika71 válasza Digitalis (#15106) üzenetére


Palika71
őstag

Azt néztem én is, hogy van rajta divixes zajcsökkentés, de azt gondoltam, hogy ez a funkció csak a DVD-re kiírt filmnél műxik. A natural motion HD -t próbáltam, meg a PixelPlus-t, azoknak nem volt semmilyen hatása.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#15108) bigdigit


bigdigit
addikt

azt különben már sejtem,hogy miért érzek mindig a hang és kép között valami csúszást.valakinek a linkjében olvastam róla.nekem az x-fi-ről megy erősítőbe a hang és nem a tv-én keresztül.valószínű hd lejátszásakor működnek a tv-ben a korrekciós programok de a hangot ugyen így a tv nem tudja hozzá korrigálni...ergo nem is lesz a helyén.a perdöntő a készülék tudásában az olimpia HD adás lenne mert akkor kizárva minden anomália de azt meg nem tudom majd fogni mpeg-4-es tuner hiányában. :(((

(#15109) Digitalis válasza bigdigit (#15108) üzenetére


Digitalis
senior tag

A majdani HD-adás az nem 1080i-ben fog menni? Ott meg pláne felesleges a 24p-t.
Na az aztán szép slide show 1080i/24p. :DDD Akkor itt lehet a kutya elásva a számozásban mert az enyémben pl. mpeg2 / mpeg4 DVB-T (FRA) tuner van.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#15110) kutyuska válasza Digitalis (#15109) üzenetére


kutyuska
aktív tag

De igen 1080i lesz. Az összes jelenlegi HDTV adás 1080i.
1080p adás még várat magára egy ideig és nemcsak nálunk.

" Babra munka, de megéri! "

(#15111) Digitalis válasza bigdigit (#15108) üzenetére


Digitalis
senior tag

Dehát le is van irva a manuálba, hogy a szinkron csúszás elkerülése végett, vagy a hdmi-hez kell rendelni egy analóg hang kimenetet,vagy a TV- spdif csatinjén kell a dekóderbe vagy az erősitőbe csatlakoztatni.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#15112) bigdigit válasza Digitalis (#15111) üzenetére


bigdigit
addikt

most nem otthon vagyok így nem vagyok képben.szóval azt látom,hogy spdif koax csatija van a tv-nek erősítő felé.de min jön be a cucc a tv-be?van spdif bemenet is?az x-fi platiniumon van 2 spdif kimenet is.coax és optikai is.ha dekódolás nélkül akarom átnyomni a hangot e kettő közül kell valamelyiken kinyomnom a tv-re gondolom én naívan.

(#15113) bigdigit válasza Digitalis (#15111) üzenetére


bigdigit
addikt

közben neten utána néztem és ahogy látom nem működik a dolog.a tv-nek csak sima stereo bemenete van ha jól látom.ahhoz,hogy 5.1-es hang menjen ki az erősítőre valami digitális bemenetnek is kellene lennie és azt küldené tovább.ráadásul a digitális jelet nem tudja dekódolni ergo nem is fogja a kiküszöbölni a csúszásokat.vagy már én vagyok megint hülye.

(#15114) kutyuska


kutyuska
aktív tag

Elolvasva ezt a cikket [link] azt kell mondanom, felesleges nekem az Mpeg4-es tuner.
Ha azt szeretnék, hogy lássam amit a "közszolgálati mux"-ba bepréselnek, ingyen kell, hogy adják az stb-t + támogatást az áramszámlámhoz :)

" Babra munka, de megéri! "

(#15115) Digitalis válasza bigdigit (#15113) üzenetére


Digitalis
senior tag

Gondolom az erőlködődbe van beépitett dekóder. Vagy van külön eszközöd erre a célra (külső dekóder).
Namármost, azért is jó a HDMI/HDMI kapcsolat, mert a DTS és 5.1 hang a HDMI csatin megy a TV-be, és a TV-d SPDIF-szinkron csatinján keresztül meg az erősitődbe vagy a dekóderedbe. Természetesen DVI-HDMI kapcsolatnál ez nem müxik. HDMI-s VGA-nél viszont ok. Pl. asszem az Ati-nak van már jó ideje ilyenje.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#15116) bigdigit válasza Digitalis (#15115) üzenetére


bigdigit
addikt

hát ezért nem fogom büntetni magam ati kártyával.akkor inkább s3 trio :C kivárom a következő generációs nvidia kártyákat.mintha olvastam is volna róla talán azon is lesz hdmi.utálom az atit. :K

(#15117) fokukac válasza Cifu (#15008) üzenetére


fokukac
nagyúr

Cifu, minden elismerésem a tiéd, de szerintem 25%kal torzított képet nézni azért, "mert úgy jobban kitölti a képernyőt", szóval szerintem ez minimum igénytelenség...
de ugye ez szabad ország, és mindenkinek alkotmányos joga, ugye. ;)

Ui. amúgy azon akadtam ki igazán, amikor a srác közölte, hogy 4:3-ban olyan keskeny a feje mindenkinek - könyörgöm, az olyan eredetileg, csak már annyira hozzászokott a torz képhez, hogy itt lamentál. kész vagyok az ilyenektől.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15118) GuCo.


GuCo.
tag

Nemrég jártam a MM-ban, és elég szegényes a kínálatuk errefele, de az Euronics se bővelkedik új TV-kben. Inkább mindenhol a régebbi típusokat adják jó drágán. Szerintetek ha azt mondanám nekik, hogy 1 bizonyos típus kéne nekem, akkor abból tudnának rendelni?
Mert igazából 10-20K-t fizetnék azért plusszba, hogy itt helyben legyen a garancia, meg vásárlás előtt ki tudjam próbálni a pixelhibák miatt. De mondjuk ennél többet már biztos nem. Pedig ahogy elnéztem az árakat, valószínűleg 30-40-nel több lenne mint a netes ár.

(#15119) Rick4 válasza kutyuska (#15114) üzenetére


Rick4
félisten

van itt már két nagy kereskedelmi csatorna, nekik volt a legfőbb érdekük, hogy a többi készülődő minél később jusson el a tényleges sugárzás fázisába, addig is a reklámpénz az ő zsebükbe folyik....ez pedig havi szinten több milliárd. biztos megoldották, hogy a döntéshozók zsebébe essen pár milkó, csak még ne szülessen érdemi döntés.. :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#15120) bigdigit válasza GuCo. (#15118) üzenetére


bigdigit
addikt

szerintem egy kisebb maszek üzlet inkább rendel neked olyat amilyet akarsz.nagyobb üzletek fix beszállítókkal kereskednek.ha nincs a listán mást nem fognak hozni.

(#15121) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!

Két tv között vacilálok az egyik a Sony KDL32P3000-es a másik a Samsung LE32R81B.
Ti melyiket választanátok, az árkülömbség nem számottevő +5000Ft a Sony.
Persze a garancia is a gyártó által vállalt maximum mindkettőre.
Elsősorban Tv nézésre és Xbox360-hoz lenne.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#15122) Termi16 válasza GuCo. (#15118) üzenetére


Termi16
őstag

MM-ba ne nagyon vásárolj, itt Pesten jó 20%-kal drágábbak mint egyéb más boltok.

Én jártam Euronicsban, tényleg elég régi tv-k voltak, de megkérdeztem az egyik eladót, hogy tudnának-e egyéb tv-ket is hozni...
Felírta a telszámom meg hogy milyen tvt szeretnék és mondta, hogy felhívnak, amint tudnak vmit. (és ilyen lehetőséget már más boltokban is felajánlottak.)

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#15123) kutyuska válasza GuCo. (#15118) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Lehet, hogy megér egy budapesti utat a bevásárlás.
A webboltokban elég vegyes a gari. Érdemes jól kikérdezni őket.
A Sony hivatalos mo.-i és más európai országbeli garanciája 1év. A helyi forgalmazók eltérhetnek ettől. Ezért van webbolt, ahol pl. 2 év a gararancia a Sony-ra
A Sony-kat Mo.-on a KlubMédia adja 3 évvel, de meg is látszik az áraikon.

A Samsungnál itthon 1+1+1 év a gari, de ezt is megveheted pl. 2 év garival pár webboltban.

" Babra munka, de megéri! "

(#15124) kutyuska válasza Rick4 (#15119) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Volt már rá példa.
Amikor sietve, az előző szerződésük lejárta előtt egy évvel meghosszabbították a szerződésüket 2012.-ig. Nehogy véletlenül az EU által szorgalmazott digitális váltás rájuk nézve is kötelező legyen.

" Babra munka, de megéri! "

(#15125) Yahhher válasza fokukac (#15117) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Nálunk van olyan csatorna, ami úgy jön 16:9-ben, hogy a hagyományos tv-n nem fekete csík van alul-felül, hanem egyszerüen vizszintes irányban össze van nyomva a kép. Na azon vannak elég vékonyka emberek :-)

(#15126) kutyuska válasza kutyuska (#15123) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Bocs, A samu-nál 2+1 év a gari

" Babra munka, de megéri! "

(#15127) kutyuska


kutyuska
aktív tag

Cifu Mester!
Ezt írtátok a Samu A656 tesztjén:
"Alapbeállításokkal kissé kékes tónusúak voltak a színek. Ez ugyan korrigálható a menüből, de az LCD tulajdonosok tudhatják már, hogy ez ügyes-bajos feladat."
Hogyan lehet ezt hatásosan korrigálni?

" Babra munka, de megéri! "

(#15128) uszilard


uszilard
tag

Üdv.

A sok utána olvasgatás és ismerősök ilyen olyan tanácsai után úgy tűnik mégis a samu felé hajllokk. A panelt a sonyval egy helyen gyártják mint kiderült. A sony piaci részesedése évek óta csökken és ez nem csak a tvkre vonatkozik. Úgy tűnik hogy bárhogy UTÁLOM a kóreai termékeket jelenleg a samsungé a legjobb lcd :( A kérdés már csak a következő,

hogy szerintetek LE40A656A1F vagy LE40F86BD.

A kettő nem egy kategória. Állítólag az F-es sorozat idei utódja a nálunk még nem kapható A9-es sorozat.

ELvileg az F-nek jobb a feketéje mint az A-nak, de viszont kontraszt és válaszidőben az A-nyer.A 100Hz benne van mind1ikben ellentétben a sony-val. A panel is 10bites bennük.

Ezt a képet egy msn-es ismerősöm készítette aki látta a képen lévő modelleket és szerinte a sony sajna nem az igazi, viszont a gyors mozgásokat nem látta volna hogy húzná ő sem hanem a színei nem tetszettek neki.

Jó lenne már valami tvt venni :)

(#15129) uszilard


uszilard
tag

(#15130) uszilard válasza kutyuska (#15127) üzenetére


uszilard
tag

Lehet [erre] gondolt?

[Itt] találtam a linket.

(#15131) kutyuska válasza uszilard (#15130) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Nem teljesen erre. Megelégednék a menü adta lehetőségekkel. Csak az a kérdés megfelelően lehet-e csökkenteni a kékes árnyalatot.

A TV-ket saját szemeddel nézd meg. Nem az ismerősöd fog előtte éveket eltölteni. :)

" Babra munka, de megéri! "

(#15132) uszilard válasza kutyuska (#15131) üzenetére


uszilard
tag

És hogyan??? Hol van ezekből egymás mellett egyszerre 3? Elautózok bárhová nem gond. Nem 2ft ról van szó

(#15133) Alex91 válasza szektamokus (#15096) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Itt egy 15m-es...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#15134) bwoay válasza uszilard (#15128) üzenetére


bwoay
nagyúr

huhh, elég zavarosan írsz.

1. kétlem, hogy jobb lenne a tavalyi F8 sorozat feketéje, mint az idei 6-os szériáé.

2. nagyon, nagyon nem tiszta, hogy most mit hasonlítasz össze:
az F8-at az A-val, az A-t valamilyen Sonyval (biztos csak én nem tudom követni,
hogy melyik Sony TV-ről van szó), vagy az F9-et az M8-al

3. Az F9 emlékeim szerint a tavalyi csúcskategóriás,
LED háttérvilágítású SamKung volt. Azzal kár összevetni bármit,
ami nem ugyanilyen technológia. Ennek idén az A9-ek fognak majd megfelelni.
A 6-os széria meg inkább az M8-ak utódja, de igazából nehéz pozicionálni,
mert kvalitásaiban sokkal jobban megfelel az F8-nak.

most akkor mit mivel, kit hogyan? :)
A9 tudtommal még sehol nincs. A7 jelent meg eddig, nálunk még arra is várni kell.
Az F8-at meg az F9-et pedig ne vegyük egy kalap alá.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15135) bwoay válasza kutyuska (#15127) üzenetére


bwoay
nagyúr

be tudod állítani a fehéregyensúlyt,
illetve a többi színkomponenst is külön-külön.

szerintem itt maximálisan érdemes alapul venni
komolyabb tesztek kalibrációval megállapított optimális beállításait,
illetve az avforumsnak külön settings topicja van a TV-hez.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15136) kutyuska válasza uszilard (#15132) üzenetére


kutyuska
aktív tag

A Pólusban lévő MM-ben van egymás mellett 32" W4000 és Samu A656, valamint Toshiba VX505 és Pana LZxx. ez utóbbira nem emlékszem pontosan. És még vagy 50 LCD és Plazma kiállítva. Az Astra promó HD csatornáját nézve ( 1080i ) és analóg és DVB-T adáson van lehetőséged megnézni.
( Jó hosszú az antennakábelük, elér más tv-khez is ) :)
Nem árt viszont felkészülni a megtekinteni kívánt TV-k menürendszeréből.
Ebben nem olyan otthonosak, de egyébként készségesek az eladók.

" Babra munka, de megéri! "

(#15137) kutyuska válasza bwoay (#15135) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Köszi
Már csak döntenem kellene: W4000 :F A656

" Babra munka, de megéri! "

(#15138) uszilard válasza bwoay (#15134) üzenetére


uszilard
tag

Szia.

Nekem 40"-ban kellene. Abból pedig nincsen F9-es. A 40" W 4000-ES SONY amit még nézegetek.

40" W4000
Samu A656
40" samu F8

ezt a 3-at.

Az A-s nem Super Clear Panel-es ezér a feketéje állítólag nem olyan mint az F-nek.

Mi a legjobb 40" ban??? Esetleg full hd plazma?

Kész vagyok már a tvktől :) Asszem veszek egy Hansg-t :D

(#15139) uszilard válasza kutyuska (#15136) üzenetére


uszilard
tag

És F-es nincsen? Én arra vagyok ráizgulva ma éppen :)

(#15140) Scoobyka


Scoobyka
addikt

nekem is nagy dilemám van ...

37a656-os v. 40a656-os? :F a tükrözödés gond lehet,mert nekem az ablakkal szemben lenne mindenféle modon és nem szándékozok sötétben élni.Notinál is elégé tud zavarni ez a tükrös kijelző,ha samunál is ilyen akkor kénytelen leszek 37est venni.(mondjuk sajnálnám csak emiatt,mert a 40esben samu panel meg nagyobb kontraszt is jobban jönne)

bwoay szted,neked van viszonyításod szted mennyire tükrözödik ,hasonló mint notiknál?
valamint a 37es képminőségben mennyivel gyengébb,mint a 40es nagypajti?

az új samuknál úgye jelenleg csak a 6os széria tud 100hz-et?

a philipsek között 200-300e között 37 vagy nagyobb ambilightos tévét lehet kapni vagy azok sokkalta drágábbak?

aug első két hetében lenne a tv vásárlás.

a segítő kommenteket előre is köszi.

(#15141) uszilard válasza uszilard (#15138) üzenetére


uszilard
tag

Állítólag ez a 2tv lényegében ugyan az. Csak F nek talán a desig-ja jobb.
46m87, 46a5 6, 46f86 elvileg szintén u.a. Vélemények?

(#15142) satyi1 válasza GuCo. (#15118) üzenetére


satyi1
csendes tag

Általában nem 30-40, hanem 50-150 körül észleltem felárat az online shop-okhoz képest. Nem írtad, mekkora érdekel, de a Samu A656-os 46"-osa most 406k. Ez a neten is kb. itt van, néhány helyen 20-30k-val kevesebb, de ott meg a gari kétes.

(#15143) satyi1 válasza Termi16 (#15122) üzenetére


satyi1
csendes tag

Nekem ezt az Elektropontban tették meg. Fel is hívtak, szívesen meg is rendelték volna, ha igent mondok. A gond csak az volt, hogy piaci ár + kb. 20%-ot mondtak. Persze ahány bolt...

(#15144) Termi16 válasza satyi1 (#15143) üzenetére


Termi16
őstag

Ott én is jártam, nagyon korrektek és a gari is 100%, viszont cserébe tényleg dárágábbak, jóval :( (Nekem pl 478k-t mondtak a Samu A656-ra)

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#15145) satyi1 válasza Termi16 (#15144) üzenetére


satyi1
csendes tag

akkor megy fel az ára :Y (ma du, Bp., Eurocenter: 500k)

(#15146) satyi1


satyi1
csendes tag

Én eddig A656-ban, W4000-ben és a Sharp XL2-esében gondolkodtam. Most lenne lehetőség egy Philips 9603, vagy 9703-ra, sajnos árat még nem tudok, de a fenti típusokat hoztam fel, mint keresett modelleket. Erre kaptam a választ, hogy inkább ilyet vegyek, bár az árra még várnom kell egy-két napot. Jól gondolom, hogy ez a két modell kicsit magasabban van pozicionálva? Ha igen és az ára viszont a nem egyel magasabb kategória (ahogy a legtöbb webshopban láttam), akkor nagyon jó vételnek gondolom (elvileg olyan ismerős, aki nem verné át a fejemet, tehát a gari is rendben kell, hogy legyen.
Szóval vélemény a két Philips-ről? Nagyon nem ismerem, viszont itt a fórumon úgy láttam egy-két embernek ilyen van.

(#15147) bigdigit válasza satyi1 (#15146) üzenetére


bigdigit
addikt

9603 ÉS 9703 a philips 2008-as csúcsmodelje.bolti áron a 42-es is 450 illetve 550k.
viszont aránylag olcsón max 42-es van nálunk mivel nagyobbat nem gyártanak fehérváron.
a 9603 az első 2008 model amiben ambilight és 100hz is van.a 9703 annyival több,hogy nem két oldalas az ambilight hanem 3 oldalas.

ha lehet tudni mennyibe kerül kb megköszönném az infót mivel lehet nekem is 42-es 9603 lesz a héten.47-t akartam de az sajnos nincs.
(jöhet priviben is)

[ Szerkesztve ]

(#15148) bigdigit válasza Scoobyka (#15140) üzenetére


bigdigit
addikt

42-es méretben is majdnem kapsz 300 körül ambilightos philipset.
37-t meg pláne.a 7-es széria idei.így néz ki 7xx3 a vége.vagy 9xx3 a felső kategória.
keress rá az argep.hu-n 42PFL7603 pl.

[ Szerkesztve ]

(#15149) Scoobyka válasza bigdigit (#15148) üzenetére


Scoobyka
addikt

köszi....amúgy vkinek összehasonlítása nincs a 656os és a PFL7603 típus között....fekete szín mélysége,színek ,tv-tuner...meg ilyesmi....az a bajom ,hogy a philipsről keveset tudok a samut meg bátran ajánlja mindenki...az ambilight meg elég tetszetős pláne hd-filmeknél és xbox360as gémelés közben.
ja meg a philips az tükrözödő felületű és a 24p-t rendesen kezeli vagy 3:2-ben oldja meg?

[ Szerkesztve ]

(#15150) bigdigit válasza Scoobyka (#15149) üzenetére


bigdigit
addikt

a 7603 ambilightos viszont nem 100hz.7403 100hz de nem ambis.
egyébként 3:2-ben megy.
100hz és ambi csak a 9603/9703-ban van együtt.
ha jól vettem ki korábban /pill 3 készülék van ami valós 24P.samu 656/sony 4000/lg6000

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.