Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10006) Cifu


Cifu
nagyúr

akimot:

A HDCP-nek csak akkor van jelentősége, ha digitálisan védett tartalmat nézel, pl. egy Blu-Ray filmet a számítógépedről, ekkor a Blu-Ray meghajtónak, a videókártyádnak és a TV-nek is támogatnia kell a HDCP-t. Heveny tippem van rá, hogy te simán csak rippeket nézel, itt a HDCP meg nem csinál semmit...

fiATHaLON:

3db 1.3-as HDMI bemenete van, csak 1366x768-as felbontású és tudja az 1:1 PM-et.

Amúgy meg ne füllents, mert ha én megtaláltam ezeket az információkat róla a neten, akkor más is megtudja, legfeljebb lusta vagy nem elég kitartó. ^^

Batman007:

"Párszor" már le volt írva, hogy az utolsó szám a Samunál a külsőt és a DVB-T tuner meglétét takarja. Az R81 és az R84 csak a külsőségekben különbözik, és nincs DVB-T tunerjük. Felteszem a digitális TV nálad vagy műholdas, vagy kábel alapú szolgáltatást jelent, ezért ez nem jelent hátrányt.

Szerintem az adott körülmények és árlimit figyelembe vételével tényleg talán a legjobb alternatíva a 26" R80-as szériána. 140e Ft-től már az újabb A451-es Samut is kapni, illetve a Panasonic TX-26LM70-es jöhet még szóba, ezeket még nézd meg szerintem.

Papichulo:

Szerintem az R32-est felejsd el, az egy butított verzió, akkor már inkább S80-as széria (pedig azért sem rajongom.^^).

cucu001
:

A Sony-val egy baj van: az ára. Amikor egy nagyon alap 26" U3000-esért is 130e Ft-t kérnek el, amikor az Samu S80-as sorozattal van egy súlycsoportban, ami cirka 20e Ft-vel olcsóbb, az azért homlokráncolásra ad okot. Legalábbis a 2007-es modelleknél ez még a helyzet. :S

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.