Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) King Unique válasza eddieke666 (#12197) üzenetére


King Unique
titán

2,5" 1 TB-osok ár-érték arány a legjobb, Passportnál is egyre olcsóbb flink] + a korábban elmlitett típusok, pl. ADATA HD710 Hitachi Touro Mobile, v mobilrack+natúr notivinyó megoldás flink]

(#12202) TigerCat válasza King Unique (#12194) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszönöm, olvasgatok..

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12203) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

ITT van ez is.

(#12204) King Unique


King Unique
titán

Kompakt usb2-eseket már nem negyon érdemes venni, az SH93 továbbfejlesztett usb3 változata a HD710 - amit linkeltem - , árban is szinte uaz, Transcendből is M3-at érdemes.

(#12205) GEPESZ66 válasza King Unique (#12204) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Van egy Samsung 320GB-os külső merevlemezem. Azt vettem észre, ha rádugom a PC-re, s másolni akarok rá, akkor nagyon lassú a másolás.Viszont, ha leválasztom, s ismét csatlakoztatom, akkor már nagyon gyorsan tudok másolni rá. Egyébként A PC-n csak 2.0-ás USB van, a merevlemez tudja a 3.0-át-remélem jól írtam. Nem vagyok nagy guru, ezért furcsa számomra.

(#12206) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, vettem egy Intenso Memory Station 320GB USB-s merevelemezt, FAT32-es formázhatom NTFS-re nyugodtan? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#12207) King Unique válasza GEPESZ66 (#12205) üzenetére


King Unique
titán

Szóval usb3-as samsung S/M 2, v M3-ról van szó, nyilván PC sima usb2 portban nem lesz túl gyors, de ezt még befolyásolhatja/lassíthatja gép teljesítménye,vírusírtó...mennyire lassú számokban?

(#12206) erikke17: igen, elég a gyors :K

(#12208) erikke17 válasza King Unique (#12207) üzenetére


erikke17
őstag

Mármint gyorsformázás?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#12209) King Unique válasza erikke17 (#12208) üzenetére


King Unique
titán

:K

(#12210) GEPESZ66 válasza King Unique (#12207) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A sebesség először :6 GB másolására 2 órát írt ki. Azt követően csak pár perc volt.

(#12211) King Unique válasza GEPESZ66 (#12210) üzenetére


King Unique
titán

Az sok..., akkor vmi fogta vsz.
A vinyó ok (H Sentinel)?

(#12212) erikke17 válasza King Unique (#12209) üzenetére


erikke17
őstag

Remek köszi, nagyszerű lett :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#12213) nemjóbácsi


nemjóbácsi
csendes tag

Hello!

Mint zöldfülű nem vagyok otthon ebben a témában,
ezért szeretném kérni a segítségeteket , egy
LG lm42 3450 tv hez szeretnék venni külső merevlemezt
HD és 3D filmeket szeretnék nézni.

A kérdésem milyen merevlemezt vásároljak?
típus, márka stb

(#12214) King Unique válasza nemjóbácsi (#12213) üzenetére


King Unique
titán

Kérdés mekkora méretű kellene, mind fizikális, mind tárhelyet illetően,+ mennyi lenne rá a kereted, mert azt nem írtad, ... :F
Hordozható, kicsi2,5" mobilra pl. (&12201), nagyobb 3,5" külön 230V-os tápadapteresre meg (# 12001) hsz.okban találsz alternítívákat, de visszaolvasol pár oldalt akad bőven. :K

[ Szerkesztve ]

(#12215) nemjóbácsi válasza King Unique (#12214) üzenetére


nemjóbácsi
csendes tag

Most meg fogtál :B olyan 500-1T között legyen
fizikálisan nem tudom melyik lenne a jobb ezért is kérem a segítségeteket
főként az említett tv-vel szeretném használni de az asztali pc-vel is lehessen összekapcsolni
olyan 20- 30 ezret szánnék rá.

(#12216) King Unique válasza nemjóbácsi (#12215) üzenetére


King Unique
titán

Ha nem fontos mobilitás, akkor otthonraTV mellé 3,5" ajánlottabb, azokhoz hosszabb(usb) kábelt, 2,5"-nél rövid kábelt miatt sokan hosszabat vesznek hozzá,de ha TV usb portjának gyatra áramleadó képessége , előfordulhat, h nem kap elég áramot és nem pörög fel.
Szal, akkor a linkelt 3,5" altenatívákat, llistát, topicokat nézegesd, kompakta ajánlott a MyBook, ezekbe 1 TB alatt már nem is nagyon van, nem is érdemes venni, de jobb a 2 TB-osok ár-érték aránya,hamképp kisebb3,5" kell, akkor külön veszel vinyót+ hozzá egy usb2/3 házat 8TV-hez elég 2.0-a, de PC-n másoláskor jól jön az usb3)

(#12217) kristof123


kristof123
őstag

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy egy 2,5" külső merevlemezt (Samsung HM501IX 500 GB) hiába formázom le a windows "nem ismeri fel". Azt írja, ki hogy formázzam le. Próbálkoztam particionáló programmal is, de sajnos ez sem vált be. Így nem tudok se fel, se le másolni róla adatot....

Tudnátok segíteni?

(#12218) King Unique válasza kristof123 (#12217) üzenetére


King Unique
titán

Ez egy sima notivinyó keretben, v kompakt samu M2/M3 (sorozatszám nem egyértelmű) ?
Most milyen formátumban van, mert ha RAW, akkor cinkes...(hdd probléma topic), de más progi (HD Sentinel), ha rádugod látja, állapota?
Ha nincs rajt semmi fontos meg lehet próbálni, meg lehet próbálni Lemezkezelőben újraparticionálni/formázni NTFS-re, ha engedi (ott mit mutat rá?), v MiniTool Partition Wizard is megfelel, de ha vinyó jó benne, okozhat hibát rack usb chip elszállása is.

(#12219) erikke17


erikke17
őstag

Szembesültem a win7 betegségével hogy nem kapcsolj ki teljesen vinyót. 2x volt eddig csatlakoztatva, meg lecsatlakoztatva, gondolom nem jó ha nem úgy van lecsatlakoztatva, hogy nem áll le.

Találtam ezt: 1: Click Start, click Run, type regedit in the Open box, and then click OK .
2: Locate and then click the following subkey in the registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\usbhub
3: On the Edit menu, point to New, and then click Key.
4: Type HubG for the name of the new key, and then press ENTER.
5: On the Edit menu, point to New, and then click DWORD (32-bit) Value.
6: Type DisableOnSoftRemove for the name of the DWORD Value, and then press ENTER.
7: Right-click DisableOnSoftRemove, and then click Modify.
8: In the Value data box, type 1 , and then click OK.
9: Exit Registry Editor.

Ezt ha megcsinálom okés lesz? Sosem túrtam még registryben, láttam itt egyik fórumtárs csinált egy .reg filet ami két kattintással elvégzi, de megpróbálom magam.
Ha ezt beirtam registry-ben akkor kell egy újrainditás? :)

Esetleg ez a művelet lesz valami kihatással a többi USB-s eszközre??

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#12220) King Unique válasza erikke17 (#12219) üzenetére


King Unique
titán

Korábban volt ez a téma terítéken [link] (hivatalos MS), ki is lett vesézve, Teejay csinált auto reg file-t (nekem is megvan ha kell)
Ezzel 7-es alatt is elveszi eltávolítás után portokról áramot, mint XP és így frankó, mert 2,5" usb-s külső vinyónál nem a legjobb pörögve kikapni, kattam is egy jó nagyot.
De amit +ba észrevettem korábban gépemen 32 bites W7 HP volt, annál ezt megjátszva leállt rendesem, most új gépen 64 bites W7Ulti alatt, amin nem változtattam még, mert hol leáll egyből rendesen (motor is full), hol nem..., de szerintem függ külső vinyó usb vezérlőjétől is, mert WD Passport leáll rendesen, de 2,5" Iomega , amire OEM usb-sata device-t ír, nem mindig... :F
fent van dualbootba W8 is, de ott csak metrón barangoltam :D , párszor volt rajta csak külső vinyó, nem is figyeltem, az hogyan választja le, de majd megvizslatom...
Szerintem nyugodtan megjátszhatod :K , ettől még nem borul meg rendszer, utána meg simán vissza is tudod állítani akár (portok ugyanúgy működnek rendesen, a gyári beállítás állítólag usb töltőknél jobb, v vmi ilyesmit hallottam), restart meg alap természetesen.
Milyen külső vinyóról van szó amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#12221) erikke17 válasza King Unique (#12220) üzenetére


erikke17
őstag

Igen már átnéztem fórumot ezzel kapcsolatban meg azt is néztem Teejay tag csinált. Meg MS is amit közzétett róla.
Egy 2.5" Intenso Memory Station 320GB vinyó, minap kérdeztem róla NTFS-el kapcsolatba. Jobbára adatok tárolására lenne használva, családi képek stb...
Amúgy W764bit.

Rendben akkor megbuherálom, videót is találtam róla YouTue-on, pofonegyszerűnek tűnik.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#12222) King Unique válasza erikke17 (#12221) üzenetére


King Unique
titán

Az is, nyugodtan mehet :K Most próbálgattam, nálam 64 bites win8 leállítja 2,5" usb-eket és előbb 7-es is..., de azért biztos, ami biztos alapon lehet érdemes fixálni, ezt a dolgot, mert volt olyan, h amikor nagyon kellett volna, akkor nem akarta leállítani....

(#12223) erikke17 válasza King Unique (#12222) üzenetére


erikke17
őstag

Na megcsináltam mindent a leirás szerint, újrainditottam gépet. Rádugtam vinyót elindult szépen, rámentem hogy leválasztás gyönyörűen leállt ahogy az a nagykönyvben meg van írva :)
LED villant egyet rajta igaz tovább világított de a motor leállt nagyszerű.

Köszönöm a segitséget :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#12224) kristof123 válasza King Unique (#12218) üzenetére


kristof123
őstag

Továbbiakban írhatom ide tovább a problémámat, vagy kiegészítve áttérjek a másik topicba (amit linkeltél)?

(#12225) King Unique válasza kristof123 (#12224) üzenetére


King Unique
titán

jöhet egyelőre ide is, azt meglátom/meglátjuk tudunk e segíteni :K

(#12226) kristof123 válasza King Unique (#12218) üzenetére


kristof123
őstag

Ez egy sima notebook vinyó egy műanyag keretben.
Jelenlegi formátuma (ha jól gondolom a fájlrendszerre gondolsz) semmi, mivel mihelyst leformázom azonnal formázatlannak veszi....
HD sentinellel 96%os kondíciója van.
Mini particion toolal, windosal próbáltam már formázni fat32 és ntfs-el is, de semmi változás.

(#12227) attika89


attika89
senior tag

Üdv!

Már régóta tervezem külső vinyó beszerzését. Kinéztem a WD My Passportot 1TB és a Silicon Power D03-at szintén 1TB. Lényegében adattárolásra, zene lejátszáshoz, illetve film nézéshez kellene.
Az lenne a kérdésem, hogy miért lenne jobb/ jobb lenne-e egy mobil rack + 1TB HDD kombináción gondolkodni inkább?

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#12228) King Unique válasza kristof123 (#12226) üzenetére


King Unique
titán

Te vetted hozzá keretet, v gyárilag kompakt (gyári samsung külső S/M széria), mert ha előző, egy csere lehet megoldja, ha keret usb chipje döglődik?
Mért esett kondija, gyenge-hibás szektorok, v más nem stimmel vele (screenshot jó lenne Sentinelből, ill előző formázási hibaüzenetről) ?
Úgy próbáltad, h Lemezkezelőben régit eltávolítva újraparticionálod , inicializálás---partíciót létrehozod-formázás, ha így sem megy,akkor kifogytam...bővebb infó particionálás + korábban említett topic

(#12227) attika89: ha rá kerülő adataidat illetéktelenektől védeni szeretnéd jól jöhet a My Passport beépített hw-es titkosítása, + szoftveres pakkjában táláni néhány hasznos extrát, vmint egy bejáratott, sokaknál bevált széria (nálam is :K ), jó supporttal és gyári kiegészítővel (tokok) * ez 3 tányéros=vastagabb 3 mm-el, szekvenciális értékei kicsit lassabbak kb 80-9x MB/s, lentebbi 2 tányérosok akár 110-15 körül is tudnak usb3-on, de ez úgyis főleg nagy fileok másolásakor jön ki jobban, + zárt műanyag burkolat, ami nyáron melegszik kissé, de nem vészes, jól bírják a gyűrődést.
D03 abban jobb, h 1 TB-osban legújabb 2x500 GB tányéros (Toshiba)=gyorsabb , vékonyabb vinyó kerül bele, ill ennek a háza elvileg alu (h full-e azt,+ melegedését nemtom)=jobb hőelvezetés, kevésbé melegszik , de előzőnél említetteket nem tudja nyilván, viszont általában SP-k jónak mondhatóak, 3 év gari is +pont.
Mobilrackes megoldás is D03-hoz hasonló vmelyest, egy jó alurackbe te magad választhatsz vinyót, akár a fentebb említett újabb fajtából., ill könnyen szétkapható, variálható, külön gari az összetevőkre, ha nem kell semmi szoftveres, titkosításos, spec design-os extra, akkor egyesek alapból ezt ajánlják.

[ Szerkesztve ]

(#12229) attika89 válasza King Unique (#12228) üzenetére


attika89
senior tag

Köszönöm!
SP igazából a fém ház miatt tetszik, na meg a gari miatt.
WD extrái viszont jól jöhetnek, sosem tudni...
A sebesség különbség egyenlőre nem első rangú kérdés, mert csak usb2.0 van a laptopban...

A rack-es megoldásokból a 2,5"-osak is külső táposak? Vagy ez is változó?

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#12230) King Unique válasza attika89 (#12229) üzenetére


King Unique
titán

Minden 2,5" csak usb tápos, természetesen mobilrack, 3,5" külön táp adapteresek.
Gondold át, jó mindegyik megoldás a maga erősségeit figyelembe véve, azt dönts aszerint, milyen funkciókra van elsődlegesen szükséged, mire használnád, ott mi a fontos szempontok szerint. :K

(#12231) kristof123 válasza King Unique (#12228) üzenetére


kristof123
őstag

Így lett véve.

Nem tudom mit is kéne sc-om így amit fontosnak tartok....

Remélem a képek jók lesznek, igaz elég rossz minőségűek ezer bocs. Lusta voltam a fényképezőt előtúrni.
Az alsó 3 képen lefényképeztem, hogy végre te is tudd milyen is ez. Modelhez ennyi van írva: HM501IX, alá HDD P/N: HM501IX/VP4.
Most próbálom ezt, "...Úgy próbáltad, h Lemezkezelőben régit eltávolítva újraparticionálod , inicializálás---partíciót létrehozod-formázás...".

[ Szerkesztve ]

(#12232) King Unique válasza kristof123 (#12231) üzenetére


King Unique
titán

Látom elég új , egy S2-ről lehet szó (link), ez egy gyári komkapt modell, ráadásul NYÁK-ra van integálva usb csatija, így másik mobilrackbe sem tehető át, ha azzal van a baj...nem kellett volna formázni, ezek (szinte mind) gyárilag előformázott ált.NTFS-re (de persze szektorhibák miatt elszállt, megsérült partición vmi, ezért akarhatta win formázni)
Újan alig 1 nap működés után szektorhibák stb, ami később rosszabbodhat, nem jó :N , garis cserét lehet érdemes lenne megpróbálni (elvileg 0%-tól hivatalosan, de ha használhatatlan, akkor célszerű +próbálni) Sentinelben lehet próbálkozni szektorok kijavításával [link], ha nincs rajta fontos adat, de lehet vmi selejtet fogtál ki és ha ez+újraparticionálás sem használ, érdemesebb lenne gariztatni, ha ajánlott topicokban sem tudnak vele mit kezdeni.

(#12233) kristof123 válasza King Unique (#12232) üzenetére


kristof123
őstag

Köszi a segítséget! Sajnos garancia nincs rá. Találtam egy srácot aki talán életre tudja kelteni...

(#12220) King Unique Amit ennél a hozzászólásodnál írtál reg file-t. Érdekelne engem. Eltudnád küldeni?

(#12234) medium84


medium84
aktív tag

Hi!

Vettem egy 3,5"-os, USB 3.0-ás Captiva házat.
A probléma az, hogy a Win7 nem ismeri fel. Ellenben egy régi USB 2.0-ást meg igen. Ötlet?

(#12235) medium84


medium84
aktív tag

Módosítom:
Látszik az eszközkezelőben, Total Commanderben vagy Intézőben viszont nem.

(#12236) King Unique válasza kristof123 (#12233) üzenetére


King Unique
titán

Szal nem jött össze particionálás....itt PH Aprón vetted vkitől olcsóbban, mert nem sokat futott, ezekre elvileg 3 év gari lenne, csak natúrba vinyót, kábelét adta oda, lehet rádsózott vmi szemetet ? esetleg majd dobj egy üzit, ha sikerül bele életet lehelni, h mi volt a baja, bár vinyó is már kezd gyengélkedni benne, másik rackbe se tehető csak úgy át...
Elküldöm persze, de leírás alapján is könnyű átírni bejegyzést, ment pü :K

(#12234) medium84: usb2-höz elvileg driver se kell, de ha win7-re dugsz egy ilyet és van net, alapból illesztőprogit keres-rak fel hozzá, ott akadt el a dolog, ill. nem adtak hozzá driver CD-t, mert gyártó site-on nem találni semmit, ha erről van szó? Továbbá van 3,5" mobilrack topic is

ha látszik, nincs sárga felkiáltójel mellette, mert akkor távolítsd el és rakd fel újra driverét, v win7 keres hozzá , vinyó meg van benne particionálva, formázva, mert ha nincs, akkor szokott még ilyen "láthatatlan" lenni?

[ Szerkesztve ]

(#12237) medium84 válasza King Unique (#12236) üzenetére


medium84
aktív tag

Illesztőprogramot feltelepítette.

(#12238) medium84 válasza medium84 (#12235) üzenetére


medium84
aktív tag

Hogy partícionáljam, ha nem látszik?

(#12239) golya87


golya87
őstag

WD Elements SE Portable-nél megtörténhet, hogy a router (N66U) nem ad neki elég áramot és nagyobb másolás esetén lecsatolódik?
(WD USB 3.0-s, N66U USB 2.0-s)

Köszi a segítséget!

(#12240) King Unique válasza medium84 (#12238) üzenetére


King Unique
titán

Tehát zsír új, formázatlan hozzá a vinyó is, v rackel van vmi és azért nem látja? Varázslóval "Új egyszerű kötet " létrehozásával, lőtte lehet inicializálni kell, ha meg nem látja, akkor külső - Easus, Minitool - progikkal lehet próbálkozni. Ha van lehetőség SATA-n gépre dugva, mert lehet rack xar.

(#12239) golya87 ezeknek elég elvileg, 2,5" WD-k indító és egyéb áramfelvétele is alacsony - 500 mA - körüli, kérdés router usb portja mennyire stabilan tudja ezt. De ha ezt produkálta, benne lehet a pakliban, + lehet router fw update javítana rajta.

[ Szerkesztve ]

(#12241) golya87 válasza King Unique (#12240) üzenetére


golya87
őstag

Dupla kábelem sajnos még nincs nálam és tomato van a routeren, de frissítek, hátha "csak" ennyi a baja.
Köszi a segítséget!

(#12242) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Üdv
Érdeklődnék, hogy küldő adathordozásra melyik 2,5" HDD a legjobb? 750GB-1TB méretben?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12243) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Véleményetek szerint ez milyen minőségű Maxell P-Series 1TB
külső 2.5" HDD
?

(#12244) King Unique válasza FRENK1988 (#12242) üzenetére


King Unique
titán

Legjobbat nehéz csak úgy kiemelni, több is akad... :) , inkább milyen funkciókra van/nincs szükséged, aszerint érdemes választani [ #12201, # 12228 ]

(#12243) Gedeon31: nem rosszak , aluház is előnyös, belseje mikor mi, de zömében Toshiba, Hitachi szokott lenni, usb2-eset nem érdemes venni, igaz ez szétszedhető, vinyó áttehető belőle usb3 mobilrackbe akár, de ennyi pénzért, ha fenti linkeket nézed olyat is kapsz.
nem feltétlenül MM-ban érdemes ilyeneket megvenni, rendelni :N

(#12245) Gedeon31 válasza King Unique (#12244) üzenetére


Gedeon31
addikt

nem feltétlenül MM-ban érdemes ilyeneket megvenni, rendelni

Ez valami rossz tapasztalat?

(#12246) King Unique válasza Gedeon31 (#12245) üzenetére


King Unique
titán

Olyasmi...egyrészt sok minden drágább jóval, ezt most pont leszámítva (kiárusítás lehet), gari intézésük is elhúzódó, előfordul h selejtes db-okat terítenek, de ezek 1-2 évvel ezelőtti és régebbi tapasztalatok azóta nem járok oda, max zenei CD-t, DVD-t venni esetleg... :D Most ki tudja, lehet javultak, de ott van megannyi bolt, webshop, ahonnan tudsz ilyenekt rend0leni, választék is bővebb.

[ Szerkesztve ]

(#12247) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Szaőiasztok, remélem nem tévesztek nagyon topicot a kérdésemmel. SataII-es 2,5" HDD-hez szeretnék usb házat venni. Van USB3 a gépen. Van értelme USB3-as csatlakozású házat venni? Úgyértem itt is kijön az USB3 sebességkülönbsége?

(#12248) Coolmat válasza SUPREME7 (#12247) üzenetére


Coolmat
őstag

Szia!

Van értelme, mivel USB2-vel max. ~35MB/s-et tudsz elérni, USB3-al viszont ki tudod használni a HDD teljes sebességét is, ami egy jobbfajta 2,5"-os HDD-nél max. 100-110MB/s is lehet.

(#12249) SUPREME7 válasza Coolmat (#12248) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszönöm szépen! Itthon baromi drágák ezek a házak amik nem műanyagok és usb3-asok, így körbenéztem ebayen. Erről mi a véleményetek? Külső tápról is működik. Gondolom ez kíméli valamennyire a vinyót meg stabilabb is?!

(#12250) Coolmat válasza SUPREME7 (#12249) üzenetére


Coolmat
őstag

Jónak tűnik, szerintem bevállalhatod, de készülj fel legalább 2 hetes várakozásra :)
Külső táp nem fog kelleni, USB3 900mA-t képes leadni, annyi biztosan elég bármilyen 2,5"-es HDD-nek, stabilabb sem lesz, ha külső forrásról is kap kakaót (kivéve ha szar az USB adatkábel, de csak nem lesz az :) ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.