Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1970) King Unique válasza adika4444 (#1968) üzenetére


King Unique
titán

LC-Power házak nem rosszak, de akkor ebben a 25BUB-ban vsz nem volt hátul szivacs, ami rendesen közrefogja. Illetve csak sima 2.0-ás cucc, azzal meg manapság már nem érdemes szenvedni.
Nem értem ezt a leragasztós dolgot, házon belül kellett gondolom, mert a külső burkolatot hiába?

Ez a 2,5" Thermaltake rack nagyon jó minőségű, de tudtommal ez sem csavarozós és a 7 mm-es merevlemezt nem tudom milyen stabilan tartaná...?
Az i-Tec esetében direkt linkeltem is, látod, hogy mások a képek, én erre gondoltam. Ez tuti csavarozós, amit te néztél, az vsz nem.

A legtöbb 2,5" ház a 9,5 mm magas HDD-kre van belőle, illetve vannak amik 12,5 és 15 mm magas lemezeket is kezelnek. De nem mindegyiknél van megfelelően megoldva, hogy a kisebbeket is passzosan lehessen rögzíteni, főleg, ha magának a háznak egy adott mérete van és nem csavarozós belülről. Van egy IB-250StU3+BH15 rack-em, amihez 3 féle beépítőkeretet adnak (9,5 |12,5 |15 mm), hogy megfelelően illeszkedjen az adott méretű merevlemez és ne lötyögjön.
A 7 mm-es notebook merevlemezekhez több gyártó is készít direkt, ezekre szabott slim rack-eket.
Szerintem megfogadhatod a fórumtárad tanácsát és vegyél egy IB-253U3-at, ha annyira fontos a stabil rögzítés, vagy a fentebb említett csavarosak valamelyikét. :K
Vsz nem véletlen RaidSonic-nál, hogy szinte uaz, de már 9,5 mm-es rack, különálló modellként (IB-254U3) fut.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.