Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#26751) rosejbli válasza ViktorHUN79 (#26750) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ugyan nem ismerem az összes spotify addont, de free accal használhatót biztos nem fogsz találni.

(#26752) paparazzi2 válasza aky01 (#26701) üzenetére


paparazzi2
tag

Nagyon köszönöm

(#26753) ViktorHUN79 válasza rosejbli (#26751) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nemtudom mi a rákért,pc, ps4,androidon,minden szaron megy az ingyenes accalis!

(#26754) rosejbli válasza ViktorHUN79 (#26753) üzenetére


rosejbli
senior tag

Mert oda a spotify csinált dedikált alkalmazást. A kodin egyrészt csak sufnituning van, másrészt a spotifynak valami connect funkciója kell mindhez, ez meg csak a premium accal működik.

(#26755) KaqXar19


KaqXar19
tag

Hello,

Van otthon egy Fritz repeater DVB-C [link], ami a kabeltv-n erkezo musort 2db tunnerrel m3u formatumon tudja streamelni. Marha jo cucc, helyi lanon egyertelmuen mukodik rendesen, illetve melohelyrol vpn-nel vlc-vel is megy az osszes csatorna. Azonban egy masik helyszinen libreeleces pi-4-vel ugyanugy vpn-el, beallitott simple tv addonnal csak a csatornalista jelenik meg, az adas mar nem indul el.

Ugyanez a pi fizikailag az otthoni halozaton csont nelkul viszi a musort, ugyanolyan vpn beallitasokkal, mintha tavol lenne.

Van otletetetek mi lehet a gond?

Koszi.

WEBASTO Pure Elektromos autó Fali Gyorstöltő (11kW, 4.5M Type2 kábel) eladó

(#26756) nagyfejü válasza nagyfejü (#26733) üzenetére


nagyfejü
őstag

Szisztok! erre valaki?

(#26757) csubyy


csubyy
tag

Jó lenne hozzá egy kodis kiegészítő!
Megérkezett a UPC Direct Now

[ Szerkesztve ]

(#26758) rosejbli válasza csubyy (#26757) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ez mennyivel tud többet, mint a Horizon go?

(#26759) blakey válasza rosejbli (#26758) üzenetére


blakey
titán

Másik cég. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26760) Bandika12345 válasza elmouse (#26748) üzenetére


Bandika12345
újonc

A hálózati megosztást. Hiába adom meg az elérési utat nem tud kapcsolódni. Frissítem a kodit új verzióra akkor rögtön kapcsolódik nem kell már beállítani mert előtte megtettem a régi verziónál.

(#26761) oroszlan12 válasza csubyy (#26757) üzenetére


oroszlan12
tag

Az apk-t le lehet vhonnan tölteni?

(#26762) bucihost válasza oroszlan12 (#26761) üzenetére


bucihost
senior tag

(#26763) CirrMee


CirrMee
addikt

Twitch és Digi addon ma nem hajlandó üzemelni - más is tapasztal ilyet, vagy nálam van valami gubanc...?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#26764) cof válasza CirrMee (#26763) üzenetére


cof
veterán

A Digionline oldalon írja, hogy Technikai okokból jelenleg nem elérhető a szolgáltatás! Másikról nem tudok nyilatkozni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26765) oroszlan12 válasza bucihost (#26762) üzenetére


oroszlan12
tag

Köszi de Ausztriából nem elérhető.

(#26766) gyuri81 válasza cof (#26764) üzenetére


gyuri81
veterán

Már azt hittem nálam van valami gubanc, azert nem megy a digionline.

Apropó ki milyen tv szolgáltatást használ kodi alatt? Hol lehet normális áron előfizetni? A digi műhold 3300Ft/hó...ennel van olcsóbb netes tv?

(#26767) Somatom válasza gyuri81 (#26766) üzenetére


Somatom
veterán

Telenor MyTV -t használok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26768) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Pc-n használom a Kodit média szervernek és okos tévén játszom le vele a tartalmakat.
Pc-ről el tudom indítani, a TV-n a lejátszást, tehát gépen elindítom és a TV-n elindul a saját lejátszóján, viszon max hangerőn indul el. Hol tudom beállítani, hogy milyen legyen a más eszközön lejátszott hangerő alapértelmezettje ?

This is the way

(#26769) elmouse válasza Bandika12345 (#26760) üzenetére


elmouse
aktív tag

Passzolom. :F

Ka nama kaa lajerama!

(#26770) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Coreelec, moveishark, online stream add on. Az rtl klub kb 10 másodpercenként megakad. Van erre megoldás?

(#26771) Jofi81


Jofi81
őstag

A feleségem elmesélte a kolléganőjének, hogy nálunk Raspberry+OSMC kombóról, hálózati meghajtóról mennek a filmek. Most természetesen neki is kellene ilyen, mert nem szeretik a reklámokat, és persze én csináljam meg. Nem akarom nagyon megszívatni magam, hogy állandóan zaklassanak, ha valami nem megy. Milyen alternatíva van, amit egy átlag ember informatikai tudás nélkül tud kezelni? Vero 4K+ (mondjuk ezen is OSMC van), vagy esetleg valamilyen androidos mediabox?

(#26772) cof válasza Jofi81 (#26771) üzenetére


cof
veterán

Mi lenne a videók forrása?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26773) Jofi81 válasza cof (#26772) üzenetére


Jofi81
őstag

Nem tudom. Gondolom, letöltenék valahonnan, esetleg előfizetnének a Netflixre.

(#26774) #80977664


#80977664
törölt tag

Hali! biztos volt már de nem találom...
Szeretnék a bal oldali főkategória listába több külön főkategóriát létrehozni (4K,4K természetfilm, 1080p, 720p, stb.) hogy külön láthassam a különböző filmjeimet és ne keverje egy nagy listába őket. Megoldható? Köszi előre is!

(#26775) Flowtation válasza #80977664 (#26774) üzenetére


Flowtation
őstag

Csak tipp, de új főmenű elem hozzáadása? Érzésre a megjelenés menüben lesz. Már ha jól értem mire gondolsz: Bal oldalt ahol a beállítás, kikapcs ikonok meg a logo is vannak, igaz?

[link]

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#26776) blakey válasza #80977664 (#26774) üzenetére


blakey
titán

Olyan felszínt kell választani ami ezt tudja, nem mindegyiknek van oldalt a menüsávja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26777) Flowtation válasza blakey (#26776) üzenetére


Flowtation
őstag

emlékeim szerint az estuary (illetve előtte a confluence) és az aeon nox tudja. Ezeket próbáltam.

De ha már itt tartunk, megkérdezném Tőled: Mi a mostanában menő, jól használható skin? Az rpi1-eseken nem igazán tudtam csak a gyárit használni, de újítottam két készüléket is, amik már elbírnák gondolom (zotac nd02, beelink mxIII).

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#26778) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Jelenleg 3 db PC-n ( Win10 Pro , 64 Bit ) is a Kodi 18.0 fut.
Érdemes feltenni a legutolsó ( Kodi v18.4 "Leia" ) verziót ?

NAS-on tárolt filmeket nézek, nem használok semmilyen add-ont.
Maximum néha ha felirat kell.....

Nagyon tetszik és megszoktam már a "Confluence" skin-t.
Létezik ez az újabb verzióra is ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#26779) blakey válasza Flowtation (#26777) üzenetére


blakey
titán

Mi a mostanában menő, jól használható skin? - nem tudom, engem nem nagyon foglalkoztatnak a felszínek, én a Confluence-t használom, mert az a legpraktikusabb médialejátszás szempontjából, nekem az jön be, minden szükséges infó megjelenik amit látni szeretnék.

(#26778) Borisz76
Nagyon tetszik és megszoktam már a "Confluence" skin-t.
Létezik ez az újabb verzióra is ?
Igen, létezik az újra is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26780) Flowtation válasza Borisz76 (#26778) üzenetére


Flowtation
őstag

Nekem leia van, minden rendben van vele. Azon alap az estuary skin, de EZEK szerint a confluence is megy/letölthető.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#26781) PistiSan válasza Flowtation (#26780) üzenetére


PistiSan
addikt

Én is az alap skint használom, általában addig nézem a felszínt, amíg elindítom a filmet, vagy sorozatot amit nézni szeretnék.

(#26782) Flowtation válasza blakey (#26779) üzenetére


Flowtation
őstag

és (#26781) PistiSan
Valóban, én is az alapot használom. Mikor már elküldtem rájöttem, hogy tök felesleges dolog. :B

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#26783) #80977664 válasza blakey (#26776) üzenetére


#80977664
törölt tag

Kodi 18.4 alapértelmezett minden, skin is.
Azt szeretném ha bal oldalt a listában ahol a Filmek, Sorozatok, Zene és töbiek vanna lenne pár custom mappám ami mind más könyvtárra mutat. Tehát nem új szűrési lehetőség kell különböző kritériumok szerint, hanem csak hogy az eltéső témájú videóimat külön FŐmenűpont alá tehessem és tallózhassam. Nem akarom hogy a 4K filmek közé berakja a kisebb felbontásúakat a kélpernyőn, se a magán videóim, stb.

Lehetséges? Ennyire egyedi lenne a kérésem?

(#26784) blakey válasza #80977664 (#26783) üzenetére


blakey
titán

Számomra világos, ezért írtam, olyan felszínt (skin, bőr) kell haználni amelyik tudja ezt, nem mindegyik képes rá.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26785) gyűrű válasza #80977664 (#26783) üzenetére


gyűrű
addikt

(#26786) Vtmk


Vtmk
tag

Sziasztok. Az lenne a kerdesem,hogy csinaltunk rgy plugin tarhrlyet. Fel is raktam az sh fileokat. Csak azt nem tudom hogy lehet osszehozni a plugineket ezzel a tarhellyel illetve a boxokkal. Hogy pl van egy frissites azt a box menjen fel a tarhelyunkre es nezze meg van e friss verzio. Koszonom a helpet. :R

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#26787) Vtmk


Vtmk
tag

Közben kicsit alakultak a dolgok. Rájöttem egyedül csak ezt az sh-t kell futtatni:
update-addon-xml.sh

Adding xml for addon plugin.video.progi-0.0.2.zip
addons.xml updated successfully

Csak valamiért felraktam a régi verzió meg az újat,de a boxról még nem akar frissíteni...

Azt írja ki a kodiban nincs elérhető frissítés... Holott felraktam a 0.0.2-őt..
A boxon még a 0.0.1 van ...

Ez van a plugin zipben:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes"?>
<addon id="repository.progi" version="0.0.1" name="progi repository" provider-name="TMKrepo">
<extension point="xbmc.addon.repository" name="progi repository 0.0.1">
<info compressed="false">http://oldalam.hu/addons.xml</info>
<checksum>http://oldalam.hu/addons.xml.md5</checksum>
<datadir zip="true">http://oldalam.hu/plugins/</datadir>
</extension>
<extension point="xbmc.python.pluginsource" library="default.py">
<provides>video</provides>
</extension>
<extension point="xbmc.addon.metadata">
<summary lang="en">progi</summary>
<language>hu</language>
<description lang="en">Itt van a leírás</description>
<platform>all</platform>
</extension>
</addon>

[ Szerkesztve ]

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#26788) mexel


mexel
veterán

Próbálom feltenni CE alatt a Lazarus repo-ból az exoushu-t és pár kiegészítőt ( covenant stb), de nem megy fel mert néhány függőség nem telepíthető. ( pl metahandler és még pár)

Ugyanezt megpróbáltam ugyanazona boxon Android alatti kodin is és ott simán felmegy. Mi lehet a bibi?

(#26789) mexel válasza mexel (#26788) üzenetére


mexel
veterán

Más boxokon működik, it lesz valami hiba :F

(#26790) Vtmk


Vtmk
tag

Sziasztok. Közben sikerült megoldani.

A saját repo-t megcsináltuk. Telepíthető is boxra. Max a telepítés tárolóból mindent betölt.

amiket kiválasztok minden kiegészítőt telepít.
Már csak annyi a baj,hogy a program leírását (Description) nem adja be valamiért.

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#26791) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Vorke box, Ce, kodi.
A pc ről smb megosztással vannak tartalmak. Egyes mappák tartalma néha üres néha van tartalom.
Néha lejátsza a BR iso file t , néha nem.
Ez a bizonytalanság mitől van?

üdv

(#26792) Vtmk


Vtmk
tag

Az miért van ha telepítem a repot akkot pl utána egy plugint telepítek pl 0.0.1 verziót. Update sh pl 0.0.2 verzio es csak akkor rakja fel es csak akkor latja a masodik kiadast ha ujra rakom az egesz repot.

Koszonom a valaszt.

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#26793) KTU válasza Vtmk (#26792) üzenetére


KTU
addikt

Szia!

Saját repo.
Saját addonokat is készítettél?
Saját tartalmat szolgáltatnál?
:F

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#26794) Vtmk válasza KTU (#26793) üzenetére


Vtmk
tag

Szia igen. Egy baratom irt programokat. Es arra kert hogy csinaljak ezeknek egy tarhelyet. Directory listing alap.

Most mar csak a verzio frissitest nem csinalja meg a boxrol.van kbeddig 5 plugin.

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#26795) YxVs


YxVs
senior tag

Kore androidos alkalmazással miért nem látom a CE-t futtató amlogic boxhoz csatolt külső merevlemezt? A hálózaton megosztott mappákat látom, de az USB-n csatolt külső merevlemezt nem.
Cél az lenne, hogy a tv és PC bekapcsolása nélkül tudjak zenét hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#26796) blakey válasza YxVs (#26795) üzenetére


blakey
titán

miért nem látom a CE-t futtató amlogic boxhoz csatolt külső merevlemezt? -gondolom nincs felvéve a médiatárba, azért nem látod. Ha nem akarod felvenni a médiatárba akkor a Fájlkezelőben csatold fel, hogy legalább ott legyen és akkor menni fog Kore/yatsen keresztül is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26797) blakey válasza blakey (#26796) üzenetére


blakey
titán

Valószínűleg csak az első opció fog működni, azaz felveszed a médiatárba.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26798) YxVs válasza blakey (#26796) üzenetére


YxVs
senior tag

Fel van csatolva. Kore-ben látom is a kedvencek között, de onnan nem tudom betallózni a mappa tartalmát mobilról.
A fájlok között a mobilon meg nem is látom a zenéket tartalmazó mappát sem.

(#26799) YxVs


YxVs
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#26800) divan válasza YxVs (#26799) üzenetére


divan
senior tag

Emlékeim szerint az Ok gombra kattintva, egy kis idő után eltűnik, és bejön egy másik ablak, amin már van elfogadás gomb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.