Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#26651) Luissimo válasza blakey (#26611) üzenetére


Luissimo
veterán

Igen, tegnap este lefrissült az RTL Most .
De énis belefutottam abba a szűrőmizériába, hogy pirossal ad fel minden tartalmat...

[ Szerkesztve ]

(#26652) vargalex válasza vargalex (#26649) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Javítottam is, feltöltöttem az új verziót. Ha xtend frissíti a repo-t, akkor elérhető lesz, addig manuálisan telepíthető.

Alex

(#26653) dh66e válasza Kicsirics77 (#26650) üzenetére


dh66e
veterán

Indítsd újra a lejátszót így első blikkre. :K

(#26654) paparazzi2


paparazzi2
tag

Sziasztok!
Egy kollégámnak telepítek kodit.
Milyen angol és német nyelvű iptv kiegésztíőt javasoltok?

(#26655) Kicsirics77 válasza dh66e (#26653) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Így első blikkre már vagy 10x megvolt plussz frissített is,kissé tanácstalan vagyok már ezért is kérdeztem mi lehet a gond.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#26656) dh66e válasza Kicsirics77 (#26655) üzenetére


dh66e
veterán

Értem.
Milyen eszközön megy a kodi,hányas verzió van fent?

(#26657) mikrofon válasza Kicsirics77 (#26655) üzenetére


mikrofon
addikt

nálam az is segített, hogy a lazarus repo-ból felraktam a HBO go hu kiegészítőt, nem az EU-t. Abban régebbi verzió van. Úgy működött a HU változat. Persze azóta már én is az EU-t használom, mert ezt ajánlották itt.....
Próbáld ki hátha....

(#26658) Kicsirics77 válasza dh66e (#26656) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Raspberry pi 3b+ kodi 18.4
Osmc 2019.10-1

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#26659) azozo válasza vargalex (#26652) üzenetére


azozo
senior tag

Köszünjük :)

(#26660) dh66e válasza Kicsirics77 (#26658) üzenetére


dh66e
veterán

az jó mert málnával kapcsolatban nem fogok tudni segíteni. :(

(#26661) rosejbli válasza Kicsirics77 (#26658) üzenetére


rosejbli
senior tag

Apt-get update/upgrade-k megvoltak?

[ Szerkesztve ]

(#26662) Kicsirics77 válasza rosejbli (#26661) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Megvolt minden,a lazarus repóssal elindul enged bejelentkezni de semmit sem indít el.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#26663) rosejbli válasza Kicsirics77 (#26662) üzenetére


rosejbli
senior tag

sudo apt-get install pycryptodome
ezzel működik? (lehet újra kell indítani)

(#26664) divan válasza nagyfejü (#26630) üzenetére


divan
senior tag

Kérdés, hogy az adatbázis hol van.

(#26665) mkovacs válasza mkovacs (#26636) üzenetére


mkovacs
csendes tag

lehet frissítenem kellene az androidot (BB2 PRO : 6.0.1), nincs ilyen lehetőség nála

(#26666) nagyfejü válasza divan (#26664) üzenetére


nagyfejü
őstag

Pc n. Kozben megoldodott az öf alapjan!!

(#26667) mikrofon válasza kmarci25 (#26645) üzenetére


mikrofon
addikt

Nah elk..tam. Nem kicsi, nagyon... Nézegettem, majd felraktam egy repoból a legújabb inputstream kiegészítőt git bowser kiegészítő segítségével. Nah hát innentől kezdve nem ment már a hbo go eu sem. Ezt hiányólta. Tehát kiderült hogy nálam fent volt és jó volt. Hozzá se kellett volna nyúlni. Másfél órán át szenvedtem vele, miliő helyről próbáltam felrakni egy csomó változatot, csomó féle képpen. De többet sosem jelent meg a listában a kiegészítők között a kereső sem találta és természetesen többet nem indult a hbo go sem...
Aztán fogtam letöröltem a Kodi-t. Azért bíztam benne, hogy mivel andoid-os, törléssel csak a szoftver megy le és a beállítások egyéb dolgok megmaradnak...
Nah és itt lenne szükségem segítségre. Mert, hogyfeltettem és természetesen magától nem állítódott be semmi. Vissza tudom állítani valahogy az a törlés előtti beállítások? Vagy mindet újra kell állítani. Ha igen hogyan?

(#26668) kmarci25


kmarci25
veterán

Hmmm... Sajnálom, hogy nem sikerült. Nálam fenn van mindkét kiegészítő, (HBO Go EU és netflix is), és mindkettő működik. Arra emlékszem, hogy volt a tiédhez hasonló problémám, de megoldódott, az a baj, hogy nem emlékszem, hogyan... :(
A kérdésedre a válasz az, hogy sajnos igen, ha friss a kodi, akkor mindent újra be kell állítanod. Nálam ez 10 oercnél hosszabb időt nem szokott igénybe venni, igaz, hogy nálam van egy NAS, tehát azt felveszem a filmek és a sorozatok menüponthoz, a fenti két addon-t felteszem, plusz néhány általános beállításon megyek végig.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#26669) mikrofon válasza kmarci25 (#26668) üzenetére


mikrofon
addikt

szerencsére nekem sem sokkal több, csak néhány kiegészítő még. ezért is mertem törölni ;)
Csak gondoltam ha egy másolással vagy linkeléssel megoldható, akkor legyen.

(#26670) kmarci25 válasza mikrofon (#26669) üzenetére


kmarci25
veterán

Van az addonok között egy backup addon, ami lementi a beállításokat és vissza is tudja tenni. Egy időben szemeztem vele, de miután tényéeg 10 perc alatt mindennel kész vagyok, sosem használtam

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#26671) satel


satel
tag

Sziasztok!

Meg tudom csinálni a Mediabox-ommal, hogy amit a telefonon Spotify-jal hallgatok, az a Mediabox-ból szóljon?
Tudtok tanácsolni valami jó megoldást?

Köszönöm

MiniMX-G (S905)
CoreELEC 9.2.0

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#26672) kmarci25 válasza satel (#26671) üzenetére


kmarci25
veterán

Van nem hivatalos spotify addon, legutóbb amikor próbáltam nem volt valami túl jó.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#26673) rosejbli válasza kmarci25 (#26672) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nekem ez annyit tud, hogy elindítok egy számot, kattan egy hangosat és utána semmi. Sajnos semmi leírás nincs róla, így megjavítani se tudtam.

(#26674) satel


satel
tag

Sajnos ez nem jó arra, amire nekem kellene.
Valakinek van más ötlete?

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#26675) mikrofon válasza mikrofon (#26657) üzenetére


mikrofon
addikt

Többször szokott lenni, hogy valakinek nem megy a HBO GO EU.
Most hogy újra rakom az egészet. rá jöttem hogy ezzel a múltkor is szenvedtem kicsit mint most. és ennek az oka, hogy szükség van a script.module.win_inet_pton -ra
Ráadásul a trükk benne, hogy nekem csak erre a névre hallgatót sikerült telepítenem: script.module.win_inet_pton-master.zip
Ezt pedig igen nehéz volt megtalálni, mert mindenhol ez van fent: [   ]script.module.win_inet_pton-1.1.0.zip
De ezt nem lehet felrakni Kodiban a "Telepítés zip fájlból" menüből

[ Szerkesztve ]

(#26676) mikrofon


mikrofon
addikt

MovieShark repo-hoz miért nem tudok csatlakozni?
Feltettem zip-böl a 2.7.1-et de aztán nem tudok belépni a repóba : Sikertelen csatlakozás a tárolóhoz.

(#26677) mikrofon válasza mikrofon (#26676) üzenetére


mikrofon
addikt

Már működik. Feltehetően a szerverrel volt valami...

(#26678) rarki72 válasza vargalex (#26652) üzenetére


rarki72
tag

kérhetek segítséget? hogyan tudom magamévá tenni az említett frissítést?
regisztrált rtl most felhasználó vagyok, kiegészítőnek meg vannak adva az azonosító adatok, de a pirossal jelölt (RTL Most+) tartalmakat nem hajlandó lejátszani.
ez volt az egyetlen lehetőség nagy képernyőn nézni, mert bármiről küldöm át MiBox-ra az RTL Most lejátszást (telefon, tablet, PC, Laptop) állandóan pufferel és élvezhetetlen :(

(#26679) Bozek válasza rarki72 (#26678) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az RTL Most+ tartalmak lejátszása nem megy sima RTL Most regisztrációval, ahhoz külön regisztrálni kell arra is egy külön kóddal. Ezt a kódot jelenleg csak Telenor MyTV előfizetéshez adják, szóval anélkül nem megy.

Igaz, egyelőre még ezzel se működik rendesen, csak 1-2 videót hajlandó lejátszani.

(#26680) rarki72 válasza Bozek (#26679) üzenetére


rarki72
tag

ahogy írtam, csak annyi a gond, hogy a piros tartalmakat nem játsza le, mert nem logol be az rtl oldalára.
van mytv előfizetésem, múködik is minden platformon, a kód aktiválva van, tehát hozzáférek a Most+ tartalmakhoz telefonon és PC-n is, de AndroidTV-n Kodi alól nem működik.
AndoidTV-ra optimalizált app ugye nincs (hogy helyezze ősgyík vesszejét a magasságos az RTL furcsa agyament üzletpolitikájába...), csak Kodin keresztúl esélyes rendesen nagyképernyőn nézni a Most+ tartalmakat, mert ha telefonon nézem, ha PC-n minden faxa, de ahogy átküldöm a képet a MiBox4-re, azonnal váltogatja fél percenként a felbontást és pufferel ezerrel, élvezhetetlen...

(#26681) vargalex válasza rarki72 (#26680) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ajánlom figyelmedbe innen az utolsó mondatot.
Egyébként az addon login-on az oldalra, csak ugye jelenleg nincs lehetőség sehol megadni a szolgáltatótól kapott kódot. Bár, azt sem tudom, hogy alkalmazásban/böngészőben ez hogyan működik.
De Bozek kolléga segítségével elkezdtünk foglalkozni a dologgal.

Alex

(#26682) rarki72 válasza vargalex (#26681) üzenetére


rarki72
tag

szerintem elmegyünk egymás mellett...
van mytv előfizetésem, ezért kaptam aktiváló kódot.
felhasználtam az rtl most oldalon, ezért hozzáfér a fiókom minden eszközön az RTL Most+ tartalmakhoz.
ezt az aktiválást csak egyszer kell megcsinálni és bármely eszközön. ha megtörtént soha többet (egyenlőre...) semmilyen eszközön nem kell aktiválni semmit, mert a fiók kapja meg a zárolt tartalmakhoz a hozzáférést.
bármely és bármennyi eszközön lépek be a fiókommal, azon elérhető a zárolt tartalom, ami ugye így már nem is zárolt.
kivéve Kodi...
megadtam a fiókom adatait, de hasztalan, mert továbbra sem játsza le (csak Kodi) a zárolt tartalmakat.
semmit sem ami piros és mindent, ami fehér.
a hibaüzenet csak ennyi: "RTL Most hiba"

"Ajánlom figyelmedbe innen az utolsó mondatot."
van megoldás, ha van rá igény.

(#26683) cof válasza rarki72 (#26682) üzenetére


cof
veterán

Nem érted. Ez az RTLMost kiegészítő nem hivatalos, nem az RTL fejleszti. Bár én nem használom a kiegészítőt, de gyanítom nincs még megírva benne, hogy kezelje ezeket a tartalmakat mert viszonylag új téma ez, és vargalex aki most fejlesztgeti, nincs hozzáférése, ergo tesztelni sem tudja.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26684) vargalex válasza rarki72 (#26682) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Közben a fórumtárs is leírta, hogy hogyan működik. Az biztos, hogy a kiegészítől login-ol az oldalra, csak nyilván hiányzik még valami... Ezt keresem majd.

Alex

(#26685) rarki72 válasza cof (#26683) üzenetére


rarki72
tag

"nincs hozzáférése, ergo tesztelni sem tudja." -> "van megoldás, ha van rá igény"

(#26686) rarki72 válasza vargalex (#26684) üzenetére


rarki72
tag

megy a pm...

(#26687) Bozek válasza rarki72 (#26685) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt a részét már megoldottuk.

(#26688) vargalex válasza Bozek (#26687) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Elkészült az RTLMost kiegészítő 2.2.6-os verziója, feltöltöttem a repo-ba, xtend kolléga frissítése után elérhető lesz frissítésként. Változások:

- RTL Most+ tartalom lejátszása érvényes előfizetés esetén
- Epizódsorrend beállítási lehetőség

Addig is, ha valaki kézzel frissítené, zip-ben elérhető.

Alex

(#26689) Bozek válasza vargalex (#26688) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem most is RTL Most hiba van. Több videót is próbáltam.

(#26690) vargalex válasza Bozek (#26689) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Közben javítottam, töltsd le még egyszer. Egy debug file kiírás benne maradt, nyilván nálad nem létezik az útvonal (/home/gavarga/test). Nyilván ez a nem Most+ tartalmakat és érinti.
Reméltem, hogy még senki nem tette fel, ezek szerint tévedtem. :)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#26691) Bozek válasza vargalex (#26690) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tökéletes. Köszönöm szépen.

(#26692) ricse74 válasza vargalex (#26688) üzenetére


ricse74
csendes tag

Köszönjük szépen a kiegészítőt!!! Király vagy!!! 👍👍👍

(#26693) rarki72 válasza vargalex (#26688) üzenetére


rarki72
tag

amint lehet tesztelem én is.
addig is nagyon köszi és hatalmas respect!

(#26694) rarki72 válasza vargalex (#26688) üzenetére


rarki72
tag

tesztelve.
férfiasan tökéletes!
köszi és Nejem kérésére (mivel Ő nem tud élni nélküle, neki kellett ennyire) tolmácsolnám felétek az Ő köszönetét is! :)

(#26695) Lux15


Lux15
friss újonc

Sziasztok
Problémám van a kodival. A második androidos tv-re akarnám rátelepíteni. 1x már sikerült de 2 nap után eltűnt minden letöltött repository fájlom (a másik tv-n meg mindig mukodik). A lényeg hogy eltűnt az"install from repository" (telepítés a tarhelyrol) mappa. Csak a "My add-ons" és az "install from zip file" maradt meg. Igy pedig a repository letoltesenel/telepitesenel hibat ir ki..Megprobaltam parszor az app újratelepítését és minden mást az elejétől, de semmi..erthetetlen hogy tűnhetett el.. lehet hogy mivel ugyanaz a google fiok van felrakva a 2 tv-re így a 2 nem férne meg?

(#26696) tutis


tutis
őstag

Sziasztok!

teljesen kezdő vagyok kodiban, 4k andoridos tv-n használnám. feltettem a kodit, plusz a repository.movieshark-ot.

Valahogy sikerült a külső vinyót hozzáadni a filmek könyvtárhoz, és valahogy az angol nyelvű tartalmat is sikerült megjeleníteni.. (leírás, borító)

több kérdésem is lenne: először is, ugye mindent magyarul szeretnék látni (kodi már magyar)

Másodszor milyen kiegészítőket érdemes feltenni? Filmek, sorozatok érdekelnek első körben, mi az amit érdemes használni? Olvasgattam a fórumot, de kevés a tudásom a kodi kiaknázásához, nehéz lenne kibogarásznom mit hogyan és miért..

Lényegébeen kellene egy alapbeállítás mit miért és hogyan, illetve ajánlás is mit tegyek fel értelmes keretek között, nem akarom leterhelni a tv-t.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#26697) blakey válasza tutis (#26696) üzenetére


blakey
titán

Akkor itt kezd az ismerkedést.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26698) paparazzi2


paparazzi2
tag

Sziasztok!

Kodin néztek külfüldi tv adásokat? Ha német és angol nyelv tv adásokat szeretnék nézni tudnátok ajánlatni kiegészítőt?

https://onlinestream.live/ ra van pl a moviesharkon kiegészítő, de az alapját jelentő http://streamstat.net/ re van valamilyen idegenajkú kiegészítő?

Köszi Jani

Köszi Jani

(#26699) tutis válasza blakey (#26697) üzenetére


tutis
őstag

Ha jól értem a file neveknek is magyarnak kell lenni? Mert így lehet esélytelen nálam a magyar leírás és borító..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#26700) Flowtation válasza tutis (#26699) üzenetére


Flowtation
őstag

A preferált nyelvet kell magyarra állítani, amikor a mappa tartalmát beállítod, illetve a scrapert (tmdb, tvdb).

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.