Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#26401) szemmelver válasza cof (#26400) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Windowson működik Kodival. Android tvboxon írja ezt. Pár hónapja még tudtam nézni boxon is. Nem olyan rég kezdte ezt el.

(#26402) cof válasza szemmelver (#26401) üzenetére


cof
veterán

Akkor hasonlítsd össze a kettő Kodi verziót, és külön a iptvsimple kliens verziót, esetleg telepítsd újra innen: [link].

Az inputstream adaptive kiegészítő engedélyezve/telepítve van?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26403) consono válasza szemmelver (#26401) üzenetére


consono
nagyúr

Nem lehet, hogy a mappa névben a szóköz zavar be? Korábban is innen ment a lejátszás?

"In God we trust. All others must bring data"

(#26404) ORCA58 válasza tannoyfan (#26374) üzenetére


ORCA58
addikt

És hol kell átállítani a nyelvet? A fiók beállításokban? Mert az addonban nincs.

(#26405) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Transmissiont miképpen tudom beállítani, hogy ne csak az otthoni hálózaton működjön a távoli elérés?

Let the Zone take me if I am.

(#26406) gyűrű válasza kutga (#26405) üzenetére


gyűrű
addikt

Kell hozzá statikus ip cím, vagy DDNS.
Ki kell engedni a routeren a 9091-es portot .

(#26407) kutga válasza gyűrű (#26406) üzenetére


kutga
nagyúr

Oké.

A biztonság szempontjából elegendő a felhasználónév/jelszó páros?

Let the Zone take me if I am.

(#26408) janky1216


janky1216
csendes tag

Sziasztok!

A KODI-ban és az addonokban is beállítom, hogy folytassa a lejátszást ahol abbahagytam.
Már több SKIN-nel (köztük a gyári is) is kiprobáltam de egyszerűen nem működik...
(A Krypton 17.6 alatt tökéletesen működött...)

Vam valakinek valamilyen ötlete?

Előre is, köszi!

(#26409) gyűrű válasza kutga (#26407) üzenetére


gyűrű
addikt

Ha tutira akarsz menni akkor a kimenő portot is írd át.

(#26410) ORCA58 válasza janky1216 (#26408) üzenetére


ORCA58
addikt

Nálam is a 18-as kodi valamennyi verziója PC-n és Android boxon is felajánlja folytatást, de mindig elejéről kezdi a lejátszást. A trailer sem megy rajta, ezért a 17.6 -egyik változatát használom. Csak a Netflix miatt van fent a 18-as is.

(#26411) PistiSan válasza ORCA58 (#26410) üzenetére


PistiSan
addikt

Ez fura, nálam is 18-as kodi van, de simán mennek a folytatások, mondjuk helyi hálózaton vannak a fájlok, milyen kiegészítővel nem megy nálad a folytatás?

(#26412) blakey


blakey
titán

Nálam is jól működik a folytatás Kodi 18.4 alatt. Központi adatbázisként Plex-et használok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26413) janky1216 válasza PistiSan (#26411) üzenetére


janky1216
csendes tag

Szia!

Exoshark, Movieshark, Exodus Redux...

(#26414) szemmelver válasza cof (#26402) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Minden verzió megegyezik.

inputstream adaptive telepítve/engedélyezve.

#26403) consono: webhelyről tölti be az .m3u-t de nincs ott se szóköz, se ékezet a mappa nevében. Igen, innen ment.

(#26415) szemmelver válasza cof (#26402) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Megoldódott köszi! az általad linket oldalról letöltöttem a 18.1 verziót ezzel szépen megy. Nem értem a legújabbal mi a baja? :((

(#26416) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Opensubtitles kiegészítőt használja valaki?

Telepítettem a repóból, hétvégén gond nélkül működött, majd vasárnap este kiírta, hogy nem stimmel a felhasználónév/jelszó páros a beállításokban. Megnéztem, stimmelt, de azért beírtam újra.

Azóta semmi feliratot nem talál meg, csak keres a végtelenségig.

Let the Zone take me if I am.

(#26417) cof válasza szemmelver (#26415) üzenetére


cof
veterán

Igen, voltak/vannak bugok a 18.4-es iptvkliens részével.

(#26416) kutga Én konkrétan nem használom, de weben be tudsz lépni? Lehet lelőtték az acc-ot, meg létezik valami unofficial verzió is, ehhez nem kell user/pass páros. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26418) flamario válasza kutga (#26416) üzenetére


flamario
tag

service.subtitles.opensubtitles_by_opensubtitles 5.2.14
Ehez nem kell user jelszó páros
Changelog
5.2.14
Users are able to download subtitles as anonymous without authentication.

(#26419) tcsaba007


tcsaba007
tag

Feltettem AE-ra a transmissiont. A Thorardia repoból, de nem tudom elérni böngészőből....
Kikapcsoltam teljesen a tűzfalat, mégsem. Próbáltam régebbi verziót is, azt sem...
Kodit, boxot is újra indítottam, próbáltam másik portra tenni....
(Bár a tűzfal nem hiszem, hogy játszik, a Tvheadendet látom...)
Mivel próbálkozzak?

[ Szerkesztve ]

(#26420) Luissimo


Luissimo
veterán

Sziasztok,

Az HBO EU addonhoz kell valami kiegeszitèsmodositàs?
Nem jàtsza a filmeket, a mutaton elindul a lejatszas, de a kepernyo az sotet es hangsincs.
Valtozott valami megint?

Koszi,
Udv,
Lui

(#26421) rosejbli válasza Luissimo (#26420) üzenetére


rosejbli
senior tag

Szia, milyen rendszer, milyen Kodi verzió?

(#26422) Tróger Frank válasza dugesz77 (#26394) üzenetére


Tróger Frank
csendes tag

@KTU @vilga uraknak is.
köszönöm a választ. igen, én is ezt a frankó programot használom, de most ott tartok hogy 100+ feletti a csatornaszámom, és kb tematikusan szeretném őket rendezni (sport, film, híradás stb), esetleg 1-1 taget adni neki. persze kitartós és megfontolt kivágás beillesztés is megoldása lehet, de gondoltam, valami egyéb megoldás is lehetséges, mint a notepad++ :)
üdv, Frank

TF - több liter Jack Daniels whiskey, borok

(#26423) bestpixel


bestpixel
tag

Sziasztok!
A gondom az, hogy a Kodin (Leia 18.3) futó Youtube nem engedi beállítani a nyelvet és a helyet magyarra. Mindkettőre US van beállítva és szürke, nem lehet átállítani. Ez normális? Azért kéne, mert szeretném, ha a YT filmajánlások nyelvre és helyre szabottak lennének. Most az USA szemét jön fel, semmi értelme. Beregisztráltam a YT-ra, hozta is a mediaboxon (Nexbox A95X, Android 6.1) futó másik YT (Android) előzményeit (megnézett filmek mappában), de ha csak nézegetni akarok új filmeket, nem hozza a magyar javaslatokat.
Szóval, hogyan tudom elérni, hogy a javaslatokat a magyar választékból adja?
Köszönöm!

A másik: a fent említett médiaboxon lévő eredeti YT appot letöröltem egyszer mérgemben (nem frissített) és később ezt az újabb appot sikerült telepítenem: [link] . De ez pocsék: egyrészt túlnyúlik jobbra a képernyőn (pedig 16:9-es a tv), másrészt a videók képarányát állandóan be kell állítani a helyesre a videó felbontásának újraállításával , mert automatán nem áll be helyesen (keskenyebb lesz a film). Szóval tud vki rendesebb YT- appot ajánlani a Nexbox A95X-emre?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#26424) DirectorX válasza bestpixel (#26423) üzenetére


DirectorX
tag

https://smartyoutubetv.github.io/

(#26425) bestpixel válasza DirectorX (#26424) üzenetére


bestpixel
tag

Ezermillió köszönet!
De ez az app is "túltolja" a képernyőt, kilóg a jobboldali 4. oszlop, ami így olvashatatlan, tehát semmi értelme. Sehol sem lehet beállítani a helyes képernyőarányt (vagy kicsinyíteni a videók ajánlókép-méretét). Vagy ez csak nekem új (sokat aludtam mostanában?), és már mindenki 56:9-es képarányú képernyőt használ, esetleg ez az app kifejezetten mobilokra készült? Pedig azt írják a linkelt honlapon, hogy lehet képernyőhöz igazítani...

[ Szerkesztve ]

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#26426) cof válasza bestpixel (#26425) üzenetére


cof
veterán

TV jól be van állítva? Ki kell kapcsolni az overscan-t, túlpásztázást.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26427) bestpixel válasza cof (#26426) üzenetére


bestpixel
tag

Igen, jól van beállítva. Végignéztem most mindent, overscan nincs (ez egy normál lapostévé, nem számítógép monitor), de az összes képarány és egyéb beállítást végigpróbáltam, ugyanaz a képernyőkiosztást, képkivágást adja mindig. Úgy néz ki, hogy az app a ludas.

Egyébként a szóban forgó appok linkelt preview-ján is ugyanez van, kilóg a képernyőből a kép. Ezek szerint ez lenne a normális? De mi értelme van ennek?

[ Szerkesztve ]

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#26428) Luissimo válasza rosejbli (#26421) üzenetére


Luissimo
veterán

Kodi 18.3, 18.4
Droid
Inpstream (peak 3d) 2.3.22

(#26429) cof válasza bestpixel (#26427) üzenetére


cof
veterán

Egyébként a szóban forgó appok linkelt preview-ján is ugyanez van, kilóg a képernyőből a kép. Ezek szerint ez lenne a normális? De mi értelme van ennek?

Ez az oszlopos 4. kilógás az direkt ilyen, ha 4 oszlop lenne látható elég kicsi lenne thumbnail, és a szöveg is kisebb lenne. Messziről nem lehetne elolvasni. Amúgy csak itt lóg ki? Amikor videót nézel akkor nem? Ha igen, akkor még az Androidon is lehet állítani a nagyítást, lehet, hogy több mint 100%-on van, és nem tudom milyen felbontáson nézed 720 vagy 1080.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26430) M_AND_Ms válasza bestpixel (#26427) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az overscan ki/bekapcsolási lehetőség pont, hogy a tévéken szokott lenni, míg monitorokon nem. Nézz csak utána, biztosan van valami hasonló a te tévédben is.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#26431) fjanni


fjanni
tag

Sziasztok. Az RTL Most úgy látom áttett bizonyos sorozatokat (pl. Alvilág) az RTLMost+ -ra ami csak a MyTv előfizetéssel érhető el, külön regisztráció szükséges. Van ötletetek, hogyan tudom elérni a sorozatot? Az első 4 részt még gond nélkül le tudtam játszani és egy hete kb. le van kódolva. A Sorozatbaráton fent van, tud esetleg valaki meghívót küldeni oda?

(#26432) rosejbli válasza Luissimo (#26428) üzenetére


rosejbli
senior tag

Én a helyedben frissíteném az inputstreamet, mivel nyár végén volt vele és a hbo go-val gubanc. Sajnos a hivatalos úton nem lehet, viszont githubon fenn vannak sokkal frissebbek is. Én a 2.4.2-t használom, mivel a 18as kodihoz az a legfrisebb és működik vele rendesen.

(#26433) DirectorX válasza bestpixel (#26427) üzenetére


DirectorX
tag

A box képét nekem is túltolja 16:9-ben a tv, ezért a tv képaránya "levágás nélkül" - re van állítva (Lg tv).

[ Szerkesztve ]

(#26434) xigris


xigris
őstag

Sziasztok vettem egy mx10 mini boxot 18.4 kodi fut rajta,de valamiért nem látja a pc-n a megosztást,viszont a többi pc igen. :R
A gépeken win10 fut

[ Szerkesztve ]

(#26435) kutga válasza cof (#26417) üzenetére


kutga
nagyúr

Super subtitlest tettem fel, egyelőre jobbnak tűnik.

Ennél sem kell user/pass.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#26436) blakey válasza kutga (#26435) üzenetére


blakey
titán

Super subtitlest tettem fel - sorozatokhoz az a legjobb de sajnos előfordul, hogy csak az OS-en van felirat, nem árt ha mindkettő fent van, épp tegnap használtam mindkettőt. Filmekhez meg az OS a jó, SS nem jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26437) kutga válasza blakey (#26436) üzenetére


kutga
nagyúr

Fent hagytam azt is. A felirat kiegészítők inkább a sorozatokhoz kellenek, filmeket általában magyarul nézünk.

Let the Zone take me if I am.

(#26438) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. A KODI-ban hol kell beállítani, hogy zene lejátszás közben az alsó sáv ne tűnjön el? 10 sec után kiúszik alulra, és csak egy nagy kékség marad. A képernyőkímélő be van kapcsolva, de azt nem is szeretném kikapcsolni, mert film nézés közben ha pause-t nyomok, átvált az idő mutatására, hogy ne égjen be. De zene közben nem akarok képernyő kímélőt. Kikapcsolható valahogy csak zenénél? Köszi!

(#26439) BullZeye válasza fjanni (#26431) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor gondolom a cápák között is ezért tűnt el a kínálatból...

És ahogy nézem DIGI mellé ez nem jár, és gondolom emiatt szálltak rá ncorra, nehogy véletlenül felkerüljenek a sorozataik, és véletlenül normál előfizetés mellett lehessen megnézni, fizess duplán.

Na még1 indok a torrent mellé, havi 6k-t ablakon dobálom ki passióból.

[ Szerkesztve ]

(#26440) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Sziasztok!
M3Online addonnal foglalkozik valaki? Csak mert nem megy. A napokban még jó volt, de most:
Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
Error Contents: list indices must be integers, not str
Traceback (most recent call last):
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.m3online.hu/default.py", line 179, in <module>
root()
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.m3online.hu/default.py", line 36, in root
liveMeta = getLivemeta()
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.m3online.hu/default.py", line 133, in getLivemeta
return parseMeta(data, isLive=True)
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.m3online.hu/default.py", line 106, in parseMeta
title = item['title'].encode('utf-8')
TypeError: list indices must be integers, not str

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#26441) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Az miért van hogy a boxon lévő kodin rámegyek a filmek felvételére , megadom az elérési utat és ujrainditás után is a mediatár üres feliratot kapom?
A frissités be van kapcsolva!
üdv

(#26442) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Jól látom, hogy sok műsor átkerült az RTL Most-ról az RTL Most +-ra, így a jelenlegi kiegészítővel ezek nem érhetők el?
Várható erre valami megoldás?

(#26443) Sonono1 válasza Cesta (#12420) üzenetére


Sonono1
újonc

Szia hol tudok reggelni a noisy sharkra? Tx

(#26444) odrif válasza Jim74 (#26442) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Melyik műsorok kerültek át?

20 éve a Prohardveren

(#26445) blakey válasza Jim74 (#26442) üzenetére


blakey
titán

Most+-ra kódot kell igényelni a Telelnor MyTV-nél ha van MYTV Plus vagy Max előfizetésed. Tudtommal annyi a különbség, hogy a mot+-nál HD-ban is megy és hosszabb ideig érhető el.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26446) Luissimo válasza rosejbli (#26432) üzenetére


Luissimo
veterán

szia,
köszi, de megakadtam...
letöltöttem a 2.4.2 Leia.zip-et,denem engedi feltenni.
sem az újabbat, az 2.5.1-et.

"telepités sikertelen"
kikapcsolni és törölni sem engedi a régit.

(#26447) Jim74 válasza odrif (#26444) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem tudom pontosan, de pl. a Jófiúk nem indul el a Kodiban. Ránézten RTL Most honlapján és a +ra irányít át.

(#26448) bestpixel válasza cof (#26429) üzenetére


bestpixel
tag

Igen, csak itt lóg ki, a többi adón, videón nem. Nálam minden más pontosan képernyő méret, csak ez lóg ki, de ez a linkelt appok screenshotjain is kilóg.
Androidon hol lehet állítani a nagyítást? Már mindent néztem... Illetve, ha átállítom, akkor meg más appok képe lesz kisebb, nem?

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#26449) bestpixel válasza M_AND_Ms (#26430) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm, nézegettem már eleget, nem találtam ilyet, illetve a kép pontosan a képernyőre van beállítva (a képpozicionálás funkcióval), más appokban nem lóg túl rajta.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#26450) bestpixel válasza DirectorX (#26433) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm! Most Nexbox médiaboxról van szó, sztem az LG-nél máshogy van.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.