Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#26451) bestpixel


bestpixel
tag

Igazából lényegtelen ez a képtúllógás probléma. A lényeg, hogy most már jól jönnek a videók, műxik a rendszer, meg nincsenek reklámok! Ujjé!
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#26452) rosejbli válasza Luissimo (#26446) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az a baj, hogy sajnos androidon nem tudom, ezt hogy lehet megoldani.

(#26453) Sonono1 válasza Sonono1 (#26443) üzenetére


Sonono1
újonc

Csak egy perceket jatszik le reggeltem a koncertsziget oldalra de ugyanazt csinalja.

(#26454) files32 válasza xigris (#26434) üzenetére


files32
tag

Samba 1 bekacs.

(#26455) xigris válasza files32 (#26454) üzenetére


xigris
őstag

Köszi az már megvan de nem hozott eredményt.

(#26456) kaszabzoli85


kaszabzoli85
csendes tag

Üdv mindenkinek.Az elementumon belül az itorrrent.ws kiszolgáló müködik vkinek?az ncore megy,de az itorrent az nem.

(#26457) tcsaba007


tcsaba007
tag

Csicsóka féle transmissiont honnan tudom letölteni?

(#26458) ricse74


ricse74
csendes tag

Sziasztok!! Már megint nincs rtl most a kodin!!!!??? Valaki tud róla valamit??

(#26459) tcsaba007 válasza ricse74 (#26458) üzenetére


tcsaba007
tag

Nálam sem megy.... :((

(#26460) blakey válasza ricse74 (#26458) üzenetére


blakey
titán

Van RTLMost, megy is csak már van RTL Most+ és sok anyag már csak ott érhető el előfizetés ellenében, ha van előfizetésed akkor megy az is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26461) Nono0000


Nono0000
tag

Sziasztok!

Tisztelt fejlesztő fórumtársak!

Esetleg valaki nem készítene egy addon-t a dmdamedia.hu oldalhoz, ha ideje engedi?

Tisztelettel!

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#26462) Tipli9987


Tipli9987
csendes tag

Sziasztok!
Régi Kodi-s vagyok, de most elakadtam egy beállításnál, és kifogytam az ötletekből.
Frissítettem a legújabb verzióra, eddig minden rendben működött . De most bármelyik skint használom, ami enged saját menüt csinálni, egy kis hibával működik. A főmenüben az általam készített menüre kattintva bejön valami "script.skinshortcuts" ablak (ott is négyszer mutatja azt a könyvtárat amire mutatna) és csak utána jelenik meg a filmek listám amit szeretnék. Eddig ilyen nem volt. Nem tudja valaki mi ez? Hogy kerül ide? Hogy lehetne megszabadulni tőle hogy egyből a lista jöjjön be? Kipróbáltam telón, média lejátszon, mindenhol ez a hiba. A 17-es verziónál nem volt ilyen hibám. Képek mellékletben. Légyszi valaki segítsen.


[ Szerkesztve ]

(#26463) Dolphine válasza blakey (#26460) üzenetére


Dolphine
addikt

Az RTL Most+-hoz vajon készül addon? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26464) Dolphine válasza Dolphine (#26463) üzenetére


Dolphine
addikt

Az előző hozzászólásom törölhető. Utánanéztem és ha jól olvasom, akkor egy aktiváló kód kell hozzá!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26465) PistiSan válasza Dolphine (#26464) üzenetére


PistiSan
addikt

Erről írnál részletesebben? Érdekelne.

(#26466) Dolphine válasza PistiSan (#26465) üzenetére


Dolphine
addikt

Vannak tartalmak az RTLMost oldalán. Ha regisztrálva vagy, akkor némelyiknél látszik egy lakat szimbólum. Ahhoz, hogy ezt felold, regisztrálva kell legyél vagy a MyTelenor Plus, vagy Max csomagban. Kell igényelni tőlük egy kódot amit ha beírsz akkor használható az RTLMost+. [link] Az elején van egy videó, ott minden látható, amit írtam. :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26467) blakey


blakey
titán

Ma frissült az M3.hu online és kimaradt a csomagból az icon.png meg a fanart.jpg :) , korábbi verzióból kimásolható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26468) remex válasza myname07 (#26308) üzenetére


remex
tag

Sajnos az Exoshark egy ideje már szinte egyetlen magyar forrást sem talál, vagy játszik le normálisan. :(
Ez az RTL Most+ is jó nagy szivatásnak néz ki.
...fogynak a használható tartalmak :F
Bízom benne, hogy lesznek azért még jól használható online Kodi-s megoldások...

[ Szerkesztve ]

(#26469) LWhite


LWhite
tag

Sziasztok!
Technikai kérdésem lenne hozzátok. Van arra mód, hogy a mostanában gyakran (pl. sok Netflixes tartalom esetén is) megjelenő Dolby Digital Plus 5.1 vagy 7.1-es hangsávokat valahogy átalakítsam AC3, sima Dolby Digital 5.1-es formátumra? (DTS-re alakítást kizárom)
A (régebbi) házimozi erősítőm csak ezeket támogatja, optikai bemeneten keresztül.
Találtam passthrough-ra megoldást, felskálázással, de ez csak DD+ 2.0 esetén működik, így az eredeti 5.1 csatorna tartalma nyilvánvalóan elvész, mert egy szimulált 5.1-et kapok.
Van valakinek ötlete, tapasztalata ehhez kapcsolódóan? Köszönöm!

(#26470) LWhite válasza LWhite (#26469) üzenetére


LWhite
tag

Upsz. Lehet, hogy ezt nem a megfelelő Kodi csoportban kérdeztem, de hátha találkozott már valaki ilyennel...

(#26471) blakey válasza remex (#26468) üzenetére


blakey
titán

Ez az RTL Most+ is jó nagy szivatásnak néz ki.
...fogynak a használható tartalmak :F- szerintem csak az átállás miatt tűnik rossznak a sima, tegnap este már újra sok anyag volt elérhető a szokásos módon, tehát rövidebb ideig nézhető 1-1 anyag, ahogy eddig is volt, hosszabban csak a most+-on lesz elérhető, ennyi a különbség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26472) tannoyfan válasza LWhite (#26469) üzenetére


tannoyfan
tag

Szia, nálam is az öreg AV receiver lett a szűk keresztmetszet, én ezt használom. A kodi beállításai között találtam olyan együttállást, amivel nagyjából minden formátumból kinyeri számomra a DD vagy DTS jelet, amit a kütyü leszed a HDMI portról, és optikán küld az erőlködőbe. Ami elsőre talán meglepő volt, hogy ahol választhattam multi vs 2ch beállítást, ott a 2ch nyert, ettől függetlenül simán multi ch hang érkezik a technikába. A részletekre már nem emlékeszem, de otthon majd meg tudom sasolni.

(#26473) nagyfejü válasza nagyfejü (#26441) üzenetére


nagyfejü
őstag

Sziasztok! Erre valaki?
udv

(#26474) Dolphine válasza blakey (#26471) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem valahogy az RTLMost+-hoz való hozzáférés nem szimpatikus. Értem én, hogy aktiválni kell, de most ezért fizessek elő egy MyTelenor TV csomagra, mikor nem is nézek TV-t? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26475) blakey válasza Dolphine (#26474) üzenetére


blakey
titán

Gondolom más szolgáltatónál is elérhető lesz, így pl. a Voda (UPC) előfozetőknek is és akkor működni fog a kapott kóddal. Nem hiszem, hogy a többi szolgáltató kimarad.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26476) Dolphine válasza blakey (#26475) üzenetére


Dolphine
addikt

Rosszul fogalmaztam.
Teljesen mindegy melyik szolgáltató, nem nézek TV-t. Jobban örülnék, hogyha ez megoldható lenne egyszeri kóddal, vagy havi rendszerességgel, csak a kódért cserébe. De ha nem, hát nem.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26477) dh66e válasza Dolphine (#26476) üzenetére


dh66e
veterán

Ok,de ha nem nézel tv-t akkor miért akarsz rtl most+ lesni abban sincs más tartalom. :F
Esetleg az ingyenességen van a hangsúly?

[ Szerkesztve ]

(#26478) PistiSan válasza dh66e (#26477) üzenetére


PistiSan
addikt

Lehet nem szeret lineárisan nézni a műsort reklámokkal tele tűzdelve.

(#26479) dh66e válasza PistiSan (#26478) üzenetére


dh66e
veterán

Ahh jogos, arra nem gondoltam. :U

(#26480) Dolphine válasza dh66e (#26477) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem, nem akarok reklámot. :DDD Hogyha van egy műsor, vagy sorozatrész amit csak később udok megnézni, akkor ahhoz szükséges nem?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26481) dh66e válasza Dolphine (#26480) üzenetére


dh66e
veterán

Ezt nem tudom, én nem nézem ezeket a csatornákat eszembe nem jut visszanézni onnan semmit sem.. :N
Majd megoldja valaki talán egyszer hogy tudjátok használni.

(#26482) blakey válasza dh66e (#26481) üzenetére


blakey
titán

Egyelőre TV elöfizetés kell hozzá. Akinek van/lesz valamelyik szolgáltatónál előfizetése az igényelhet kódot. Gondolom később lesz hasonló előfizetés is mint az HBO GO-hoz, azaz csak az online szolgáltatásért fizetünk. Most vezették be, egyelőre a korábbi "szokás" nem változott, 2 napid voltak érdekes dolgok, de gondolom az átállás miatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26483) Somatom


Somatom
veterán

Egy másik topikban felmerült a téma és kíváncsivá tett. A bluetooth fülesnek hangkésése van. Online stream médiáknál (pl. Youtube, MyTV) lehet ezt Androidos Kodiban kompenzálni valamilyen negatív késés korrekcióval?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26484) Dolphine válasza Somatom (#26483) üzenetére


Dolphine
addikt

Én úgy emlékszem, hogy lehet

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26485) Jofi81


Jofi81
őstag

Miért van az, hogy a színátmenetes részek nagyon kockásodnak lejátszáskor? Lehet ezen javítani? Ilyenkor az 1080p is úgy néz ki rajta, mintha VHS-ről lenne bedigitalizálva. OSMC/RPi3

(#26486) Somatom válasza Dolphine (#26484) üzenetére


Somatom
veterán

Ettől egy kicsit részletesebb infót igényelnék. :) Pl. hogy milyen menüpontban találom ezt az opciót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26487) cof válasza Somatom (#26486) üzenetére


cof
veterán

Lejátszás közben van erre lehetőség.

Beállítások - hang beállítások. Ha alkalmazod minden médiára akkor, minden lejátszásra érvényesül a beállítás.

Az tudni kell viszont, hogy dolgoztassa ez a folyamat azért az eszközt, előfordulhat, hogy jobban fog melegedni a CPU.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26488) Somatom válasza cof (#26487) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Közben én is felfedeztem és működik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26489) achon válasza Somatom (#26483) üzenetére


achon
aktív tag

AptX képes BT fejhallgatóval gyorsabb lesz az adatátvitel és nem fog csúszni a hang.
aptX

A legszebb múzsa a határidô.

(#26490) Somatom válasza achon (#26489) üzenetére


Somatom
veterán

Mint írtam, egy másik topikban vetődött fel a kérdés. Nekem nincs ebben ennyi, hogy vásárlás előtt neten nyomozzam ezeket az infókat. Azt sem tudom (és a linkedből sem derül ki), hogy mindkét eszköznek támogatnia kell-e ezt a technológiát. Továbbá arról sem szól a fáma, hogy mi az összefüggés a késés és a BT verziók között. Azt tapasztalom, hogy minél nagyobb a távolság, annál nagyobb a késés. Viszont, nekem nincs BT 5.x eszközöm, ami állítólag nagyban növeli az átvihető távolságot. Bementem a MM -ba egy ágymelegítőért és lett közben egy Sony WI-C400 -am. Most 20 percet töltöttem Guglizással, de nem derült ki, hogy mi a szitu aptx ügyben. Addig jutottam, hogy BT 4.2 -t tud. Előttem volt, megvettem, müxik, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26491) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok, nem tudjátok a kodi hol tárolja a megnézett filmek, sorozatok listáját?
A cél az lenne, hogy amikor törlöm a látott videókat, akkor automatizáltan tudjam törölni ezeket a fájlokat, ne kézzel kelljen ezzel foglalkozni.
Ha van ilyen kiegészítő az is jó lenne, ha nincs írok hozzá majd egy scriptet, csak a lista kellene hozzá a fájl nevekkel, elérési utakkal.

(#26492) achon válasza Somatom (#26490) üzenetére


achon
aktív tag

Csak segíteni akartam a késleltetés okán.
Az aptx egy tömörítési eljárás, amit mindkét eszköznek támogatnia kell.
Egyébként aptx.com oldalon olvashatsz róla, és PH-n a vezeték nélküli fórumban.

Én egy optikai-bt átalakítóval oldottam meg (bt adapter aptx néven ad talalatot a gugli), hogy az adó is tudja és a fejhallgatóból is olyat vettem ami tudja ezt a tömörítést.

A legszebb múzsa a határidô.

(#26493) Dolphine válasza Somatom (#26486) üzenetére


Dolphine
addikt

Bocsánat nem tudtam ránézni, de a kolléga megelőzött. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26494) rosejbli válasza PistiSan (#26491) üzenetére


rosejbli
senior tag

Janitor addont próbáld ki, egész jól testre is lehet szabni.

(#26495) PistiSan válasza rosejbli (#26494) üzenetére


PistiSan
addikt

Ez jól néz ki elsőre, viszont akkor meg kell osztanom a mappákat a kodi felé írható módon, most csak olvasni tudja, ez talán bele fér ha nem kell saját megoldást tákolni rá.

(#26496) M_AND_Ms válasza blakey (#26467) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Kösz! Most jól működik. Bár a műsorok eddigi ídőrendi sorrendje helyett, most abc-be vannak rendezve. Ez direkt így lett, vagy az M3.online változtatott?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#26497) BullZeye válasza dh66e (#26477) üzenetére


BullZeye
veterán

Fizetek már egyszer egy Digiért, miért nem jár ez automatikusan? Ugyanolyan lehúzás mint ami megy Amerikában, hogy Netflix 1 előfizetés helyett már van 10 féle, mindenhova csak 4-5ezer forintot kell fizetni....

Ez meg, hogy ugyanazt a szolgáltatást kapom ami eddig ingyenes volt, csak most még fizessek érte 3-5k-t, közröhej. És akkor csodálkoznak, ha az ember torrentezik, mikor ilyeneket meglépnek. Legyen egy egyszeri 5k-s díj az kb reális lenne érte.

(#26498) blakey válasza BullZeye (#26497) üzenetére


blakey
titán

Türelem, elérhető lesz más szolgáltatónál is, nem kell mindig rosszul megközelíteni. Eddigi elérése amúgyis működik, tehát nincs hátrányod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26499) Somatom válasza BullZeye (#26497) üzenetére


Somatom
veterán

Áhhh... Katasztrófa. Van MyTV plus előfizetésem, kaptam SMS -ben vmi kódot. Na, mondom lássuk! Erre azt dobta a teló, hogy telepítsek egy külön alkalmazást. Minek? Miért nem integrálták a MyTV -be? Jó, telepítettem. Erre még vmi külön regisztrációt is akart. Na, menjenek a 3,14csába, én nem fogok egy legalja RTL-izé miatt még külön regisztrációval szarakodni! Miért nem elég nekik a MyTV regem? Kukáztam az egészet RTL Most és mindörökre.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26500) BullZeye válasza blakey (#26498) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor ezekszerint nem emiatt nem működik pl a Mi kis falunk lejátszása?

2019-10-27 09:43:05.705 T:2906182464 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
Error Contents: 'NoneType' object is not iterable
Traceback (most recent call last):
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.rtlmost/default.py", line 52, in <module>
navigator.navigator().get_video(url, meta, image)
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.rtlmost/resources/lib/indexers/navigator.py", line 115, in get_video
streams = [i['full_physical_path'] for i in assets]
TypeError: 'NoneType' object is not iterable
-->End of Python script error report<--
2019-10-27 09:43:06.020 T:4092755984 ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.rtlmost/?action=play&url=clip_12476923&meta=%7B%22duration%22%3A+%222643%22%2C+%22plot%22%3A+%22Reggelre+elt%5Cu0171nik+Pajkaszeg+jelk%5Cu00e9pe%2C+a+h%5Cu00edres+kaka%5Cu00f3s+bri%5Cu00f3s+szobor+%5Cu00e9s+b%5Cu00e1r+hamar+el%5Cu0151ker%5Cu00fcl+a+csatorn%5Cu00e1b%5Cu00f3l%2C+Stokira+v%5Cu00e1r+a+feladat%2C+hogy+kider%5Cu00edtse%2C+mi+t%5Cu00f6rt%5Cu00e9nt+vele.+A+polg%5Cu00e1rmester+megb%5Cu00edzza+Erik%5Cu00e1t%2C+hogy+hozassa+helyre+min%5Cu00e9l+hamarabb%2C+mert+k%5Cu00f6zelegnek+az+%5Cu00f6nkorm%5Cu00e1nyzati+v%5Cu00e1laszt%5Cu00e1sok+%5Cu00e9s+%5Cu0151+k%5Cu00fcl%5Cu00f6nben+is+az+%5Cu00faj+%5Cu00e1lomh%5Cu00e1za+tervez%5Cu0151j%5Cu00e9vel+tal%5Cu00e1lkozik+a+t%5Cu00f3parton.+Teca+%5Cu00e9s+a+pap+az+omin%5Cu00f3zus+cs%5Cu00f3k+ut%5Cu00e1n+a+v%5Cu00e1rosba+megy%2C+hogy+megold%5Cu00e1st+tal%5Cu00e1ljanak+az+%5Cu0151ket+k%5Cu00ednz%5Cu00f3+probl%5Cu00e9m%5Cu00e1ra.%22%2C+%22title%22%3A+%22A+mi+kis+falunk+4.+%5Cu00e9vad+1.+r%5Cu00e9sz%22%7D&image=https://images.6play.fr/v2/images/2425959/raw]

Repoból lefrissítettem a legújabbra, hiba nem változik.

Híradó simán megy, csak a sorozatok nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.