Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#26201) cof válasza YxVs (#26200) üzenetére


cof
veterán

Ha van a többi mappában az előző rendszerből ilyen maradvány fájlok amiket írtál, azok bezavarhatnak az adatbázisnak.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26202) YxVs válasza cof (#26201) üzenetére


YxVs
senior tag

Mint említettem ez új film, szűz üres mappában. Csak egy nfo és egy sample file van benne, amit a torrent belepakolt.

(#26203) rosejbli


rosejbli
senior tag

Inputstream adaptive verzióját szeretném frissiteni. Jelenleg 2.3.17 van fenn, apt-get update/dist-update/full-update sem talál semmit. Githubról letöltöttem a legfrissebb bétát, de zipből meg nem akarja felrakni, a régit meg nem tudom legyalulni, hogy mégis fel tudjam. Sajnos a hbo go eu addonnak 2.3.18 kell elvileg, de az addon sem akarja lefrissiteni.
Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehetne frissíteni?

(#26204) cof válasza YxVs (#26202) üzenetére


cof
veterán

Értelek, de a hibát már bevitted az adatbázisba, ha nem pucoltad ki a mappákat, ez Kodi az előző meg Yadis.

(#26203) rosejbli Kodiban kiegészítők, és keresés, kulcsszó 'inputstream'. Nekem a v2.4.2-t telepítette.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26205) YxVs válasza cof (#26204) üzenetére


YxVs
senior tag

Hogy kell kipucolni a mappákat?

(#26206) cof válasza YxVs (#26205) üzenetére


cof
veterán

Ezekre gondolok.

Gyanítom a Med által berakott egyéb fájlok is összezavarhatták (folder.jpg, about.jpg, film.xml)

Minden olyan fájlt törölni amit az előző lejátszó adott hozzá.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26207) YxVs válasza cof (#26206) üzenetére


YxVs
senior tag

Más...forced feliratok nem jelennek meg, pedig választható. Erre van orvosság?

Illetve hangsáv váltáskor gyakran egy pár másodpercig nincs hang, vagy egyáltalán nincs. Sokadszorra sikerül. Erre van megoldás?

(#26208) cof válasza YxVs (#26207) üzenetére


cof
veterán

Egyik film forced felirata sem jelenik meg? Valami nagy probléma lehet ott nálad szoftver ügyileg szerintem, első körben a fent említett fájlokat törölném (minden fájlt ami a régi médialejátszóval volt kapcsolatos, már szükségtelen és zavart okozhat), és egy médiatár tisztítás után újra scannelném. Aztán megnéznék egy filmet közvetlen pendrive-ról is, hogy úgy sincsenek feliratok, és hangsáv váltások ha továbbra is fenn áll ez a hiba.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26209) rosejbli válasza cof (#26204) üzenetére


rosejbli
senior tag

Sajnos a hivatalos repóban nekem benne sincsenek ezek az addonok, zipből lett anno is telepítve.
Egyébként kodi leiai 18.2 van fenn, ezt is próbáltam frissíteni, de ezt sem akarja.
Gondolom, ha simán kitörlöm az addont fájlkezelőből, akkor újra tudom rakni. Pi-n hol találhatóak az addonok fájljai?

(#26210) YxVs válasza cof (#26208) üzenetére


YxVs
senior tag

Persze, hogy sikerült olyan filmbe belenyúlni, aminek nem megy a forced magyar felirata (Aladdin 1080p release)...
Próbáltam másik filmmel. Ott megy rendben.
Viszont a hangsáv váltás nem tudom miért ilyen lassú. Nem olyan gyorsan kommunikál az erősítőmmel, mint a Med. Hangsáv váltáskor 5-10 másodperc is eltelik, mire elkezd szólni a kiválasztott hangsáv. Nem tudom ennek lehet-e köze a HDMI kábel minőségéhez...
Most cseréltem 1.4-est 2.0-ra. És a box direktbe megy az erősítőbe.

(#26211) blakey válasza YxVs (#26210) üzenetére


blakey
titán

Persze, hogy sikerült olyan filmbe belenyúlni, aminek nem megy a forced magyar felirata - Mert nem lett normálisan definiálva, MKV Toolnix-szal pár másodperc alatt rendbe tudod tenni és működni a fog a forced felirat.
Viszont a hangsáv váltás nem tudom miért ilyen lassú. Nem olyan gyorsan kommunikál az erősítőmmel, mint a Med. Hangsáv váltáskor 5-10 másodperc is eltelik, mire elkezd szólni a kiválasztott hangsáv. - lehet, hogy lassú a kártya/pendrive

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26212) mikrofon


mikrofon
addikt

Sziasztok,

TV box-on az androidos Kodi-ban lehet használni valahogy a copy+paste funkciót? Magában az androidban működik csak a kodi--ban nem.
Nagyban könnyíteni a beállítást, ha nem kéne mindent külön begépelni, hanem be tudnám illeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#26213) PistiSan válasza mikrofon (#26212) üzenetére


PistiSan
addikt

Yatse androidos appot rakd fel a telefonodra, ott tudsz beilleszteni szöveget is, illetve beírni is könnyebb telefonon, mint a távirányítóval.

(#26214) mikrofon válasza PistiSan (#26213) üzenetére


mikrofon
addikt

köszi, ez használható a beállításokhoz is? Pl, mikor a felhasználói nevet meg jelszót kell beírni a kiegészítőknél vagy amikor a repo-khoz a net címeket?
Próbáltam a webes, vagyis böngészős távvezérlést az össze web-es interfésszel, de a beállításokat ilyen szinten egyik sem tartalmazta.

[ Szerkesztve ]

(#26215) mikrofon


mikrofon
addikt

két észrevételem lenne.

1.
Ha ezt az internet címet beírom a fájlkezelő tároló hozzáadása részhez, akkor nincs alatta tartalom. Ha kézzel letöltöm a linkről a zip fájlt természetesen van benne cucc.
Lazarus Github-ja:
https://github.com/LazarusProject/repo

2.
movieshark/ repoban található HGO Hungary bővítményt nem sikerült működésre bírnom. Leszedtem és helyette felraktam a Lazarus Github-ból ugyan ezt a kiegészítőt, akkor ment. Csak ez eggyel régebbi min a movieshark-os.

Ebben a két esetben én rontok el valamit vagy ez ilyen?

(#26216) cof válasza mikrofon (#26214) üzenetére


cof
veterán

Igen, a képet a TV-n látod csak a telefonon vezérled a távirányítóval, és bevitelnél felugrik a telefonon a billentyűzet, ilyenkor be tudod illeszteni a szöveget.

Lazarus repo már régen nincs frissítve, HBO-t meg a HBOGOEU-t érdemes használni szerintem, ott hamarabb jön frissítés.

HBOGOEU repo: [link]

Github: https://github.com/arvvoid/plugin.video.hbogoeu

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26217) blakey válasza mikrofon (#26215) üzenetére


blakey
titán

Lazarust felejtsd el, nem foglalkoznak vele.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26218) cof válasza rosejbli (#26209) üzenetére


cof
veterán

Pi-t sajnos nem vágom, de milyen rendszer fut rajta? LE, OSMC-t használnék ezek naprakészek, és van már ahogy nézem 18.4-es Kodi is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26219) mikrofon válasza cof (#26216) üzenetére


mikrofon
addikt

Köszi!

Yatse: jól hangzik. Sajnos most nem tudtam telepíteni. Nem találja a boxot és a kodi-t. Gondolom azért mert most a Telefonomról van WiFi-n megosztva az internet és így van egy WiFi-n a laptop és a Tvbox. Majd este kipróbálom

(#26220) cof válasza mikrofon (#26219) üzenetére


cof
veterán

Egy hálózaton kell lenni igen, akkor egyből megtalálja. Ha engedélyezve van persze a HTTP távirányítás, de ha weben elérted akkor igen.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26221) rosejbli válasza cof (#26218) üzenetére


rosejbli
senior tag

Raspbian stretch van rajta, mivel a kodi-n kívül másra is kell használnom, de lehet az lesz a megoldás, hogy abból is muszáj lesz felrakni egy frissebbet, buster-hez ha jól tudom már van stable 18.4-es kodi is.

(#26222) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Nálam ismét nem megy az RTLMost. Másnak működik? Elindítanék egy sorozatot, olyan, mintha elindulna, de minden hibaüzenet nélkül visszalép a menübe.

Másnak működik rendesen?

(#26223) Magic1122 válasza Jim74 (#26222) üzenetére


Magic1122
újonc

Nálam ugyanez a hiba, letöröltem, újratettem, nem használt.

(#26224) Gabipro


Gabipro
csendes tag

Sziasztok!

Az RTLMost kiegészítőt vissza kell állítani a korábbira, úgy működik! (Megint kavarnak ezek az RTL-nél...) ...ahogy az a 26002-es hozzászólásban is van (csak ugye most fordítva...)

Ill. elég a #-t kivenni a régi sor elől és betenni az "új" elé...
Így valahogy:
manifest_url = net.request(stream_url, redirect=False)
#manifest_url = stream_url

Így most megint működik! (kérdés hogy meddig....)

[ Szerkesztve ]

(#26225) Magic1122 válasza Gabipro (#26224) üzenetére


Magic1122
újonc

Köszi!

(#26226) Dolphine válasza Gabipro (#26224) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszi! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26227) Jim74 válasza Gabipro (#26224) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Ezt hogyan és hol lehet átírni?

(#26228) blakey válasza Jim74 (#26227) üzenetére


blakey
titán

A
.kodi/addons/plugin.video.rtlmost/resources/lib/modules/player.py 75. sorában van a
manifest_url = net.request(stream_url, redirect=False), ide nem kell a kettős kereszt és a 76. sor elé meg kell #manifest_url = stream_url

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26229) zsiga68 válasza Jim74 (#26227) üzenetére


zsiga68
senior tag

Tessék,ezzel megy: [link]

(#26230) g0dl


g0dl
addikt

Az EHF plugint működésre lehet bírni? Tudtok erről valamit?
Kezdődik a kézilabda BL szezon.

(#26231) Komi28


Komi28
senior tag

Digisport 1 megy most nektek a kiegészítővel? Nekem beakadt és mindíg ugyanazt a 2 percet mutatja majd kilép :(

(#26232) Jim74 válasza blakey (#26228) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Oké, de ezt hogy kell megnyitni? Mivel?

(#26233) Jim74 válasza zsiga68 (#26229) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#26234) cof válasza Komi28 (#26231) üzenetére


cof
veterán

Szintén ugyanez. A többi csatorna viszont megy, ez szerver oldali hiba lesz.

Mégse, Servlet-el megy.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26235) BullZeye


BullZeye
veterán

Kodi HBO GO, mostanában elkezdett bufferelni 1-2 sorozatnál, de brutálisan, néha 10 másodpercig megy, majd 5 másodperc buffer, és 1 sorozatrész alatt néha 30-40x is csinálja
.
Gigabites vezetékes háló van és net is stabil, nem ez a probléma.

Advancedsettingsbe ez van bent a legelejétől, de nem segít.
 <cache>
  <buffermode>1</buffermode>
  <memorysize>536870912</memorysize>
  <readfactor>100</readfactor>
 </cache>

Valami ötletetek van esetleg?

(#26236) Komi28 válasza cof (#26234) üzenetére


Komi28
senior tag

Mi az a Servlet? 🤔

(#26237) cof válasza Komi28 (#26236) üzenetére


cof
veterán

[link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26238) blakey válasza Jim74 (#26232) üzenetére


blakey
titán

Akkor egyszerű, innen töltsd le a korábbi verziót és kapcsold ki a frissítés.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26239) Komi28 válasza cof (#26237) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, letöltöttem de nem sikerült feltelepíteni :(

(#26240) cof válasza Komi28 (#26239) üzenetére


cof
veterán

Nem olyan egyszerű ez ám... Ez nem Kodi kiegészítő.
CoreElec, Linux vagy Windows kell hozzá, de Wiki-ben van leírás minden rendszerhez. [link]

Egyébként már jó nálam a Digisport is a digionline kiegészítővel.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26241) mikrofon válasza mikrofon (#26219) üzenetére


mikrofon
addikt

Tényleg jó ez az andridos távvezérlő alkalmazás. Egyetlen egy dolgot hiányolok belőle, mégpedig a touch pad funkciót.

(#26242) sepsi0 válasza mikrofon (#26241) üzenetére


sepsi0
őstag

Az is van benne....
Jobb alsó sarok "mutatóujj" ikon.

[ Szerkesztve ]

(#26243) Jim74 válasza blakey (#26238) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, így sikerült megoldani :R

Bár érdekelne az a megoldás is, hogy hogyan lehet átírni a player.py ;)

(#26244) ricse74


ricse74
csendes tag

Sziasztok!!! Megy valakinek a filmecske oldal a kodin és ha megy akkor nekem mit kell te nem hogy menjen? Előre is köszi a jó tanácsokat!!!

(#26245) xtend


xtend
senior tag

RTL Most addon átírva, most már frissül repóból is, nem kell manuálisan átírni. Remélem így marad :)

[ Szerkesztve ]

(#26246) YxVs


YxVs
senior tag

Tényleg coreelec-re nincs android telefonos távvezérlő alkalmazás?

(#26247) blakey válasza YxVs (#26246) üzenetére


blakey
titán

CE egy minimalista rendszer ami Kodit futtat, ha kell telefonos app akkor a Kodi vezérlőt kell telepítened, Kore, Yatse.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26248) mikrofon válasza blakey (#26247) üzenetére


mikrofon
addikt

Van lényegi különbség a Kore és Yatse között?

(#26249) zsolt_64 válasza rosejbli (#26221) üzenetére


zsolt_64
senior tag

itt van [link] Kodi 18.4 Leia for Raspbian Buster. Hardweres H.264/265 dekódolás működik....

[ Szerkesztve ]

(#26250) blakey válasza mikrofon (#26248) üzenetére


blakey
titán

A Kore a Kodi gyári app-ja, a Yatse egy komolyabb cucc és ha teljesen ki akarod használni akkor fizetős, de jobb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.