Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#26501) BullZeye válasza BullZeye (#26500) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem a kis lakat a bal alsó sarokban igenis arról árulkodik, hogy az eddigi elérés nem működik ugyanúgy, és sajnos van hátrányom.
Torrentről tűzzel vassal űzték az RTL tartalmakat, szerencse, hogy nem mindenhova ér el a kezük, és tényleg ez lesz most, visszamegyünk pár évet a fejlődésben, és megint torrentezni kell mindent.

(#26502) blakey válasza BullZeye (#26500) üzenetére


blakey
titán

Nos, nem olvastad el hónapokkal ezelőtt a változásokat, a heti sorozatok részei 7 napig érhető el, a napi sorozatoknál 5 nap, az említett "Mi kis falunk" csak Most+-on nézhető vissza, mivel egy jó ideje "pihen".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26503) BullZeye válasza blakey (#26502) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem olvastam, de az, hogy előkészítik a szívatást hónapokkal előre még nem teszi jobbá a dolgot. A lényeg ugyanaz, eddig ment rendesen, most már nem, tehát van hátránya a mezei felhasználónak, aki havonta 2 dolgot nézne meg rajta nem fog fizetni +3-5k-t havonta, így jobb híján megy warezolni...

(#26504) blakey válasza BullZeye (#26503) üzenetére


blakey
titán

Eddig sem ment rendesen, hónapok óta csak így megy. Az nem mentség, hogy nem tájékozodsz. Ha kell valami akkor fizess. Ne várj mindent ingyen, ha meg van előfizetésed valamelyik szolgáltatónál akkor várj türelemmel, elérhető lesz máshol is. Gondolom ez csak bevezető és tart egy ideig. Spíler is hasonlóan indult. Nem hiszem, hogy a T, UPC, Digi stb szolgáltatók előfizetői kimaradnának.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26505) cof válasza BullZeye (#26497) üzenetére


cof
veterán

Én örülök, hogy nincs benne automatikusan, ingyen senki nem dolgozik neked nyilván, tárhely, oldal napi frissítése, karbantartása stb. ezért megemelkedne a havi díj is ha ez egy úgymond ingyenesen elérhető szolgáltatás lenne, valamilyen módon beleépítenék az árba. Mivel engem az ilyen tartalom (úgy az egész csatorna összességében) abszolút nem érdekel, fel is lennék háborodva nem kicsit... Na most, így is annyi csatorna van amit nem néz az ember mint a fene.

Akinek kell a reklámmentesség, naprakész tartalmak, sorban állás nélkül egy kattintásra (HBOGO, Netflix stb... hasonló szolgáltatások) az bizony fizessen érte.

Ha meg annyira érdekel a dolog, de nem szeretnél érte fizetni, ott a lineáris TV vagy virágbolt, ingyenesen is meg lehet nézni MindigTV-n, az éppen általad kedvelt műsort, csak itt neked kell igazodni a csatornához és nem fordítva, de hát ezért ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26506) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Sziasztok!

Eddig nem nagyon találtam rá választ, de ha volt már, bocsi!
Szóval: Win10, Kodi + CastagnaIT féle Netflix add-on ...
Miért van az, hogy egyes filmek mennek 1080p-ben, egyesek pedig még a 720p-t se tudják (talán 540p)? Droid-on még siralmasabb a helyzet. Úgy látom, hogy kb. mindegy, hogy L1-et vagy L3-at tud-e a készülék...

(#26507) PistiSan válasza BullZeye (#26503) üzenetére


PistiSan
addikt

Még egy kodi kiegészítő, ami tök jól használható volt évek óta, most meg kb semmit nem fog érni, én veled értek egyet.

(#26508) mikrofon


mikrofon
addikt

Újra csalódtam a Kodiban és ebben a kiegészítősdiben. Mikor megjött a box-om alaposan utánanézve. Beállítottam mindent rendesen, ahogy írva volt. Sőt akkor ellenőriztem is a beállításokat nehogy hiba legyen. Ma reggel jött az alkalom hogy végre bizonyíthatna a rendszer. Gyerekeknek elindítottam a cartoonshark kiegészítőt. Természetesen nem ment rendesen. A legtöbb listában szereplő cucc nem indult el. Igen volt ami ment, de amit a gyerekek választottak az nem. Naivan azt hittem hogy minden működni fog egyből, úgy ahogy írva van. Egyrészt minél van benne akkor a listában. Másrészt így mindenkinek elment a kedve. Így inkább kiléptem indítottam a YouTube-ról kereséssel amit akartak...
Így szerintem semmi értelme ennyi időt és energiát erre, mármint a beállításra után olvasásra szánni...
Én pont amiatt akartam, hogy ilyen ritka pillanatokban gördülékenyen menjen a dolog.

Nctv-t sem tudtam azóta sem beállítani. Van valaki akinek megy. Ha itt nem fér el akkor esetleg rám írhatna.

Én is azokhoz tartozom akik a warez helyett támogatnák a fizetős megoldást, de akkor az legyen könnyen, gördülékenyen használható és olyan tartalommal amilyet én szeretnék még a gyerekek....

Egyébként mióta megvan a box követtek egy pár topicot ezzel kapcsolatban. Én azt olvasom hogy mindig jönnek elő, ez sem működik, ez működött de most nem.... Szerintem ennek semmi értelme így....

[ Szerkesztve ]

(#26509) PistiSan válasza mikrofon (#26508) üzenetére


PistiSan
addikt

Az MS repó kb 1 éve nagyon jól ment, működött nagyon sok minden, aztán le kellett állítani (ha jól tudom jogvédők hatására) a hozzá kapcsolódó fórumot, szerintem itt ment el egy pár fejlesztő kedve a dologtól. Azóta hol működik valami, hol nem.

(#26510) mikrofon válasza PistiSan (#26509) üzenetére


mikrofon
addikt

Én aztán a spotify-ból is inkább az androidost telepítettem míg a kodi kiegészítőt leszedtem. Alapvetően működött. De minden kodi indulás után feljött egy üzenet a kodiban és megnyilt a böngészőben egy ablak valami azonosító. Ez nagyon idegesítő volt így is így le szedtem ezt a bővítményt és az Android play-ből telepítettem a Spotify app-ot. Most azt használom.
Én úgy érzem, hogy helyi média tartalmakra nagyon jó lehet a kodi de online vagy stream tartalmakra nálam elvérzik, nem elég stabil. Pont akkor nem működik amikor kellene....

Lehet hogy bennem van a hiba...
De akkor szívesen olvasnék egy jó leírást ami alapján jól lehet konfigurálni.
Maga a művelet nem okozna problémát mert Linux kernel-és témákra és mobilos Flash-selős témákra is képes voltam.... It most nem megy stabilan nekem....

(#26511) consono válasza mikrofon (#26510) üzenetére


consono
nagyúr

Nem a konfigurálással van a baj, hanem a backendekkel, ahol a filmek, mesék, sorozatok voltak tárolva. Nagy része nem megy már a hosting szolgáltatásoknak, ahol a régi részek fent voltak, ezeket buktuk, bármit is csinálunk. A másik probléma meg az, hogy nem minden kiegészítő van karban tartva a mai napig, pl. a cartoonshark is ilyen, ezek szerint. Elmúlt, az aranykor...

"In God we trust. All others must bring data"

(#26512) cof válasza mikrofon (#26510) üzenetére


cof
veterán

És az is egy fontos dolog, hogy ezeket a kiegészítőket nem a tulajdonosok/szolgáltatók írják, tehát nem hivatalos kiegészítők, így ha a forrás oldalon változás lesz akkor meg kell várni amíg valaki javítsa a kiegészítőt, én is áttértem még régebben a lokális lejátszásra, mert pont akkor nem működött valami amikor szerettem volna használni, és senkihez sem fordulhatsz a problémáddal mert ezeket a kiegészítőket ingyen és bérmentve, netán hobbiból csinálják a fejlesztők.

Tehát nem magával a Kodival van a probléma, ha a szolgáltatók maguk írnák rá a kiegészítőt, akkor naprakész lenne minden változtatás után, de ez nem érdekük, mert pl. egy filmes oldalon is sok reklám van és akkor elesik bevételtől ha a Kodiban nézed (bár az egy másik dolog, hogy más tartalmával pénzt keres).

A HBO és társai meg azért nem fognak ezzel foglalkozni mert, minden platformra van saját applikációjuk.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#26513) M_AND_Ms válasza mikrofon (#26510) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Spotifyhoz a Librespot addon ajánlott. Beállítod a Spotify accountodat és ezután a helyi hálózataton minden Spotify kliens érzékeli, így pl a mobilos klienssel szépen hallgató a zene a boxon keresztül a rákötött hangrendszerrel.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#26514) mikrofon


mikrofon
addikt

Igaza van mindenkinek! Valójában tényleg ez az igazság.
Ennek ellenére számomra nem jött be ez így, mert nekem pontosan ez a kiegészítősdi online és streaming lehetőség tetszett meg...

(#26515) Somatom válasza mikrofon (#26514) üzenetére


Somatom
veterán

A szolgáltatóknak meg pont ez nem tetszik és sajnos, ebben a szexpartiban ők az erősebb kutyák.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26516) leventet válasza rosejbli (#26432) üzenetére


leventet
újonc

Szia.
Nekem nem sikerül elinditani (az input stram 2.4.2.1) Ha pluginban pl. Kids-re kattintok, "HBO Go hiba" jelzéssel nem indul. Van vmi ötleted? Neked most mükszik?

(#26517) rosejbli válasza leventet (#26516) üzenetére


rosejbli
senior tag

Hbo go hu vagy eu verzió van fenn? Nekem az eu tökéletesen működik

[ Szerkesztve ]

(#26518) Luissimo válasza leventet (#26516) üzenetére


Luissimo
veterán

Az eu-s nálam sem müxik és nem is engedi frissiteni az inputstreamet.

Ha van valakinek jolmüködö updateje azt szivesen venném priviben, sajnos a githubrol letöltött 2.3.x verziokat valami nem megfelelö tartalom hivatkozással visszdobja...
Köszi

(#26519) tcsaba007 válasza tcsaba007 (#26459) üzenetére


tcsaba007
tag

Ha esetleg valakinek segít....
AE 3.1.5. alá hiába tettem fel a Thorardia repoból a Transmissiont, nem ment.
Próbáltam a Kodi repoból, az sem ment...
Csicsóka leírása alapján Entware-ből feltelepítve tökéletesen fut!
Köszönet Csicsókának!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#26520) <Adamsky> válasza Luissimo (#26518) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Android, Win?
... én most csak utóbbi alatt tudtam megnézni.
inputstream adaptive 2.4.2
HBO GO Eu 2.0.18-beta37 (úgy látom már van 2.0.19-beta38, de ez még nincs benne a repo.-ban)
Nálam, minden OK.
Este - ha kell, - rá tudok kukkantani a droid-os vonalra.

(#26521) rKrisi válasza LWhite (#26469) üzenetére


rKrisi
csendes tag

Szia! Tudom ez nem megoldás a Netflixes illetve streamelt tartalmakra de van amelyik erősítőmön nekem is gondom akadt ezzel még warezolt anyagok esetén is. Nagyon sok sorozat, sőt már egyre több film is, a nagycsatornás hangokat e-ac3-ban adja, és ezt a legtöbb régebbi erősítő nem támogatja. Írtam egy script-et (ami igazán csak több jól megírt programot használ) ami a konténerekből az e-ac3 hangot átalakítja ac3-ra. Az eac hangot is meghagyja jelenleg, hátha később vagy máshol működik azzal, de alapvetően az ac3 lesz a default hangsáv.

Ha valakit érdekel, itt található:
https://github.com/radokristof/eac2ac3

Ezzel a módszerrel nekem mindig működött, és jó hangsávot produkált. Az ffmpeg kihagyható lenne, az eac3to elvileg gyárilag tudja a hangsáv átalakítást, de nekem úgy valamelyik erősítőkön recsegős hangot eredményezett.

(#26522) leventet válasza rosejbli (#26517) üzenetére


leventet
újonc

Köszi. Közben én is rábukkantam az EU-s verzióra és sikerült telepíteni is valamint kipróbálni is. Jól mükszik!

(#26523) leventet válasza Luissimo (#26518) üzenetére


leventet
újonc

Nekem ez a verzió működik, Win-en és LibreElec-en (Raspi) is: HBO GO Eu 2.0.18-beta37
Innen töltöttem le:
[link]
Találsz benne egy linket a Repo .zip fájl letöltéséhez. Azt ha telepíted, utána a Repo-ból telepíteni tudod az HBO-EU-t. Én előtte töröltem a magyar HBO addon-t.

(#26524) BullZeye válasza Luissimo (#26518) üzenetére


BullZeye
veterán

Ne frissítsd az inputstreamet, az szart se ér, nálam csak a bajt okozza állandóan (frissítést én letiltottam régen).
Van egy olyan program, hogy script.module.inputstreamhelper ezt rakd fel.

De most gyors megoldás:
Helyezd át a kodi\cdm mappa tartalmát valahova (csinálj a mappán belül egy TEMP mappát és azt a 3-5 fájlt helyezd bele, CDM mappában ne legyen fájlok.

Felraktam a jelenleg működő fájlt, amivel megy nekem HBO GO (10.26án töltötte le).

Ha fent van inputstreamhelper, akkor utána ha frissül a fájl, akkor leszedi automatikusan (igaz 10 percig tart és vagy 2 gigát tölt le hozzá)

(#26525) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

XBoxon használja valaki itt a Kodit? A legutóbbi frissítés (18.4) óta a legtöbb filmnél kilép vagy lefagy... Más is tapasztalja ezt?

(#26526) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. Nekem még a 17.6 verzió van fent, érdemes frissíteni a legújabbra? Milyen plusz extrákat nyújt az új verzió?

(#26527) vargalex válasza BullZeye (#26500) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A repo-ba felraktam egy új verziót (2.2.3) az RTL Most addonból:

- az epizódoknál pirossal jelöli az RTL Most+-ban lejátszható tartalmat, illetve
- a kiegészítő beállításaiban be/kikapcsolható az RTL Most+ tartalom elrejtése (defaultban be van kapcsolva).

Majd frissül automatikusan, ha xtend frissíti a repo addons.xml-jét.

Alex

(#26528) Dolphine válasza vargalex (#26527) üzenetére


Dolphine
addikt

:Y :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26529) xtend válasza vargalex (#26527) üzenetére


xtend
senior tag

Meg is történt, köszönjük!

(#26530) Aryes válasza vargalex (#26527) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszönjük! :R

(#26531) LWhite válasza rKrisi (#26521) üzenetére


LWhite
tag

Szia! Wow, pont ilyet keresek! Ha valahogy be tudnám integrálni az Androidos TV Box-om Kodijába, akkor lenne igazán tuti! :) Mindenképp megnézem!

(#26532) Jim74 válasza vargalex (#26527) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönjük szépen :R

(#26533) ORCA58 válasza vargalex (#26527) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi! Így legalább tisztán látjuk mint nézhetünk.

(#26534) rKrisi válasza LWhite (#26531) üzenetére


rKrisi
csendes tag

Szia :) Ez kivételesen pont Windows-ra van, de tudok mutatni talán Linuxos megoldást is.
Régen én azt csináltam (amíg a régi erősítőm volt), hogy ha egy torrent végzett a letöltéssel egy szkript lefutott (ami több dolgot is csinált egyszerre) és az egyik funkciója az ez volt. Csekkolta,hogy van e e-ac hang az adott torrentben (mármint ha az valami videó), ha van akkor meg már gyártotta is hozzá az ac3 hangot.

(#26535) vargalex válasza rKrisi (#26534) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Egy sima ffmpeg paraméterezés linuxon is...

Alex

(#26536) hzx0


hzx0
aktív tag

Tesóm keres valami addont amivel a már lejátszót NFL mecsket lehetne megnézni. Használ esetleg valaki ilyet? Én nem vagyok valami sport rajongó.

(#26537) M_AND_Ms válasza hzx0 (#26536) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem nagyon vannak NFL meccsek online. Tavaly óta szinte, csak egy webeoldal maradt, ahonnét mennek élőben a streamek, de az inkább pc-rtől érdemes nézni (esetleg mobilról).
Néha Youtube-ra szokták feltenni őket és az utólag nézéshez meg vannak torrent oldalak, ahol viszont szépen megvan mindig, minden
Vagy ott a hivatalos és méregdrága NFL Pass

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#26538) hzx0 válasza M_AND_Ms (#26537) üzenetére


hzx0
aktív tag

Próbáltam pár addont ami itt ott fel lelhető, de egyik sem müködik. Az NFL pass- ra szokot elöfizetni, de idén bekopogott egyszerre 2 gólya. Így most van mire költeni.

(#26539) rKrisi válasza vargalex (#26535) üzenetére


rKrisi
csendes tag

Igen nagyjából igen. De ezt már régebben csináltam, illetve volt valahol Linuxos változatom is. De ott se volt elég az ffmpeg amúgy, mert valami vagy nem volt benne ami kellett vagy nem megfelelően működött (már nem emlékszem), de amúgy egyszerűbben megoldható mint Windowson...

(#26540) ricse74


ricse74
csendes tag

Sziasztok!!! Valaki tud valamit hogy miért nem müködik az openload média megosztó???

[ Szerkesztve ]

(#26541) gabby123 válasza ricse74 (#26540) üzenetére


gabby123
tag

Lekapcsolták. :Y :W
[link]

[ Szerkesztve ]

(#26543) ricse74 válasza #99499520 (#26542) üzenetére


ricse74
csendes tag

Köszi az infot!!!

(#26544) Aryes válasza #99499520 (#26542) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az a nagyobb baj, hogy nem pótolják használható, legális szolgáltatással, azonos műsorlefedettséggel, mint amit kinyírnak...

(#26546) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Létezik valamilyen leírás, hogy a MySQL servert hogyan kell összehozni a KODI-val? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26547) Dolphine válasza Dolphine (#26546) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazság olyan add-on is jó lenne, ami megjegyzi, hogy melyik filmeket, sorozatokat láttam már és ha nem otthon vagyok, hanem távol, akkor ezt lássam. Nem tudom, hogy érthető-e, hogy mit szeretnék. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26548) dh66e válasza Aryes (#26544) üzenetére


dh66e
veterán

A legnagyobb orosz "szolgáltatót" is lelőtték.Holland szervereket használtak.
Ez persze csak idő kérdése volt csodálom hogy eddig húzták ezek a szerverek.

[ Szerkesztve ]

(#26549) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Horizon go t ra lehet applikalni Ce kodira??
udv

(#26550) blakey válasza nagyfejü (#26549) üzenetére


blakey
titán

Nem

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.