Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4284) Egon válasza TaliGa (#4283) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért ennek a kérdésnek többféle vetülete van. Kezdeném a sportdiplomáciával. Anno a dánok, oroszok érdekes módon küldhettek 3-4 csapatot is a BL-be. Érdekes módon mióta a Győr a fő esélyese a BL-nek, 2 csapatban maximalizálták az egy országból indítható csapatok számát (EHF suxxxxx...). Folytatnám a Siófok elemzésével. Jövőre nem lesz Moen, szerintem Kobetic sem sokáig húzza már, és ahogy Érden is elzárták a pénzcsapot, szerintem Siófokon sem lesz sokáig kolbászból a kerítés. Ami a Fradit illeti, érdekes kérdés az igazolások megítélése. Háfra és Klujber személyében a két legígéretesebb fiatal csak náluk játszik, és ha a szülésből visszatérők játékba lendülnek, a belengetett érkezőkkel azért nem lesz olyan rossz a helyzet, szerintem simán benne van a pakliban, hogy jövőre visszakapaszkodhatnak a 2. helyre (addig is lehet majd nyerni egy EHF-kupát). BL FF szintű csapat vélhetőleg jövőre sem lesz a Fradi, de szerintem a Siófok is kevés ahhoz.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.