Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) ruti


ruti
Közösségépítő

csak nem bírok szó nélkül elmenni emellett a gyenge ffi válogatott szereplés mellett...

egy nem világverőnek tűnő svédek (kemény de lassú fal) ellen teljesen ötlettelenek voltunk,
akciógól szerzésre tizeniksz percing sanszunk sem volt,
amikor feljött Nagy Laci, akkor mindenki "megkönnyebbült", és minden szituban neki passzolt, tőle várta a fazon megadását...
talán el kéne hinni a fiataloknak, hogy ELJÖTT az ő idejük, nem fogja megoldani helyettük pár "öreg", vállalni kell, és nemcsak a biztos (de egyben eredménytelen) alibi játékot hozni a saját poszthoz szigorúan kötődve

az edzőnek ez az önkorbácsolása megint újdonság Mo-on, nincs ehhez szokva a média és a közönség sem,
nyilván idő kellene még,
de legfőképpen a játékosoknak kellene az önbizalom, hogy az egyéni tudás kijöjjön tétmeccsen
Nagy K, és Ancsin már régóta válogatott kerettag, tehát mondhatjuk rutinnak rendelkezik (az újoncokhoz képest), és az árnyékból mégsem tudtak kiugrani (néhány jó meccsidőszak kivételével).
Akkor a fitalalabbakhoz még több idő kell.

Lehet, hogy az új együtt felnövő generáció jobban beérik majd, mint amikor 1-2 embert próbálunk beintegrálni egy stabil kezdőbe, de csak percekre, míg az első sor pihen...

szűk esztendők következnek...

úgy leszünk, hogy hiába erős a bajnokság, a válogatott halvány...
lásd. angol foci nemrégiben

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3252) WonderCSabo válasza ruti (#3251) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Eleg szornyu, hogy se a nok se a ferfiak nem lesznek ki az olimpian. Nagyon regota nem volt ilyen.

(#3253) ruti válasza WonderCSabo (#3252) üzenetére


ruti
Közösségépítő

sosem, kivéve 1984 :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3254) TaliGa válasza ruti (#3251) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ez a koncepció (spanyol stílus?), és a 9 fiatalból 4-5 sztem totál zsákutca. Ahogy az olyan edzői nyilatkozatoktól is falra tudok mászni, hogy az alapokat kell megtanulni újra - bocs, de azt nem a válogatottban tanulják, hanem olyat választanak ki, akik már tudják. Nehogy már hirtelen mindenki elfelejtett kézilabdázni, na persze, ha nímandokat válogatunk, rutin és tehetség nélkül, akkor a később megszerzett rutinból sem lesz tehetség. Az meg hogy Faluvégi és Kornél volt a két alapemberünk irányítóba... :W

"So say we all"

(#3255) TaliGa


TaliGa
aktív tag

A tegnapi döntő, hát én még spanyolokat ilyen rosszul játszani nem láttam. És a németekről sem tudom eldönteni, h most ez a gárda tényleg ennyire jó, vagy ez csak a csillagok szerencsés együttállása?

"So say we all"

(#3256) ruti válasza TaliGa (#3255) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Borsos Attila az elődöntők során magabiztosan állította, hogy a horvát-spanyol az előrehozott döntő, mert a németek ellen bármelyikük aranyérmes lesz.
Na ehhez képest az következett, hogy megasztár, BL élcsapattag játékosoktól mentes németek megragadták az egyetlen esélyt, nem pedig összeszarták magukat.
Ez hiányzik a magyar újoncokból, 2.soros játékosokból, hogy amikor ott a lehetőség, ha már odakerülnek, vállalkozni kell, küzdeni, egymást tüzelni, hergelni. stb...
Volt emellett egy extra kapusteljesítmény Wolff-tól, pedig Sterbik se volt gyenge, amíg el nem ment a hajó.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3257) vans?


vans?
őstag

Korsos Dorinat ma mutik, hihetetlen mar komolyan. :(

hábm bábm

(#3258) TaliGa válasza vans? (#3257) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Fura egy sérülés volt. A szalagszakadást megelőző támadásnál a szélről beugorva rálépett a védő lábára, és kifordult a bokája. Sírt - tehát nem valami alibi fetrengés volt, és elég hosszan ápolták. Az volt a meglepő, hogy nem állt ki, hanem simán visszafutott védekezni. A Győr labdát szerzett, ő volt az induló ember, és gyanítom, hogy félt a bokáját terhelni leérkezéskor. Egy ilyen meccsen miért nem hozta le a stáb elsőre, nem tudom?

"So say we all"

(#3259) sziku69


sziku69
senior tag

Itt vannak a jövő reménységei. :) Szerencsére folyamatos az utánpótlás Győrben. Lesz köztük BL győztes.

A Győri ETO U9-es csapata megnyerte a Főnix kupát! Győri ETO KC - Szigetszentmiklós 29-0
"Csak ennyire jók!" :)

(#3260) ruti


ruti
Közösségépítő

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/video-hihetetlen-gol-dontott-a-kapus-mindenkitol-elnezest-kert-2483327

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3261) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ilyen is mar regota volt, Magyar Kupa elodontojeben Fradi-ETO.

(#3262) Neoteric válasza WonderCSabo (#3261) üzenetére


Neoteric
addikt

Ajándék döntő az Érdnek. Ha kellő képpen kikészíti egymást az ETO-Fradi, akkor még talán lesz is keresni valójuk a döntőben.

PSN: ne0teric_sAN

(#3263) ruti


ruti
Közösségépítő

ez a Flensburg-Veszprém izgire sikeredetett,
az első félidő 2. felében beállt veszprémi gólcsendkor nem adtam volna egy garast sem a győzelemért,
de akkor nem tudott meglépni az ellen, sőt a félidőre 4-6 helyett csak kettő volt közte oda.

ami elment Marguc oldalán védekezésben, rossz volt nézni, de kb. visszadobta támadásban

pár kulcsember nélkül bravúros volt a végjáték és a győzelem is, a második fi játéka alapján megérdemelt, amúgy inkább X lett volna az igazságos

-
ja, majd elfelejetettem: az Érdet megint kísérti az idegenben lőtt kevesebb góllal való kiesés :N

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3264) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Osszejott, ETO-Fradi a final foul-ert.

(#3265) TaliGa válasza WonderCSabo (#3264) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Én jobban örültem volna, ha elkerülik egymást! Egy Fradi-Vardarnál simán benne lett volna, h mindkét csapatunk bejut az FF-be. Mondjuk kár ezen filózni :)

"So say we all"

(#3266) vans? válasza WonderCSabo (#3264) üzenetére


vans?
őstag

Misi meg ugy nez ki megy a Fradiba...

hábm bábm

(#3267) WonderCSabo válasza vans? (#3266) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jah, ezt mar egy honapja ota lehetett olvasni a zuhanyhiradoban. Nem csodalkozom, hogy valt, mar eleg regota nem jatszik a posztjan.

(#3268) Egon válasza WonderCSabo (#3267) üzenetére


Egon
nagyúr

Planéta hova megy kölcsönbe, azt lehet tudni? Móvár, vagy valami más opció?
Nagggyon kíváncsi leszek a jövő évi keretünkre (Vác). Úgy tűnik, a vetélytársak (pl Siófok) lehet hogy kivételesen, de értelmesen igazolnak. Jó lenne már egyszer végre (3-4 év után) követni a példájukat... :( :W

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3269) vans? válasza Egon (#3268) üzenetére


vans?
őstag

En ugy tudom a Thuringenbe megy.

hábm bábm

(#3270) WonderCSabo válasza vans? (#3269) üzenetére


WonderCSabo
félisten

En is ezt hallottam.

(#3271) ruti válasza Egon (#3268) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a Siófok sajnos tényleg értelmesen...pont tőlünk az irányítót :N :N

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3272) Egon válasza ruti (#3271) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem mondod, Liscevic Siófokra tart?!? :Y :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3273) ruti válasza Egon (#3272) üzenetére


ruti
Közösségépítő

már alá is karcolt sajna 2 évre

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3274) Egon válasza ruti (#3273) üzenetére


Egon
nagyúr

Fasza...:(
Tudsz még valamit a jövő évi keretről? Jöhet privátban is...:) Én csak annyit tudtam eddig, ami hivatalosan is megjelent: két (kis túlzással nyugdíjas korú) játékosunk hosszabbított (ez ugyebár édeskevés, még akkor is ha az egyik húzóember). Bíró gondolom elmegy (a Fradiról hallottam pletykálni vele kapcsolatban), Basic-ot meg RSV-t remélem elzavarják (feltéve hogy lesz valami értelmes igazlás helyettük).
A Siófokkal kapcsolatban az új szerb jobbátlövőre gondoltam (Liscevic-el bitang jó csapatuk lesz jövőre, az Érdet is verhetik).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3275) Egon válasza Egon (#3274) üzenetére


Egon
nagyúr

No, kinn is van a hír a váci csapat honlapján a játékoskeret változásáról (elvileg még nem végleges).
Távozik: Liscevic (Siófok), Bíró Blanka(FTC).
Érkezik: Németh András (szakmai igazgató), Szilágyi Zoltán (vezetőedző), Arenhart, De Souza, Temes Bernadett, Sanja Radosavljevic, Takács Bianka.

Vegyes érzéseim vannak. Úgy gondolom, NA-nak már inkább pihennie kellene, és nem báb-edzőt kellene alkalmazni (ha már a vetélytársakhoz, hasonló költségvetés mellett is sikerült neves, akár BL-győztes edzőt szerződtetni).
Kapusposzton jók lehetünk (Arenhart kiváló képességű kapus, amellett a rutinja is sokat érhet). A jobbszéles Jovetic hosszabbításának örülök, bár már ő is benne van a korban, a legtöbb meccsen húzóember volt. Remélem Rebi is marad: ők ketten meg tuják oldani azt a posztot. Jobblövőben a pletykák szerint marad Soós, ennek nem örülök. A legtöbb meccsen közepesen játszott, de volt amikor botrányosan. Inkább menjen szülni (ő nyilatkozta, hogy babát akar). Csak tudnám, hogy akkor minek szenved itt...:( Mellette De Sousa és Tóth Eszter juthat szerephez ezen a poszton, bár ők jobbkezesek. Irányító. Temes Bernivel kapcsolatban picit szkeptikus vagyok, de végülis a vezetésével lett EHF FF-tag a Metzingen (egy ilyen szereplést a Vác vonatkozásában bármikor elfogadnék). Farkas Verával kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy jobban örülnék egy fiatal, tehetséges játékosnak, mint az ő tovább-foglalkoztatásának (kiegészítő embernek talán jól jöhet). Ballövőben nem tudni, hogy Basic marad-e (nem volt meggyőző), és hogy esetleg igazolunk-e arra a posztra. Sajnos már évek óta nincs igazi átlövő-játék (már Klivinyi idején is lájtos volt), minden évben megváltóként várjuk a belső posztokra igazolt embereket (jórészt arcra eséssel a végén). Nem tudom, hogy egyrészt De Sousa mennyire fog beválni (emlékeim szerint a siófokiak sem rajongtak érte anno), illetve hogy fogunk-e még igazolni, de egyelőre úgy tűnik, jövőre sem az átlövő-játék lesz az erősségünk...:( Beállóban három játékos is van jelenleg (az érkező Takáccsal együtt): kíváncsi vagyok, maradnak-e hárman, vagy lesz-e távozó (remélem Helembai marad). Izgalmas kérdés a balszélső pozíció is: a hosszú nevű szerb lány érkezésével itt is hárman vannak, jó eséllyel (minimum) az egyik jelenlegi szélső is távozik... Személy szerint Szondiban több fantáziát látok, így bízom benne, hogy marad.
Összességében örülök annak, hogy hosszú távú szakmai koncepció véghezvitelére törekednek (remélem ez nem csak szavakban nyilvánul meg...), valamint pozitív fejlemény, hogy kapusposzton és irányítóban nagyjából-egészéből sikerül pótolni a távozókat (első blikkre úgy tűnik legalábbis), akik egyébként a csapat legjobbjai. Nem örülök viszont annak, hogy meglehetősen felemásra sikeredett az edzőkérdés megoldása, és ha nem tudunk még legalább egy jó játékost igazolni a belső posztokra (elsősorban átlövőre gondolok), akkor jövőre is max. a középmezőny közepe lehet reális.
Természetesen ez az előzetes véleményem, ami még változhat a további érkezők/távozók függvényében.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3276) ruti


ruti
Közösségépítő

ez a Szeged meccs elb.sszottul sikerült... :W
Sajnos a magyar játékosok nem tudtak hozzátenni, cseréből bejövögetve belehibázgatásra voltak csak jók.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3277) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Jo volt latni a mai meccsen ahogy Elek es Martin egyutt dolgoztak, igazi sportszellem.

(#3278) ruti válasza WonderCSabo (#3277) üzenetére


ruti
Közösségépítő

10 percet tudtam nézni fél szemmel, pont az első fi utolsó 10-ét, amikor valami 8-2-ről állt fel az ellenfél,
hát nem voltam elragadtatva...
utána ránéztem az NSO-t, "magabiztos győzelem, végig vezetés, magasztalás..."
lehet ennyire rossz pillanatot kaptam el?? vagy istenítés megy? nem láttam, hogyan meccseltek

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3279) Egon válasza ruti (#3278) üzenetére


Egon
nagyúr

Egy nem túl acélos lengyel csapat elleni meccs került túlsztárolásra. Szinte végig vezettünk, szóval megérdemelten nyertünk, de hogy mire mehetünk egy komoly csapat ellen (az esetleges fejlődést is bekalkulálva), az minimum necces kérdés...:(
A legnagyobb gondnak azt látom, hogy nincsen utánpótlás.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3281) Egon


Egon
nagyúr

Ezúton is gratulálok a váci férfi kéziseknek: újoncként a felsőházba jutni, pestiesen szólva nem semmi... :C :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3282) ruti válasza Egon (#3281) üzenetére


ruti
Közösségépítő

és a jobb sorsra érdemes váci lányoknál is előrébb végezve

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3283) Egon válasza ruti (#3282) üzenetére


Egon
nagyúr

Így van...:(
A váci tudósító (tudodki) már a korábbi NB1-es szerepléskor is azt tippelte a honlapján, hogy a fiúk előrébb végeznek, mint a lányok - nem gondoltam volna, hogy ebben az évezredbentizedben igaza lesz...:(
Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy végezhettek volna hátrébb is a fiúk...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3284) Egon


Egon
nagyúr

De jó, hogy nem néztem a mai válogatott meccset (csak kb. 10 percet láttam belőle 2 részletben)...
Nem vagyok biztos benne, hogy jó ez a felállás: a sok bába (edző) között elvész a gyerek... Másrészt azon is elgondolkodhatnának az illetékesek, hogy nem biztos hogy (csak) NA hibája volt a válogatott gyenge szereplése... A szurkolók is jobban tennék, ha nem kergetnének rózsaszín álmokat: a sportág élvonalától igen messze vagyunk, és az utánpótlást elnézve, nem tűnik egyszerűnek visszavergődni a legjobbak közé... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3285) ruti válasza Egon (#3284) üzenetére


ruti
Közösségépítő

na az első meccsen pont ennek a szagát éreztem 10 perc alapján

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3286) TaliGa válasza Egon (#3284) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Azért én nem temetném még a dolgot. Az mindenesetre látszik, hogy beállóposzton jó néhány évig gondjaink lesznek. Nincs világklasszis kapusunk sem, bár a védekezésünk pl. sztem egész jó. A támadószekció meg olyan, amilyen volt az első meccsen, Misi iszonyú görcsös (bizonyítási kényszer?, nemtom...) - rengeteget ártott, ahányszor behozták, szinte rögtön fel is jöttek a lengyelek. Persze a szélekre is alig játszottunk, és még mindig megvan az a hülye leblokkolunk, aztán középen fejjel a falnak mentalitás, ami minden élesebb szituban előjön.
A tegnapi meccsről még, a bírók eléggé alánk raktak, általában mindig a kritikus pillanatokban, ami nem tett jót.

"So say we all"

(#3287) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Ki megy esetleg a csajos BL negyeddöntőre (prímán sikerült megtalálnia egymást a két magyar csapatnak...)?

Én, mint FTC szimpatizánsként mennék kocsival (aláírás: kis görcs suzival :D ) Bp-zugló (carpooling any1?) :)

2015/16 Bajnokok Ligája
2016. április 2. (szombat) 15:00
Helyszín: Dabas, OBO Aréna

valaki Pestről? Útvonalam: Nagy lajos-fogarasi-hungária/könyves-gyáli út-fel M5-re-Úhartyán jobbos-Dabas :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#3288) Egon


Egon
nagyúr

Gratula a Szegednek, de érzésem szerint megint nem fognak tudni átlépni a saját árnyékukon. Túl sok ziccer maradt ki (ez bosszantó nagyon: akár 6-8 góllal is nyerhettek volna), a 4 gól szvsz kevés lesz a visszavágóra.
Tavaly kettővel nyertek itthon, nyolccal kaptak ki idegenben. Most két góllal javítottak az előző szezonhoz képest hazai pályán - idegenben még a tavalyinál négy góllal jobb eredmény is valszeg kevés lenne (túl sok gól esett a mai meccsen).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3289) _ocsisajt válasza Egon (#3288) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Engem jobban "bosszant" az, hogy ha tovább is jutnak, akkor jöhet a Barcelona... elfogultság nélkül: esélytelen az egész :((( Persze nem azt mondom, hogy feltartott kézzel kell majd kivonulni ellenük, de... na... maradjunk a realitások talaján :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#3290) Egon válasza _ocsisajt (#3289) üzenetére


Egon
nagyúr

Na igen, de legyünk őszinték: ki ellen lett volna esélyük a FF-ba jutásra, ha netalántán másik ágra kerültek volna? Barcelona, PSG, Veszprém ellen jó eséllyel bukó, egyedül a 4. opció kínált volna valamennyi esélyt, de értelemszerűen 75% esélye volt annak, hogy kemény ágra kerülnek.
Talán majd jövőre (ha beválnak az új igazolások, akik első blikkre jobbnak tűnnek, mint akiket legutóbb igazoltak - viszont Bombac távozása problémás lehet).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3291) _ocsisajt válasza Egon (#3290) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Én azon az elven vagyok, hogy tökmindegy, csak ne a Barcelona :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#3292) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

ééés ennyi :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#3293) sziku69


sziku69
senior tag

"Amikor eldöntöd, hogy bajnok leszel, megszűnsz átlagosnak lenni, mert az átlagember nem hoz ilyen döntést...." ( Tom Hopkins)

Hajrá Utánpótlás!!

(#3294) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#3295) ígyvanferi válasza WonderCSabo (#3294) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Valahol meg lehet vajon az elődöntő meccseit nézni? Mindig lemaradok ezekről.

(#3296) Egon válasza WonderCSabo (#3294) üzenetére


Egon
nagyúr

Jó igazolás

Egyébként valóban szép, ám nyilván nem teljesen önzetlen gesztus (jól jön a bevétel). A magam részéről jobban örültem volna annak, ha a Syma csarnokban rendezték volna: akkor jó eséllyel én is kimentem volna (és megpróbáltam volna ruti-t is megfűzni, hogy jöjjön ki... ;) ).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3297) WonderCSabo válasza Egon (#3296) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Symat most vette meg az allam. Nascimento nem semmi!

ígyvanferi: tessek. :)

[ Szerkesztve ]

(#3298) Egon válasza WonderCSabo (#3297) üzenetére


Egon
nagyúr

Symat most vette meg az allam.

Tudom, de nem látom az összefüggést. Felőlem a BS-ben is lehetett volna (csak Bp-en legyen).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3299) ruti válasza Egon (#3296) üzenetére


ruti
Közösségépítő

EHF visszavágó:

ha vasárnapra esik, és nem jön közbe semmi, én bevállalom a kocsit
de hogyan fogjuk kiadni magunkat Dferr szurkernek az 50% OFF érdekében ? :DD

összeülhetünk, egy havert megkérdezek Vácról, tehát még innen van Egonon kívül min. két hely

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3300) ígyvanferi válasza WonderCSabo (#3297) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Köszi!

Mit szóltok, hogy a montenegróiakat kaptuk az elődöntőben?
Azonos csoportból kerültek ki a final4 résztvevői, érdekes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.