Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kicker


Kicker
senior tag

Úgy gondolom kell egy ilyen téma a fórumra, válogatottaink, és klubcsapataink megérdemelnek néhány szót.

Aktuális most az MKB Veszprém - Barcelona párharc, az első meccsen 6 gólos hátrányt szedtünk össze, a visszavágó május 1. 16.20-kor. Pikantéria, hogy a Veszprém edzője Mocsai Lajos a válogatott edzője/segítője és a Barcelonaban játszó körüludvarolt Nagy László esetből mi lesz, azaz lesz-e még magyar válogatott Nagy Laci, akit véleményem szerint a veszprémi szurkolók nem fognak tapssal fogadni mint például más magyar válogatott játékosokat akik az MKB ellen léptek pályára (pl.: Császár Gábor).

A küldetés lehetetlen, de én a helyszínen drukkolok a csodáért.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2) Kicker válasza Kicker (#1) üzenetére


Kicker
senior tag

Up

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3) MmDorian


MmDorian
őstag

Én kéziztem. :DDD

jött egy másik edző, nem volt szimpi, úgyhogy inkább abbahagytam, már bánom. néha elgondolkodok, hogy vissza kéne menni.

(#4) Kicker válasza MmDorian (#3) üzenetére


Kicker
senior tag

Szeged vagy Veszprém szimpatizáns vagy inkább?

Holnap 16.20-kor VESZPRÉM-BARCELONA!
:C

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#5) MmDorian válasza Kicker (#4) üzenetére


MmDorian
őstag

veszprém :K

(#6) Kicker


Kicker
senior tag

Ez a kézilabda téma elég pangós lesz, készül valaki meccsre a fórumról rajtam kívül?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#7) Kicker


Kicker
senior tag

Sajnos kevés volt a Veszprém, egyszerűen rövid a kispad, míg másik csapatok 14-16 világklasszissal tudnak dolgozni, a Veszprém "csak" 8-9-et tud felmutatni, akik emiatt el is fáradnak.

Véleményem szerint szabályváltoztatás kéne, hogy ne ennyire a lóvén múljon a dolog.

Nagy Laci effekt pedig nagyon vegyes érzelmeket váltott ki belőlem, érdemelte a fújolást, mert ez a hezitálás tényleg elég gusztustalan, viszont a mi válogatottunkban sem csupa magyar van... de tény, hogy ha az elején azt mondja, hogy kedves honfitársaim, kipróbálom magam a spanyol válogatottban is, 3 nap múlva nem érdekelt volna senkit sem.

Attól függetlenül köszönöm a csapatnak az élményt amit adott! :R :R

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#8) Donfuli78 válasza Kicker (#7) üzenetére


Donfuli78
tag

Sajnos a Veszprém akár csak a Győr kevés a bl győzelemhez. :O Stabilan ott vannak a 8 között de ennyi.

Nagy Laci effektről nekem az a véleményem hogy undorito volt amit a szurkolok műveltek :( .Lehet ezzel csak azt érték el hogy tényleg menni fog :W

(#9) Kicker válasza Donfuli78 (#8) üzenetére


Kicker
senior tag

Két dolgot nem értettem, a túlzott Nagy Laci fújolást, illetve, hogy Pericet kikiabálták a kapuból (ugyanis szólt a Nándi, Nándi rigmus...).

Nagy Lacinak kellett volna ezt a helyzetet elkerülnie, mondhátnám magának kereste a bajt...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#10) Donfuli78 válasza Kicker (#9) üzenetére


Donfuli78
tag

Lehet viszont ez szerintem akkor is túl sok volt.

(#11) Kicker válasza Donfuli78 (#10) üzenetére


Kicker
senior tag

Tv-ben nézted, vagy ott voltál?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#12) Donfuli78 válasza Kicker (#11) üzenetére


Donfuli78
tag

Tv-ben néztem illetve nem kevés ismerös volt kint

(#13) Kicker válasza Kicker (#9) üzenetére


Kicker
senior tag

Na, tessék, a Nándizás eredménye:

"A kezi.hu állítja, hogy Fazekas Nándor a kevés játéklehetőség miatt nem szeretné kitölteni 2012-ben lejáró szerződését. A magyar kapus szeretné, ha a klub megállapítana egy kivásárlási árat, amelynek fejében távozhatna Veszprémből.
Pericsnek sem „ízlik" a kialakult szituáció, akit elsősorban az zavar, hogy a veszprémi szurkolók „riválisa" mellett állnak ki.

A szerb kapus egyeztetett a klubbal, és közölte: noha korábban Veszprémben képzelte el játékos-pályafutása utáni jövőjét (kontraktusa 2011-ig szól) kapusedzőként, erre most már semmi esélyt sem lát, mivel kényelmetlenül érzi magát a szurkolók „Nándizása" miatt.

„Sem megerősíteni, sem cáfolni nem szeretnénk az értesüléseket. Kétségtelen, hogy mindkét játékosnak vannak problémái, Fazekasnak a kevés játéklehetőség, Pericsnek pedig a játékostársát éltető kórus, ami felhangzik a meccseken. A napokban az ügy megoldásán dolgozunk, de annyit elmondhatok, hogy az egyesület egyik játékostól sem kíván megválni" – kommentálta az esetet Dr. Magyarády Péter, a Veszprém gazdasági és operatív elnöke."

Perics nem tudom miért vesztette el a B közép szimpátiáját, én kifijezetten szeretem, igaz ez posztja miatt is van, de amikor vezetik rá a labdát, és parádésan véd, majd indít is, egyszerűen olyan plusz a csapatnak és szurkolóknak is, hogy az valami elképesztő, azért mert Barca ellen nem fogott meg 13 ziccert, csak 4-et az nem az ő hibája.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#14) Donfuli78 válasza Kicker (#13) üzenetére


Donfuli78
tag

Vmi már várhato volt.Perics nem bírja a kispadot emiatt többet véd mint Nándi.Viszont amikor nem megy neki akkor is véd ahelyett hogy cserélnének.Ebből lett elege Nándinak illetve a szurkoloknak.Sajnos ezt csak ugy tudják majd megoldani ha vmelyik távozik.Újabb ok ami miatt jövöre nem vszínű hogy tovább jutnának a bl-ben mint idén. :O

(#15) RpPRO


RpPRO
őstag

Magyarady jelezte, h nem kivannak egyik kapustol sem megvalni. Nagyon 22-es csapdaja a kialakult helyzet. Kivancsi vagyok, ki kezd a Szeged elleni bajnoki donto 1. meccsen.

Amugy kint voltam a Barca elleni hazain. Majdnem szemben ultem B kozeppel, nalunk nem lehetett hallani a Nandizast, de a B*zi Lacizast sem. Mindketto elitelendo, de az ezerfeju mindig megmondja a velemenyet. Ez van.

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#16) Kicker válasza RpPRO (#15) üzenetére


Kicker
senior tag

nem tudom, hogyan nem hallottad a buzi vagy lacit, és a nándi, nándi rigmust, teljesen egyértelmű volt. Én a b2-ben ültem, azaz

__________________
/
/pálya hosszában ....................."B" közép
/
/__________________/

..........B2..................

A nándizás nem volt fair, viszont nagy laci szidása jogos, mivel ezt el kellett volna kerülnie réges - régen, nem pedig nyitva hagyni a kérdést .

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#17) RpPRO válasza Kicker (#16) üzenetére


RpPRO
őstag

En mg a H-ban ultem asszem 6. sor, alattam alltak a Barcasok bemutatasnal. En nem hallottm.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#18) Donfuli78 válasza Kicker (#16) üzenetére


Donfuli78
tag

Én egyikkel sem értek egyet. :(

(#19) Kicker válasza Donfuli78 (#18) üzenetére


Kicker
senior tag

Nem azért egy egész országot, szakmát, csapattársait hülyíti ezzel. Eddig nem mert neki beszólni senki igazán, most megkapta a közönségtől. Kiváló játékos, de ezt rosszul kezelte. Ha két éve annyit mond, hogy kipróbálom magam spanyol válogatottban senkit nem érdekel az ügy. Így viszont mindenki megutálta.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#20) RpPRO válasza Kicker (#19) üzenetére


RpPRO
őstag

ELVILEG nyomast akar gyakorolni a MKSZ fele. A valogatottak javadalmazasarol es a sportbiztositasrol van szo (pl. mi van ha valogatott meccs soran serul le - nem kell messzire menni, Vujin fel eve egy ocska valogatott meccsre ment ra, ezzel lehet, h a Veszpremnek a Final Four es egy csomo penz ment el). Tehat az MKSZ terfelen pattog a labda, csomo minden rendezetlen es kaosz. De ezt csak rebesgetik. Ha ezzel van baja, miert nem all elo es mondja ki vilagosan?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#21) Donfuli78


Donfuli78
tag

Ki nézte tegnap a ffi döntö elsö meccsét?Azt hozta amit várta sima veszprém győzelem.Sőt megkockáztatom hogy söpréssel fogja behúzni a bajnokságot a veszprém.Ebben a magyar mezőnyben nincs ellenfele.Aminek örültem hogy olybá tünik elsimultak a kapusok közötti gondok :DD

(#22) Kicker válasza Donfuli78 (#21) üzenetére


Kicker
senior tag

Igen, úgy látszik.

Az MKB a Szegeddel azt csinál, amit akar, 3 győzelemig tart a dolog, úgyhogy legközelebb Veszprémben már ünnep lesz.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#23) Donfuli78 válasza Kicker (#22) üzenetére


Donfuli78
tag

Ha csak a fotex ki nem fog egy olyan rossz játékot mint a kupadöntön ugyanis akkor lesz esélye a picknek egy meccset nyerni

(#24) RpPRO válasza Donfuli78 (#23) üzenetére


RpPRO
őstag

Azon a hullamvolgyon mar tul vagyunk. Masreszt azon a meccsen a birok egy kalap ****t sem ertek. Hulyesegeket fujta ide is oda is. Vagy 4 golunkat nem adtak meg, visszafujtak.
Raadasul az edzojuk korul all a bal, Krivokapics sem jatszik.

Akkora kulonbseg van most a 2 csapat kozott, h 10-bol 10x nekunk kell nyerni.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#25) Donfuli78 válasza RpPRO (#24) üzenetére


Donfuli78
tag

10-ből 9x mert a labda kerek és gurul ugyhogy bármi lehet :DD
Bár abban igazad van hogy ezt a bajnoki címet most simán be kell húzni

(#26) Donfuli78 válasza RpPRO (#24) üzenetére


Donfuli78
tag

Na tessék mondtam hogy akármi is lehet!!! :DD Ezért kell a klasszis kapus!!! :C Ha nehezen is de be lett huzva a meccs.Viszont Mocsai elött le a kalappal.Ahogy pihenö időt szerezet a csapatnak idökérés nélkül :Y az szenzációs. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#27) RpPRO válasza Donfuli78 (#26) üzenetére


RpPRO
őstag

El kell ismernem, h jo napot fogott ki a Szeged es gratulalok ahhoz, h 11 emberrel is majdnem nyertek. Kb 10 meccsenkent jol jatszik Nenadic, tehat a kov. 9-en ismet kutyauto lesz. Dobott 9 golt, a kov.-n dob 2-t es 10 a kulonbseg.
Viszont nagyon nem voltam elegedett a vedelmunkkel, Lapac es Zsenya ma nem volt tul hatekony, masreszt 13 golt dobnak balszelrol, ahogy Barcaban is Garcia, ez nem lehet mas, mint vedekezesi hiba. A 18 perc kiallitasbol messze nem volt 18 perc jogos. A szegedi oldalon meg 12 perc volt.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#28) Kicker válasza RpPRO (#27) üzenetére


Kicker
senior tag

Azok a figurák jók voltak szegedi részről (kínaik), illetve Gulyás védekezése minden meccsen elég gyenge. Veszprém nagyon sok gólt szerzett átlövésekből, és nagyon keveset kijátszott ziccerből...

Na mindegy, hétvégén megint kap a Szeged. ;]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#29) Kicker


Kicker
senior tag

Holnap ismét MKB Veszprém - Pick Szeged

Az egyik cimborám volt Szegeden is, a meccs után átkiabál a szegedieknek:

"... azt hittem szorosabb lesz... " :C :R

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#30) RpPRO válasza Kicker (#29) üzenetére


RpPRO
őstag

:DDD

Sajnalom Szegedet. Jovore jo, ha ezustermesek lesznek.
Sajnalom ezt a bajnoki dontot is, holnap az utolso meccset jatszuk, kb 37-26-ra fogunk nyerni... Atlovoik serultek, bizonytalansag...

Pedig ezek a szoros meccsek a kezilabda legjobb reklamozoi.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#31) Kicker válasza RpPRO (#30) üzenetére


Kicker
senior tag

tegnap tetszett az alábbi rigmus:

váltsál csatornát, szegedi váltsál csatornááát... ;]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#32) Donfuli78


Donfuli78
tag

Sima volt a meccs. :K A jövöről beszélni még korai.Az szinte biztos hogy jövöre sem lesz itthon ellenfele a fotexnek. :K Illetve az eddig bejelentett igazolások után abban is biztos vagyok hogy megint csak nem lesz bl döntös a csapat. :(

(#33) Kicker válasza Donfuli78 (#32) üzenetére


Kicker
senior tag

én is úgy érzem, hogy bl döntőig kevés lesz a keret, illetve az anyagi problémák miatt nem tudnak előre lépni (az idei BL szereplés is veszteséges volt).

Sesum pedig a Löwenben folytatja (amelyiket oda-vissza ütöttünk).

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#34) RpPRO válasza Kicker (#33) üzenetére


RpPRO
őstag

Majd HA megkeresik a klubunkat ES a klub rabolint, akkor mehet Lowenbe. Ugyanis 2011 nyaraig koti Vp.-hez Sesumot szerzodes. Eddig nem volt megkereses sem. Ha Sesum menni akar, akkor meg eladjuk ot, jovore ingyen mehetne.

En is sajnalom, nagyon ertekes jatekos, Mocsai tehet rola, h mashol fogja extraklasszisat megmutatni. Holnap bejelentes, Nandi remelem marad, ha nem, azt is Mocsainak koszonhetjuk majd, de akkor ki is fog dolni a bili.

Csaszar egyertelmu erosodes, Laluska profi kettes vedo, mellesleg balkezeskent valthatja par percre Vujint. Nagy Kornel mindenkinek talany... Mocsai kerte, h jojjon.

Normalis jatekosrotacioval, Mocsai megujulasaval es a hatos falon kivuli vedelmi variaciokkal van CSAK eselyunk feljebb lepni a malac BL sorsolas mellett. :D

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#35) Kicker válasza RpPRO (#34) üzenetére


Kicker
senior tag

a hírek Sesum eladásáról szólnak... azaz már eladták. Nem bánom, hogy több magyar van Veszprémben, de sajnos a magyar bajnokik és a BL meccsek között nagy kólönbség van. Egy jó Szeged(+1-2 hasonló csapat) kéne még a Veszprém sikereihez...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#36) Donfuli78 válasza Kicker (#35) üzenetére


Donfuli78
tag

+ néhány világsztár :K

(#37) RpPRO válasza Donfuli78 (#36) üzenetére


RpPRO
őstag

Ha a BL-ben feljebb akarunk lepni a 8-bol, akkor bizony kell meg par ember - aki latta a Final Fourt a hetvegen, az tudja, mirol beszelek. :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#38) Donfuli78


Donfuli78
tag

Ez azért már pofátlanság!!!!! :W :W :W

Nagy László sérülés miatt kedden lemondta szereplését a magyar kézilabda-válogatott szlovénok elleni, júniusi két világbajnoki selejtezőjén. A magyar szövetség honlapja szerint "Nagy László bejelentette Mocsai Lajos szakmai igazgatónak, hogy a Barcelona csapatorvosa által megállapított gerincbántalmai miatt nem vállalja a szereplést".

Most már én is azt mondom hogy lehetne korrekt és megmondhatná hogy mizu!!!!
Most hajtanám el a p@csába hogy menjen ahová akar!!!!!

(#39) vans?


vans?
őstag

Ekkora verést... :Y

hábm bábm

(#40) Boxer001 válasza vans? (#39) üzenetére


Boxer001
veterán

Kissé cumiznak ma a lányok.

(#41) vikvuk válasza vans? (#39) üzenetére


vikvuk
aktív tag

hiányzott anita?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#42) baluka26


baluka26
veterán

Sajnos :(
De holnap (szuper)rangadó a férfi NB1-ben, Tatabánya - FTC.
HAJRÁ TATABÁNYA :C
Februártól, Nagy Kornéllal esély van második helyre is :K
vikvuk: Jobbak a Norvégok sokkal-sokkal.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#43) vans? válasza vikvuk (#41) üzenetére


vans?
őstag

Vele is kiszoptunk volna. :(

hábm bábm

(#44) peterszky válasza baluka26 (#42) üzenetére


peterszky
őstag

Megérdemelten nyert a Tatabánya :) Nekünk még sok a két komoly meccs rövid időn belül, Tóth Józsi, Igor Kos is nagyon hiányzott, a Magyar Kupa siker a Szeged ellen sokat kivett a csapatból, elfogytunk.

Viszont ami miatt megkerestem a topikot:

UNDORÍTÓ SKANDINÁV KÉZILABDA MAFFIA!
Én a válogatott helyében a mai meccs után hazajönnék, ilyen undorító bundát!!! :((( :((( :(((

What else you gonna do on a Saturday?

(#45) vikvuk válasza peterszky (#44) üzenetére


vikvuk
aktív tag

miért bunda?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#46) Napfénysüti

Csodálatos volt a tegnapi győzelem! Minden tiszteletem a srácoké!! Ria Ria Hungária!!! :R

Més que un club!

(#47) Integra


Integra
titán

kicsit kivoltak tegnap a kollégáim:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) Napfénysüti válasza Integra (#47) üzenetére

Őszintén szólva nem csodálom. Ez a németeknek kellemetlen volt. Viszont az norvégok elleni meg egyenesen megalázó blama. Tényleg most mit csináltak (félve kérdem :DDD )?

Més que un club!

(#49) Napfénysüti

Kár hogy a franciák nyertek. A dánoknak örültem volna. :(
Azért nagyon nagyot küzdöttek, elismerésem érte.

Més que un club!

(#50) peterszky


peterszky
őstag

Tegnap kisebb csodát éltem át a Népligetben, imádott csapatom kiejtette az elmúlt két év Bajnokok Ligája győztesét, a Viborgot a Kupagyőztesek Európa Kupájából! Ha jól tudom, akkor eddig magyar csapatnak két meccses párharcban nem sikerült kiütnie ezt a dán csapatot (amúgy elég "multikulti", 10 légióssal álltak fel), bár az igaz, hogy az idén kissé meggyengültek, ezért sem jutottak tovább a BL csoportjukból (egy gólon múlott).

66-66-os összesített eredmény, idegenben lőtt több góllal továbbjutott a Ferencváros! Kint 34-33-as vereség, itthon 33-32-es győzelem, utolsó másodperces hétméteressel. Az utolsó perc a youtubeon.

Telt ház, fantasztikus hangulat, Fradi-szív diadala és Zácsik Szani hétméterese után filmszakadás, fogalmam sincs mi történt utána :N Hazafelé ünneplés, egy kis koccintás is belefért a nagy győzelemre. Hajnali kettőig nem tudtam elaludni, úgy rángott kezem/lábam, ahogy ment ki belőlem az ideg, a kézicsarnokban fogok egyszer meghalni...

Csodálatos Ferencváros!

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.