Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) TaliGa válasza Egon (#4049) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Többre lennénk képesek? Hát, nem hiszem Az argentinokat nem voltunk képesek elverni, Egyiptommal szemben is az utolsó percben mentettük ikszre a gyalázatot. Játszottunk egy langyos meccset a dánokkal és svédekkel, sima zakó volt mindkettő. Lehet szépítgetni, de se védekezni nem tudunk, se klasszis kapusunk nincs, innentől meg tökmindegy mit akarunk játszani, mert a tempokézi is labdaszerzésekre épül, a klasszikus felkocogós felállt fal ellenit meg láttuk mennyit ér...

"So say we all"

(#4052) Egon válasza TaliGa (#4051) üzenetére


Egon
nagyúr

Egy más kerettel (pl. Bartók) igenis többre lennénk képesek (nyilván nem sokkal: nem azt gondolom, hogy dobogósok lennénk, de a 7.-8. hely környékén lehetett volna végezni). Nem is beszélve a szakmai vezetésről.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4053) TaliGa válasza Egon (#4052) üzenetére


TaliGa
aktív tag

A szakmai vezetés felelőssége természetes, hogy ott van a történetben, a leggyengébb szakmai stáb volt a miénk. De most őszintén, állítólag kézilabda nemzet vagyunk, és az elmúlt tíz évben nem tudtunk kinevelni egy olyan nemzetközi szintű irányítót, aki védekezni is tud, mondjuk átlövőt sem, ja és szélsőt dettó. A kapusaink két véglet között tudnak csak védeni, vagy redőny le, vagy a labdával se találkoznak. Az meg, hogy nálunk mindig az lett volna a megváltó, aki éppen kimaradt, - régi magyar betegség :).

"So say we all"

(#4054) g0dl


g0dl
addikt

Szerintem egyértelműen a védekezésünk a gyenge pont. Az nso-n most futó szavazáson a legtöbb szavazatot kapott játékosok vagy nem védekeznek, vagy ha igen az még rosszabb.
Én kettes védőben látom a nagyobb problémát. Ligetvári, Bodó, Ancsin nem elég dinamikus, lábon megveri őket egy jól cselező játékos. Nagy Laci is közéjük tartozik, de róla azért másként gondolkozok, egyrészt mert nagyot melózott, másrészt ő világ életében hármas védő volt.
Szélső játékunk gyakorlatilag elvétve van.

A tempohandball szerintem a kézilabda halála*, de ezen nem tudunk változtatni, így alkalmazkodni kell.

* a földbe döngölt, levegőben megbillentett támadó persze, hogy lemarad visszafutásban, és meg is van az emberfölény

(#4055) Egon válasza TaliGa (#4053) üzenetére


Egon
nagyúr

Ezt (és az eggyel lentebbit) csak osztani tudom, sajnos... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4056) g0dl


g0dl
addikt

Pásztor Noémi a Fradiban folytatja.
Nagyon örömtelinek tartom az utóbbi igazolásokat. Klujber már a második BL meccsén úgy játszott, mintha egy éve a csapatban lenne.

(#4057) TaliGa válasza g0dl (#4056) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Pena még nem hosszabbított, pedig így, hogy Pásztor jött, nagyon kéne, ő tudná labdával tömni. Amúgy nagyon jó kis csapat alakul sztem is, mondjuk kérdéses, hogy mi lesz Klikovac/Danick sorsa, mert 4 beállót nem tartanak meg.

"So say we all"

(#4058) g0dl válasza TaliGa (#4057) üzenetére


g0dl
addikt

Remélem Danick marad ha egészsége engedi ( remélem nem kapja el a Holland kórt) Klikovac nem hiszem, hogy maradna.

(#4059) Egon válasza g0dl (#4056) üzenetére


Egon
nagyúr

Én viszont nem örülök: tudtommal mi is kiszemeltük.
És mivel a hírek szerint a jelenleg sérült, légiós beállótok is marad, valamint ott van Rea is, aki egyre jobban játszik, kíváncsi vagyok, mi motiválta Pásztort arra, hogy 3. számú beállósként, jó eséllyel perceket játszva padozzon, ellenben Vácott (a mostanság nem túl acélos Helembaival megküzdve - ha jött volna, nyilván nem hosszabbítunk Pirossal) akár kezdő is lehetett volna - ő tudja... :U
Klujber is kiszemelt volt nálunk, nyilván örültem volna ha jön (állítólag 20 millát kért érte a Dunaferr - ezt nem tudtuk megadni), helyette jó lett volna akár Szekerczés is, de állítólag sokat kért, és bár így is hezitáltunk a leigazolásán, végül (ha hinni lehet a pletykáknak) Afentáler jön majd.
Persze a válogatott szempontjából nyilván nem rossz, ha minél több belső ember játszik egy csapatban, Háfra és Klujber pedig kiemelkednek a korosztályukból.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4060) g0dl válasza Egon (#4059) üzenetére


g0dl
addikt

Kácsornak meddig szól a szerződése? :D

(#4061) Egon válasza g0dl (#4060) üzenetére


Egon
nagyúr

Sokáig, most hosszabbítottunk vele 3 vagy 4 évre. MIért? Nem elég Háfra? :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4062) TaliGa válasza Egon (#4061) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Láttad milyen gólt dobott a junioroknál (DVSC ellen a héten)? Passzt mutatott ki a szélre, majd félfordulatból svédcsavar, BL-ben ezt évekig ismételnék :)...

"So say we all"

(#4063) Egon válasza TaliGa (#4062) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem.
Idén még nem láttam Vác-meccset, amit - tekintve a jelenlegi formánkat egyáltalán nem bánok... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4064) Egon


Egon
nagyúr

Jár az elismerés a kupacsapatainknak, különösen a Veszprém bravúrja volt szép: az első percekben egy fillért nem tettem volna rájuk (más kérdés, hogy megint a "nyugdíjasok" húzták leginkább a szekeret, főleg az első félidőben - ez hosszú távon nem túl biztató...).
Ugyanakkor - a Szegeddel ellentétben, aki már biztos 2. - a Veszprém végső csoporthelyezése igencsak kérdéses. Az nso-n igencsak optimistán állnak hozzá: szerintük még harcban vannak a 2. helyért... Tekintettel a hátralevő fordulókra, inkább kinéz egy 4. hely sajna, mintsem egy előrelépés (cáfoljanak rám, és én fogok a legjobban örülni).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4065) g0dl válasza Egon (#4064) üzenetére


g0dl
addikt

Klujber a harmadik BL meccsén bekerült a forduló 3 legjobbja közé.

(#4066) Egon válasza g0dl (#4065) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen, meglehetősen méltánytalanul, elhanyagoltam a csajok dicséretét. Nagyon jó nézni Ketit, remekül játszik, már a Győr ellen is nagyon tetszett a játéka.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4067) Egon


Egon
nagyúr

Kár volt hajtani a Fradi ellen, ezzel megint csak a szimpatikus vesztes kategóriába tudtuk elhelyezni magunkat, a hétvégén meg jön az Érd, gondolom megint csak lézengeni fogunk addigra...:(
Pláne, hogy újabb súlyos sérült van a csapatban... :(((
Azt pletykálják az nso-n, hogy már az ősszel megy Kácsor a Fradiba, jövőre pedig Elek viszi Kuczorát is. Tekintettel arra, hogy az előbbinek 3, utóbbinak 4 éves szerződése van, ha mégis a fentieknek megfelelően alakul, akkor meglesz a magam nem túl hízelgő véleménye...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4068) g0dl válasza Egon (#4067) üzenetére


g0dl
addikt

Én Kácsort szívesen látnám a Fradiban, de lehet egy év fejlődés még jót tenne neki (szerintem most a vagányság a fő ereje ), és Suba fejlődésében is bízok. ;)
A szimpatikus vesztes egyébként Edina szövege, úgyhogy bízhattok a ÉeRDé-ben.
Én a legkevésbé sem vagy bennfentes, de azt gondolom ha élő szerződéssel vált valaki klubot, akkor annak szokott lenni ellentételezése is.

(#4069) Egon válasza g0dl (#4068) üzenetére


Egon
nagyúr

Vácott tudtommal az a vízió, hogy évről évre előre lépünk, egy idő után biztos nemzetközi kupainduló lenne a csapat (tehát a 4. hely környéke az elvárás, mondjuk 1-2 év múlva), és az EHF-ben is szeretnénk az eddigi szereplésnél többet (csak a legjobb 8-ig jutottunk korábban).
Ehhez viszont játékosok kellenek. Az nem megoldás, hogy 1-2 év jó szereplés után, 20-21 éves korukban elmennek a tehetségeink. Ha valakinek élő szerződése van, annak felbontásához legalább két (a fenti példában három) fél kell: ha nem akarjuk eladni a játékost, a Fradi (vagy bármely más csapat) ajánlhat csilliárd forintot is, akkor sem kell feltétlenül lemondanunk (mondjuk) Kácsor játékáról, amíg tart a szerződése (más kérdés, hogy ha lejár a szerződés, akkor nulla forintért vihetik, pontosabban van valami aprópénz, ami jár a nevelésért, ha jól tudom - no meg mi van, ha megsérül stb., tehát nyilván van kockázat is).
Ergo ha eladogatjuk a játékosainkat, akkor egyrészt pipa leszek a vezetésre, mert megtehetnék, hogy megtartják őket (más kérdés, hogy ha esetleg a háttérben pl. a szövetség nyomást gyakorol, akkor nyilván nincs más megoldás - de akkor meg a szövetség menjen oda ahova gondolom...), másrészt pipa leszek a Fradira is, akik a nagy állami zsozsóból lassan a korábbi Dunaferres időket idézik (ami ellen a Győrrel egyetemben ők köpködtek leginkább). Gusztustalannak tartom, ami a férfi kéziben is megy: az állami pénzek 90%-át kapja két "szuperklub" - nem gondolnám, hogy a női kéziben is ebbe az irányba kellene menni (oké, a nőknél még ott van a Siófok is, no meg Sesztákvárdán is kolbászból volt a kerítés, egy darabig legalábbis).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4070) ruti válasza Egon (#4069) üzenetére


ruti
Közösségépítő

emlékszel Kingára, 18 évesen nálunk mekkorákat játszott,
és mennyire nem vált előnyére a "nagyobb" csapatba igazolás
(és ez a sérülésétől független)
nem tud odaférni, ezáltal nincs játékban
-
szerintem kivásárlások azért nem lesznek, az valóban csúnya lenne, de majd szombaton rákérdezek
a Fradiban így is rengeteg a fiatal tehetség, vízhordónak szerintem egyik félnek sem érdeke az oda igazolás

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4071) Egon válasza ruti (#4070) üzenetére


Egon
nagyúr

Jól hallottam, Afentáler tényleg a Fehérvárba megy? :Y
Elég meglepő, ha tényleg így tesz. És persze úgy tűnik megint hozzuk a formánkat: nem két, hanem három (Klujber, Szekerczés, Afentáler) szék között a pad alá... :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4072) g0dl válasza ruti (#4070) üzenetére


g0dl
addikt

Kinga mostani formáját nem hánytorgathatod fel a Fradinak, azután sérült meg, hogy leszerződtettük, de még az ÉRD játékosa volt. Azóta inkább csak jön vissza ( védekezésben azért már fejlődött).

(#4073) ruti válasza g0dl (#4072) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nem is, én abszolút az érdi időkre gondoltam
akkor is bajlódott a vállával, miután odaigazolt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4074) g0dl


g0dl
addikt

Suba a jövőben az MTK-nál lesz kölcsönbe, hogy több játéklehetőséget kapjon.

(#4075) Egon


Egon
nagyúr

Jár az elismerés a Veszprémnek: nem gondoltam volna hogy nyerni tudnak. Időnként a szerencsével sem álltunk hadilábon, de általában a jó csapatnak van szerencséje.
Azért azt remélem, hogy nem a Szegeddel fognak harcolni a következőkben: húzzák be a 2. helyet ők is (ehhez vélhetőleg nyerni kell majd a Kielce ellen is).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4076) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Atya világ, mit játszott a Vác! Megy a respect! :R

(#4077) TaliGa válasza f(x)=exp(x) (#4076) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Dettó :). Respect :R

"So say we all"

(#4078) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

A Fradinak pedig az a jó hír, hogy csoportelső a Győr. Ismerve Danyi eddigi koncepcióját, nem akarja majd leöletni a játékosait (Ambrossal ellentétben), szóval még nem lehetetlen a 2. hely... :B

(#4079) TaliGa válasza f(x)=exp(x) (#4078) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ebben nem bíznék. Én amúgy nem látom azt a nagy spórolást, most se játszanak többet a fiatalok, csak bővebb a klasszisokból álló alapkeret, mint Martinnál volt.

Nagyon kíváncsi leszek mire megy az ETO jövőre Groot nélkül, mert jelenleg ő az egyszemélyes "tűzoltó-alakulat", Nze vagy Öftedál lehet, hogy gyors, meg kreatív, viszont rengeteget hibáznak, és kiélezett helyzetekben a holland pótolhatatlannak tűnik.

"So say we all"

(#4080) g0dl válasza f(x)=exp(x) (#4078) üzenetére


g0dl
addikt

A Vác meccs azért nagyon nagy égés a siófoknak. Ennyi tapasztalt import sztárocska ilyen béna végjátékot hozott össze egy kifejezetten fiatal ( nem Pirosra, és Bairbira gondolok) csapat ellen.

A Fradinak szerintem szinte biztos a negyedik hely, és valszeg a Metz. Nem hiszem, hogy otthon az eto leadná a meccset. A Fradi szerencsétlensége, hogy még a teljes kerettel rendelkező Bukarest ellen játszott, azért azóta két kulcsjátékos zuhant ki a keretből.

(#4081) g0dl válasza TaliGa (#4079) üzenetére


g0dl
addikt

Azt nem értem Grootnál, hogy ha az egészsége, és a terhelés a probléma, akkor miért ő az egyetlen, aki végig játszik.

(#4082) TaliGa válasza g0dl (#4081) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Fogalmam nincs :). Ahogy azt is elképzelhetetlennek tartom, hogy elmegy egy 0 kis csapatba, mert aki meg tudja őt fizetni, ott célok is lesznek, és ott húzóember szerepbe megy, ha akarja, ha nem. Hogy miért csinálja? Saját vélemény, de az őszi szezonban talán háromszor láttam őszintén mosolyogni, sztem simán csak elege lett a Győrből (csapatból, városból, edzőkből, hogy milyen sorrendben, azt megtippelni se merném).

"So say we all"

(#4083) f(x)=exp(x) válasza TaliGa (#4082) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Csak akkor felmerül a kérdés, hogy a válogatottságot miért mondta le?
Szerintem csak abból lett elege, hogy a Győrben minden meccsen a győzelem a cél, kivétel nélkül. A bajnokság meg nem sok helyen ennyire erős, gondolva arra, hogy majdhogynem ha nem nyersz meg minden meccset, veszélybe kerül(het) az 1. hely (lásd. tavaly a Fradit), bár most látszólag már belefér a Fradi elleni kisebb vereség (sőt a nagyobb is). Magyar kupát se kell bemutatni...
Akárhova megy, jóval kisebb lesz a teher rajta szerintem.

(#4084) f(x)=exp(x) válasza TaliGa (#4079) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Martin nem osztotta ennyire be az időt a posztokon. Amikor még elérhető volt Althaus is szinte végig Broch játszott, mert Althaus nem tudott rögtön beilleszkedni. Danyinál szinte minden sztár a pályán van legalább 10 percet egy félidő alatt, akárhogy is megy neki.
Lehet hogy Groot végig a pályán van, de meg kell nézni, milyen állapotban szokott lejönni a pályáról. Martin idejéből nemrég néztem vissza pár meccset, a teljes kimerültség látszott rajta a meccsek jelentős részén. Bajnokikon alig van pályán, ez a fő ok szerintem.

A Siófok meccsen a legnagyobb hibát az edző követte el. Az égvilágon semmi értelme nem volt lehozni a kapust, így még a biztos 1 pontot is sikerült leadniuk.

[ Szerkesztve ]

(#4085) Egon válasza TaliGa (#4077) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszönöm a csapat nevében. :)
Nagyon készültem erre a meccsre, most készült el a váci mezem, erre tegnap délután óta csak fekszem otthon, bucira dagadt bokával... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4086) TaliGa válasza f(x)=exp(x) (#4083) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Martin éra alatt egyetlen komoly ellenfele volt itthon (bajnokságban/kupában) az ETO-nak, a Fradi, és a tavalyi szezon végén mindkét csapat bucira verte az egész mezőnyt, szóval nem a bajnokság volt erős, csupán a két élmenő. Abban nyilván igazad van, hogy a végén a gólkülönbségek miatt nem lehetett ellazsálni a bajnokikat, sem idény közben pontot veszíteni, de azért egy BL-győztestől ez nem egy lehetetlen elvárás. Mindenesetre készséggel elfogadom, hogy Groot távozásában a terhelés/nyomás közrejátszik, de pl. a válogatottságot sem nyáron mondta le (hanem amikor világossá vált, hogy nem lesz Broch, és Helle T. is elment)...

"So say we all"

(#4087) Egon válasza TaliGa (#4086) üzenetére


Egon
nagyúr

Én személy szerint nagyon sajnálom hogy elmegy. Egyike volt a szimpatikus légiósoknak, és mint nő is bejött. :)

Másrészt viszont az ő esetéből is látszik szvsz, hogy a hangzatos nyilatkozatok ellenére, valódi elkötelezettség nincs a légiósokban, bármennyire is szeretnék ezt hinni egyes drukkerek.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4088) Egon


Egon
nagyúr

Kár hogy nem nyert a Fradi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4089) f(x)=exp(x) válasza Egon (#4088) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Jah, én is sajnálom. Ez a D nem sokat segít a Fradi helyzetén.
Ha rosszmájú akarnék lenni, most mondanám, hogy Danyi hagyhatta volna még Karit a kapuban, Görbiczet a szélen 5 percig, és akkor sima vendég a vége.

[ Szerkesztve ]

(#4090) TaliGa válasza Egon (#4088) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Kár, és még nagyobb kár, hogy a győri szurkerek nemhogy veszíteni nem tudnak, de most már egy döntetlentől is meghülyülnek.

"So say we all"

(#4091) f(x)=exp(x) válasza TaliGa (#4090) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nyilván van egy réteg, amelyik álomvilágban él, és elhiszik, hogy csak akkor kaphat ki a csapat, ha le van adva a meccs. Nehogy azt gondolja bárki, hogy az egész aréna zúgott a bunda rigmustól... Én pl. csak az NSO miatt értesültem róla, pedig ott ültem nem messze az esettől.

(#4092) Neoteric válasza f(x)=exp(x) (#4089) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha Danyin múlik, akkor Görbe marad is. Görbe saját maga jött le.

Bundát kiáltani amúgy hülyeség, nincs semmi haszna ebből az eredményből senkinek, legfeljebb a tipszmikszeseknek akik megrakták. Győri szemszögből meg szerintem nem is lett volna értelme leadni a meccset a Fradinak, mert láthatóan az utóbbi időben pont a Fradi ellen bénázunk, a Fradi meg pont ellenünk szívja fel magát mindig. És ha a leadott pontok hozzájárulnak a Fradi Final4-os részvételhez, akkor könnyen lehet magunkkal cseszünk ki, ha aztán esetlegesen azon az egy meccsen pont épp az FTC felé billen a mérleg nyelve. Az meg elég nagy fricska lenne az ETO-nak.

PSN: ne0teric_sAN

(#4093) TaliGa válasza f(x)=exp(x) (#4091) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Tévében néztem, és ott bizony úgy tűnt, hogy nem 10-20 ember skandált, főleg a nyilatkozatok alatt volt "érezhető".

"So say we all"

(#4094) Egon válasza Neoteric (#4092) üzenetére


Egon
nagyúr

Ennyi, ezért is marhaság bundát kiáltani: ezzel az eredménnyel nincs kisegítve a Fradi.
A tavalyi Gyöngyös-Fradin viszont, csakis az az eredmény volt jó mindkét csapatnak... ;]
Mindenesetre ma drukkolok a németeknek: ha legalább egy ikszet elcsípnének a Vipers ellen, meglehet a Fradinak a 3. hely...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4095) Egon válasza Egon (#4094) üzenetére


Egon
nagyúr

Sajnos nyert a Vipers, már csak abban lehet bízni, hogy a románok jövő héten is full kretént nyomnak - vagy hogy a Metz nem bír majd a Fradival... :)
Viszont a Veszprém megcsinálta, gratula nekik! :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4096) Egon


Egon
nagyúr

Korábban, az őszi Siófok-Vác bajnoki kapcsán írta valaki az nso-n, hogy Siófokon a pénz még mindig nem tanult meg kézilabdázni... ;]
Ha nem is ennyire drasztikus a véleményem, az tény, hogy a jelek szerint nem bírják a kettős terhelést, és ezt már ősszel vélelmeztem (mondjuk korábbra vártam a "kipukkadást").
Kíváncsi leszek, hogy az EHF-ben meddig menetelnek. A hétvégén belenéztem a meccsükbe: az ellenfél kb. a Budaörs szintjét hozta, úgyhogy annyira messzemenő következtetést nem vonnék le a sima siófoki sikerből (más kérdés, hogy a jelenlegi mezőnyt még fáradtan is be tudják darálni elvileg: már nincsenek a BL-ből kieső "becsatlakozók", így jóval egyszerűbb EHF kupát nyerni, mint mondjuk anno KEK-et - de ettől függetlenül az erősebb dán csapatokkal szerintem meg fognak szenvedni).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4097) g0dl


g0dl
addikt

Nahát, döntetlent játszott a Thüringer Bukarestben, ezzel megnyílt a lehetőség a Fradi előtt, hogy harmadik lehessen a csoportban.
Metz helyett így a Rostov jönne,

[ Szerkesztve ]

(#4098) f(x)=exp(x) válasza g0dl (#4097) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Rosztov szerintem sokkal teljesíthetőbb feladat (lenne)...

(#4099) g0dl válasza f(x)=exp(x) (#4098) üzenetére


g0dl
addikt

Igen a mostani formát tekintve. Aztán kérdés akkorra hogyan alakulnak a sérülések formák stb.
pl. a bukarest sokat gyengült Neagu kiesésével.

(#4100) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok!
Ti hogy láttátok a tegnapi meccset? A Győr küldte padlóra az első félidőben a Fradit, vagy ők maradtak bent az öltözőben? A második félidő első felében a Fradi támadt fel, vagy a Győr engedett ki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.