Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Kaba válasza Egon (#5000) üzenetére


Kaba
veterán

A negyedik hely még simán meglehet. Szerintem az utolsó előtti fordulós Móvár elleni mérkőzés dönt majd.
Vác /vereség Fradi,Győr/győzelem Vasas, Szombathely, Budaörs, Alba(o),billegő Kisvárda(i),Móvár(o)

Siófok/ vereség Fradi, Debrecen(i), győzelem Érd,Vasas/ billegő Móvár(i),MTK(i),Dunaújváros(o),Alba(i).

Móvár / vereség Győr/győzelem Vasas,Kisvárda(o),Szombathely,Budaörs,Alba/billegő Siófok(o),Vác(i).

Prognózus Siófok a hatodik lesz.
A negyedik helyről a Vác-Móvár mérkőzés dönt.

[ Szerkesztve ]

(#5002) Egon válasza Kaba (#5001) üzenetére


Egon
nagyúr

Meg lehet, az igaz, de egyáltalán nem annyira tuti, hogy fogadni lehessen rá... :U
A Siófok ennél sokkal többet fog simán behúzni. Az MTK-Újváros_Fehérvár hármast simán, legalább 4-5 góllal. Szerintem a Móvár ellen is nyerhetnek, illetve nem tenném rá a nyakam, hogy a Debrecen tutira lenyomja őket. Meglátjuk.

Mindenesetre az nekünk jó, hogy a Móvár és a Sió még egymással is játszik. Így legalább az ötödik helyre jelentős sansz van.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5003) vicze válasza Egon (#5002) üzenetére


vicze
félisten

Siófok borzasztó hullámzó volt eddig, de most Masvar mintha stabilizálta volna a csapatot, legalábbis úgy tűnik.

(#5004) Kaba


Kaba
veterán

Albek a Móvárhoz igazolt.

(#5005) Kaba


Kaba
veterán

Brnovics a Krim Ljubjanához került. Kérdéses, hogy játszhat e már a Fradi ellen ( már nevezték a BL-re , a nevezési határidő Márc.24 , de előtte elvileg egy bajnokira is nevezve kell, hogy legyen). Gros biztosan játszani fog, mivel ő már tegnapelőtt a bajnokin is játszott.

[ Szerkesztve ]

(#5006) vicze válasza Kaba (#5005) üzenetére


vicze
félisten

Nevezni már nevezték, mert ott van. A többit nem tudom.

De van az a sanda gyanúm, hogy nem jutunk 8-ba valahogy...

Akkor már csak 1 külföldi(kivéve fehérorosz) maradt az orosz ligában, na ki az? :(((

[ Szerkesztve ]

(#5007) Kaba válasza vicze (#5006) üzenetére


Kaba
veterán

Cvijic maradt a fehér holló. :)
A két új játékos még nincsen integrálva a csapatba. A Fradinak így is tovább kellene jutnia a Krim ellen.

[ Szerkesztve ]

(#5008) Kaba


Kaba
veterán

Amorim a Bukaresthez megy. Lassan mindenki elkel.
Polmann is elmegy az Esbjergből. A Fradi is képben volt, de lehet a Nykobing lesz a befutó).

[ Szerkesztve ]

(#5009) TaliGa válasza Kaba (#5007) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ugye sokan pedzegették már, de ez a Krim sokkal jobb erőkből álló csapat, mint amit mutatott eddig..., plusz Gros, ehh, nem lesz sétagalopp, sztem.

"So say we all"

(#5010) Kaba válasza TaliGa (#5009) üzenetére


Kaba
veterán

Sétagalopp biztosan nem lesz a szombati mérkőzés, ehhez még jön a mai Debrecen elleni meccs plussz két utazás. A krim azért így is megoldható kell, hogy legyen összesítésben.

[ Szerkesztve ]

(#5012) Egon válasza vicze (#5011) üzenetére


Egon
nagyúr

Ezt most nem is értem... Belenyúltak a sorsolásba, vagy hogy jött ki a Fradi-Győr párosítás?!? Vagy szimplán benézték?   

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5013) vicze válasza Egon (#5012) üzenetére


vicze
félisten

"Vagy szimplán benézték?"
Az EHF oldalon hibásan van a sorrend, így igen egyszerűen aki írta benézte, ahogy én is már többször, ahogy az MKSZ is már... Elképesztő komolyan.

(#5014) ígyvanferi válasza vicze (#5013) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na várj, és hogy is van akkor valójában? Már elfelejtettem mikről volt szó annak idején, ki melyik ágon megy. Az EHF-nél sincs odaírva a meccsekhez, hogy az melyik sorszámú, csak a következő körnél írja, hogy W-PO2 pl. De hogy most ez melyik párosítás győztese... A meccsek időrendjében van ez számozva? Tehát a Krim - FTC győztes megy majd a Vipers ellen, Dortmund - Metz győztes a Rostov ellen (apropó, a Rostov miért van még a pixisben?) és az Odense - Brest győztese a Győr ellen?

(#5015) Egon válasza ígyvanferi (#5014) üzenetére


Egon
nagyúr

Már én is elvesztettem a fonalat.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5016) Kaba válasza ígyvanferi (#5014) üzenetére


Kaba
veterán

Fradi/Krim győztese a Vipers ellen,
Odense/Brest győztese a Győr ellen,
Metz/Dortmund győztese egyből Final Four
Esbjerg/Bukarest
Rostov és Moszkva ki lettek zárva a BL-ből.

[ Szerkesztve ]

(#5017) vicze válasza ígyvanferi (#5014) üzenetére


vicze
félisten

Itt értelmesen szerepel, ahogy Kaba írta.
Amit meg az EHF művel az egy vicc.

[ Szerkesztve ]

(#5018) Egon válasza Kaba (#5016) üzenetére


Egon
nagyúr

Tehát akkor Metz, Esbjerg, Győr, Fradi/Vipers (adjuk meg az esélyt) FF valószínűsíthető.
Amennyiben valamilyen csoda folytán a Fradi bejutna a FF-ba, ide a rozsdás bökőt, hogy a "nagyszerű" EHF úgy intézné a sorsolást, hogy a két magyar csapat már az elődöntőben találkozzon... :(((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5019) vicze válasza Egon (#5018) üzenetére


vicze
félisten

Őszintén szólva ha bejutunk az FF-be akkor már tök lényegtelen kivel játsszuk. De a bejutásra se fogadnék túl nagy összegben, annak ellenére, hogy a legutóbbi két meccs biztató volt valamennyire. (Malestein már eltalálja a kaput. :Y )

(#5020) Egon válasza vicze (#5019) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez elvi kérdés a részemről.
Anno a BEK-ben még az is előfordult, hogy a "főtáblán" (4 db 4-es csoport volt akkoriban) 3 meg 4 (!) orosz illetve dán csapat volt... Aztán amikor elkezdtek feljönni a magyar csapatok (a Slegelse meg csődbe ment), az EHF hirtelen kitalálta, hogy egy nemzet csak maximum 2 csapatot indíthat a BL-ben. Elmennek a jó édes... :(((
Egyébként jah, sajnos szerintem sem sok esély van (bár nagyon drukkolok) a Vipers ellen (de ha rosszabb napot fog ki a Fradi, és/vagy a Krim új igazolásai jól játszanak, még a legjobb 8 sem biztos szvsz).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5021) vicze válasza Kaba (#5007) üzenetére


vicze
félisten

Ha Gros és Brnovics integrálva lesz akkor már nem a gólok 50%-át dobják? :U

Amúgy Lekics ki a jó istent alibizik a Krimben? Mintha pályán se lenne.

Mi borzasztóan szétestünk a végére a támadó játék borzalmas. Edwige bármennyit is segit csak 15-15 percet bír, Hársfalvi fingom nincs minek van a csapatban konkrétan többet árt mint ami haszna van. A Grétit és Malesteit kivéve nem volt egy értelmes teljesítmény se...
Még nincs vég de innen már elég nagy zakó lesz kb. esélytelen továbbjutással. :(

(#5022) Egon válasza Kaba (#5007) üzenetére


Egon
nagyúr

Tippelésben nem vagy a legerősebb, komolyan aggódom a negyedik helyünk miatt is... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5023) Kaba válasza Egon (#5022) üzenetére


Kaba
veterán

A Buducnost ellen is ilyen "jól" lett felkészítve anno a csapat.(nem is értem miért védik egyesek az edzőt)

(#5024) Egon válasza Kaba (#5023) üzenetére


Egon
nagyúr

LOL.
Lehet edzőzni is, az is egy "megoldás". Meg rá lehet nézni a játékosok névsorára is. A Krim-nek van féltucat BL-szintű játékosa, a Fradinak talán 3-4.
Egyébként meg a Vipers ellen nulla esélye lett volna a Fradinak, ezt kábé mindenki belátja, de szerinted azt is nyerni kellene (vagy kellett volna)... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5025) Kaba válasza Egon (#5024) üzenetére


Kaba
veterán

A Buducnost fiatal ,félig meddig amatör játékosokból állt(egy BL szintű sem volt köztük, így ez nem lehet ok).
Amúgy fogadások terén csak összgólokra szoktam tenni kb.70-80%-os találati aránnyal.

[ Szerkesztve ]

(#5026) Egon válasza Kaba (#5025) üzenetére


Egon
nagyúr

Terelés. Ne mosd össze a két párviadalt és a két meccset. A budu ellen valóban gáz volt kiesni, de ez a Krim más kategória.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5027) Kaba válasza Egon (#5026) üzenetére


Kaba
veterán

Nem terelés, tehát a Fradi még párszor kizúghat a nyolcaddöntőben, az edző és az egyéb illetékesek azok érinthetetlenek maradnak? Szerintem ezek a sógor-koma viszonyok nem tesznek jót a sportnak,lehet a következő áldozat a Győr lesz( ott is megy a kavarás).
Ahogy írod, ki lehet esni egy erősebb csapat ellen ez normális szerintem is, de az hogy lassan egy évtizede nincsen BL eredmény és nincsen semmilyen konzekvencia az már nem tartom normálisnak.(ez az én subjektív véleményem).

[ Szerkesztve ]

(#5028) Egon válasza Kaba (#5027) üzenetére


Egon
nagyúr

Figyi, nem a Budaörstől "zúgott" ki a Fradi... :U Igen, ki lehet esni, akár a nyolcaddöntőben is, erősebb csapattól.
Egyébként meg a tavalyi Podgoricában Arenhart, Radicsevics, Pineau, Grbics, talán még Mehmedovic is simán BL szint.
Amúgy meg ha szerinted alkalmatlan edző Elek, akkor mitől is vártad, hogy a Fradi a FF-ba jusson? :U Vagy teljesíthetetlen elvárásokat támasztunk, aztán ha nem jön be, akkor kényelmesen lehet az edzőt ekézni? :U
Inkább megyek nézem a Vasas-Vác meccset YT-on, bár olyan alacsony a színvonal, hogy az eredményen kívül semmi sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5029) Kaba válasza Egon (#5028) üzenetére


Kaba
veterán

Nézheted a Siófok-Móvárt is, az vélhetően jobb szinvonalú lesz.
A Vác megnyerte a meccset.

[ Szerkesztve ]

(#5030) ruti


ruti
Közösségépítő

Gros nemcsak a Fradi továbbjutását likvidálta, de az én Tippmix négyes kötésemet is...
Amikor befogadtam, a Fradit még nyertesként 1,8x -re adták, csak közben csendesen "megerősödött" az ellenfél...és nem volt gondjuk az összeszokottság hiánya miatt (sajnos)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5031) f(x)=exp(x) válasza Egon (#5028) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem nem gáz senkitől se kikapni, de azért mentálisan nagyon gyenge az egyenes kiesés szakaszban a Fradi.
Önmagunkhoz képest ez egy minimum közepes, de inkább gyenge produkció volt, és nem lehet arra fogni, hogy rossz napot fogtak ki, mert "véletlenül" mindig ez van az egyenes kieséses szakaszban.
Tavaly is látszott, hogy amikor felszabadultan játszottak az utolsó félidőben a Budu ellen, mennyivel eredményesebbek voltak...

(#5032) Egon


Egon
nagyúr

Elnézve a mai eredményeket (és persze a csapnivaló második félidei játékunkat), vagy Kisvárdán lesz a vártnál könnyebb, vagy Szombathelyen az előzetes kalkulációkhoz képest jóval nehezebb dolgunk - tartok tőle, hogy nem a kedvezőbb alternatíva fog megvalósulni... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5033) Kaba válasza Egon (#5032) üzenetére


Kaba
veterán

A csapatodnak a saját kezében van a sorsa, nézd pozitivan a dolgokat.
Utoljára vannak így együtt, talán ez motiválja majd őket.

(#5034) vicze válasza ruti (#5030) üzenetére


vicze
félisten

De hát Gros még be se épült a fórumtárs szerint. :P

(#5035) Kaba válasza vicze (#5034) üzenetére


Kaba
veterán

Ezt a szurkolók bátorítása miatt írtam :) .

[ Szerkesztve ]

(#5036) ruti válasza Kaba (#5035) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Borsos Doktor 50% remenyt adott, hogy Gros betlizik, hat nem jott be.
De legalabb a Metz gyozelmet eltalaltam, vehetik a rep.jegyet ide.
Amugy a Ljubjana-Vipers igy azert nem biztos h az elozetes papirformat hozza majd.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5037) ruti válasza Egon (#5032) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Ne idegelj, tegnapelott az Eszterhazyban lattam a csajokat, eppen az elegetett kaloriat potoltak (pont ugy ahogy en szoktam: sor+melegszendo) Ebben eleg motivaltak voltak :)
Igaza lesz Kaba-nak, tavaly utcso meccsen Szilagyi szetverte a Debrecent mint uj munkaadojat idegenben. Ez jgy van rendjen. Movart megutjuk.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5038) Egon válasza ruti (#5037) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem látom az összefüggést a tavalyi Debrecen elleni és az idei, Móvár elleni meccs között... Vagy O.K. Móvárra tart? :F Aligha...
Egyébként ha minden meccset nyerünk ami hátravan és reálisan nyerhető (tehát nem a Fradival vagy a Győrrel játszunk), akkor 10 pontot szerezhetünk. A Siófok is 10-et szerezhet hasonló feltételekkel, de ehhez ütniük kell idegenben a Debrecent, ami azért nem egyszerű.
A Móvár akkor szerezhet 10 pontot, ha minket is megvernek, nekik már olyan nagyon necces meccsük nem lesz (leszámítva a Győr ellenit, de azzal nem is kalkuláltam). Mondjuk a Siófoknak is lesz 4 elég könnyű meccse.
A Sió ellen kellett volna legalább egy iksz, és összehasonlíthatatlanul kedvezőbb helyzetben lennénk. Vagy mondjuk nem kellett volna full kretént nyomni az MTK ellen otthon, a bajnokság elején...
Persze még nyilván nincs veszve semmi, de az utóbbi meccseken produkáltnál jóval több kell, mind a Kisvárda ellen idegenben, mind a Móvár ellen.
Amiben még lehet reménykedni, hogy a Debrecen presztízs jelleggel erősen beleáll a Siófok elleni meccsbe, és lesz is erejük nyerni. Ebben az esetben elég egy iksz Kisvárdán ahhoz, hogy a Móvár elleni meccs eredményétől függetlenül a Siófok előtt végezzük (feltételezve persze, hogy nem veszítünk pontot a többi nyerhető meccsen). Az ötödik hellyel is simán kiegyeznék.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5039) ruti válasza Egon (#5038) üzenetére


ruti
Közösségépítő

az összefüggés továbbra is ezzel van:
Kaba #5033: "Utoljára vannak így együtt, talán ez motiválja majd őket."
a lányokra értve, nem az edzőre
-
Kati néni max. az U11 -be tartson...
-
amúgy papírforma szerint bőven nem nekünk kéne a 4. lenni,
de ha már így van, akkor ne egyezzünk ki az ötödik hellyel,
nem mintha bármi jelentőség is lenne

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5040) ruti


ruti
Közösségépítő

mi a f.szt csinál a Szeged??? kiejti magát már az első félidő felénél egy 3x2 perces folyamatos emberhátránnyal, meg Bodó piros lapjával? #&Đđ>&#@@**

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5041) Egon válasza ruti (#5040) üzenetére


Egon
nagyúr

Bodó piros lapja az év vicce volt (illetve nem: a lengyel-magyar U21-es focimeccsen befújt tizenegyes talán még azt is übereli). Ugyanakkor valóban gáz volt a sok hiba,
az összes hetesük kimaradt stb. Sajnos 1-1 jó megoldásra kb. ugyanannyi hiba jutott mindenkinél (pl. Martins eldurrogtatott labdái, kimaradt ziccerek stb.). Azt sem értettem, hogy miért Mikler véd végig.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5042) ruti válasza Egon (#5041) üzenetére


ruti
Közösségépítő

elég rohadékok voltak a bírók végig, meglejtették a pályát
-
a mínusz 4 gólt látatlanban elfogadtam volna amikor az előző bejegyzést írtam meccs közben
-
ha az utolsó 10 percben jobban figyelnek, lehetett volna ez kevesebb is (a kihagyott hetesekről ne is beszéljünk :W )

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5043) Kaba válasza ruti (#5042) üzenetére


Kaba
veterán

Igen, így volt, így már húzós lesz a továbbjutás.
Más témák. A Görbicz lett javasolva új elnöknek Győrben(az érettségit időközben már megszerezte?), igaz annak idején ő is támogatta a Dézsit a polgármester választáson.
A Fradi meg állítólag a Lekicet akarja leigazolni irányítónak( szerintem vele már nem lesznek előrébb).

[ Szerkesztve ]

(#5044) vicze válasza Kaba (#5043) üzenetére


vicze
félisten

Olyan durva nyugger csaptunk lesz jövőre, hogy már megvették a beutalókat a reumatológiára. Biztos vonzza őket az ingyen gyógyfürdő juttatás...

(#5045) Egon válasza vicze (#5044) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért én nem írnám le még Lekicset. Az, hogy Pineau mögött jelenleg nem sok lehetőséget kap és jó eséllyel ezért nem nyújt meggyőző teljesítményt, nem jelenti azt, hogy ne tudna erősen hasznára lenni a csapatnak (főleg hogy tud védekezni is).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5046) Egon


Egon
nagyúr

Legalább a Veszprém tutin játszott.
Mondjuk a sok Vardar-kapufa is velünk volt, meg sokminden bejött nekik, de a védekezés, az parádés volt - no meg volt kapusteljesítmény, ami tegnap a Szegedben nem nagyon...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5047) vicze válasza Egon (#5045) üzenetére


vicze
félisten

Niki is elment, szóval ő már tudja hogy jövőre nem lenne helye... :(

(#5048) Kaba válasza vicze (#5047) üzenetére


Kaba
veterán

2 évre ment és kikötötte, hogy nem rendelhető ezen időszak alatt vissza.

[ Szerkesztve ]

(#5049) g0dl válasza vicze (#5047) üzenetére


g0dl
addikt

Ez szomorú, pedig a Fradi shop reklámján jól áll rajta a Fradi póló.
Hát Lekicsnek nem nagyon örülnék.

(#5050) Egon válasza vicze (#5047) üzenetére


Egon
nagyúr

Jöhetett volna Vácra is, de oda nem nagyon akar jönni senki.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.