Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) ruti válasza br.rak (#3100) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Mire cserélt és mit? eddig arról volt szó, hogy m4-re megy a kézi, meg a foci BL első választói joga,
és a Sport TV-n csak a foci BL második választott meccse marad. Ehhez képest a Sport TV nézettséget fog kapni a kézi miatt.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3102) br.rak válasza ruti (#3101) üzenetére


br.rak
őstag

Én a magyar focira gondoltam. A SportTV-nek az volt a legnézettebb műsora. Elvileg a kézi BL is az M4-en lett volna, de gondolom kompenzálásként lemondtak róla/átadták (de ez csak tipp)

(#3103) ruti válasza br.rak (#3102) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a spanyol bajnokságot ezek szerint kevesebben nézték volna, mint a magyart? (foci)
nem értem az embereket...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3104) Traxx válasza ruti (#3103) üzenetére


Traxx
őstag

Én az elmúlt ~10 évben csak azért néztem magyar bajnoki focimeccset, mert a kollégám kint volt :) A spanyol bajnokság azért jóval másabb kávéház, nincs "bohócliga" érzete az embernek. És nem 400 ember van kint egy meccsen.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#3105) br.rak válasza ruti (#3103) üzenetére


br.rak
őstag

Igen, magasan a magyar foci volt a legnézettebb a sportv-n Ez van :)

(#3106) tope válasza br.rak (#3105) üzenetére


tope
addikt

Hát most nem az lesz, mert kézit hamarabb nézek, mint a falábú magyar focit, és ezzel sokan vannak így, azt meg kizártnak tartom, hogy egy Barca vagy Real meccset nem néztek volna többen mint a falábúakat, nekem ezt ne mesélje be senki, mert ha ez mégis így lenne, akkor azt kell mondjam van baj az emberek fejében.

(#3107) br.rak válasza tope (#3106) üzenetére


br.rak
őstag

Egy El Classico talán túlszárnyalta az átlag NB1-es nézettséget , de a magyar focira jóval többen voltak kíváncsiak. Ne magunkból induljunk ki. Nagyon sok idősebb ember csak magyar focit nézett.

(#3108) Egon válasza br.rak (#3107) üzenetére


Egon
nagyúr

Így van.
De hogy On is legyek: a női junior válogatott épp most jutott be a legjobb 8 közé az EB-n, egy igen necces meccsen a franciák ellen...:)
Gratula nekik! :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3109) br.rak válasza Egon (#3108) üzenetére


br.rak
őstag

Most néztem, gólkülönbséggel, szép :) .
Valami tévéféleség közvetíti?

(#3110) Egon válasza br.rak (#3109) üzenetére


Egon
nagyúr

Jah, ráadásul mindössze 1 gólon múlott...:)
Tévé tudtommal nem adja, én a neten szoktam nézni, ha nézem (igaz, elég gagyi a közvetítés, különösen a hang).
Papírforma szerint a spanyolokkal és a norgékkal fogunk játszani a középdöntőben. Mivel nem viszünk pontot magunkkal (a másik továbbjutótól kikaptunk), mind a két meccsen nyerni kellene ahhoz, hogy az elődöntőben folytassuk. Minden más esetben az 5.-8. között játszunk tovább.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3111) WonderCSabo válasza Egon (#3110) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha nem tévedek itt lehet majd követni a spanyolok elleni mai meccset, itteni idő szerint este nyolctól.

(#3112) br.rak válasza WonderCSabo (#3111) üzenetére


br.rak
őstag

Köszi.

(#3113) WonderCSabo válasza br.rak (#3112) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sorry. Hülye vagyok egy időzónában vagyunk, szóval már megy a meccs 10 perce-

(#3114) br.rak válasza WonderCSabo (#3113) üzenetére


br.rak
őstag

Egész jó, csak a spanyol speaker zavar be a képbe :D

(#3115) WonderCSabo válasza br.rak (#3114) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szerintem rohadt jó a közvetítés, gyakorlatilag minden van ami felnőtt mérkőzésen is szokott lenni, le a kalappal.

A csajoknak nagy grat, elvertük a spanyolokat, bár nem tudom milyen erőt képviselnek ebben a korosztályban.

(#3116) br.rak válasza WonderCSabo (#3115) üzenetére


br.rak
őstag

Szerintem is rendben volt a közvetítést, de mivel nem értek spanyolul, így zavart, másrészt kissé sistergett a hang. Viszont tény, hogy 720p-ben egészen jól fested. Igaz csak az első félidőt láttam.
Viszont a köv. mérkőzést is nyerni kell, h elődöntő legyen belőle.

(#3117) Egon válasza br.rak (#3116) üzenetére


Egon
nagyúr

Elég az iksz is az elődöntőhöz...:) Ahogy írták: ez egyszer már bejött ezen az EB-n... ;]
Amúgy a spanyolok eléggé nudli kategória ebben a korosztályban, szóval abból a meccsből nem igazán lehet messzemenő következtetéseket levonni. A norgék sokkal jobbak (ugyanakkor nem olyan régen találkoztunk velük, és akkor mi nyertünk, szóval az esély a megvan).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3118) WonderCSabo válasza Egon (#3117) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ahogy írták: ez egyszer már bejött ezen az EB-n... ;]

Hehe, ezt én is olvastam. :)

Ma este kilenckor a norvégok ellen, remélem meg lesz legalább a döntetlen.

(#3119) unravel válasza WonderCSabo (#3118) üzenetére


unravel
őstag

Aztaaa milyen magas a hetes számú Horváth ... :Y

¯\_(ツ)_/¯

(#3120) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#3118) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát ez is döntetlen lett. Pedig szinte végig magasan vezettünk, de a második félidő közepétől elbénáztuk az előnyt. Sebaj, így is nagy gratula! Most már győzni kell. :P

(#3121) Egon válasza WonderCSabo (#3120) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja.
Mondjuk ha a hátralevő kettő meccsből az egyiket (bármelyiket!) megnyerjük, én már maradéktalanul elégedett leszek (elsőre a legjobb 8 is bravúrnak tűnt, és annak is értékelték). Persze evés közben jön meg az étvágy... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3122) WonderCSabo válasza Egon (#3121) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Persze, csak vicceltem, az oroszok a torna favoritjai, őket megverni lenne az igazán nagy bravúr, aztán ha vesztünk is a bronzmeccsen is kemény ellenfél jön.

(#3123) br.rak


br.rak
őstag

18:30-tól (azaz szűk 20 perc múlva) Oroszország-Magyarország (link)

[ Szerkesztve ]

(#3124) Egon


Egon
nagyúr

Lassan kezdődik a bajnokság. A női tabella vonatkozásában megpróbálkozom a tippeléssel (csak az alapszakasz vonatkozásában), szerintem ez a sorrend várható:
1. Győr
2. Fradi
3. Dunaújváros
4. Siófok
5. Fehérvár
6. Érd
7. Vác
8. Debrecen
9. MTK
10. Békéscsaba
11. Mosonmagyaróvár
12. Budaörs

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3125) unravel


unravel
őstag

Úgy láttam hétvégén lesz egy Győr - Fradi. Görbicz már játszhat?

¯\_(ツ)_/¯

(#3126) WonderCSabo válasza unravel (#3125) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, ezen a hétvégén lesz a Szuperkupa:

2015. augusztus 29. 14:00 DunaWorld
GYŐRI AUDI ETO-FTC RAIL CARGO HUNGARIA

Női Szuperkupa

2015. augusztus 29. 16:00 M4
MKB MVM VESZPRÉM-MOL PICK SZEGED

Férfi Szuperkupa

Szerintem Görbicz még nem játszik. Talán hetes lövésre behozzák, ilyesmi. De csak tippelek.

(#3127) ruti


ruti
Közösségépítő

jut eszembe Görbiczről:
hétvégén az Ipress kupán kint volt Tomori és Görbicz is megnézni a trónkövetelőket,
de aggodalomra azért nem volt okuk, bár a Dunaferr nem lesz könnyű falat még senkinek.

kint láttam még Tóth Timit, és persze Németh Andrást

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3128) Egon válasza ruti (#3127) üzenetére


Egon
nagyúr

Tomorit én is kiszúrtam (NA-t nem volt nehéz... ;] ), de Görbét nem láttam, és TT-t sem.
Viszont Mátéfi Eszter ott beszélgetett a büfében egy asztalnál, míg sorban álltam a Fehérvár japán csajaival... ;] :P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3129) ruti válasza Egon (#3128) üzenetére


ruti
Közösségépítő

akkor egész nap büfézett Eszti néni, mert amikor mi ott üldögéltünk, Bakó Botonddal ültek a másik asztalnál.
-
Görbe Tomori mellett ült egy időben, TT meg a szembe jobb fölsőben álldogált, ahonnan szakérteni szokott
:)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3130) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

LOL.

[ Szerkesztve ]

(#3131) ígyvanferi válasza WonderCSabo (#3130) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:DDD
Azt hittem magyarosította a nevét.

(#3132) Egon


Egon
nagyúr

No a kezdés az kétségkívül várakozáson felül sikerült. Remélem a folytatás is ilyen lesz... ;] :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3133) ígyvanferi válasza Egon (#3132) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Milyen kezdés? Ki kezdett mit?

(#3134) WonderCSabo válasza ígyvanferi (#3133) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Elkezdődött a kézilabda NB1, ma volt az első forduló. A kolléga konkrétan az Érd-Vác meccsnek örül, amit meglepetésre a Vác magabiztosan nyert.

(#3135) Egon válasza WonderCSabo (#3134) üzenetére


Egon
nagyúr

Thx... ;]
Megnéztem még egyszer a meccset (Érd-Vác). Feltűnő volt, hogy az Ipress kupával szemben, most alig volt "ki nem kényszerített" hiba (rossz átadás stb.), nyilván ez is kellett a győzelemhez. Tegnap még úgy véltem, két kulcsszereplő volt váci oldalról: Bíró (ofkorz) és Liscevic. Most módosítanom kell: Hámori is rengeteget tett a győzelemért (mind védekezésben, mind támadásban). Basic leginkább védekezésben volt hasznos, de emellett lőtt 4 gólt is (mintha lenne rajta egy kis súlyfelesleg, de lehet hogy az alkata ilyen: lehetne picit gyorsabb). A szlovén beállónk védekezése is jó volt.
Sajnos a szélsők most nem (sem?) tudtak sokat hozzátenni a játékhoz, Farkas Vera nem igazán tudta pótolni Liscevicet, amikor az pihent pár percet, Vukcevic sem volt túlzottan kiemelkedő (talán védekezésben azért dicsérhető, bár őt mindenért kiküldik 2 percre). Érthetetlen és értékelhetetlen volt Soós Viki játéka (szinte csak rossz megmozdulásai voltak), valamint nem értem, mi lehet Tóth Eszterrel (alig kap játéklehetőséget; ez mondjuk már a felkészülési meccseken is érezhető volt). Hiányoltam Helembai Fannit (ő sok gólt dobott a felkészülés során); kíváncsi vagyok, hogy a szlovén csaj fog-e szerepet kapni támadásban a későbbiekben.
Hogy egy kicsit a jövőbe tekintsek (pár nap és jön a folytatás): érdekes, hogy az 1. és a 2. fordulóban is a Vác játszik háromesélyes meccset: az összes többi meccs előre lefutottnak tekinthető (a tegnapi játéknapon sem született meglepetés a Vác-meccsen kívül, legfeljebb a gólkülönbség tekintetében lehet negatív (Újváros) és pozitív (Debrecen) fejleményről beszélni, az eredmények vonatkozásában a papírforma érvényesült). Erősen bízom benne (bár pokoli nehéznek ígérkezik), hogy két hazai győzelem is lesz a hétvégén, és a Győr mellett mi is otthon tudjuk tartani a pontokat (az összes többi meccs kapcsán vendéggyőzelmet aposztrofálok).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3136) ruti válasza Egon (#3132) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ja, hogy meglesz a 4 pont az első 3 meccsből??!!?!?!?!!
még megveheted a bérletet! :DD

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3137) Egon válasza ruti (#3136) üzenetére


Egon
nagyúr

:DDD :R
Jössz szombaton? nekem családi ünnep lesz, de azért megpróbálok kilógni... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3138) ruti válasza Egon (#3137) üzenetére


ruti
Közösségépítő

tegnap szájsebésszel volt "randim" a meccs idejében, pedig pont útba esett volna Érd.
kár, mert azt a csarnokot még nem láttam élőben,
sőt akkor a fejem sem akarna most széthasadni :(
-
jó eséllyel megyek szombaton, ha addig nem halok éhen ;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3139) WonderCSabo válasza Egon (#3135) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Viszont olyan híreket lehet olvasni, hogy felfüggesztették a fogadásokat, mert olyan sokan fogadtak a vendégcsapat győzelmére, a hatos szorzó ellenére. Sajnos gyanús, elsősorban persze ez az érdiekre vet fényt.

(#3140) Egon válasza WonderCSabo (#3139) üzenetére


Egon
nagyúr

Azóta megnéztem még egyszer a meccset. Nem gondolnám, hogy bunda volt: sokkal valószínűbbnek látszik, hogy az eltúlzott szorzó miatt fogadtak sokan (az Érd sokat gyengült a nyáron; a Vác erősödött, 2-3 közötti szorzó volt max. reális).
Hogy nem kifutott, illetve bundaeredmény született, azt a mai meccsen szépen bizonyítottuk: egy nagyon jó Debrecent vertünk simán. Innen is nagy gratula a csajoknak: ha így folytatják, nagyon szép szereplés lehet az idei.
Ráadásul sikerült ruti fórumtársat is megismernem személyesen: innen is üdvözlöm, és remélem összefutunk jövő héten is...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3141) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Egy nagyon rossz hír: Tóth Gabi keresztszalag-szakadás szenvedett, fél évet kell kihagynia. :O

(#3142) br.rak válasza WonderCSabo (#3141) üzenetére


br.rak
őstag

ráadásul edzésen ,wtf

(#3143) Egon válasza WonderCSabo (#3141) üzenetére


Egon
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy Zizi és Misike mellett még kit vesz majd figyelembe a válogatottnál NA.
A VB-re Görbe is rendelkezésre állhat, de én behívnám Bogdanovicsot is.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3144) WonderCSabo válasza Egon (#3143) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bogdanovics-ot nem nagyon ismerem. :S Misike nem annyira jó manapság, mióta szélsővé degradálta a Győr. De én is kíváncsi vagyok.

(#3145) unravel


unravel
őstag

21 - 4
Nehogy már fordítsanak.

¯\_(ツ)_/¯

(#3146) WonderCSabo válasza unravel (#3145) üzenetére


WonderCSabo
félisten

42–13 a vége. Nem sok értelme volt lejátszani. :)

(#3147) leslieke válasza WonderCSabo (#3146) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legalább izgalmaktól mentes volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3148) unravel válasza WonderCSabo (#3146) üzenetére


unravel
őstag

Már nagyon sajnáltam az ellenfelet. Olyan volt mint ha Barcelona játszott volna Darnózselivel fociban.

¯\_(ツ)_/¯

(#3149) Egon


Egon
nagyúr

A harmadik meccs is behúzva: Vác-Békéscsaba: 34-26.
Ezúttal nem játszottunk jól, ezért is értékes ez a győzelem (a jó csapatok sajátja, hogy ilyenkor is nyerni tudnak). Pozitívum Tóth Eszter és a fiatalok pályára lépése, valamint hogy 14 (sic!) játékosunk is szerzett gólt...
Jövő héten megyünk a Fradihoz: ide nekünk az oroszlánt is... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3150) Egon válasza WonderCSabo (#3146) üzenetére


Egon
nagyúr

A norgék vélhetően keményebbek lesznek, de meglepődnék, ha nem születne legalább 4-5 gólos győri győzelem...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.