Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) TaliGa válasza WonderCSabo (#3799) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Csatlakozom, szép volt hölgyek!
A Veszprém meg bukta, ez így -7-ről egy nagyon szép (sztem lehetetlen) feladat lesz.

"So say we all"

(#3802) Egon


Egon
nagyúr

Azért elég gáz, hogy mindkét férficsapatunk (jó eséllyel) kuka a 16 között: ekkora költségvetéssel illett volna legalább az egyiknek továbbjutnia...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3803) Egon válasza Egon (#3802) üzenetére


Egon
nagyúr

A csajoknak viszont jár a gratula.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3804) ruti


ruti
Közösségépítő

Mindkét meccset kihagytam, mert tutira vettem a Veszprémi győzelmet, és a hollandiai zakót.
Ezek után lottót nem veszek a hétre :N

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3805) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#3806) ígyvanferi válasza WonderCSabo (#3805) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem láttam a hétvégi meccset. Tényleg ennyire gáz volt? Oké, az eredményt tudom, meg azt is, hogy elvileg mekkora a szakadék a két csapat között.

[ Szerkesztve ]

(#3807) ruti válasza WonderCSabo (#3805) üzenetére


ruti
Közösségépítő

mondjuk a "minimálbér" megfogalmazás sántít, mert az inkább alapbér
még mielőtt vki sajnálni kezdi a fiúkat :)

amúgy teljesen egyetértek a szankcionálással

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3808) maláj válasza ruti (#3807) üzenetére


maláj
őstag

ezen gondolkodtam, hogy szegények br. 180k-ból kénytelenek most tengődni :DDD

(#3809) TaliGa válasza ígyvanferi (#3806) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ennyire...

"So say we all"

(#3810) ruti


ruti
Közösségépítő

ETO: Danyi Gábor

hát nem tudom, így elsőre vannak bennem kétségek,
nem azért, mintha nem lenne szimpatikus figura,
de ez a belülről választás számomra mindig érdekes...
kíváncsi vagyok a szerződésére, mennyi időre, milyen opcióval (mostani BL helyezés befolyásol-e) írt alá

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3811) Neoteric válasza ruti (#3810) üzenetére


Neoteric
addikt

Honnan az info?

PSN: ne0teric_sAN

(#3812) Egon válasza Neoteric (#3811) üzenetére


Egon
nagyúr

Kisalföld is megírta, ezt most már az nso is lehozta (mint sajtóhír), de régóta pletykálják is (bár a kapcsolódó topicokban 1-1, magát jól értesültnek eladni próbáló emberke cáfolta).
Bő 24 óra múlva hivatalosan is megtudjuk.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3813) f(x)=exp(x) válasza Neoteric (#3811) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

[link]

Későn frissítettem, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#3814) Neoteric válasza Egon (#3812) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha tényleg így lesz, akkor azt hiszem a Kisalföldnél valaki nagyon tökön lesz rúgva. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#3815) g0dl


g0dl
addikt

Veszprémi bünti ( azért az alapbért sokan bevállalnák, akik "csak" dolgoznak), és Danyi két tökös döntés.

Engem meglep, hogy az eto nem tutista döntést hozott, de szerintem helyes döntés.

(#3816) maláj válasza g0dl (#3815) üzenetére


maláj
őstag

hallani olyat, hogy csak vészmegoldás a Danyi (már amennyiben igaz) + (Tervel nélkül) egy rövid időre és majd jön helyette 1 külföldi top edző :U

elvileg régóta a csapat mellett van szóval 1 esélyt megérdemel sztem ...

(#3817) WonderCSabo válasza ígyvanferi (#3806) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A meccset en sem latom, a noi valogatottat neztem helyette, szerencsere. :)

(#3818) ígyvanferi válasza WonderCSabo (#3817) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szintén. Jól döntöttünk. Viszont én most megbüntetem magam a Veszprém meccsel azért.

(#3819) Egon


Egon
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz legközelebb férfi csapatunk a FF-ban. Elnézve a vetélytársakat (a PSG-ből most már csapat lett, de a Montpellier is rettentő erős; mindig van 1-2 nehezen verhető német csapat, ott a Kielce és szerintem jövőre a Barca is összekapja magát, hogy a dánokhoz hasonló feltörekvő csapatokról ne is beszéljünk), tartok tőle, hogy nem egyhamar...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3820) g0dl válasza Egon (#3819) üzenetére


g0dl
addikt

Szerintem Veszprémben minden háttér ( pénz,erős játékos állomány, neves edző) adott, hogy akár F4-et nyerjen. Ezek összegyúrása alapvetően az edző dolga lenne.
Hogy idén nagyon döcög a szekér, az több ok miatt lehet pl. összecsiszolatlanság, személyes ellentétek ( Palmarsson két akár végső győzelemre is esélyes "csapata" esett most ki), de ebből hosszútávú következtetést nem vonnék le.

Egyébként a francia előretörés férfi és női vonalon nagyon szembetűnő, a női klubcsapatik is nagyon jók, és még erősödnek.

(#3821) Egon válasza g0dl (#3820) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem igazán így látom a Veszprémet, ha posztonként nézem, de végülis jövőre erősödnek (pl. kapusposzton) - bár ezekkel a 40 éves játékosokkal azért vigyázni kell, ahogy NL példája is mutatja (sebességvesztés, sérülékenység).
De legyen igazad: számomra csak akkor van értelme nézni a FF-t, ha van magyar résztvevő.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3822) g0dl válasza Egon (#3821) üzenetére


g0dl
addikt

"csak akkor van értelme nézni a FF-t, ha van magyar résztvevő."

Hát majdnem. Azzal egészítem ki, hogy a magyar csapat is akkor igazán érdekes, ha van benne meghatározó magyar játékos.
Most akkor maradt a Nantes Faluvégivel, aki sérült ( remélem a huga is bejut a négyes döntőbe)

(#3823) Egon


Egon
nagyúr

Nagyon durván gáláztunk az első félidőben a Csaba ellen. 28 dobott gól, egy teljes meccsre is elég, nemhogy egy félidőben... :Y

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3824) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Mit szóltok a tegnapi ETO-Fradihoz? Jó meccs volt, bár ilyen idiótaságot, h most a bajnokság végéig számolgatni kell a gólkülönbséget... Bárki is nyer a végén, majd jönnek a megmondóemberek, h xy csapat biztos lefeküdt az Etonak, vagy az FTC-nek, szóval ebből nehéz lesz jól kijönni.

"So say we all"

(#3825) maláj válasza TaliGa (#3824) üzenetére


maláj
őstag

elfogyott a Fradi a végére ez nagyon látszott ...
az Eto viszont ha így játszik akkor az karcsú lesz a FF-ban (remélem csak tartalékoltak vagy ilyesmi :DDD)

(#3826) g0dl válasza maláj (#3825) üzenetére


g0dl
addikt

Ez nem ilyen egyszerű szerintem. Az eto azért volt gyenge, mert a Fradi ennyit engedett neki ( magyarul ők jók voltak). A végén valóban elfáradtak, és egyben az eto védekezést váltott, amire fáradtan nem tudtak jól reagálni.

Én persze a Fradinak szurkolok ( a kupában az etonak volt szerencséje, ez most fordulhatna), de a mostani helyzet eléggé szerencse dolga lesz, de lehet az utolsó meccsre már kialakul egy behozhatatlan gól előny.

A Győrnek nem lesz könnyű a négyes döntő, de az is igaz, hogy most talán a Fradi képes ellene a legjobban játszani, a többi BL csapatnak messze nincs ekkora tapasztalata, hogyan kell ellenük játszani, viszont erősebb a keretük. Remélem a Győr a románok elleni meccset mindenképpen behúzza, nem szeretném itt Neagut vigyorogni látni.

(#3827) Egon válasza TaliGa (#3824) üzenetére


Egon
nagyúr

A Fradi a vártnál jobban a játszott, a győri védekezés nem igazán állt össze. Én nem drukkoltam egyik csapatnak sem, viszont nekem úgy tűnt, némileg a Fradinak fújtak a bírók. Ha korrekt bíráskodás lett volna, 3-4-5 gólos győri győzelem alakult volna ki szvsz, és nem lennének kérdések.
Az biztos, hogy ostoba a kiírás: az egymás elleni eredménynek kellene dönteni, ahogy a kupában (mellesleg abban a Győr lenne jobb). Ember legyen a talpán, aki megjósolja, mi lesz: bár a Fradinak komoly sansza van arra, hogy az elmaradt meccsen beérje gólkülönbségben a Győrt, a hátralevő ellenfelek alapján még mindig a Győr tűnik összességében esélyesebbnek (és persze teljesen igazad van: tutira lesznek kritikus hangok). Amúgy a Fradi a végjátékban kétszer is eldönthette volna a meccset: 7 a 6 ellen támadhattak a -1-ért, de még csak értelmes lövőhelyzetet sem sikerült kialakítani.
Egyébként a vártnál talán halványabb győri teljesítményen nem lehet csodálkozni: ennyi sérülttel, nincs könnyű dolguk (a végén Knedlikova sérülése teljesen jól jellemezte a szezonjukat: ártalmatlan szituációban, egy pillanatnyi figyelmetlenség, és végtelenül peches ütközés = súlyos sérülés).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3828) Egon


Egon
nagyúr

Végre mi nyertünk és nem buktunk meccset egy góllal.
Kár a Sesztákvárda meg a Siófok elleni meccsekért: akár lehettünk volna negyedikek is.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3829) ruti válasza Egon (#3828) üzenetére


ruti
Közösségépítő

és kár, h a bajnoki cím nem dőlt el szerdán, mert ESETLEG eshetett volna pont nekünk az utolsó körben :)
-
este azért kimegyek kiszurkolni a fiúk bentmaradását,
bár a sorsunk csak félig van a saját kezünkben

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3830) ruti válasza ruti (#3829) üzenetére


ruti
Közösségépítő

és ahogy számítani is lehetett rá, a Gyöngyös és a Fradi okosban X-elt, így kiejtették a Vácot.
vajon miért is nem volt fogadható az esemény???
kéziben elég ritka a döntetlen, de mit ad isten, most éppen így sikerült...no komment

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3831) Egon válasza ruti (#3830) üzenetére


Egon
nagyúr

Ennyi.
Ezek után lesz némi pikantériája a Fradi-Vác női derbinek: egyesek szerint, mivel Németh András ezer szállal kötődik a Fradihoz, lefekszünk majd nekik, és nagyarányú vereség lesz a vége - míg a tegnapi eseményeknek inkább arra kellene ösztönözni a csapatot, hogy jól felszívja magát, és a lehető legminimálisabb különbségű vereséget szenvedje el (még akkor is, ha a VKSE külön klub).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3832) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Ez egy igen szép kora este volt. :)

(#3833) f(x)=exp(x) válasza ígyvanferi (#3832) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Régen láttam már ennyire kemény, izgalmas meccset... :)

(#3834) maláj válasza ígyvanferi (#3832) üzenetére


maláj
őstag

a rengeteg hiba miatt lett ilyen izgalmas de a szívizomzatnak biztosan nem tett jót :DDD

(#3835) Egon


Egon
nagyúr

Mindenképp jár a gratula a Győrnek, remek győzelmet arattak.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3836) peterszky válasza ruti (#3830) üzenetére


peterszky
őstag

Semmivel sem volt különlegesebb eredmény, mint a Vác - Tatabánya pl.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3837) ruti válasza peterszky (#3836) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a fradi fiúknak egyértelműen jobban kell(ett) a biztos bentmaradás,
hogy nézne ki pl. Timuzsin a Vácban ;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3838) peterszky válasza ruti (#3837) üzenetére


peterszky
őstag

Tudom, hogy milyen tervek vannak, azaz most már nem tervek, mert pénteken bemutatják az új keretet és nem csak Timuzsin lesz ott, mint nagy név. De ettől függetlenül a Vácnak is a hajrában olyan eredményei voltak, amikre nem lehet azt mondani, hogy kevésbé "meglepő", mint a Gyöngyös - Fradi. De összességében úgy gondolom, hogy megérdemeltük a bennmaradást, egy okból: a Vácot oda és vissza megvertük.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3839) Egon válasza peterszky (#3836) üzenetére


Egon
nagyúr

LOL.
Nézd már meg a Vác eredménysorát Skaliczkival, egy góllal bukott meccsek 4.-5. helyezett ellen, plusz egy alulmotivált Tatabánya.
Az nem volt bunda, ellentétben a kedvenc csapatod csalásával (amire érdekes módon annyian fogadtak ikszre, hogy nem is lehetett fogadni rá: már egy héttel korábban biztosra vette mindenki).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3840) peterszky válasza Egon (#3839) üzenetére


peterszky
őstag

A Tatabányának pont elég volt az iksz, hogy ne előzhesse be a Füred a harmadik helyen. Egy perc, nyolc másodperccel a vége előtt csinálnak egy kétpercet és leadnak három gólt, ne próbálj már azzal megetetni, hogy az tiszta volt. Alul motivált, az. Csak meg kell nézni Matke nyilatkozatát, csoda, hogy nem röhög az egészen.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3841) Egon válasza peterszky (#3840) üzenetére


Egon
nagyúr

A váci csapat a legcsóróbb a mezőnyben, szerinted miből vett volna meccset?
Talán vedd le a zöld szemüveget.
Mindenesetre ez a kis akció jó eséllyel a női csapat bajnoki címébe fog kerülni, mert hogy nem fognak feltartott kézzel a pályára lépni a váci lányok, az biztos. Meg is érdemlitek.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3842) peterszky válasza Egon (#3841) üzenetére


peterszky
őstag

Ki mondta, hogy itt bárki bármit vett volna? Kapcsolati tőke fogalmát nem ismered?

What else you gonna do on a Saturday?

(#3843) ruti válasza peterszky (#3838) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nincs ezzel baj, az a vér ciki, hogy Budapestnek nincs számottevő férfi csapata, ezen próbálnak érthető módon az általad is említett "tervekkel" segíteni a Fradinál
-
a szerdán esedékes női bajnokavatásról egyelőre részemről csak annyit, hogy klubszimpátiától függetlenül a Szegedről sem lehet elmondani, hogy nem érdemelte meg, mint ahogy a Fradinál az a szimpatikus, hogy magyarok játszanak.
a mérleg nyelve viszont a Vác lesz szerdán, majd meglátjuk...
sajnos vidéken leszek, nem tudok kimenni, sőt nézni se fogom tudni, pedig kiváncsi lennék
-
visszatérve az utolsó mondatodra: amúgy meg azért mert a Vác oda-vissza verte a harmadik Érdet, én nem gondolnám, hogy megérdemeljük a dobogót

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#3844) peterszky válasza ruti (#3843) üzenetére


peterszky
őstag

"visszatérve az utolsó mondatodra: amúgy meg azért mert a Vác oda-vissza verte a harmadik Érdet, én nem gondolnám, hogy megérdemeljük a dobogót"

Nyilván nem, mert nem szerzett annyi pontot, hogy odaérjen, de ha ezen múlt volna a dobogó, az egymás elleni eredményen a végelszámolásnál, akkor igen, mert jobb volt a szezonban ellene.

Egyébként sajnálom, hogy a Békéscsabából és a Vácból is "hullottak" a játékosok a héten, ez is kicsit visszássá teszi az egész helyzetet, hogy utána ki-ki tudjon a másikra mutogatni neki nem tetsző eredmény után, még ha pl. egy epeműtétet nem lehet nagyon szándékosnak tekinteni... Egyébként a győriek már sírnak, hogy a Vác gyakorlatilag "Fradi" az András - Era - Szacsa trió miatt :) Míg a fradisták egy része meg előre gerinctelenezi a viharsarki lilákat.

Egy kis extra: ha a Győr 15 góllal többet lő és 9 góllal többet kap, mint mi, akkor sorsolás dönt a bajnoki címről. Ez is egy "vicces" eset lenne.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3845) g0dl válasza peterszky (#3844) üzenetére


g0dl
addikt

Bármi lesz is a vége ( azért csak nyerjen a Fradi) , a vesztes joggal érezheti, hogy a körülmények áldozata.

(#3846) peterszky válasza g0dl (#3845) üzenetére


peterszky
őstag

Szerintem meg nem, a bajnokság kezdetekor ismert a versenykiírás (amit a csapatok lobbiztak ki, mert soknak tartották a rájátszással együtt a meccsszámot), senkinek nem volt megtiltva, hogy minél több góllal nyerjen. Nekem mindössze egy problémám van vele, ez az igen valószínűtlen eset, hogy sorsolás. Na az tényleg nem valami értelmes gondolat. Inkább lőjenek 5-5 hetest, vagy valami hasonló...

What else you gonna do on a Saturday?

(#3847) ígyvanferi válasza peterszky (#3844) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az tényleg mókás lenne, de valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy 9-cel többet kapjon a Békéscsaba ellen, mint a fradi a Vác ellen. Tudom, hogy csak az érdekesség kedvéért írtad le, de ettől én nem tartok.
Én győriként is nagyon szurkolok a fradinak egyébként, de elég necces.

(#3848) Egon válasza peterszky (#3842) üzenetére


Egon
nagyúr

Aha, életszerű, hogy bármilyen tőkét költsenek olyankor, amikor a költés megtérülése igencsak kérdéses, hiszen így is kiesett a csapat, mivel nem volt a saját kezünkben a sorsunk.
Egyébként meg abszolút nevetséges, hogy ezzel próbáljátok mentegetni a gusztustalan bundát: mintha még a tiétek lenne az erkölcsi fölény, hogy most jól kitoltatok a "bundázó" Váccal (holott leírtam azt is, amire elfelejtettél reagálni, hogy milyen eredménysor előzte meg azt az ikszet). Ráadásul másfél perc eseményeiből következtetsz megegyezésre, miközben a Gyöngyös-Fradi eredménye egy héttel a meccs előtt is "ismert" volt. Az igazság az, hogy a sok lóvé, a szezon közbeni erősítések dacára, nem volt gerincetek kiállni egy ki-ki meccsre a nyilván rendkívül erős Gyöngyös ellen, hanem inkább "csendben" lepaktáltatok velük - lelketek rajta, csak nem kéne másra mutogatni.
Az is érdekes, hogy mi lesz jövőre: eddig a fradisták azzal verték a mellüket, hogy mindig ellenszélben játszottak, a hatalom csapatai (Vasas, Újpest) ellenében - most már ti vagytok az "újkommunisták" kedvenckéi, az elnökötökkel a szövetségi elnöki székben, az új férficsapat pedig a tonnányi közpénzzel, a kiöregedett, Veszprémből megalázó körülmények között távozó, emiatt (is) nyilván rendkívül motivált sztárocskákkal a férfikézi Felcsútja... :C Biztos rendkívül népszerű lesz a csapat.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3849) maláj


maláj
őstag

jányok ;]
az a bizonyos Gyöngyös - FTC vagy FTC - Gyöngyös meccs ami "országos X" lett fentvan valahol ???
sima SD is elég lenne mert megnézném saját szemmel is, hogy mi történt / történhetett :K

(#3850) Egon


Egon
nagyúr

Azt hiszem erre mondják, hogy a sors igazságot szolgáltatott. Gratulálok a Győrnek, nemkülönben a Dunaferrnek (a siófoki pénzmosoda bravúros ötödik helye önmagáért beszél, ahogy a várdai minisztercsapat remek hetedik helye is).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.